Чи можна приймати Віагру з алкоголем

Ритм нашого сучасного життя, особливо у великих, задушливих і знервованих мегаполісах, негативно відгукується на здоров’я будь-якої людини. Чоловіки, прагнучи забезпечити сім’ю, крутяться часом, швидше білки в колесі. А кому не хочеться деколи після важкого дня, відпочити в улюбленому, м’якому кріслі і розслабитися за переглядом телевізора з пляшкою пива чи чаркою горілки.

За спостереженнями медиків, сучасні чоловіки більш схильні до різних проблем в інтимній сфері. На це впливає постійний стрес, хронічна втома. Додає проблему і захоплення спиртний продукцією. Але на допомогу приходять медичні препарати, зокрема, всім відома Віагра. А от чи можна приймати Віагру з алкоголем, які наслідки можуть бути після такого тандему?

Суть препарату

Віагра – поширений і прославлений стимулятор статевої активності для чоловіків. Всупереч поширеній думці, цей засіб не є ліками. Воно не допоможе впоратися з існуючими проблемами з репродуктивним здоров’ям. А ось короткочасно поліпшити еректильну функцію Віагрі цілком по силам.

Цей засіб сприяє розширенню кровоносних судин, у тому числі й репродуктивного органу. При цьому мозкові рецептори не зачіпаються. Тому всім особам, які використовують Віагру, рекомендовано проводити додаткову штучну стимуляцію для отримання найкращого результату.

Головний активний компонент Віагри – силденафіл. Спочатку цей препарат був створений в цілях підвищення і стабілізації кровотоку в серцевому м’язі (міокард) і призначався для терапії стенокардії та ішемії. Але, на початку 90-х років минулого століття, медиками була виявлена й інша здатність кошти – значне поліпшення кровообігу в органах малого тазу.

Активна речовина в препараті включається в різному дозуванні. Силденафілу в одній пігулці Віагри може бути:

 • 25 мг;
 • 50 мг;
 • 100 мг.

Цей препарат рекомендовано приймати на голодний шлунок. В іншому випадку бажаного ефекту доведеться чекати надто довго – їжа уповільнює всмоктування кошти і відсуває результат на 2-3 години. Саму пігулку приймають за 1-1,5 години до передбачуваної близькості.

Протипоказання

Ефективний стимулятор рекомендований далеко не всім бажаючим відчути себе в ліжку «на висоті». Лікарі категорично не рекомендують використовувати даний засіб в наступних ситуаціях:

 • молодим особам молодше 18-ти років;
 • при наявній алергії на силденафіл;
 • людям із важкими патологіями роботи печінки;
 • при наявних захворюваннях серцево-судинної системи.

Також з особливою обережністю слід озброюватися цим препаратом і в ряді інших випадків. Зокрема, при наступних діагностованих патологіях:

 • гіпертонія або гіпотонія;
 • серцева недостатність;
 • тахікардія, стенокардія та аритмія;
 • схильність до кровотеч;
 • виразка шлунка, особливо в гострій стадії.

В даному випадку дозування препарат знижується. Якщо здоровому чоловікові рекомендується приймати дозування 50 мг або 100 мг, то при даних захворюваннях радиться використовувати препарату дозу на 25 мг.

Побічні ефекти

До речі, штучне збільшення дози силденафілу зовсім не має за собою ніякого додаткового ефекту. Навпаки, йдучи від рекомендованого дозування, людина ризикує придбати цілий комплекс небажаних побічних явищ. До них відносяться:

 1. Нудота.
 2. Безсоння.
 3. Розлад шлунка.
 4. Проблеми з роботою простати.
 5. Болючість суглобів та м’язів.
 6. Запаморочення і полуобморочные стану.
 7. Різь очей, підвищена чутливість до яскравого світла.
 8. Розвиток синуситу та риніт (запалення слизової носової пазухи).

Всі дані неприємності благополучно зникають після припинення дії препарату. Ціна за Віагру досить «кусюча», вартість варіюється в межах 600-800 рублів за пігулку. Враховуючи, що далеко не всі речовини можуть успішно поєднуватися з силденафілом, придбання такого дорого задоволення, навіть в цілях нормалізації інтимного життя, ставить цю необхідність під великий сумнів.

А як бути зі спиртним? Адже багато пар, перш ніж поринути у вир ліжка і віддаватися інтимним утіхам, попередньо розслабляються хорошим алкогольним напоєм – така звична багатьом прелюдія до ночі кохання.

Алкоголь і Віагра: сумісність

Дане питання найбільш гостро постає перед чоловіками, які не бажають «вдарити в бруд обличчям» перед коханими. Фармакологи, міркуючи, чи можна пити Віагру з алкоголем чи ні, в принципі, нічого проти такого сусідства не мають.

Цей симбіоз – Віагра і спиртне є допустимим. Сумісність Силденафілу та алкоголю цілком благополучна, адже дана речовина ніяк не взаємодіє в організмі з етанолом.

На ефективність Віагри спиртне не впливає. Але, за умови прийняття невеликої дози алкоголю – не більше 50 мл. При зникнення ерекції і зникнення очікуваного результату можна лише звинуватити власне легковажність, яке призвело до банального сп’яніння і повного краху інтиму.

Корисні поради

Незважаючи на те що в принципі фармакологи не проти цього тандему, все повинно побут в міру. Розглядаючи реальні відгуки на тему, як діє Віагра на чоловіків з алкоголем, можна зробити наступні висновки:

 1. Можна прийняти невелику дозу спиртного (від 50 мл до 100 мл). Тут багато що залежить від стану людини (є втома, застуди, ослабленість). Впливає і вагу людини, і його комплекція.
 2. Збільшення дози алкоголю, прийнятого одночасно з Віагрою, може спровокувати появу нудоти і сильної сонливості. Що, звичайно, далеко не ті ефекти, які хочеться отримати в результаті романтичного побачення.
 3. Не варто змішувати спиртне на тлі вживання стимулятора, якщо є проблеми з серцем. В даному випадку можна нашкодити собі. Адже Віагра, так само, як і етанол, сприяє зайвої перевантаження серцевого м’яза. Звичайно, інфаркт ви не отримаєте, але неприємні відчуття у вигляді пітливість, почервоніння обличчя, задишка, головний біль відвідають обов’язково, лякаючи партнерку.

Також варто враховувати, що Віагра, прийнята разом зі спиртним, буде довше всмоктуватися. Тобто обіцяного ефекту в годину «Ікс» можна і не дочекатися. Дана особливість може затягнути любовний вечора до ранку і навіть полудня. Навряд чи дама буде цьому рада.

Як грамотно поєднувати

І в теж час як не випити на романтичному побаченні? Всі страшилки, розказані очевидцями подій і ризикованих випробувань, будуть мати свою силу лише при перевищенні рекомендованої дози спиртного. Без шкоди для якості ночі кохання, спиртне можна прийняти в наступній кількості:

 • міцне гарячливе: до 100 м;
 • пиво: до 1,5 літра;
 • вино (не кріплене): до 450 р.

Така невелика доза якісного, відмінного спиртного навіть допоможе посилити дію Віагри. І подарувати закоханій парі по-справжньому приголомшливий і незабутній ефект.

Що стосується думки медиків, то вони настійно не рекомендують занадто часто користуватися цим препаратом, особливо в поєднанні зі спиртним.

Таку пораду особливо стосується молодих чоловіків в самому розквіті сил і енергії. До речі, останнім часом відзначається зростання випадків появи різних серцевих недуг у молодих людей. У більшості випадків такі неприємності відбуваються на тлі зайвого захоплення Віагри в поєднанні з алкоголем.

Поєднувати спиртне з «постільною» стимулятором чи ні – вирішувати вам. У будь-якому випадку завжди слід знати власну дозу і враховувати сили. А особливо перед таким важливим моментом.

За темою:  Ацетилсаліцилова кислота при похмілля

MAXCACHE: 0.38MB/0.00439 sec