Феназепам з алкоголем: що буде

Легковажність деяких людей іноді знаходиться на рівні відвертої дурості. Сучасні медики все частіше діагностують випадки тяжкого отруєння на фоні одночасного прийому алкоголю та Феназепаму. Цим засобом деякі громадяни активно намагаються зняти у себе симптоми похмілля.

Феназепам і алкоголь: наслідки такого прийому часом несумісні з життям. Лікарі постійно говорять про небезпеку подібних експериментів, але далеко не всі люди прислухаються до порад. Наша мета – з’ясувати, чому категорично забороняється приймати подібне поєднання речовин і до яких наслідків це призводить.

Навіщо потрібен Феназепам

Це лікарський засіб відноситься до групи бензодиазепанов. Препарат активно використовується для відновлення і лікування проблем з ЦНС, знімаючи симптоматику, часто розвивається при депресіях: страх, тривожність, пригніченість, напруженість. Феназепам володіє наступним впливом на організм людини:

 • снодійним;
 • протисудомну;
 • транквилизирующем.

Транквілізатор стає прекрасним помічником при лікуванні багатьох захворювань, пов’язаних з психологічними і психіатричними розладами. Ця білі пігулки ефективні і у разі сильної мігрені, запаморочення, епілепсії, вегетосудинної дистонії.

Феназепам використовують хірурги при проведенні анестезуючих заходів. Лікарі користуються при операціях головною здатності препарату – сильне затормаживающее вплив на рецептори головного мозку.

Феназепам викликає потужну залежність, тому лікарі призначають ліки на короткий термін (до 1,5—2 тижнів), постійно контролюючи стан пацієнта. Припинення прийому йде поступово, з планомірним зменшенням дози медикаменту.

Також Феназепам можуть призначити при наступних станах:

 1. Зняття знервованих розладів, психозів, дратівливості.
 2. Як снодійний і заспокійливий засіб при депресивних станах і стресах.
 3. Для купірування підвищеного рівня тривожності в постстрессовой симптоматиці.

Якщо детально вивчити інструкцію до цього найсильнішому транквилизатору, можна дізнатися, що Феназепам категорично не можна приймати при наявності наступних випадків:

 • діагностована глаукома;
 • проблеми з печінкою і нирками;
 • при інтоксикації нейролептиками і снодійними препаратами;
 • у зв’язку з отруєнням лікарськими засобами (особливо транквілізаторами);
 • після прийому наркотиків та спиртовмісних напоїв (лікування абстинентного синдрому).

Категорично забороняється приймати Феназепам після алкоголю для купірування симптомів похмілля. Таке поєднання нерідко призводить до летального результату.

Феназепам і алкоголь – речі несумісні

Медики виділяють кілька причин, які ставлять суворе табу на одночасний прийом цих двох речовин. Що буде, якщо вжити Феназепам і алкоголь: сумісність їх виражається наступним чином:

За темою:  Чи можна пити алкоголь з Метронідазолом

Ураження головного мозку. Спиртне і транквілізуючу засіб надають потужний вплив на мозкові клітини. При одночасному вживанні двох речовин Феназепаму побічні ефекти різко зростають:

 • тривожність;
 • галюцинації;
 • запаморочення;
 • втрата орієнтації;
 • сплутаність свідомості;
 • поява суїцидальних думок;
 • уповільнення всіх реакцій (психічних і фізичних).

Часта передозування, що призводить до летального результату. Особи, перебуваючи у стані похмільного синдрому, часто не віддають собі звіт. Одурманені та отруєні етиловим спиртом, вони не здатні адекватно відміряти безпечну дозу медикаменту і часто перевищують її. Тим більше що Феназепам створює короткочасне відчуття ейфорії, що ще більше погіршує уповільнює реакцію і свідомість.

Непередбачуваність реакцій. Кожна людина індивідуальна. Кожна особистість своєрідно сприймає отруєння етиловим спиртом. Передбачити, як буде протікати похмілля – неможливо. Складно заздалегідь і передбачити, яким чином відгукнеться на організм Феназепам з горілкою. Деякі починають задихатися, інші впадають у коматозний стан, що приводить до смерті.

Посилення реакцій ЦНС. Якщо в крові людини міститься навіть мінімальний рівень етанолу, транквілізатор потужно посилить всі нервнопсіхіческіе реакції особистості. Чим це загрожує? Настанням «Феназепамового сну».

Феназепановый сон – стан, при якому всі негативні наслідки похмільного синдрому збільшуються в кілька разів.

Різко зростає інтоксикація і так отруєного організму. Посилюється наступна симптоматика:

 • спостерігається ретроградна амнезія;
 • неприборкана блювота, навіть в положенні лежачи;
 • загальмовується дихальна діяльність;
 • краш-синдром (або травматичний токсикоз);
 • купірування серцевої діяльності аж до зупинки серця;
 • починається мимовільна і неконтрольована дефекація і сечовипускання.

Так реагує Феназепам з алкоголем, що буде причиною посилення цих небезпечних побічних явищ. Саме транквілізатор і виступає тут в ролі потужного каталізатора.

Посилення ефекту звикання. Як вже було сказано, Феназепам викликає сильне і швидко звикання. На тлі похмільного синдрому прийом транквілізатора не тільки спричинить прискорене звикання, але і провокує важку залежність. Такий синдром надалі відбуватиметься на тлі галюцинацій, неконтрольованих нападів агресії і люті, кошмарних сновидіннях, нападах і неадекватній поведінці.

За темою:  Можна Флемоксин Солютаб з алкоголем

Група ризику

Особливо небезпечне поєднання Феназепаму та спиртного у фізично ослаблених осіб, підлітків і літніх людей. Ризикують люди, які страждають спадковими формами розлади метаболізму і ті особистості, які регулярно приймають психоактивні препарати і каннабіноїди.

Каннабіноїди – наркотичні речовини, вироблені з рослинної сировини конопель.

У цьому випадку, поєднання алкоголь+Феназепам стає причиною яскравих, парадоксальних реакцій з боку ЦНС, що тягнуть за собою розвиток тяжких психічних розладів. У таких людей може відзначатися і синдром «наслідки»: найсильнішого падіння фізичної активності та м’язова слабкість.

Поєднання з пивом

Такі страшні наслідки викликає одночасний прийом транквілізатора та міцних алкогольних напоїв. Але що буде, якщо взяти засіб після пивного литі жертви? Адже пиво вважається більш безпечним і натуральним, слабеньким алкоголем. І в цьому випадку препарат завдає організму непоправної шкоди.

Частіше після надмірного вживання пивних напоїв людина засинає глибоким сном. Феназепам, завдяки своєму снодійного і транквилизирующему впливу, подовжує сонне забуття і супроводжує його нападами задухи. Людина прокинеться, через 12-14 годин, але прокинеться з найсильнішим похмільним синдромом.

А всі наступні добу буде намагатися побороти навалившуюся потужну депресію, яка раптово і обов’язково на нього посиплеться. Депресивний стан – це побічна дія транквілізатора на вживання слабоалкогольних напоїв. При важкому розвитку ситуації така «дружба» призводить до зупинки дихання.

Феназепам і летальний результат

Передозування транквілізатором навіть у «чистому вигляді» його вживання (без супроводу спиртного) здатна призвести до смерті. Вивчивши інструкцію, можна дізнатися, що передозуванням наступне кількість препарату:

 1. При внутрішньовенному вливанні. Максимально допустима доза препарату складає 7-8 мл.
 2. При вживанні всередину. Безпечною вважається прийом засоби в кількості 10 мг. Або 4 пігулки.

Хочете дізнатися, що буде, якщо випити 10 таблеток Феназепаму, дозу, в 2-2,5 рази перевищує допустиму? Настає коматозний стан, з якого людину практично неможливо вивести і смерть. А присутність алкоголю в крові гарантує настання летального результату при передозуванні кошти.

Навіть якщо смертельна доза Феназепам та алкоголю з допомогою реанімаційних заходів перейде в не смертельну, і людини вдасться привести в почуття, повністю відновити здоров’я не вийде. Незворотні зміни настануть з боку ЦНС і головного мозку.

За темою:  Які таблетки можна пити з алкоголем

Наслідки легковажного ставлення

У деяких випадках лікарями використовується Феназепам при алкоголізмі. Під суворим наглядом лікаря та в умовах стаціонару транквілізатором знімаються деякі побічні дії сильної алкогольної інтоксикації. Але прийом агресивного медикаменту при звичайному похмільному синдромі в домашніх умовах неприпустимий.

Таке «лікування» може мати самі непередбачувані і небезпечні наслідки. Людина може зіткнутися з:

 1. Посиленням дії самого препарату. При цьому різко погіршиться робота всіх внутрішніх органів і систем організму: дихальної, серцевої, травної, нервової.
 2. Часто передозування препарату призводить до летального результату. Навіть якщо людина не помре від задухи і його зможуть відкачати, всі хронічні захворювання різко загостриться, що може призвести до смерті від їх загострень.
 3. При поєднанні транквілізатора з улюбленим багатьма пивом, людина може впасти у стан глибокого сну та коми (у разі передозування). При м’якому впливі у людей з’являються стійкі думки про суїцид, депресивні стани і різні психічні розлади.

Робимо висновки

Сумісність будь-якого транквілізатора та алкогольних напоїв є несумісною і неприпустимою! Чи можна померти від Феназепаму – це відбувається в кожному випадку 3 неконтрольованого прийому препарат і спиртного. Але, навіть якщо людину встигають врятувати – всі наявні захворювання переходять у ускладнену і хронічну форму.

Приймати такі ліки слід строго під керівництвом і наглядом медика. Озброївшись його рецептом, консультаціями та рекомендаціями. А на період курсового лікування Феназепаму повністю виключити прийом будь-якого, навіть самого легкого алкоголесодержащего напою. Не ризикуйте своїм життям!

MAXCACHE: 0.38MB/0.00784 sec