Гліцин при похмілля: доза

Гліцин – один з популярних препаратів, благотворно впливають на процеси, що відбуваються в головному мозку. Цей доступний за ціною медикамент можна придбати в будь-якій аптеці, відпускають його без рецепту. Для більшості людей Гліцин – непогане заспокійливе і м’яко розслаблюючий засіб, відмінний помічник при розумовому перенапруженні і стресових ситуацій.

Але рідко хто знає, що крихітні білі пігулки незамінні і при знятті симптомів абстиненції. А як правильно пити Гліцин при похміллі, доза ліків повинна бути однакова або розрахована індивідуально? Дозволяється поєднувати дане заспокійливе і спиртне? Потрібно розібратися в тонкощах лікування.

Гліцин та здоров’я

Хто з нас не відчував відчуття тривожності, збудливості і постійної втоми? У сучасному світі такі симптоми йдуть поряд з кожною людиною. Ці ознаки заявляють про те, що відбувається збій у роботі нервової системи і дефіциті важливих корисних мікроелементів в організмі. Саме Гліцин успішно справляється з цим завданням, регулюючи самопочуття людини.

Гліцин являє собою аминоуксусную кислоту, яка зустрічається в деяких продуктах. Її ще називають «биотиком». Це повністю натуральне речовина, успішно і давно застосовується в медичній практиці.

Назва таблеток «гліцин» походить від грецького слова «солодкість». Таблеточки дійсно, мають солодкуватий, приємним присмаком, це одна з їх особливостей. Даний засіб належить групі психоаналептиков (ліки, що впливають на функціонування ЦНС).

Чим корисний препарат

Основною функцією лікувальної кислоти є її здатність ефективно покращувати метаболізм, що відбувається в рецепторах головного мозку. В силах цих маленьких солодких пігулкою і ряд інших впливів. Гліцин:

 1. Покращує сон.
 2. Прибирає агресивність.
 3. Усуває зайву напругу.
 4. Підвищує розумову активність.
 5. Сприяє підняттю настрою.
 6. Заспокійливо діє на нервову систему.
 7. Допомагає прибрати стрес і підвищену тривожність.
 8. Стабілізує стан при важких емоційних перевантаженнях.
 9. Відновлює стан людини після перенесеного інсульту.
 10. Стабілізує різні форми поведінкових розладів у підлітків.

Лікувальна кислота стає відмінним помічником при вегетосудинної дистонії, неврозах, деяких форм енцефалопатій. Гліцин ефективно відновлює стан людей після мозкових травм і інсультів.

Допомога при похмілля

Цей биотик є непоганим засобом при похмільному синдромі. В силах таблеточек усунути негативний вплив спиртових метаболітів. Одним з найнебезпечніших продуктів розщеплення етанолу є ацетальдегід. Саме його вплив і провокує розвиток абстиненції, що проходить з наступною симптоматикою:

 • біль голови;
 • нудота;
 • загальна слабкість;
 • блювотні позиви;
 • тремор кінцівок;
 • гарячкові стану;
 • хворобливість м’язів і суглобів.

До тих пір, поки ацетальдегід буде присутній в організмі, людині доведеться терпіти дані неприємні симптоми. Щоб зняти похмілля, потрібно повністю вивести з тіла даний метаболіт.

Під вплив Гліцину ацетальдегід перетворюється в іншу речовину – ацетилглицин. Дане з’єднання нешкідливе для людини, організм успішно використовує його для продукування життєво необхідних речовин.

Завдяки своїм ефективним заспокійливим здібностям, лікувальна кислота успішно застосовується медиками для терапії алкоголізму. Відомо, що Гліцин ефективно знижує тягу і бажання випити і відмінно заспокоює нервову систему. Завдяки цим якостям, непоказні пігулки входять в обов’язковий курс терапії від алкозалежності.

Як приймати Гліцин від похмілля

Наркологи для зняття симптоматики похмільного синдрому, рекомендують розсмоктувати пігулку кошти, поклавши її під язик. Потрібну дозування розробляє і призначає лікуючий лікар. Слід пам’ятати, що самостійно змінювати призначену дозу не слід, особливо в бік збільшення.

Якщо знехтувати лікарськими призначеннями і використовувати Гліцину більше призначеного, в крові хворого утворюється занадто великий обсяг аміаку і оцтової кислоти. Також слід знати, що цей дія біотика накопичувальне, тому надшвидкого ефекту чекати не доведеться.

Гліцин успішно застосовується в комплексній терапії для плавного виходу з запійного стану.

Для отримання кращого ефекту прийом таблеточки краще заїдати заливним (м’ясних або рибних), фруктовим желе або мармеладками. Ця рада базується на факті, що лікувальна кислота входить в компоненти хрящової тканини. А в желатині цієї речовини міститься близько 20%.

Саме тому одним з кращих закусок до алкоголю відноситься холодець. Присутній в ньому биотик купірує метаболіти спирту, одночасно гальмуючи всмоктування етанолу в ШКТ.

Це важливо знати

Розмірковуючи про те, як справляється Гліцин з алкоголем, необхідно знати, що при всій своїй надпопулярності і доступності, цей засіб не відноситься до ліків.

Багато медичні довідники пояснюють, що результативність аминоуксусной кислоти не доведена.

Тобто, цей биотик не піддавали великомасштабним і ретельним вивченням лікарських його здібностей. Але не можна не відзначити, що планові вивчення на хворих пацієнтів проводилися і всі вони виявлялися успішними. Багато виробників в обов’язковому порядку вказують на упаковці, що засіб є БАДом.

Допомога при хронічному алкоголізмі

Чим може бути корисним Гліцин, для чого він потрібен алкоголікам? Аминоуксусная кислота є відмінним захисником нейронів (мозкові клітини) від згубного впливу на них метаболітів етилового спирту. Препарат:

 1. Гальмує утворення глютамінової кислоти і ГАМК. Ці сполуки провокують у людей почуття сп’яніння.
 2. Купірує виробництво певних сполук, стимулюючих нейрони мозку при вживанні спиртного.

Такі властивості Гліцину медики відкрили зовсім недавно, раніше його в терапії алкозалежності та абстиненції не використовували. А між тим інструкція по застосуванню Гліцину дорослим при похміллі і алкоголізмі свідчить, що це засіб:

 1. Підвищує тонус.
 2. Купірує пригнічення ЦНС.
 3. Відновлює сон, прибираючи ознаки безсоння.
 4. Посилює розумову роботу і піднімає настрій.
 5. М’яко видаляє агресивність і психічне напруження.
 6. Покращує соціальну адаптацію залежного від спиртного.
 7. Згладжує переживання, пов’язане з наявністю захворювання.
 8. Знижує руйнівну дію метаболітів етанолу на мозок і ЦНС.

Незважаючи на те, що препарат є ефективним і абсолютно безпечним засобом, призначати його самостійно для лікування категорично не рекомендується. Залиште це відповідальна справа лікаря-нарколога.

Продукти розщеплення спиртових метаболітів виводяться за допомогою відбуваються в організмі певних реакцій. У них безпосередню участь бере аминоуксусная кислота. Гліцин, об’єднуючись з токсичними молекулами спиртових метаболітів і перетворюючи їх в безпечне з’єднання ацетилглиицин, ефективно допомагає очистити організм від залишків спирту.

Як використовувати препарат

Озброюючись даними засобом, слід пам’ятати одне головне правила – це засіб не можна пити. Таблетки слід смоктати повільно і повністю, поклавши під язик або за щоку. Дози, а також тривалість курсу прийому кошти повністю залежать від стану пацієнта. Тому, як і скільки брати Гліцин визначає лікар.

При надходженні в організм надлишкової количесвта біотика, може прискоритися розщеплення молекул етанолу з перетворенням його в збільшена кількість ацетальдегіду. Тому не можна самостійно перевищувати призначену дозу препарату.

До і після випивки

Говорячи про те, як грамотно використовувати биотик, можна зупинитися на усередненим курсі терапії. Він такий (при лікуванні абстинентного синдрому):

 • 1-2 пігулки щогодини;
 • загальна дозування біотика не повинна перевищувати 10 таблеточек на добу.

Медики також радять використовувати Гліцин і до святкування, хвилин за 20-50 до вживання першого келиха/чарки спиртного. А як бути під час бенкету? Сумісний Гліцин з алкоголем або немає або його суворо потрібно пити тільки до/після алкогольних посиденьок?

Під час застіль

В анотаціях до різних ліків виробники часто прописують, що одночасне використання засобів і алкоголю категорично не вітається. Це умова до Глицину не відноситься. Приймати солодкі пігулки можна і під час застіль – сумісність алкоголю і Гліцину чудова.

Такий спосіб вживання таблеток навіть настійно радиться докторами – в даному випадку людина істотно полегшує подальше ранкове існування після вечірки з великою кількістю спиртних напоїв. Для цього слід щогодини протягом усього застілля приймати по одній пігулці біотика.

Але слід пам’ятати, розглядаючи питання, чи можна Гліцин приймати одночасно з алкоголем, що у даному випадку людина ризикує дістати собі яскравий седативний ефект. Тандем спиртного і біотика здатний спровокувати відчуття сильної сонливості. А ось при прийомі таблеток у тверезому вигляді, даного синдрому не спостерігається.

Є побічні ефекти

Активне використання біотика пояснюється практично відсутністю у нього небезпечних побічних ефектів. До єдиним протипоказанням можна віднести індивідуальну непереносимість кошти (неприйняття аминоуксусной кислоти). В даному випадку можуть відзначатися наступні побічні ефекти:

 • розлади роботи ШЛУНКОВО-кишкового тракту;
 • прояв алергічних реакцій місцевого характеру.

Але такі явища спостерігаються вкрай рідко. В основному Гліцин відмінно переноситься всіма пацієнтами, незалежно від віку і вихідного стану здоров’я. Але у цього біотика є інша особливість, про яку варто знати. Це його сумісність з іншими ліками. Аминоуксусная кислота здатна помітно знижувати ефективність наступних медикаментів:

 • антипсихотиків;
 • снодійного ряду;
 • антидепресантів;
 • протисудомних ліків;
 • транквілізаторів (анксіолітики).

Думка лікарів

До речі, намагаючись відшукати відгуки лікарів про допомогу Гліцину при абстиненції, можна не досягти даної мети. Справа в тому, що лікарі все-таки практикують терапію з використанням більш специфічних ліків, що володіють яскраво вираженим ефектом. Гліцин використовується лише в якості додаткової терапії і то за умови присутності інших, більш сильних препаратів.

Ефект від біотика може бути відзначений лише при знятті симптоматики слабкого похмільного синдрому, абстиненцію важку поправити за допомогою Гліцину нереально.

Хоча Гліцин згадується у спеціалізованій медичній літературі, як результативне додатковий засіб для лікування алкоголізму і купірування синдрому похмілля, відгуки простих громадян про цей препарат неоднозначні. Багато людей вважають Гліцин плацебо, «пустушкою», не приносить ніякої користі.

Дане негативне думка грунтується на тривалому накопичувальному ефекті кошти. Глициновые таблеточки можуть бути корисними лише за умови повного проходження призначеного терапевтичного курсу. Всі проведені, нехай і не масштабні дослідження доводять ефективність даного препарату.

Лікарі сходяться в одній думці – допомогти Гліцин може лише при слабовираженной похмільному синдромі. При абстиненції важкого типу краще звернутися за допомогою до більш потужним засобам і пройти курс лікування в спеціалізованій клініці.

За темою:  Можна Амоксицилін з алкоголем

MAXCACHE: 0.39MB/0.00671 sec