Алкогольний напій Блейзер: скільки градусів

Будь-яке спиртне, навіть слабоалкогольні містить в складі етиловий спирт. Знання фортеці споживаного напою, будь це навіть легкий коктейль, важлива. А раптом після приємного відпочинку доведеться відправлятися в шлях на машині або здачу відповідальних іспитів? Останнє особливо стосується студентів, основних шанувальників алкогольних коктейлів.

Хоча деякі баночки з яскравим забарвленням і спиртним вмістом люблять і підлітки. Особливою повагою у юних користується коктейль Блейзер. Давайте дізнаємося, що ж це за напій, історію його народження, ну і звичайно, головне – скільки градусів в Блейзері і як він впливає на людину.

Екскурсія в минуле

Алкогольний напій Блейзер був створений у далекому 1850 році одним барменом на ім’я Джеррі Томас. Цей чоловік обожнював своє заняття і гордо носив звання «професор бару». Даний, майбутній всесвітньо відомий шедевр народився у Сан-Франциско в барі «Ельдорадо», розташованому в одному з казино.

Джеррі обожнював світлові ефекти, тому в своє дітище вклав всю свою нерозтрачену любов до фаєр-шоу. У процесі приготування Блейзер віскі, що входять до складу коктейлю, підпалювали. Вогняний напій кілька разів переливався по ємностях.

Этомероприятие супроводжувалося феєричною блакитним підсвічуванням під стиль палаючого спиртного, і справляла незабутнє враження на публіку. Крім віскі, інгредієнти коктейлю входив і натуральний мед, тому талановитий бармен активно пропонував Блейзер особам, які страждають від застуди. Творець коктейлю був переконаний в його лікарських і цілющих здібностях.

Оригінальна рецептура

Справжній, класичний Блейзер і зараз подається у багатьох фешенебельних барах. Але, звичайно, його рецепт вже далекий від первісного, а тим більше від того утворення, яке розливається по бляшанках і пропонується до продажу в наших сучасних маркетах. В класичний склад «вогняного» коктейлю входять такі інгредієнти:

 • чистий віскі: 50 мл;
 • крутий окріп: 50 мл;
 • натуральний мед: 17 г;
 • сік одного середнього лимона.

Процес приготування феєричного напою наступний:

 1. У невеликій за обсягом ємності розігрівається віскі. Потім спиртне акуратно переливається у відповідну кухоль.
 2. У другій склянку наливають окріп.
 3. Гаряче віскі підпалюється і дуже обережно змішується з гарячою водою. Бармен переливає вміст двох ємностей одночасно в одну.
 4. Потім починається процес поетапного переливання палаючої рідини з однієї склянки в іншу. Дане заняття слід проводити надзвичайно акуратно і зі знанням справи. Адже кипляча і палаюча рідина булькає і випускає по сторонам іскри. Вся процедури повторюється 5-6 разів.
 5. Як тільки підуть язики полум’я, в киплячу алкогольну рідину додається мед і сік лимона.
 6. Потім готовий коктейль переливається в красивий склянку прикрашають часточкою цитруса і подається відвідувачу.

До речі, міркуючи про те, скільки градусів напій Блейзер, потрібно пам’ятати, що градусність оригінального коктейлю зберігається на рівні 10%. Тоді, як напій магазинний, що вироблявся масово, не тільки відрізняється від класичного по складу. Відмінності має і його фортеця.

Блейзер магазинний

У наших магазинах можна зустріти зовсім інший напій. За смаком він буде нагадувати свого знаменитого родича, але на цьому все подібність його буде закінчуватися. Вивчаючи на баночці, скільки відсотків алкоголю в Блейзері, можна зіткнутися з абсолютно різними цифрами.

Кожен виробник створює Блейзер за власним рецептом, градусність в даному випадку також буде змінюватись. В середньому вона складає 8-12%. Максимальна фортеця магазинного Блейзера може доходить до 13-14%.

По фортеці цей коктейль можна порівняти з легким вином або пивом. І звичайно, розмірковуючи, Блейзер алкогольний чи ні, відповідь буде однозначною – це алкоголесодержащий напій. Хоча, смак спирту в Блейзера виражений дуже м’яко за рахунок включених до складу ароматизаторів і додаткових синтетичних добавок.

На відміну від натурального, класичного Блейзера, вина і пива, з яким магазинний коктейль порівнюють з фортеці, з-за наявності в останньому різних консервантів і відсутності натуральних інгредієнтів, користь його дорівнює нулю. А от шкоду надзвичайно великий.

Небезпека покупного коктейлю

Так чим небезпечний Блейзер сучасний? Купуючи бляшану баночку з заявленим коктейлем і випиваючи його, ви поповнюєте запаси свого організму наступними інгредієнтами:

Бензоат натрію

Або синтетичне з’єднання під абревіатурою Е211. Дана речовина сумно відоме свої талантом пробуджувати до життя сплячі онкологічне клітини. Воно також сприяє загостренню і прискорення розвитку хвороби Паркінсона. Губить Е211 і печінку, виснажуючи сили органу і стаючи винуватцем загострення хронічних захворювань.

Коктейль Блейзер через солодкого смаку особливо любимо підростаючим поколінням. Часте вживання даного спиртного призводить до розвитку підліткового алкоголізму.

Кофеїн

Його також часто включають до складу виробники коктейлю. Таке речовина вже саме по собі здатне викликати стійку залежність. Також кофеїн винен у розвитку різних проблем в видільної системи людини. А тандем з етиловим спиртом здатний спровокувати у споживача абсолютно непередбачувані реакції.

Червоний чарівний АС

Або харчова добавка Е129. Не дивлячись на свій досить цікаве назву, цей барвник нічого спільного з чарівністю не має. Більш того, дане з’єднання вже давно визнано канцерогеном і заборонено в ряді європейських країн. Головна загроза Е129 ховається в тому факті, що використання тривалий час барвника призводить до розвитку онкологічних процесів.

Вуглекислота

До складу магазинного Блейзера включена і вуглекислота. Це з’єднання прискорює процес всмоктування внутрішніми органами всіх шкідливих консервантів і токсичних речовин, що входять до складу коктейлю. Коли отруйний тандем складових всмоктується тканинами організму, вони потрапляють в печінку. Чим провокують глобальні порушення в її роботі і розвиток численних патологій, деякі з яких виявляються смертельними.

Таурин

Дане синтетичне з’єднання гордо присутній практично у всіх магазинних алкогольних коктейлів. Саме така добавка перетворює звичайний і нічим не примітний коктейльчик у справжній «енерджайзер». Таурин створює з спиртного напою «енергетик». І дуже згубно позначається на здоров’ї, особливо на роботі таких органів:

 1. Серцево-судинна система. Таурин згубний для міокарда (серцевий м’яз). Він значно збільшує навантаження на нього. Підсумком підвищеної любові до подібних коктейлів стають різні серцеві захворювання: аритмія, стенокардія, тахікардія.
 2. ЦНС. Енергетики – вороги для нервової системи. Вони масово виснажують нервові клітини, безжально знищуючи їх, чим провокують у споживача стійкі психічні порушення.
 3. Шлунок. Різко проти вживання подібних коктейлів і гастроентерологи. Лікарі стверджують, що таурин сприяє активній і збільшеною в обсязі вироблення соляної шлункової кислоти. У підсумку до людини приходять виразки та гастрити.

А цукор, який виробники щедро додають до складу алкогольних коктейлів і Блейзера в тому числі? В середньому на кожну баночку напою припадає близько 120-150 г цукру. Це цілком може стати причиною цукрового діабету і стійких за прогресивності форм ожиріння.

Як бачите, порівняти є що і далеко не в кращу користь. Якщо вам хочеться скуштувати справжній Блейзер, доведеться відвідати хороший і фешенебельний бар. Але ні в якому разі не підсаджуватися на покупні коктейлі. Нічого, крім серйозних проблем зі здоров’ям, ці напої не принесуть.

За темою:  Як правильно пити віскі і чим закушувати

MAXCACHE: 0.38MB/0.00749 sec