Як не сп’яніти від алкоголю

В наш час алкоголь міцно увійшов у наше життя, і без його присутності не обходиться жодне свято чи свято. Дуже часто вживання спиртних напоїв призводить до того, що на наступний день людина відчуває себе розбитим, а його зовнішній вигляд досить пом’ятий. З іншого боку, відмова від вживання алкоголю деякі люди сприймають як особисту образу. Як не п’яніти, коли потрібно багато пити, питання, яке мучить багатьох людей. Але перед тим як перейти до цього питання, необхідно розібратися в тому, що таке процес алкогольного сп’яніння.

В результаті вживання алкоголю, на певні відділи головного мозку, надають сильний вплив активні речовини спиртовмісних напоїв. Результат цього впливу суто індивідуальний і залежить в першу чергу від кількості випитого. Так, в результаті вживання великих доз напою, можуть бути такі порушення, як:

  • втрата орієнтації у просторі і часі;
  • порушення роботи вестибулярного апарату;
  • головні болі і запаморочення;
  • напади нудоти та блювоти;
  • харчове отруєння;
  • втрата пам’яті.

Кожна людина, що вживає алкоголь, хоча б раз у житті відчував ці наслідки на собі. Як пити і не п’яніти, хитрощі та способи, які будуть описані нижче, умовно можна розділити на три певні стадії:

  • що робити перед застіллям;
  • що робити під час застілля;
  • що робити після застілля.

Що робити перед застіллям

Для того щоб довго не п’яніти від алкоголю, існує безліч різних хитрощів, але головна з них полягає у так званому процесі «розгін печінки». Для цього за кілька годин перед застіллям необхідно вжити не менше п’ятдесяти грамів алкогольного напою. У результаті його дії печінка починає виробляти певні ферменти, що відповідають за швидкий розпад спирту. Оцінити ефективність цієї методики можна на наступний день після застілля.

За темою:  Скільки відсотків алкоголю в шампанському

Ще одна методика передбачає вживання лікарських засобів. Жовчний збір або таблетки Liv 52 покращують роботу печінки і прискорюють процес відтоку жовчі. В результаті посиленого розщеплення жирів алкоголь перестає діяти на людину.

Для того, кого цікавить питання, що випити перед застіллям, щоб не п’яніти, ідеальним рішенням стане рослинне масло. У результаті його дії шлункові стінки обволікаються своєрідним додатковим шаром. Здійснити цю дію необхідно мінімум за півгодини перед вживанням напоїв. Також знизити вплив алкоголю на організм допомагає щільне вживання їжі за кілька годин до застілля. Такий своєрідний перекус повинен містити якомога більше калорій.

Також існують таблетки, щоб не п’яніти, продаються вони майже в кожній аптеці. Такі препарати, як «АлкоКлин» дозволяють організму прискорити обмін речовин, що призведе до швидкого розпаду активних складових алкогольних напоїв.

Що робити під час застілля

Головна рекомендація, що стосується будь-якого застілля — це якісні алкогольні напої. Неякісний продукт може стати причиною сильного похмільного синдрому і навіть гострого отруєння. Крім цього, під час застілля, бажано утриматися від вживання сигарет.

Тютюн посилює вплив алкоголю на організм в кілька разів.

Існує безліч методик, як не сп’яніти від алкоголю, однак головний їх секрет полягає у правильному вживанні напоїв. Так, наприклад, змішування алкогольних напоїв з різним градусом призводить до непередбачуваних наслідків. Крім цього, вкрай не рекомендується пониження градуса спиртного. Напої необхідно вживати за зростанням. Тобто, спочатку може бути випиті світлі сорти пива, потім вино і тільки потім горілка. Порушення цієї послідовності призведе до сильного сп’яніння.

Цікавий факт принесли недавні наукові відкриття. Виявляється, що при вживанні темних сортів алкоголю, таких як віскі, бурбон або ром, організм відчуває більш сильну навантаження, ніж при вживанні напоїв, що володіють прозорістю.

Запивати алкоголь вкрай не рекомендується рідинами, що містять величезне скупчення газу. Мінералка, Кола і газовані соки збільшують алкогольний ефект в кілька разів.

Один із секретів як пити горілку і не п’яніти, полягає в тому, що запивати її необхідно соками, що мають у своєму складі будь-якої з виду цитрусових.

За темою:  Міцність рому в градусах

Холодець і заливна риба — два головних продукту, які потрібно з’їсти, щоб не сп’яніти. Дані продукти містять в собі величезну кількість такої речовини, як гліцин. Це речовина нейтралізує шкідливі токсини, які утворюються в результаті розпаду алкоголю. Крім цього, рекомендується правильно закушувати.

Для того щоб пити і не п’яніти необхідно якомога більше рухатися. Ви можете вийти на танцпол або просто подихати на свіже повітря. Однак, якщо в приміщенні дуже тепло, а на вулиці досить прохолодно, то різка зміна температурного режиму може призвести до ще більшого сп’яніння.

Такий сорбент, як активоване вугілля — ідеальне рішення для зниження впливу алкоголю на організм. Його дію в організмі дозволяє прискорити процес розпаду алкоголю. В результаті цього шкідливі токсини виводяться з організму значно швидше, що мінімізує їх кількість, що потрапило в кров.

Що робити після застілля

Що зробити щоб не п’яніти до і під час застілля було вже розглянуто, залишилося перейти до питання дієвих заходів по його завершенні. Першою дією, яке необхідно зробити, має стати відвідування туалету. Після того як всі вжиті під час застілля продукти залишають шлунок, вони накопичуються в кишечнику. Їх тривале знаходження може призвести до того, що всі шкідливі токсини будуть вбиратися організмом через стінки кишечника.

Незайвим буде вживання як і під час застілля, так і після звичайного сирого яйця. Ефект цього методу можна порівняти з ефектом рослинного масла, яке було описано вище. Крім цього, існують спеціалізовані медикаментозні засоби, здатні знизити вплив спиртного на організм.

Головний помічник позбавлення від сп’яніння — це міцний сон. Однак при великій кількості випитого, після того як людина лягає в ліжко, починаються різкі напади запаморочення. Для того щоб мінімізувати їх, рекомендується покласти подушки так, щоб знаходиться в положенні напівсидячи. Приглушене світло також допоможе позбутися від цього симптому.

За темою:  Самий міцний алкоголь в світі в градусах

Багато з описаних нижче методик можна комбінувати і виконувати послідовно. Завдяки цьому на наступний ранок ви зможете прокинутися без головного болю та інших симптомів, що супроводжують похмілля. Правильний підхід до культури вживання алкогольних напоїв стане запорукою здоров’я і охайного зовнішнього вигляду.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00833 sec