Скільки калорій в 100 грам горілки

Енергетична цінність горілки – один з постійних предметів для гарячих суперечок. За державним стандартом, це значення має наноситься на кожному продукті, що надійшов у продаж. Однак суперечки не вщухають, і кожен раз можна почути запитання, звідки в горілці калорії і як вони засвоюються організмом.

Факти в цифрах

Що таке калорії? Кожен знає лише про те, що це захід, що використовується для визначення харчової цінності. Такі продукти, як: м’ясо, хліб і горілка мають однакову калорійність. Калорійність горілки в 100 грамах наближається до позначки в двісті двадцять одиниць. Майже стільки ж калорій організм отримає в результаті вживання двохсот грамів смаженої риби, двохсот п’ятдесяти грамів морозива або кілограма цитрусових. Це ж кількість харчової цінності знаходиться в половині літра молочних виробів та склянці йогурту.

Скільки калорій в горілці 100 грам сказати досить складно. Так як різні виробники вказують на упаковці своїх виробів різні показники. За даними експертів, стандартним показником є цифра рівна 224 одиницям. Зниження або підвищення цих показників відбувається завдяки процесам очищення і дистиляції.

Горілка один із самих калорійних напоїв. Харчова цінність в ста грамах напою прирівнюється до харчової цінності трьох келихів пива. То ж кількість калорій знаходиться в чотирьохстах грамах вина, в ста п’ятдесяти грамах портвейну і трьохсот грамах шампанського. Енергетична цінність горілки залежить не тільки від кількості пройдених етапів очищення, але і від відсотка вмісту в продукті спирту.

В середньому одна пляшка горілки має цінність дорівнює 1200 кілокалорій.

Поживна цінність

Алкогольна продукція відноситься до продуктів харчування і виникає цілком закономірне питання, як саме вона живить організм. Дія горілки на організм в енергетичному плані схоже з дією кондитерських виробів, що містять порожні калорії.

За темою:  Що таке текіла (Мексиканська горілка)

Такий продукт, як алкоголь виходить шляхом обробки цукру спеціальними дріжджами. В результаті утворюється солодка рідина, яка є швидким вуглеводом. Завдяки вживання подібних продуктів, велика кількість енергії моментально не тільки надходить в організм, але і засвоюється ним. Людина відчуває блискавичний прилив енергії і ефект ейфорії.

Ці процеси не можна порівняти з отриманням енергії спожитої їжі. Організм не отримує корисних білків і вуглеводів, а значить подібний продукт не є необхідним для життєдіяльності. Весь ефект, отриманий в результаті вживання алкоголю, заснований на процесах перетравлення головних компонентів спиртовмісних продуктів.

Скільки кілокалорій в горілці сказати досить легко, а от порахувати, скільки з них засвоюються організмом майже неможливо. Організм витрачає колосальну кількість енергії для нейтралізації токсинів, утворених в ньому, завдяки алкоголю. Подібний джерело енергії призводить не тільки до навантажень з боку шлунково-кишкового тракту, але і до порушень у роботі інших внутрішніх органів.

Енергія, яка витрачається на ліквідацію наслідків вживання алкоголю, перевищує отриману в кілька разів. Саме цей факт пов’язаний з тим, що при сильному алкогольному отруєнні в крові людини знижується рівень вмісту глюкози.

Для звичайної людини всі ці показники не представляють ніякого інтересу. У повсякденному житті кожен з нас ділить продукти на два критерію: добре організму або погано. До корисних продуктів належать м’ясо і риба, овочі і фрукти. До поганих — фаст-фуд і алкогольна продукція.

Енергетична цінність та вплив на організм

Напевно, кожен пам’ятає свій перший досвід вживання алкогольних продуктів. Саме це спогад здатне більш точно охарактеризувати «энергическую цінність» подібних напоїв. Майже дев’яносто сім відсотків населення пробують алкоголь у підлітковому віці. Незміцнілий організм в результаті дії спирту демонструє відторгнення, що виражається нападами блювоти і погіршенням самопочуття.

За темою:  Кальвадос: що це таке, з чим пити

Після цього можуть спостерігатися напади ейфорії, викликані алкогольним сп’янінням. Перше вживання горілки супроводжується сильним похміллям, який може розтягнутися на цілий день. З моменту першого вживання включаються певні механізми, які викликають звикання. В подальшому можливий розвиток залежності, яка призведе до деградації особистості. Крім того, алкогольна залежність веде до розвитку захворювань внутрішніх органів.

Здоров’я-один з важливих показників, що впливають на засвоєння калорій з спиртовмісних продуктів. Слабке здоров’я – причина, по якій організм може заперечувати будь-які кількості спиртного. На думку фахівців, саме люди з хорошим запасом здоров’я частіше схильні до залежності від алкоголю і наркотиків.

Горілка як причина ожиріння

Дуже часто можна почути запитання, чому горілка калорійна і чи може вона стати причиною ожиріння. Варто зазначити, що алкоголь містить так звані порожні калорії, які не приносять в організм ніякої користі. Єдина дія подібних продуктів лише невеликі сплески енергії, на зміну яким прийдуть симптоми інтоксикації слабкість. На організм більшою мірою впливають ті продукти, якими люди звикли закушувати. У таблиці вказано, скільки ккал в горілці і інших напоях:

Процес отримання енергії з алкоголю:

  1. Подразнення шлунково-кишкового тракту в результаті впливу компонентів алкоголю, призводить до підвищення апетиту.
  2. Всі корисні речовини, одержувані з організмом закуски, відсуваються на другий план, так як організм зайнятий переробкою етанолу.
  3. Ефект загальмованості, який впливає алкоголь на організм, заважає організму контролювати процеси споживання калорій.
  4. Вживання спиртного спричинює сонливість.

Здавалося б, всі ці фактори повинні привести до того, що людина, що страждає від алкогольної залежності, повинен стрімко набирати вагу. Але цього не відбувається тільки тому, що до моменту, коли захворювання приймає більш важку форму, шлунково-кишковий тракт функціонує в неповну силу.

За темою:  Як вибрати алкотестер для особистого використання

Горілка на території Росії з’явилася приблизно в шістнадцятому столітті і продавалася як лікувальна настоянка. Алкоголь — як ліки, необхідно застосовувати в мінімальних дозах, а передозування здатна викликати катастрофічні наслідки для життєдіяльності. У всьому потрібно знати міру і у вживанні спиртного зокрема.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00450 sec