Алкопрост: інструкція по застосуванню

Алкопрост – це біологічно активна добавка на основі натуральних компонентів, яка повністю безпечна для людини. Рецепт виготовлення Алкопроста сягає глибоко корінням у народну медицину. Засіб позиціонується як рятує від різних залежностей, у тому числі і від алкогольної. Судячи з відгуків краплі Алкопрост здатні повністю позбавити від тяги до алкоголю, очистити організм і, зокрема печінку. Давайте розберемося, чи так це насправді.

Боротьба з алкоголізмом

Ні для кого не секрет, що пристрасть до алкоголю, здатне в найкоротші терміни зруйнувати життя як вживає, так і його рідних. При постійному выпивании, сім’ї розпадаються, кар’єра руйнується, губятся таланти і ламаються долі. І немає жодної позитивної сторони в цьому.

Дуже важливо вчасно відмовитися від алкоголю, що для більшості залежних людей стає справжньою проблемою, це обтяжене ще тим, що практично жоден алкоголік до кінця не визнає свою залежність.

Регулярне вживання алкоголю веде до деградації особистості, втрати зв’язків з друзями і рідними. В кінцевому результаті втрачається інтерес до життя.

Втім, дуже багато вживають і їх рідні, шукають різні способи боротьби із залежністю – починаючи з прийому спеціалізованих препаратів і закінчуючи радикальними, такими як: вшивання «Торпеди», гіпноз або кодування. На практиці, результативність багатьох з цих методів досить сумнівна. Одні, допомагають на деякий час (у середньому до 6 місяців), інші не мають взагалі ніякого ефекту.

Досить часто такі способи призводять до негативних наслідків для організму залежного. Саме тому необхідно знайти такий препарат, який не тільки буде ефективно пригнічувати тягу до алкоголю на тривалий термін, але при цьому і зміцнювати захисні сили організму, підтримуючи і лікуючи його від наслідків пияцтва.

Лікування алкоголізму Алкопростом

Препарат Алкопрост дозволяє повністю позбавитися від алкогольної залежності всього за місяць. Його головною відмінністю від всіх інших засобів, є те, що відмова не супроводжується депресією або стресом. Препарат відбиває тягу до спиртного як у фізичному, так і психологічному плані, і все це доповнюється повною безпекою для організму вживає.Можна з упевненістю сказати, що раннє лікування сприяє швидкому позбавленню від згубної звички. Але Алкопрост здатний побороти залежність і в запущеній стадії.

Так на якому ж етапі людині потрібно почати лікування алкоголізму? Існує кілька симптомів того, що людина знаходиться в залежності від спиртного:

 • відсутність почуття міри випитого, небажання припиняти;
 • на наступний день після пияцтва, необхідно похмелитися, щоб прийти до тями;
 • збільшення кількості випитого;
 • систематичне вживання спиртовмісних напоїв.

Якщо ви помітили прояв цих ознак у себе або у рідної людини, значить необхідно якомога швидше почати лікування, і кращим препаратом для цієї мети є Алкопрост. Використовувати його можна дому і абсолютно анонімно, в обхід кодування, вшиваний і гіпнозу.

Переваги препарату

 1. Алкопрост здатний позбавити від тяги до алкоголю за 30 днів, за умови регулярного застосування.
 2. Відмова не супроводжується стресом або депресивним станом.
 3. У складі містяться тільки натуральні інгредієнти, які володіють високою ефективністю і абсолютно безпечні.
 4. Всі компоненти зібрані таким чином, щоб одні, посилювали дію інших, завдяки чому досягається максимальна результативність.
 5. Під час прийому препарату зникає не тільки фізична тяга до спиртного, але і психологічна залежність.
 6. Рослинні інгредієнти надають гепатопротекторну дію, відновлюючи клітини печінки і очищаючи її від шкідливих токсинів.
 7. Позбавляючи організм від токсинів, що утворилися в результаті розпаду алкоголю, Алкопрост сприяє кращому функціонуванню всіх органів і систем.
 8. Поліпшується психологічний стан.

Розбираємо склад

Настільки ефективний засіб розроблялося кращими вченими в своїй області. Завдяки Алкопросту людина може позбутися від алкоголізму за найкоротший час, і почати жити повним життям, не доставляючи проблем собі і своїм близьким. Секрет досягнення такого гарного результату криється в складі препарату, в ньому представлені найбільш ефективні компоненти, кожен з яких володіє своїми функціями в боротьбі з шкідливим пристрастю. Отже, розберемо детальніше склад, Алкопрост включає в себе наступні компоненти:

Золототисячник. Високоефективний засіб в боротьбі з алкоголізмом. З давніх часів, цілителі використовують його для зниження тяги до спиртного, а також для очищення організму від наслідків пияцтва. Відвар з золототисячника приймають при тяжких похмільних синдромів. Крім цього, настій, покращує апетит і нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту. Володіє хорошим жовчогінною, протизапальною і знеболюючою дією.

Копринус. Делікатесний вид гриба, який викликає огиду від прийому спиртного. Це обумовлено тим, що до складу гриба входить органічна речовина – коприн. При прийомі він швидко входить в контакт з алкоголем, що перебувають в організмі, потрапляє в кровотік, а з нього в печінку. Потім він викликає отруєння, але без серйозних (і вже тим більше летальних) наслідків. У приймаючого розвивається стійка неприязнь до алкоголю.

Бобровий мускус. Являє собою виділення бобрових залоз. Компонент в чистому вигляді має дуже неприємний аромат, але в розведеному вигляді практично не відчувається. Приводить в порядок нервову систему, знижує стрес при відмові від алкоголю, наповнює силами і енергією. Мускус цінується дорожче, ніж бобровий жир або хутро, завдяки ще одній особливості, він сприяє відновленню ерекції, яка при тривалому прийомі алкоголю значно слабшає.

Концентрат Артемії. Цей компонент є витяжкою з найдавніших ракоподібних, які мешкають в солоних тибетських озерах, а також у басейнах Карибського моря. Висушені і подрібнені рачки допомагають організму позбавитися від накопичених токсинів в організмі і внутрішніх органах. Позбавляє від залежності на клітинному рівні.

Лікарські трави. Крім перерахованих вище складових, до складу Алкопроста входять 7 найцінніших і ефективних трав: лисички, сагаан-дали, любистку, лавр, чебрець, м’ята і дягель. Ці рослинні компоненти допомагають організму активувати метаболічні процеси, видалити токсини і шлаки, а також налагодити роботу кровоносної і нервової системи, поліпшити харчування головного мозку і печінки.

Препарат не має у своєму складі хімікатів і консервантів, здатних завдати шкоди і без того ослабленому організму. Застосовувати його можна всім людям, які страждають алкоголізмом, він не має протипоказань, окрім індивідуальної непереносимості будь-якого компонента, що міститься в препараті Алкопрост. Відгуки реальних людей вельми позитивні, ті, хто вже спробував його і позбувся залежності з впевненістю рекомендують його як високоефективний засіб.

Відмінність між Алкопростом та іншими засобами від алкоголізму

Алкопрост не є кодирующим препаратом, він має зовсім іншим механізмом дії. Давайте розберемося, у чому основні відмінності між натуральними краплями Алкопрост і синтетичними препаратами, такими як порошки, уколи і таблетки вшивні капсули.

Дія

 1. Принцип роботи синтетичних препаратів (таблеток, капсул або уколів) полягає в тому, що діюча речовина знаходиться в організмі протягом деякого часу. Вступаючи в реакцію з алкоголем, речовина перетворюється в сильний токсин. Як результат, при прийомі спиртного, вживає не відчуває задоволення, а відчуває неприємні симптоми. У їх числі: нудота, блювання, запаморочення, почастішання пульсу, тахікардія. У зв’язку з цим у людини спостерігається стійке психологічне відторгнення до напою, знаючи про наслідки, він більше не прагнути випити.
 2. Принцип роботи натурального препарату Алкопрост полягає в тому, що після проходження повного курсу лікування, у людини значно зміцнюється імунна система, що поповнюється запас необхідних організму вітамінів і мінералів, поліпшується психологічний стан. В сукупності з дією компонентів, які допомагають кинути згубну звичку, це значно полегшує процес відмови від алкоголю без страху, стресу і шокової терапії.

Безпека

 1. Синтетичні препарати починають свою дію одразу ж після введення в організм, і часом, насправді можуть відбити бажання випити. Але найчастіше такий вплив виявляється за рахунок вмісту у складі досить агресивних і шкідливих компонентів. Вони мають безліч протипоказань і неприємних побічних ефектів, тому приймати їх необхідно тільки під спостереженням фахівців і за згодою самого залежного.
 2. Мабуть, самим безпечним і м’яким засобом для боротьби із залежністю є Алкопрост. Протипоказання до прийому крапель відсутні, крім індивідуальної нестерпності одного з компонентів. Повністю натуральний склад зміцнює і активує захисні функції організму, не завдаючи жодної шкоди.

Інструкція по застосуванню Алкопрост

В інструкції до препарату вказано, що приймати Алкопрост необхідно три рази на день по 10 крапель. Препарат рекомендується додавати в рідину (чай, кава, негазовані напої) або в не дуже гарячу їжу. Він повністю розчиняється, і помітити його присутність неможливо, оскільки він не дає специфічного присмаку. Це може допомогти в тому випадку, коли залежний не бажає відмовлятися від спиртного самостійно. При дотриманні дозування, Алкопрост повністю безпечний для здоров’я. Повний курс лікування займає 30 днів.

Через місяць після початку прийому препарату Алкопрост, зміцнюється організм, печінка і нирки очищаються від наслідків алкоголізму, нервова і серцево-судинна системи відновлюються, повертається ерекція і посилюється лібідо, зміцнюється імунітет і захищає від інфекцій і вірусів.

Придбати цей засіб можна в аптеці, або замовивши через інтернет. Ціна в аптеці Алкопрост варіюється від 890 до 1300 рублів, що у порівнянні з іншими препаратами від пияцтва, досить демократично. Алкопрост стане справжнім бар’єром між залежною людиною і алкоголем, і вже через 30 днів дозволить відчути себе абсолютно по-новому. І пити не захочеться ніколи!

Препарат Алкопрост та відгуки реальних людей

Ольга, 45 років, Москва, Росія.

Раніше мій чоловік пив тільки «по святах», все було тихо, спокійно і це ніяк не позначалося на його здоров’я. Але рік тому це стало великою проблемою для всієї родини, він випивав щодня, і кожен раз доза збільшувалася. Я всіляко умовляв його відмовитися від чергової чарки, але у відповідь отримувала лише скандали і агресію. В результаті він втратив хорошу роботу, і все стало ще гірше. В інтернеті знайшла сайт, що продає препарат Алкопрост і ризикнула замовити, втрачати було вже нічого. У перший день додала 10 крапель засобу в їжу, випивши, він відчув нездужання. На наступний день я повторила процедуру, через кілька днів таких нездужань, чоловік сказав, що пити більше не хоче. Я дуже шкодую тільки про одне, що не зробила цього раніше. Дуже рекомендую цей засіб і висловлюю величезну подяку виробникам.

Катерина, 50 років, Сочі, Росія.

Відразу без вступів настійно рекомендую застосовувати цей засіб для алкоголіків. Мій брат жорстко випивав, а випивши, ставав абсолютно неадекватним, бився, буянив. Прохання звернутися до лікаря і почати лікування не приносили плодів, він заперечував, що у нього справжній алкоголізм. Натрепав нерви, за порадою подруги, купила Алкопрост, давала згідно інструкції. Кілька разів казав, що горілка палена і так недовго отруїться, а зараз не п’є зовсім. Це і є щастя, більше і додати нічого.

За темою:  Гель Еспераль: відгуки брали і лікарів-наркологів

MAXCACHE: 0.39MB/0.00564 sec