Гриб гнойовик від алкоголізму: де купити в аптеці

Гриби – одна з цих загадок природи. Їх неможливо зарахувати ні до царства рослин, ні до тваринного світу. Саме тому у вісімдесятих роках минулого століття була створена наука «мікологія», вивчає грибне царство. Кожен підвид володіє своїми індивідуальними якостями. Гриби використовуються як наркотичні, лікарські та отруйні засоби.

Чорнильний гриб або гриб гнойовик володіє здатністю позитивно впливати на таку ганебну залежність, як алкоголізм.

Гриб гнойовик

Звичайна середовище проживання цих грибів — тепле сухе місце. Чорнильний гриб досить сильно поширений по території Землі і зустріти його можна майже на всіх континентах. Завдяки своєму екзотичному смаком даний продукт часто вживається при виготовленні їжі. Одні з найпопулярніших підвидів — це гриб гнойовик, білого або темно-сірого кольору.

Використання таких продуктів для приготування їжі, дозволено в суворо відведений час. Їх можна збирати лише до того часу, поки капелюх рослини не розкрилася. Коли відбувається її відкриття, верхня частина гриба нагадує невеликий парасолька.

Кожен з підвидів цього грибного виду має однакову структуру і форму. Розрізнити їх можна тільки завдяки своєрідній забарвленні. Під час періоду розвитку, гриб має розтягнуту форму зовні схожу з яйцем. Після того, як з’являється ніжка, на його поверхні починають утворюватися складки, в результаті чого гриб стає схожий на складений парасолька. Після цих змін починаються зміни в капелюшку. Вона змінює свою форму, стаючи схожою на дзвін. Професійні збирачі грибів говорять про те, що це своєрідний сигнал до припинення збору, так як після такого видозміни продукт втрачає свої корисні властивості.

Кожен з підвидів цього гриба використовується для окремих цілей. Гриби білого кольору отримали величезне поширення серед гурманів, а в ресторанах зі світовим ім’ям за цей делікатес доведеться викласти чималу суму. Сірий гриб отримав медичне освідчення. Його лікарські властивості не раз відзначалися багатьма фахівцями. На його основі створюється безліч корисних ліків та біоактивних добавок.

Особливості

Незважаючи на те, що даний вид грибів не володіє ніякими специфічними запахами, в народі він був названий навозником. Сталося це завдяки тому, що в більшості випадків грибниця проростає в місцях, де грунт має пухку форму і здатний утримувати вологу в протягом довгого часу. Нерідко цей гриб можна зустріти на фермах і місцях випасу великої рогатої худоби. Скупчення гною створює ідеальні умови для розростання грибниці.

Таке розташування грибниці ніяк не впливає на смакові або фармакологічні властивості. Виростаючи в такому місці, грибниця знаходиться в максимальній екологічної захищеності, так як щодо віддалена від шкідливих вихлопів промислової індустрії.

За темою:  Краплі Колме від алкоголізму: відгуки ціна

Зустріти цей гриб біля автомобільних трас велика удача, оскільки в більшості випадків вони ховаються як можна далі від слідів присутності людей. Така віддаленість особливо сильно позначається на тому, що ці гриби не накопичують в собі шкідливі токсини і отруйні метали.

Властивості

У Древній Русі це живий організм використовувався не тільки як інгредієнт, що вживається в їжу, але і як засіб, завдяки якому страхувалися документи, що мають високу цінність. З цих грибів виготовлялася спеціальна суміш, яка додавалася в чорнильницю. При уважному розгляді таких чорнила, можна було побачити крихітний візерунок, який залишався грибними спорами.

У наш час гриб гнойовик, опис та фото якого розташовані вище, використовується в народній медицині як один з методів боротьби з алкоголізмом. Його вживання спільно зі спиртовмісними продуктами, здатне викликати сильне харчове отруєння організму. Однак без алкоголю цей гриб легко засвоюється організмом, не створюючи ніякого дискомфорту.

Ці цікаві властивості були виявлені досить давно. У минулі століття знахарі і цілителі створювали спеціальні настоянки, які згодом додавалися в їжу алкоголікам. У результаті використання цієї методики в голові у пацієнта створювався певний бар’єр. Підсвідомість людини відштовхувало спиртне, щоб уникнути отруєння. Застосовуючи цей спосіб, необхідно розуміти, що шкода, принесений організму, може бути непоправна. Дуже важливо дотримувати певну дозу і регулярність у лікуванні.

Способи застосування

Чорнильний гриб використовується як звичайний продукт для приготування їжі і не дає ніяких побічних ефектів у людей, які не зловживають алкоголем. Коли в організмі містяться продукти, утворені в результаті розпаду алкоголю, така їжа може призвести до сильного отруєння, яке спостерігається буквально через пару годин. Звичайно, для цих цілей краще використовувати свіжозібрані гриби, однак коли така можливість відсутня їх можна придбати в спеціальних магазинах або аптеках. На основі чорнильного гриба випускається безліч біоактивних добавок, які можна використовувати для наступних цілей:

 • лікування діареї і профілактика геморою;
 • профілактика цукрового діабету;
 • засіб, що володіє протизапальним і знеболюючим ефектом.

Вживання подібної продукції рекомендується при лікуванні деяких онкологий.

Медикаментозні засоби на основі чорнильного гриба випускаються у такій формі:

 • свічки;
 • капсули;
 • порошки.

Такі порошки, капсули можна використовувати для додавання в їжу людині, яка страждає від алкогольної залежності. Відсутність у певного продукту специфічного запаху, дає можливість таємного додавання в їжу.

За темою:  Як позбутися від нудоти в домашніх умовах

Гриб гнойовик від алкоголізму повинен вживатися в певних дозах. Для використання живого організму в профілактичних цілях, добова доза не повинна перевищувати більше двох грамів. Починати лікування найкраще з маленької дози, поступово її збільшуючи.

Перед тим як самостійно намагатися боротися з алкоголізмом за допомогою даного засобу необхідно проконсультуватися з фахівцями. Гнойовик має певні протипоказання:

 • порушення в роботі судинної системи організму;
 • хронічні хвороби внутрішніх органів;
 • виразка шлунка.

Крім того, можуть спостерігатися розвитку алергічних реакцій у вигляді почервонінь, сльозоточивості, нападів нудоти і блювоти. Вживати продукт в їжу забороняється маленьким дітям і вагітним жінкам.

Коли у пацієнта спостерігається наявність перерахованих вище захворювань, від лікування навозником необхідно відмовитися. Те ж саме необхідно здійснити при виникненні сильних реакцій і погіршення стану організму. В лікарських цілях застосування гнойовика допускається не більше одного разу за добу, а тривалість лікування може становити не довше трьох місяців.

Необхідно враховувати такі фактори, як стадія захворювання і швидкість створення психологічного бар’єру. Деякі люди мають настільки згубну пристрасть до алкогольних напоїв, що їх не утримують ніякі побічні ефекти.

Дія такого засобу досить довго впливає на організм. Навіть через кілька тижнів після припинення вживання продукту, його ефект досить стійкий.

Лікування алкоголізму грибом навозником

Наскільки гриб гнойовик звичайний їстівний чи ні, ми вже з’ясували. Залишилося пояснити механізми його впливу на організм. Після того як продукт вжито людиною, в організмі якого містяться речовини, утворені в результаті розпаду алкоголю, гриб починає перетравлюватися. У цей час їм виділяється така речовина, як «коприн», яке вступає в окислювальні реакції з продуктами розпаду спирту. Результатом таких реакцій стає освіта ацетальдегід. Ці токсини викликають гострі напади отруєння, що супроводжуються нудотою, блювотою і запамороченнями. При цьому, коли в організмі людини не міститься продуктів розпаду спирту — «коприн» з легкістю засвоюється організмом.

Коли такі напади супроводжують кожні «посиденьки», у людини утворюється міцний асоціативний ряд. Чим більше в організмі алкоголю і ліків, тим сильніше ці напади, а значить, асоціації тільки посилюються. З часом виробляється умовний рефлекс, який викликає відразу до алкоголю. Багато хто з хворих після цього відмовляються від вживання алкоголю назавжди.

Симптоматика

При прийомі чорнильного гриба спільно з алкоголем, спостерігаються наступні симптоми:

 • збільшення температури шкірних покривів;
 • сильне почервоніння шкіри;
 • збільшення пульсу;
 • напади запаморочення;
 • напади гострого болю в шлунку;
 • напади нудоти та блювоти;
 • порушення роботи зорового і мовного апарату;
 • втрата свідомості.
За темою:  Препарат торпедо від алкоголізму

Тривалий курс грибний терапії може привести до наступних результатів:

 • виведення зі стану запою;
 • вироблення умовного рефлексу, вираженого у відразі до алкоголю;
 • зменшення тяги до спиртних напоїв;
 • зменшення або припинення алкогольної залежності.

Так як дуже важливим фактором є створення психологічного бар’єру, використання подібних засобів допустимо тільки тоді, коли хворий не знає про них. Коли хворий знає про подібному лікуванні, йому легше відмовитися від вживання їжі, ніж від своєї залежності.

Лікування та дозування

Методика лікування умовно поділяється на дві стадії. Коли алкогольна залежність має важкий характер необхідно тривалий вплив на організм і курс лікування, який становить кілька місяців. Для того щоб вивести людину із запою досить курсу прийому тривалістю два тижні.

Порошок, виготовлений з гриба гнойовика необхідно додавати в їжу в невеликих кількостях. Однієї дози достатньо для того, щоб дія препарату спостерігалося протягом двох днів. На протязі першого тижня людина не повинна відмовлятися від вживання алкоголю інакше всі досягнуті ефекти обернуться назад.

Допускається збільшення дозування до п’яти грам порошку, проте користуватися цим рекомендується в крайніх випадках. Збільшення дози здатне викликати важкі наслідки для організму в результаті чого, людина відчуває потяг до алкоголю повністю відмовляється від вживання спиртного.

Коли вживання такого складу відбувається регулярно протягом кількох місяців, скупчення корисних речовин в організмі досягає певної концентрації. В результаті цього, людина буде відчувати огиду до алкоголю протягом довгого часу.

Де купити

Гриб гнойовик від алкоголізму, де купити в аптеці або спеціалізованому магазині? В аптеках даний продукт продається у вигляді порошку і капсул. У спеціалізованих магазинах можна знайти цей живий організм в засушеному вигляді. Кожен з цих видів має усіма необхідними корисними властивостями. Однак найбільше корисних властивостей зосереджено в свіжих грибах.

Кожен з підвидів цього продукту, в результаті тривалого впливу на організм, здатний виробити відраза до алкоголю. Його вживання в їжу впливає тільки на людей із згубною і шкідливою залежністю. Для інших цей продукт може стати смачним і пікантним доповненням до їжі.

MAXCACHE: 0.39MB/0.00873 sec