Як читати замовляння від пияцтва на воду

Алкоголізм в сучасній реальності набуває загрозливих масштабів. Залежність від спиртного – головні винуватці сімейних трагедій. З цією проблемою треба боротися усіма наявними способами. Лікування, кодування, психологічні тренінги і консультації.

Але є й інші дієві методи порятунку від пияцтва. Вони створені в таємничому світі езотерики. Це ефективні ритуальні змови, спрямовані на боротьбу із залежністю від алкоголю. Як правильно використовувати змови проти алкоголізму, коли їх читати і на що нашіптувати, ми і розповімо в цій статті.

«Ритуальні» хитрощі

Здавна подібні нашіптування читалися виключно жінками – хранительками домашнього вогнища. Тільки любляча дружина і мати здатна вкласти в магічні перешіптування потужну силу. Ця особливість не втратила сенс і в нинішній час. Але будь сильний змова від пияцтва, читати в домашніх умовах потрібно не просто з щирою надією на успіх, але і строго слідуючи встановленим правилам:

 1. У будинку повинна знаходитися ікона «Невипивана чаша». Святому лику слід молитися і самого питущого, і його близьким.
 2. Слова змови читаються тихим шепотом. Стежте, щоб ніхто не зміг перешкодити під час проведення ритуалу, переривати його категорично не можна.
 3. Для здійснення обрядів необхідно озброїтися певною атрибутикою. Знадобиться фотографія людини, на якого буде йти вплив, освячена або проста вода і свічки.
 4. Зберігайте всі дії в секреті. Розповідати (навіть самим близьким людям) про задумане, тим більш повідомляти, коли і де будуть проводитися магічні дії, забороняється. Навіть після того, як чоловік кинув пити, тримайте все в таємниці.
 5. Ритуальні дії слід проводити строго по певних днях. Це середа, п’ятниця і субота (якщо вплив буде йти на жінку). На чоловіка змови читаються в понеділок, вівторок або четвер. У дні Великих християнських свят, так і в Пост ніяких ритуалів проводити не можна.
 6. Магічні слова-шепоточки знайдуть велику міць, якщо читати замовляння від пияцтва на алкоголь на убуваючу Місяць. Разом з зменшується Місяцем і згубна звичка буде зникати.

Яка молитва від запою допомагає

Споконвіку найбільш потужними і дієвими нашіптуваннями вважалися змови, що проводяться на воду. Вони заслужили шанування простотою у виконанні і хорошими результатами. Ці ритуали можна і потрібно проводити без відома самого страждає від пияцтва. Адже рідко хто з них здатен визнати у себе згубну пристрасть і погодитися на лікування.

Можна змова від пияцтва читати на воду (як просту, так і освячену в Храмі) і на алкогольні напої.

Як відбувається вплив

Дія таких обрядів засноване на чудодійну особливості рідини. Вода (це вже науково доведено) має здатність «запам’ятовувати» інформацію і переносити її яким-небудь об’єктів і людям. В процесі ритуалу рідина буде передавати певну програму, що діє на підсвідомість людини.

Поступово енергетичний вплив на особистість змінює людський світогляд, прищеплюючи відраза до алкоголю. Звичайно, за умови, що всі ритуальні дії були проведені грамотно.

За темою:  Краплі Колме від алкоголізму

Який змова від алкоголізму підійде у вашому випадку, підкаже інтуїція. Уважно вивчіть запропоновані ритуали і вибирайте.

Просте нашіптування

Цей ритуал вважається самим легким у виконанні, його найчастіше вибирають жінки, борючись за сімейне щастя. Воду тут можна використовувати звичайну (кип’ячену) і освячену в Церкві. Її слід налити в чашку, кружку поставити на фото людини, по обидва боки запалити свічки і вимовити такі слова:

«В ім’я Отця, Сина і Святого Духа. Як один грішний народився, він жив-поживав, так і представився. Як мертвим став він, так і супружник мій суджений (ім’я) горілки окаянної не п’є та в уста не бере. Як млява рука покійного, так не наллє десниця чоловіка мово спиртного, до вуст чистим не піднесе, та в рот бражку не візьме.

Супружник мій (ім’я) вина собі не наливає, і самогон не випиває. Я хрещуся (власне ім’я) хрестом святим, їм і ограждаюсь, від пияцтва я та чоловік рятуюся. Як вода всередину потрапить, так любов до оковитої миттєво піде. Міцно говіркою моє, та не збити сказане нікому!»

Ця змова необхідно повторити три рази. Проводити його краще опівночі на ледь почалася убувати Місяць. Після закінчення дії заговоренную водицю залиште на підвіконні на ніч. Потім непомітно подмешивайте рідина в їжу і питво п’яниці.

Стакан заговоренной води постарайтеся розтягнути на тиждень, підливаючи її супружнику по маленьких порціях.

Розбавляти заговоренную рідина не можна. Дозволяється лише намочити рушник чи хустку, яким користується чоловік. Через тиждень предмет особистої гігієни треба спалити або закопати.

Змова на освячену воду

Цей ритуал вважається дуже потужним і дієвим, адже проводять його, використовуючи освячену воду. Її потрібно принести з Храму тільки в одну дату – 19 січня, на Водохреща. Така вода володіє потужним впливом.

Ритуал також проводиться в цю добу (негайно після повернення з Церкви). Принесену воду повільно переливайте в скляну ємність і одночасно промовляти такі слова:

«Як Господь наш Христос браги хмільний не знав, та спирт не возлиял і без горілки не страждав. А Пречиста Діва Марія да Святі угодники з п’янкою не знайомилися, до спиртного не стосувалися так не страждали. Так і рабу твоєму (ім’я) від бражки відмовитися так похмілля забути і надалі не повертатися!»

Магічний шепіт необхідно читати тричі, низько нахилившись, майже торкаючись до ємності. Після закінчення вона щільно закривається. Відкривати банку з заговоренной водою дозволено лише коли вона підливається до їжі або питва заговоренного людини. Підмішувати воду можна тільки в приготовлену їжу (якщо додавати її в процесі готування, водиця втратить свою силу).

Ритуал на воду після прибирання

Потужний і результативний змова від спиртного можна провести на воду, що залишилася після збирання. Ритуальні дії проводяться напередодні світлого свята – Великодня, на чистий четвер. Слід ретельно промити всі вікна в квартирі. Діяти потрібно як зазвичай, але останню воду (що залишилася після ополіскування) не виливати, а злити в окрему баночку.

За темою:  Легалон 140: інструкція по застосуванню, ціна

Її і потрібно використовувати при ритуалі. Пити цю воду не слід, нею обмивають область спини людини, на якого проводиться ритуал. Тут жінці потрібно застосувати фантазію, щоб пояснити чоловікові або синові, навіщо необхідно поливати спину. При обливанні зачитуються наступні шепоточки:

Для чоловіка. «Буйна голівонька твоя, хмільне княже. Локонами не вийся, а лише до долу уливайся. Не знаюсь я з тобою, лише заходив у помешкання. Поверх сирова древа залізай ти до государя з бочонкам пивним, хмільним та медвяним. Не сядуть на плечі п’янички (ім’я) справи та мови лиходейные.

Цю гущавину нехай испивает чоловіка, так он похмілля говорить. Хмелі княже, засиживай у себе, аки цар-государ на царювання сидить. А в хату до (ім’я) не захаживай так не стучися!»

Для сина. «Як я тебе породила, сини мої, грудним молоком поїла й годувала, та виховувала і плекала, так і ти (ім’я) бражку не воспил, горілку в уста не залив так спиртного не касал. Вікна помиті так і ти світлий, чистий і ясний. Амінь».

Шепіт на проточну воду

Такий ритуал показує всю свою силу, якщо проводити його на себе самого. Для цього слід усвідомити наявні проблеми та володіти щирим бажанням покінчити із згубною залежністю і почати нову сторінку життя. До магічного обряду потрібно підготуватися:

 1. За сім діб до наміченого дії почніть постити. Піст не можна переривати, він повинен тривати до дня, коли буде проводитися змова.
 2. В цю добу відвідайте лазню, грунтовно пропарьтесь і одягайся в чистий одяг.
 3. На зворотному шляху треба набрати воду. Краще взяти її з проточного джерела.

Проводити ритуал слід рівно опівночі. Прослідкуйте, щоб ніхто із сторонніх не зміг перешкодити. Над ємністю з проточною водицею потрібно нашептати наступне:

«Спиртне, хвацько твоя заблудла, відступи від мене, звільни місце для життя нової. Чистою і світлою, без пияцтва і похмілля. Немає і не буде в ній змія лиходимого, зла п’яного. Я тепер чиста, як водиця принесена. Амінь».

Змова слід прочитати тричі. Потім воду випити залпом. Магічні і сильні змови можна начитувати не тільки воду, але і на саме спиртне. Але такі обряди доступні не кожному.

Наговори на спиртне

Ці ритуали проводяться на кладовищі, тому підходять далеко не всім. Всі подібні ритуальні обряди потребують окремої підготовки.

Цвинтарний ритуал

Спочатку запасіться пляшкою спиртного тієї марки, яку віддає перевагу і найчастіше п’є чоловік (син) і йдіть на цвинтар. Потрібно дочекатися чергових похорону. Як тільки небіжчика закопають і розійдуться всі супроводжуючі, поруч зі свіжої насипом поставте принесене спиртне. Пошепки промовте наступні слова:

За темою:  Кращі гепатопротектори для печінки

«З новосселением тебе, свежепреставленный син Божий (ім’я покійного). Дарую я подарунок тобі від (ім’я людини, на якого йде наклеп). Пом’яни душу його заблуканих, іспей його запій як у упокій. Та хай не испивается він, а краще проспиться. І прокинеться повним непитущим.

Як ти (ім’я померлого) не тягнеш десниці до пляшки, ось так би і мій супружник (ім’я заговариемого) не возлиял так не спивався, в чистому розумі представлявся до кінця днів своїх відведених. Ключ ключем на замок замком. Амінь».

Пляшка залишається на могилі. Після закінчення ритуалу необхідно зайти в Церкву і замовити службу по покійнику, якого потривожили. Поставте за його упокій свічки і 40 разів прочитайте «Отче наш».

Замковий наговір

Для проведення такого ритуалу потрібно придбати новий замок з ключем. Купити механізм потрібно тільки в п’ятницю. Придбайте великий замкове пристрій з надійним замком. Коли настане північ, візьміть від чоловіка залишки спиртного. Якщо чоловік випиває все дочиста, заздалегідь запасіться таким же алкоголем.

Куплену випивку перелийте в спустошену пляшку і потримайте спиртне там 2-3 години. Алкоголь слід обережно влити в замкову щілину і відразу замкнути замок на ключ. В процесі закривання промовте наступне:

«Мій розпусний чоловік та гіркий п’яниця, тепер нехай до кончини твоєї шинки та пляшки стануть закритими. Назавжди замикаючи, любов до пияцтва виганяю. Нехай зберігає свободу від хмелю безпробудного ключ з залізним замком, та не відкриється він довіку».

Цей магічний ритуал буде діяти, поки замковий механізм залишається в закритому вигляді. Тому ключ від нього потрібно закопати або закинути в проточну воду. Сам замок також слід прикопати (якщо ключ викидається в водицю) і навпаки. Тут на допомогу приходять дві стихії: земля і вода. Вплив обряду набуває велику потужність.

Змова від пияцтва та його наслідки, відгуки

Судячи з відгуків, негативні результати можуть вийти тільки у випадках проведення ритуалів на кладовищі. Інші дії фахівці-езотерики відносять до розряду білої магії, в якій практично ніколи не спостерігається «відкатів».

Яких неприємностей чекати? Якщо змови проходять з недотриманням усіх необхідних правил, загрожує наступне:

 • людина починає зловживати спиртним ще більше;
 • різко погіршиться здоров’я близьких родичів або у того, хто проводив ритуал.

У разі коли всі дії були проведені правильно, людина кидає пити. Але очікуваний результат не відразу буде приємним. Позбавлений звичної дози, заговариваемый спочатку стане надто емоційним і дратівливим. Можуть загостритися хронічні захворювання, початися депресії.

Доведеться набратися терпіння і підтримати людини при переході на новий етап у житті. Лише близькі люди можуть максимально допомогти колишньому п’яниці переключитися і пізнати життя в світлому і тверезому вигляді. Удачі!

MAXCACHE: 0.39MB/0.00781 sec