Як не пити алкоголь взагалі

Залежність від алкоголю розвивається у кожної людини, що зловживає подібними напоями. Звичайно, немає нічого поганого у вживанні спиртних напоїв, свят та урочистих випадках. Однак коли кожні вихідні перетворюються на «свято», це вже говорить про наявність залежності. Її розвиток може привести «на дно» в буквальному розумінні цього слова. Як не пити алкоголь взагалі, актуальне питання на сьогоднішній день.

Причини відмови

Ефект сп’яніння досягається завдяки потраплянню в організм етанолу, це речовина, накопичуючись в певних органах, призводить до порушення їх роботи. Подібні порушення стають причиною появи залежності, яка виражається не тільки психологічними, але і фізіологічними потребами у вживанні спирту.

Пити чи не пити алкоголь кожен повинен вирішити самостійно. Але існує безліч факторів, які допоможуть прийняти правильне рішення. Головна причина відмовитися від пляшки, це оцінити важливість свого здоров’я. Необхідно задати собі всього одне питання, існують здорові алкоголіки? Здоров’я і шкідлива звичка поняття несумісні.

Легка форма залежності може проявлятися у нездоровому вигляді, проблемами з печінкою і зниженням розумових здібностей. І це тільки початок пазла. Надалі до цієї картини можна буде додати не тільки проблеми зі здоров’ям, але і проблеми в сім’ї і фінансах.

Вживання алкоголю зруйнувала не одну клітинку суспільства. Коли в сім’ї один з членів страждає від пристрасті до пляшці, то життя інших її членів перетворюється на справжнє пекло. Постійні скандали, що супроводжуються биттям посуду і рукоприкладством. Такі сім’ї вважаються неблагополучними і діти з цих сімей відчувають певні психологічні труднощі. Крім того, в більшості випадків, цей приклад, побачений у ранньому віці, у подальшому може стати причиною розвитку їх залежності.

Хочете наочно побачити, що алкоголь робить з людьми? Для цього достатньо поспілкуватися з кожним з відвідувачів пивних. У більшості випадків подібні заклади відвідують люди певної категорії. Саме це може стати наочним прикладом майбутнього алкоголіка.

Неохайний зовнішній вигляд, тремтячі руки, постійна нестача грошей і лише одне бажання — швидше прикластися до пляшки.

За статистикою п’ятдесят відсотків чоловічого населення у віці від п’ятнадцяти до п’ятдесяти чотирьох років, помирає від зловживання алкогольними напоями. Смерть може наступити в результаті ДТП, побутової сварки, бійки – але корінь всіх проблем, вживання алкоголю.

За темою:  Як жінці кинути пити алкоголь самостійно в домашніх умовах

Чому люди п’ють

Перед тим як говорити про те, що буде, якщо не пити алкоголь, необхідно розглянути причини для його вживання. Одна з головних причин це менталітет. Так заведено, що будь-яке життєве подія супроводжується традиційним застіллям. Не пити на подібному заході, означає образити його організаторів і проявити неповагу до приводу заходу. Багато людей на подібних урочистостях п’ють за компанію, щоб не виділятися. Однак після прийняття пари чарок не кожен чоловік здатний зупинитися.

Якщо ви стурбовані питанням, як перестати пити алкоголь взагалі, то необхідно створити в голові наступну установку. Пити для того, щоб бути як всі, один з вірних способів скотиться на саме дно. Життя лише одна і прожити його треба так, як хочеться вам. І якщо ви хочете прожити своє життя тверезо — необхідна сильна воля.

Багато алкоголіки говорять про те, що в розвитку залежно велику роль грає кількість вільного часу. Нудьгу досить просто вбити алкоголем, адже у веселій компанії час біжить непомітно. Люди самі не помічають, як проводять за пляшкою вечір п’ятниці. З часом запої можуть почати займати всі вихідні. Для того щоб не потрапити в обійми зеленого змія, необхідно урізноманітнити своє дозвілля.

Причиною вживання спиртовмісних напоїв багато хто вважає постійний стрес. Стресові ситуації супроводжують людину всюди. Ми відчуваємо напругу на роботі, в транспорті і навіть при спілкуванні з родичами. Багато хто використовує алкоголь як засіб позбавлення від всіх проблем. І цей підхід у корені неправильний, на наступний ранок ці проблеми залишаться і до них додатися похмільний синдром.

Крім того, алкоголь змінює сприйняття людини. Будь-яка дрібниця може стати причиною агресії і скандалу. Погодьтеся, це ніяк не асоціюється з розслабленням і спокоєм.

Менталітет російської людини побудований таким чином, що будь-яку життєву трудність супроводжує вживання алкоголю. Розлучення, втрата близьких, втрата роботи — все це призводить до того, що людина прикладається до пляшки. І це далеко не кращий спосіб пережити цей час.

За темою:  Як позбутися від нудоти в домашніх умовах

Як кинути бити

Часто алкоголіків примушують до лікування їх родичі. Таких людей приводять на консультацію до фахівця практично насильницькими методами. Подібні заходи лише тимчасове вирішення проблеми. Адже для того, щоб чоловік кинув шкідливу звичку, він сам повинен усвідомити її згубність і зважитися на лікування. Настав час дати відповідь на питання як перестати вживати алкоголь.

Для того щоб припинити вживання спиртних напоїв, потрібна тверда воля. Можна поступово відмовитися від вживання. Необхідний повний і моментальний відмову. Звичайно, це складно, хворий може відчувати як психологічне, так і фізичне «ломку». Але існує спеціальна методика, що дозволяє зняти хворобливі симптоми.

Подібна криза спостерігається перші два тижні після відмови. У ці дні необхідно допомогти організму вивести скупчення шкідливих речовин. Важливо вживати якомога більше рідини і правильно харчуватися. Частина токсинів виходить через пори, тому потрібно щодня приймати душ. Для відновлення тонусу, добре використовувати методику контрастного душу.
Коли людина відмовляється від вживання алкоголю, з’являється маса вільного часу. Дуже важливо його зайняти. Це можуть бути прогулянки, перегляд фільмів, зустрічі з друзями. Але головне – відсутність випивки.

Дуже важливо дотримувати розпорядок дня і більше спати. Саме під час сну відбуваються процеси відновлення організму, що позитивно впливає на стан людини.
Для того щоб позбутися від алкоголізму необхідно створити наступні установки:

  1. Алкоголь – отрута, що руйнує тіло і дух.
  2. Не варто чекати певного дня, для того щоб кинути, краще це зробити сьогодні.
  3. Рішення кинути пити — правильне.

Тільки коли людина впевнена у правильності свого рішення і необхідності цього вчинку, лікування алкоголізму принесе свої плоди. Дуже важливо в цей момент надати всіляку підтримку людині і убезпечити його від спиртного.

Як знизити кількість споживання алкоголю

Багато любителі випити ловлять себе на думці, що це своєрідне хобі займає все більшу кількість часу. Немає нічого ганебного в тому, щоб піти в бар з друзями. Але коли веселий захід п’ятничного вечора перетворюється в запій на всі вихідні, потрібно терміново діяти.

За темою:  Молитва від алкоголізму чоловіка

Як пити алкоголь менше? Для цього достатньо лише змінити звичний життєвий уклад.

Кожну п’ятницю проводите в нічних клубах? Поїдьте на природу або сходіть в кіно. У першу чергу потрібно скласти список місць, де не продається спиртне. Якщо ж ваша компанія наполеглива, то можна послатися на поганий стан і піти куди-небудь самостійно.

Дуже важливо зламати ті рамки, в які ви себе загнали. Вихідні можна витратити на освоєння нових мов, прогулянки в парках, катання на велосипедах. Можна провести вихідні за приготуванням екзотичних страв, читанням книг або відвідуванням виставок. Намагайтеся якомога більше урізноманітнити своє дозвілля, щоб забути про потяг до алкоголю.

Ще один дієвий спосіб скоротити вживання алкоголю — це спорт. Пробіжки, заняття в залі, відвідування басейну не тільки допоможе скрасити вам час, але і принесе користь для здоров’я. Головне — не відхилятися від поставленої мети і проявляти силу своєї волі.

Також важливо відмовитися і від зняття похмільного синдрому, після вживання алкоголю. Подібний метод тільки посилює шкідливу залежність. Коли людина не може самостійно вирішити подібну проблему, необхідно втручання третіх осіб. Для багатьох, алкоголізм – ганебне вияв своєї безпорадності і ця відмовка служить головним виправданням небажання лікуватися. Необхідно пам’ятати, що подібне пристрасть, в першу чергу, захворювання, яке необхідно лікувати.

З важкою формою алкоголізму борються як в умовах стаціонару, так і амбулаторно. Для цього застосовуються медикаментозні препарати і способи психологічного впливу. Лікування м’яких форм допускається в домашніх умовах. Головна спрямованість такого лікування полягає у знятті психологічної залежності від алкоголю.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00798 sec