Як пити Ентеросгель при алкогольному отруєнні

Від випадкового отруєння не застрахований ніхто. Також і похмільний синдром може нагрянути вранці, прийшовши після бурхливої вечірки або якого-небудь свята. А неякісний алкоголь? Їм дуже легко можна отруїтися. У будь-якому випадку, при симптомах інтоксикації перше, що слід зробити – допомогти організму позбавитися від залишків токсичних речовин.

Необхідна детоксикація! І тут на допомогу поспішають численні медичні препарати. Одним з ефективних засобів, які допомагають позбутися від неприємних симптомів, стає гель від отруєння Ентеросгель.

Загальна інформація про засіб

Цей препарат (вірніше, його прототип) побачив світ у далекому 1980 році. Чудо-засіб було розроблено спеціально для допомоги при отруєннях різної етимології, йому під силу купірувати і болісну симптоматику похмільного синдрому. Працює потужний сорбент за двома напрямками:

 1. Створює обволікаючий ефект, об’єднуючи всі токсичні продукти розпаду.
 2. Допомагає вивести отруту з внутрішніх органів, включаючи ефективні детоксикаційні здібності.

Приймати Ентеросгель для очищення організму можна як дорослим, так і дітям. Це засіб абсолютно безпечно. Препарат успішно справляється з виведенням з організму наступних токсичних сполук і патогенної мікрофлори:

 • отрути;
 • токсини;
 • алергени;
 • бактерії та віруси;
 • солі важких металів;
 • продукти розпаду етилового спирту;
 • залишки медикаментозних препаратів.

Ентеросгель має пористу і дуже м’якою структурою. Завдяки цьому засіб функціонує за принципом потужної губки. Активно вбирає в себе шлаки і токсичні патогени. А активно впливає речовина, що знаходиться в склад засобу (гідрогелева метилкремниевая кислота), сприяє швидкому виведенню отруйних сполук з внутрішніх органів.

Ентеросгель та отруєння

До величезного і неоспоримому гідно препарату (в порівнянні з аналогічними ліками) відноситься той факт, що, забираючи собі всі шкідливі речовини, Ентеросгель «залишає в спокої» потрібні для здоров’я вітаміни і мікроелементи. Також гель не зачіпає і запаси кальцію.

При непомірному споживанні спиртовмісних напоїв кальцієвий рівень у крові значно зменшується.

До переваг препарату при отруєннях відноситься і його щадне дію на ШКТ (завдяки підвищеній гідрофобності, засіб не налипає на слизову кишкову тканина). Більш того, Ентеросгель стабілізує пошкоджену мікрофлору ШКТ.

Препарат дуже простий у використанні. Виготовляється він у двох варіаціях:

 1. Паста. Її дуже зручно брати з собою у відрядження, подорож або ж просто на службу. У цьому вигляді засіб вже повністю готове до використання.
 2. Гель. Гелева форма випуску припускає фасування ліків в окремі герметичні пакетики. Перед використанням гель слід розбавити порцією води.

Ентеросгель виводиться з тканин організму в чистій, незмінній формі. Завдяки своїй повній нетоксичність і неаллергенности, це засіб по праву можна назвати найкращим сорбентом. Інструкція щодо застосування гелю Ентеросгель свідчить, що ліки можна вживати і маленьким діткам (навіть в грудничкового періоді).

Середня доза прийому медикаменту дорослому в середньому становить 45-50 г на добу. Але рекомендовану дозу можна збільшити (якщо отруєння досить серйозне).

Ентеросгель і алкоголь

Коли людина щедро вливає в себе алкоголесодержащие напої, етиловий спирт моментально всмоктується в організм і з допомогою кров’яного русла розноситься по всіх внутрішніх органів. Через деякий час, етанол потрапляє в мозковий відділ. Незважаючи на природні (природні) бар’єри, що людський організм не в змозі повністю протистояти руйнівному впливу спирту.

Одним з перешкод, які намагаються протистояти алкоголю, стає ШКТ (особливо тонка кишка). Цей орган всмоктує близько 70-80% етилового спирту, решті удар припадає на шлунок і печінку. Найбільш небезпечним стає навіть не сам спирт, а продукти його окислення: метанол, етанол і ацетальдегід.

Це найсильніші токсичні отрути, які безжально руйнують слизові оболонки органів і гублять гепатоциды (печінкові клітини). Ентеросгель при алкогольному отруєнні пов’язує отруйні продукти розпаду етилового спирту і благополучно виводить їх з організму.

Як працює препарат при отруєнні

Доведено, що гель володіє потужними детоксикаційні ефектами. Його результативність обумовлюється рядом наступних чинників:

 1. Ентеросгель пов’язує воєдино всі продукти розпаду етилового спирту в ШКТ.
 2. Значно зменшує концентрація чистого етанолу і його токсичних залишків.
 3. Купірує системне отруєння, посилення дії алкоголю.
 4. Знижує посилене навантаження на внутрішні органи і системи організму. В першу чергу, допомагаючи відновити здорову функціональність печінки.
 5. Очищаючи організм від отруйних залишків етилового спирту, Ентеросгель реанімує функції ЦНС, повертаючи людині гостроту реакції, пам’ять і увагу.
 6. Гель чудовий своїми терапевтичними якостями і для ШКТ. Він реанімує слизову органу, відновлюючи його імунологічні якості.
 7. При зловживанні алкоголем у людини нерідко розвивається дисбактеріоз. Препарат здатний скоректувати і таку проблему, позитивно впливаючи на кишкову мікрофлору.

Як приймати дорослим Ентеросгель

Цей препарат одержав широке поширення, завдяки підтвердженої безпеки засобу та його універсальності. Приймати його можна для вирішення наступних проблем:

Похмільний синдром. Коли після надмірного узливання алкоголю людини відвідує похмілля, Ентеросгель значно полегшує стан страждальця. При похмілля гель приймають з розрахунку 45-50 г засобу на 200-300 мл води.

До переваги Ентеросгелю при похмільному синдромі є факт, що цей засіб можна використовувати тривалим курсом, не хвилюючись про можливе передозування. Тоді як інші аналоги приймаються зі строгою відповідністю до встановленої дозуванні і курсом лікування.

Профілактика похмільного синдрому. Приймати Ентеросгель від похмілля можна і в цілях попередити появу небажаних реакцій організму. Для цього препарат випивається за чверть години до початку святкування. Гель допоможе людині залишитися тверезим протягом довгого часу, не дозволяючи етилового спирту просочитися в кров. По закінченні застілля Ентеросгель можна прийняти повторно.

Отруєння неякісним алкоголем. У разі попадання В організм алкогольного сурогату, гель обов’язково прийде на допомогу. Препарат ефективно виведе з організму продукти розпаду і залишки токсичних речовин, сприяючи швидкому очищенню тіла від отрут.

У разі використання гелю при отруєнні алкоголем, перше, що слід зробити – промити шлунок.

Потім приймається Ентеросгель в обсязі 45-50 р. Через 7-8 годин препарат приймають повторно, але вже у розмірі 20-25 р. Якщо через деякий час стан людини не покращиться – необхідно звернутися за додатковою допомогою до медиків.

Додаткові здібності Ентеросгелю

Доведено, що надлишок алкоголю негативно впливає на психологічний склад людини. При алкоголізмі спостерігаються різні проблеми психоемоційної сфери:

 • на ранніх стадія захворювання людина відчуває стійкий спад настрою, провину, сором, тугу, різкі перепади настрою;
 • при розвитку алкоголізму хворого супроводжують вже більш серйозні порушення психічного складу, можуть прийти галюцинації, алкогольний делірій (біла гарячка), найсильніші депресії і параноя.

Хоч в інструкції не зазначено, як пити Ентеросгель при проявах подібного роду симптомах, лікарі рекомендують використовувати гель для відновлення психоемоційної сфери.

За результатами проведених досліджень у хворих із другою стадією алкоголізму при прийомі Ентеросгелю відзначалися значні поліпшення психоемоційного фону.

Цей препарат допомагає людині, яка страждає від алкоголізму, відновити настрій. Він сприяє зникненню відчуття провини, купируя численні додаткові симптоми, які приносять дискомфорт.

Протипоказання препарату

Щоб отримати детальну і точну інформацію, як приймати Ентеросгель дорослим при отруєнні, необхідно знати і про наявні протипоказання. Хоч Ентеросгель дозволяється використовувати навіть крихіткам такого періоду, заборони на використання це ліки має. До протипоказань відносять наступні ситуації:

 1. Наявна алергія на головне активна речовина гелю.
 2. Патології печінки і нирок (хронічного типу і при загостренні).
 3. Кишкова атонія. Стан, що характеризується втратою тонусу і ослабленням перистальтика ШКТ.

У будь-якому випадку, перед використанням гелю, слід отримати дозвіл на подібну терапію у лікуючого лікаря. Адже препарат здатний «подарувати» і деякі побічні ефекти. Найчастіше вони виражаються в наступних проявах:

 • запори;
 • нудота;
 • болі живота.

Згладити можливе прояв негативної симптоматики можна шляхом вживання рясного пиття. Збільшувати обсяг споживаної рідини в будь-якому випадку радять при отруєннях будь-якого виду. Також можна взяти і настій з лікарських трав, що володіють проносним ефектом. Це: насіння льону, кмину, кропу і подорожника, піщанка, кульбаба, сіна, кора крушини, кропива, материнка і польова берізка.

Особливі умови

При одночасному застосуванні Ентеросгелю та інших лікарських препаратів, слід пам’ятати, що сорбент може купірувати лікарський вплив. Щоб не допустити цього, Ентеросгель слід приймати окремо від інших медикаментів.

Робіть перерву між прийомами на термін 2-3 години. А от з алкоголем гель приймати можна і навіть потрібно. Таке поєднання допоможе уникнути можливого сильного отруєння і розвитку важкого похмілля.

Підступність алкогольної інтоксикації проявляється в тривалості впливу етанолу на організм. Адже етиловий спирт, перебуваючи в ШКТ всмоктується досить тривалий час, тому і вплив його на організм спостерігається на протязі довгого часу.

Саме тому слід вчасно використовувати даний засіб в цілях швидкого виведення з організму всіх отруйних речовин. При отруєннях будь-якого виду звертайтеся за допомогою до Энтеросгелю, який не підводить ніколи. Доброго здоров’я!

За темою:  Як вилікувати алкоголізм чоловіка

MAXCACHE: 0.38MB/0.00458 sec