Як позбутися пивного живота чоловікові

Багато завзяті любителі ароматного хмелю, особливо після його тривалого вживання стикаються з проблемами зайвої ваги. Причому ожиріння, спричинене пивний залежністю, у чоловіків відбувається з жіночого сценарієм. Жир у великих кількостях відкладається на стегнах і животі.

Найчастіше з такою проблемою стикаються молоді представники сильної статі віком від 30 років. Пивний живіт, який часом стає просто величезним, що висять боки доставляють господареві масу дискомфорту як в естетично-моральному плані, так і в фізичному. Як прибрати пивний живіт чоловікові в домашніх умовах і не допустити повторного виникнення такої неприємності?

Цей ненависний живіт

Позбутися огидного прояви пивного зловживання самостійно можливо. Але належить озброїтися стійкістю і пробудити в собі волю. Моментально зняти відкладення жиру не вийде. Слід підключити грамотну дієту, комплекс спеціально розроблених фізичних вправ і внести корективи в звичний уклад життя.

Перш ніж шукати чарівні способи, як швидко прибрати пивний живіт, слід розуміти, які саме причини призвели до розвитку такого неприємного явища. Дізнатися про те, які продукти (крім пива) сприяють жировим відкладенням, і познайомитися з ефективними фізичними вправами.

Проблема пивного живота вирішується тільки з підключенням комплексних заходів, спрямованих на поліпшення зовнішнього вигляду і здоров’я людини.

Причини пивного живота у чоловіків

Таке визначення, як «пивний живіт» виникло не на порожньому місці. Основним винуватцем скупчення жирової прошарку в області очеревини стає бездумне регулярне вживання ароматного хмелю у великій кількості. Медики, розглядаючи дану проблему, стверджують, що до розвитку пивного живота призводять такі чинники:

Великий об’єм рідини

Пива п’ється багато, на відміну від горілки, яку із-за своєї фортеці просто неможливо випити відразу у великій кількості. А рахунок споживаного пива обчислюється літрами. Великий обсяг регулярно надходить у шлунок рідини поступово розтягує орган, приводячи до ослаблення м’язів черевного преса.

Зміст в пивних напоях жіночих гормонів

Вже давно не секрет, що ароматний хміль у великій кількості містить фітоестрогени. Це природні компоненти хмелю є аналогами жіночих гормонів естрогенів. Надходять у великій кількості в чоловічій організм фітоестрогени діють наступним чином:

 • знижують нормальний розщеплення жирів, притаманних чоловікові (майже на 1/3);
 • згубно позначаються на стані природного гормонального чоловічого фону;
 • знижують статевий потяг, буквально змушуючи людину відмовитися від будь-якої активності і більше часу проводити на улюбленому дивані з пивним келихом в руці.

Малорухливий спосіб життя

Пивні любителі також схильні вести малорухливий спосіб життя. Після робочого дня, який проходить за офісними кріслами, пивоман є додому і падає на крісло для відпочинку/диван. Малорухлива офісна служба, лежачого-сидячий спосіб життя провокує ситуацію, коли організм просто не встигає переробляти зайві калорії і складує їх в надрах тіла.

За темою:  Лидевин: відгуки брали і лікарів-наркологів

Порушення режиму харчування

Пивний живіт – це ще й наслідок безграмотного багаторічного раціону. Звичка перекушувати на ходу, відмова від корисних овочів і фруктів, улюблена солона закуска до жаданого пива, особливо за вечірніми посиденьками сприяють швидкому накопиченню жиру на боках і області живота.

Як позбутися пивного живота чоловікові

Але всьому приходить кінець. Деколи представнику сильної статі хочеться оновлень, особливо після постійного виду своєї, що вже стала неприємною зовнішності. Що робити? Як прибрати ненависний живіт, який зрадницьки звисає на ремінь і пробивається вже через застебнуту сорочку.

А можна прибрати пивний живіт за тиждень і знову стати потянутым і струнким, привабливим чоловіком? Давайте, спробуємо. Звичайно, найбільш радикальним і швидким способом розпрощатися з жиром стане ліпосакція. Але даний метод пластичної хірургії досить дорогий, так і небезпечний, що вимагає багатомісячного відновлення.

Навіщо лягати під ніж хірурга, коли доведеться потім мучитися, дотримуючись суворих лікарських рекомендацій. Та й прогнози у даного виду терапії несприятливі – жир може повернутися і в потроєному обсязі. Необхідні більш ефективні методики. І вони є, але також вимагають вольових зусиль і великого бажання.

Головною задачею, яку має вирішити, бажаючи відновити стрункість тіла – це змусити і організму перебудувати таким чином, щоб він став активно працювати на спалювання зайвого жиру.

А для цього слід детально вивчити всі рекомендації, скорегувати раціон і регулярно проводити фізичні вправи. Тільки дотримання всіх цих умов за короткий термін допоможе відновити колишню привабливість.

Коректуємо раціон

Чоловікові, твердо вирішив боротися з негарним пивним черевом, доведеться внести значні зміни в звичне меню. Зміни торкнуться не тільки переліку продуктового кошика, але і правил щоденного харчування. Отже, щоб прибрати жирові скупчення в області очеревини, слід:

 1. Їсти невеликими порціями, але часто. Тепер слід харчуватися 5-6 разів щодня.
 2. Забути про нічний і вечірній ненажерливість. Останній прийом їжі повинен бути не менше 3-4 години до нічного відпочинку.
 3. Включити в раціон багато рідини. Щодня треба випивати не менше 1,5—2 літрів. Причому це стосується не тільки напоїв, але й рідини, що входить у перші страви і салати.
 4. Взяти за головне правило вставати з-за столу і закінчувати є, відчуваючи легке відчуття голоду. Справа в тому, що наш мозок слега «гальмує» під час прийому їжі і він посилає сигнал про те, що організм наситився через 10-15 хвилин після наповнення шлунку. Дотримання цього правила дозволить не пересісти і не з’їсти занадто багато, адже надлишок їжі відразу відкладеться в районі пояса.
 5. Щотижня проводити дні розвантажень. Тобто харчуватися в цей час будь-якими диетпродуктами: натуральний сир, каші без додавання масла, овочі/фрукти та інше.
 6. У меню щоденного раціону більше переваг віддавати полегшеним продуктів, без вмісту натурального тваринного жиру. Наприклад, м’ясо і риба пісних сортів, парені/варені/свіжі овочі, круп’яні вироби, фрукти.
 7. Зробити вольове зусилля і відмовитися від вживання жирних, солодких, копчених продуктів. Не варто занадто часто є випічку і вироби з включенням в них цукру.
За темою:  Як відправити алкоголіка на примусове лікування

Ну і головне – скорегувати споживання пива. Це, мабуть, найскладніше, що належить зробити. Адже пивні напої становлять вже частина звичного життя, тому повністю відмовитися від них буде надзвичайно складно. У цьому випадку, щоб не напрацювати собі проблеми з психікою і депресію, від пива повністю відмовлятися не варто.

А ось знизити його споживання доведеться. Не забувайте, що пивні напої є одними із самих калорійних і саме вони сприяють жировим відкладенням. У боротьбі за струнке тіло варто відмовитися від пляшкового пива і перейти на розливне, «живе». Воно більш корисне для здоров’я, так як не містить консервантів.

На думку дієтологів, максимально допустима доза пива, яка не подарує зайві кілограми, становить для чоловіків літр пінного напою в день і не частіше 2-3 разів у тиждень.

Корисна гімнастика

Фахівцями розроблені спеціальні фізичні вправи, що допомагають відновити стрункість тіла і за короткий термін знизити обсяг жирової тканини в районі талії, боків і живота. Ця гімнастика досить проста і доступна для проведення її в домашніх умовах.

Даний комплекс фізичних вправ спрямований на вирішення двох завдань:

 1. Поліпшити розщеплення жирової тканини в організмі.
 2. Підвищити тонус мускулатури, що допоможе підтягнути обвислий живіт.

Для непідготовленої людини починати таку регулярну зарядку краще з підготовчих занять. Що це буде: плавання в басейні, їзда на велосипеді або прості присідання/віджимання – вирішувати вам. Такі розминкові заняття допоможуть підготувати людини, який раніше не був знайомий зі спортом до основних занять.

До них вже можна буде приступити через 6-7 днів з початку простих аеробних тренувань. На думку фітнес-інструкторів, найкращими вправами, спрямованими на м’язовий корсет очеревини, стає підняття верхньої частини тіла або ніг у положенні лежачи.

Вправа 1:

 1. Лягти на тверду підлогу, руки покласти за потилицю.
 2. Повільно і рівномірно, без зайвих ривків піднімати/опускати верхню частину тіла.
За темою:  Від чого допомагає порошок Регідрон

Вправа 2:

 1. У тому ж лежачому положенні руки помістити під сідницями.
 2. Повільно піднімати ноги по напрямку до голови. Якщо дуже важко, то можна зігнути їх в колінах.
 3. Стежте, щоб рухи були розміреними і плавними. Ноги слід тримати на вазі і не торкатися поверхні.

Вправа 3:

 1. Прийняти положення лежачи на підлозі, руки опустити за голову.
 2. Плавно і повільно піднімати плечовий пояс, при цьому одночасно піднімати і зігнуту в коліні ногу.
 3. При виконанні цієї вправи намагайтеся дістати лівим плечем правого коліна і навпаки.

Всі вправи розраховані на людей, ніколи раніше не займаються спортом. Вони прості, але ефективні. Виконувати їх слід по 10-12 повторень в 2-3 заходу. Між кожним комплексом давайте собі відпочинок в 1-2 хвилини. Але кількість підходів і самих вправ слід поступово збільшувати.

Якщо при виконанні фізичних вправ ви відчули легке печіння в області очеревини – значить, ефект досягнутий, і заняття несуть користь.

В процесі виконання занять не забувайте про заходи безпеки та тверезо оцінюйте власні сили і можливості. Не можна насильно, через біль змушувати себе займатися. Адже надлишкова м’язова навантаження замість користі принесе тільки шкоду.

При грамотному і регулярного виконання даного комплексу фізичних вправ, результат буде помітний через 1-2 тижні. Організм, звиклий до зростаючих навантажень, стане активно спалювати у себе всі жирові запаси.

Пивний живіт – лише вершина айсберга

Пам’ятайте, що наявність даного дефекту зовнішності, як наслідки безграмотного і непродуманого способу життя, може призвести до масі більш серйозних проблем, що не естетичність зовнішнього вигляду. З часом, якщо не вживати ніяких дій, до пивного живота додадуться і наступні проблеми:

 • зниження лібідо;
 • поява імпотенції;
 • розвиток сильної задишки і кашлю;
 • порушення в роботі серцево-судинної системи;
 • порушення функціонування кровотворної системи і, як наслідок, поява гіпоксії (кисневого голодування) з усіма сумними наслідками.

Тому не затягуйте зі своїм «грудкою нервів». З пивним животом слід боротися і робити це якомога раніше. Поки шкідлива їжа, малорухливий спосіб життя і улюблений ароматний хміль не відправили вас на лікарняне ліжко. Бережіть себе!

MAXCACHE: 0.39MB/0.00204 sec