Як приймати Алька-Прим

Деколи після надмірного вживання міцних напоїв людини відвідує похмільний синдром. Болісні головні болі, нудота, іноді і блювота, слабкість і млявість. З цим треба негайно щось робити і рятувати хороше самопочуття.

На допомогу приходять численні препарати, створені для боротьби з негативними наслідками вживання спиртного. Одним з найбільш результативних засобів відноситься Алька-Прим, інструкція із застосування якого свідчить, що цей препарат ефективно полегшить негативну симптоматику. Давайте познайомимося з ним ближче.

Склад Алька-Прим

В основі медпрепарату, допомагає при похмільному синдромі, закладені два основних діючих речовини. Це:

 1. Ацетилсаліцилова кислота.
 2. Гліцин.

Кожен з активних компонентів Алька-Прим здійснює власні функції, доповнюючи і поліпшуючи роботу один одного.

Ацетилсаліцилова кислота

Всім відомий аспірин є потужним і результативним анальгетиком. Крім знеболюючого ефекту, цей компонент працює як антиагрегант (перешкоджає тромбоутворенню). Славиться аспірин своїм жарознижувальну та протизапальну дію.

Перебуваючи у складі ліки, цей компонент забезпечує наступні ефекти:

 • усуває прояви лихоманки;
 • знижує запальні процеси;
 • прибирає суглобовий та м’язовий біль.

Гліцин

Або аминоуксусная кислота. Дане з’єднання забезпечує легкий седативний ефект, знімаючи і прибираючи тривогу і хвилювання. Гліцин підвищує функціонування мозкових рецепторів за рахунок поліпшення обмінних процесів нервових клітин. А завдяки здатності впливати на ионотропные (глутаматні) рецептори речовина прибирає депресивні прояви і купірує психологічне напруження.

Перебуваючи у складі Алька-Прима, гліцин працює на здійснення таких завдань, як:

 • поліпшення мозкових функцій;
 • зменшення ризику появи судинних порушень;
 • гальмує руйнівний вплив етилового спирту на тканину ЦНС.

Також додавання в препарат гліцину дозволяє стабілізувати функціонування ШКТ. Активне з’єднання знижує підвищений подразнення слизової тканини кишечника і шлунка. Дані неприємності провокуються впливом аспірину. Гліцин усуває одне з головних неприємних впливів ацетилсаліцилової кислоти на людський організм.

При яких ситуаціях корисний препарат

Таблетки Алька-Прим відомі своїм моментальним всмоктуванням в слизову ШЛУНКОВО-кишкового тракту. Вже через 20-25 хвилин з моменту прийому засіб починає свою активну діяльність. Найбільший ефект спостерігається протягом 2-4 годин.

Препарат закінчує своє цілющий вплив через 5-6 годин. Повністю виводиться він з тіла через 2-3 доби. Це залежить від функціонування нирок і стану здоров’я людини.

Знаючи, від чого Алька-Прим застосовується, можна позбутися від ряду тяжких і неприємних проявів. Це такі ситуації:

 1. Прояви похмільного синдрому.
 2. Підвищення температури, що відбувається з-за різноманітних запальних захворювань, застуд, інфекцій.
 3. Різні больові відчуття (м’язові спазми, зубні проблеми, сильну втому, болі при місячних, невралгії та інші стани).

Увага, небезпека

Як і всі медичні препарати, Алька-Прим володіє своїми протипоказаннями. Даний медикамент можна використовувати при наявності у людини таких проблем:

 • вік до 14-15 років;
 • схильності до алергій;
 • проблеми в роботі печінки/нирок;
 • діатези геморагічного характеру;
 • вагітність, лактаційний період;
 • наявність виразок в області кишечника і шлунка;
 • наявність непереносимості аспірину або гліцину;
 • інші хвороби, пов’язані з підвищенням ризику кровотечі (гемофілії, тромбоцитопенії, тромбоцитопатії та інші);
 • лікування, при якому людині доводиться приймати ліки з Метотрексатом (Зексат, Веро-метотрексат, Метотрексат-Лахема, Метотрексат-ЛЕНС та інші подібні медикаменти).

Існують випадки, що Алька-Прим дозволяється застосовувати, але з дотриманням крайньої обережності. Це стосується виразок ШКТ, бронхіальної астми, подагрі, наявності внутрішніх кровотеч, різних проблем з легенями і важких алергій.

Негативні наслідки

Алька-Прим, як і безліч інших препаратів з включенням аспірину, знижує рівень згортання крові. Така здатність може підвищити ризики великих крововтрат при наявних патологій, пов’язаних з процесами кровотворення. Особливо якщо при них відзначається погане загоєння різних зовнішніх пошкоджень. У рідкісних випадках вживання Алька-Прима протягом довгого часу може спровокувати розвиток:

 • нефриту;
 • набряклості;
 • лейкопенії;
 • бронхоспазмов;
 • розладів ШКТ;
 • нудоти та блювоти;
 • тромбоцитопенії;
 • папілярного некрозу;
 • болючості шлунка;
 • кровоточивості носа і ясен;
 • серцевої і ниркової недостатності;
 • ерозії слизової ШКТ і формування виразки.

Медиками у разі недотримання зазначеної дози Алька-Прима зазначалося та розвиток сильних алергічних проявів аж до набряку Квінке та бронхоспазмов. У разі якщо з’явилася хоча б одна з цих проблем, слід негайно припинити вживання препарату і звернутися до лікаря.

У легкій ступеня передозування, які проходять на тлі нудоти, блювоти і запаморочення, симптоматика проходить самостійно після відміни медпрепарату. В даному випадку можуть розвинутися такі важкі наслідки, як:

 1. Задишка.
 2. Непритомність.
 3. Болі серця.
 4. Гарячкові стану.
 5. Ацидоз (зменшення рН крові, її окисливание).
 6. Алкалоз (зміна рН крові в бік защелачивания).

При таких ситуаціях слід негайно викликати невідкладну допомогу. Дані синдроми спостерігаються при сильному збільшенні гранично допустимої дози Алька-Прим (якщо людина одночасно прийняв більше 200 мг препарату з розрахунку на кожен кілограм ваги людини).

Сильна передозування Алька-Прима здатна спровокувати у потерпілого коматозний стан і гіпоглікемію.

Потерпілого негайно госпіталізують і проводять всі необхідні реанімаційні дії. Вони включають в себе повну детоксикацію організму і введення необхідних доз антидоту для стабілізації кислотно-лужного балансу.

Як приймати Алька-Прим грамотно

Дане медичне засіб випускається у вигляді пігулок великого розміру білого забарвлення. Їх не слід приймати безпосередньо всередину. Перед використанням таблеточки слід розчинити в склянці чистої води.

Докладний індивідуальне вказівку, як точно слід використовувати Алька-Прим, дасть пацієнтові лікар.

Усереднена схема прийому медикаменту полягає в наступному: препарат слід приймати по 2-4 рази щодоби, з підтриманням перерви між прийомом в 4-5 і більше годин. За один раз дозволяється використовувати 1-2 пігулки шипучі. Максимально допустима доза:

 1. За прийом – 3 таблетки.
 2. За добу – 9 таблеток препарату.

Різниться і загальний курс терапії. Якщо при лікуванні, спрямованому на зниження температури, засіб можна приймати близько 3-х днів, то, як анальгетик Алька-Прим можна використовувати і протягом одного тижня.

Корисні рекомендації

При наявності деяких проблем (перерахованих вище) призначає препарат тільки лікар, і саме використання засобу проходить під суворим лікарським контролем. Якщо людина страждає на цукровий діабет і змушений приймати засоби, що знижують рівень цукру, при підключенні до терапії Алька-Прим, йому необхідно постійно перевіряти концентрацію вмісту цукру в крові.

Спільне використання даного ліки та інших медикаментів вимагає підвищення уважності за власним самопочуттям. Ще краще заздалегідь проконсультуватися з медиком щодо доцільності використання цього засобу.

Алька-Прим не вимагає особливих заходів для свого зберігання. Єдино, що слід зробити – це забезпечити ліків темряву і температурний режим до +25⁰С. Не допускайте, щоб засіб виявилося в руках дітей! Термін придатності препарату становить близько 2 років. Купити його можна в будь-якому аптечному пункті без пред’явлення рецепта.

За темою:  Види кодування від алкоголізму

MAXCACHE: 0.38MB/0.01776 sec