Як приймати Алкозельцер: відгуки

Інший раз після бурхливої вечірки і рясного узливання спиртного ранок людина відчуває болісні симптоми похмільного синдрому. Щоб допомогти організму впоратися з надлишком токсинів, вивести їх і очистити внутрішні органи, фармацевти створили безліч ефективних засобів в допомогу страждає від похмілля.

Одним з таких дієвих препаратів є Алкозельцер, інструкція із застосування якого говорить, що він допомагає знімати неприємну симптоматику і повертає мученика у здоровий стан. Давайте, краще дізнаємося про це диво-засіб.

Склад Алкозельцер

Цей препарат побачив світ у 1930 році з допомогою його творців – фармацевтів німецької компанії Bayer. Головною перевагою ліки є його склад, компоненти якого недорогі і абсолютно доступні. Це:

 1. Аспірин.
 2. Харчова сода.
 3. Лимонна кислота.

Завдяки простим інгредієнтів, Алкозельцер можна вживати практично всім людям. Творці ліки підкреслюють, що краще застосовувати цей засіб заздалегідь, до початку застілля. І не чекати настання тяжкої симптоматики.

Є аналогічні препарати, одним з найпопулярніших вважається Wake upCall, відрізняється від Алкозельцера включенням до складу підбадьорливого кофеїну. Але в Росії цей препарат-аналог ще не реалізується.

Як діє ліки

Головним дійовим засобом у цьому антипохмільний препарат виступає ацетилсаліцилова кислота. В силах аспірину багато. Він здатний швидко:

 • прибрати набряклість;
 • купірувати головний біль;
 • зняти хворобливість м’язів.

Це досягається можливістю ацетилки пригнічувати продукування простагландинів, які у великій кількості утворюються при метаболізмі після інтоксикації алкоголем. Аспірин разжижающе впливає на кров’яний складу. І саме тому досить швидко прибирає набряклість і купірує головний біль, взбадривая потерпілого від випивки.

Збалансований склад медикаменту ефективно допомагає швидко відновити кислотно-лужний баланс шляхом утворення в шлунку нейтрального середовища. Тому можливу шкоду аспірінової добавки буде купуватися дією допоміжних інгредієнтів.

Сода також допомагає швидше розчиняти пігулку Алкозельцера у водному середовищі, а натрій хлорид, що входить до складу соди, позбавляє людину від можливої появи печії. Нескладна інструкція робить застосування Алкозельцер легким і доступним домашнім процесом. Це особливо важливо, коли з ранкового похмілля тріщить голова і людині складно зорієнтуватися в складних схемах і дозуваннях.

За темою:  Кодування від алкоголю: відгуки, наслідки

Спосіб використання

Немає нічого простіше, ніж процес приготування рятівного напою. Для цього слід просто кинути одну пігулку кошти у склянку чистої води, почекати, поки вона розчиниться і випити тонізуючий напій. Звичайно, краще прийняти таблетку Алкозельцер перед сном, щоб з ранку встати бадьорим людиною і не зіткнутися з важкою похмельной симптоматикою.

Але при всій безпеки і простоти, не рекомендується вживати препарат більше трьох таблеточек за добу. При легковажному збільшення рекомендованої дози Алкозельцер, відгуки про цей препарат будуть не настільки райдужними.

Варто пам’ятати, що Алкозельцер тільки купірує і прибирає симптоматику похмільного синдрому, але з згубним впливом етанолу на організм він не впорається.

Для тисячі людей це засіб стало справжнім порятунком. І це не тільки особи, які зловживають спиртним. Сфера дії Алкозельцера досить велика і вона зачіпає не тільки інтоксикацію від етанолу.

Де допоможе Алкозельцер

Це ліки отримало широку популярність, завдяки своїй універсальності. Як приймати Алкозельцер можна ще, в яких випадках це засіб надає цілющу допомогу? Простенький препарат стане незамінним помічником у наступних випадках:

 • мігрень;
 • зубний біль;
 • ревматоїдний артрит;
 • больові синдроми різної етимології;
 • гарячкові стояння при інфекційних захворюваннях.

Величезним плюсом препарату є його простий склад, завдяки чому Алкозельцер можуть приймати велику кількість людей. Лише в окремих дуже рідкісних випадках може спостерігатися несумісність і непереносимість організмом деяких компонентів засобу.

Передозування

З неприємною симптоматикою доведеться зіткнутися і в разі, коли людина знає, як пити Алкозельцер, але приймає відразу занадто багато таблеток. Хоч такі явища також рідкісні, але можливі. В цьому випадку доведеться зіткнутися з наступними синдромами:

 • шум і дзвін у вухах;
 • розлади ШКТ;
 • аллергичные прояви у вигляді набряків.
За темою:  Кращі препарати для печінки: список

В особливо важких випадках, коли Алкозельцер в занадто великій кількості прийняти натщесерце, можуть виникнути шлунково-кишкові кровотечі. Тому обов’язково добре поїжте перед тим, як випити розчинену у воді пігулку.

Так як аспірин впливає на згортання крові, любителям Алкозельцера (якщо людина приймає його занадто часто) незайвим буде періодично перевіряти показники крові.

При всій своїй безпеці і простоті використовувати антипохмельное засіб потрібно грамотно, вивчивши прикладену інструкцію. Навіть прості шипучки здатні нашкодити людині, якщо ставиться до них занадто легковажно. Наплювацьке ставлення до власного здоров’я і надлишковий прийом Алкозельцера наводять наступні проблеми:

 • розвивається задуха і задишка;
 • виникає сонливість і загальна слабкість;
 • з’являється сплутаність свідомості і незв’язність мислення;
 • відбувається порушення процесів вуглеводного метаболізму.

Передозування стає особливо небезпечною, у випадку роботи на складних механізмах або водіння автомобіля. При виникненні подібної симптоматики лікарі допомагають пацієнтам позбутися від надлишків препарату з допомогою бікарбонату натрію або розчину лактати. Такі речовини добре відновлюють електролітне рівновагу і кислотно-лужний баланс.

Коли препарат застосовувати не можна

Навіть у такого безневинного кошти є свої протипоказання. Все – через аспірину, що входить до складу Алкозельцера. Ацетилсаліцилова кислота (і відповідно сам препарат не можна застосовувати людям, які страждають на:

 1. Виразками і гастритами.
 2. Гіпертензією портального виду.
 3. Внутрішніми кровотечами ШКТ.
 4. Порушеннями згортання крові.
 5. Патологічними захворюваннями шлунка.

І захоплюватися тривалий час Алкозельцером також не варто. В цьому випадку не виключається розвиток у людини анемії (зниження рівня гемоглобіну в клітинах крові). Алкозельцер не можна давати підліткам до 14 років, вагітним і людям, страждаючим від лихоманки.

Головне, що вимагає препарат – це читати інструкцію і дотримуватися її, слухати поради лікаря, не приймати препарат на голодний шлунок і не допускати його передозування. Ось тоді Алкозельцер стане справжнім іншому і допоможе людині прийти в норму за дуже короткий проміжок часу. Доброго здоров’я!

За темою:  Препарат дисульфірам інструкція по застосуванню

MAXCACHE: 0.38MB/0.00469 sec