Кодування від алкоголю уколом у вену: наслідки

У боротьбі за здорове життя, не овіяну п’яним забуттям і чадом, гарні всі засоби. Багатьма людьми успішно і активно використовуються різноманітні народні відвари, деякі звертаються за допомогою до медицини традиційної, озброюючись різними медикаментами. А деякі вдаються до більш радикального впливу – кодуванні.

У разі коли класичні способи кодування шляхом підшкірної імплантації або курсу прийому таблеток не мають успіху, деякі проводять кодування від алкоголізму уколом у вену, відгуки про такому заході лише підтверджують його успішність і ефективність. Але безпечний цей шлях і які наслідки уколу?

Переваги методики

Відгуки за даною методикою дійсно, відрізняються єднанням. Ніхто з людей, що пройшли це випробування, не сказав, що укол не допоміг йому позбутися від пияцтва. Якщо (бували й такі випадки) у організму не спостерігається поява належної непереносимості надалі до спиртного, нарколог повторює процедуру, збільшуючи концентрацію препарату.

Щоб домогтися 100%-го результату від даної кодування, необхідно поєднувати уколи від алкогольної залежності з проходженням додаткових курсів психотерапії.

Лише завдяки комплексному підходу в боротьбі зі смертельною залежністю реально досягти бажаного ефекту. А переваги даного способу позбавлення від алкозалежності очевидні:

Тривалий термін дії. Можна поставити укол від алкоголізму на рік, на думку лікарів даного терміну цілком достатньо для повної реабілітації колишнього алкоголіка. Тут мається на увазі, як фізична/психічна перебудова організму, позбавленого етанолу, так і соціальне відновлення особистості.

Укол – це не пігулка, яка через кілька годин втрачає ефективність. Тобто, ймовірність того, що людина дійсно розлучиться з згубною пристрастю при використанні ін’єкції істотно підвищується.

Зручність. Кодування від алкоголізму уколом надзвичайно проста і дуже зручна у виконанні. Особливо при порівнянні цього способу з прийомом ліків, які не можна пропускати і роботою підшивок іншого роду, тягнуть за собою нехай невелику, але травматизацію шкірного покриву і всілякі ускладнення після операції.

Укол від алкоголізму робиться швидко і абсолютно безболісно. При цьому у алкоголіка відразу, вже при етапі ін’єкції закладається в підсвідомість той факт, що його організм «просочується» якимось речовиною, яка не буде давати йому пити. А у випадку з імплантатами, людина сприймає вшитую капсулу, як щось чужорідне і часом прагне прибрати її з тіла. З ін’єкцією зробити це неможливо.

Як діє дана кодування

В обов’язковому порядку перед проведенням подібної процедури наркологом проводиться тривала бесіда з пацієнтом. В ході розмови медик пояснює людині суть дії препарату, а також, які наслідки чекають хворого, якщо він зважиться випити спиртного.

Перед проведенням ін’єкції лікар обов’язково отримує письмову згоду людини на проведення даної процедури.

Сам препарат вводиться в тіло людини шляхом внутрішньовенної ін’єкції. Потрапивши в організм, речовина поширюється по всіх внутрішніх систем і органів. Поки людина не п’є, введений препарат не діє і не заподіює особистості будь-якого дискомфорту.

Наслідки порушення заборони

Але, як тільки заборона порушується й людина заливає себе алкоголем, кодування від алкоголю уколом у вену наслідки приносить негайно. Як тільки навіть мізерна доза спиртного опиниться в організмі закодованого, розвивається важка інтоксикація, що нагадує багаторазово збільшене потужне похмілля.

Практично завжди закодованого людини, порушив заборону, переслідують наступні симптоми:

 • набряк мозку;
 • скачки тиску;
 • серцевий колапс;
 • тремор кінцівок;
 • сильна нудота;
 • інсульти та інфаркти;
 • судомні стани;
 • рясна, нестримне блювання;
 • розвиток коматозного стану;
 • запаморочення, втрата орієнтації;
 • стійкі порушення серцевого ритму;
 • мігрені, біль у м’язах і суглобах.

Всі дані наслідки байдужого ставлення до проведеного заходу по кодуванню, в обов’язковому порядку пояснюються пацієнту. Більше того, людина дає письмову розписку про те, що попереджений і ознайомлений. Так що в цьому випадку звинувачувати доводиться, перш за все, себе.

Але хворий обов’язково повинен зрозуміти, що саме ця методика є однією з найбільш ефективних у боротьбі зі смертельною залежністю. Ін’єкція дасть шанс повернутися в здорове життя.

Ефективність процедури

Укол від алкозалежності не має протипоказань, його можна проводити в будь-якому віці. Звичайно, при відсутності важких наявних захворювань хронічного типу. Ця ін’єкція має славу високоефективного способу боротьби з алкогольною залежністю.

Адже людина, попереджений і розуміє, що його чекає у випадку використання спиртного, буде просто боятися навіть поглянути на алкоголь, не кажучи вже про його пробі. Тим більше що нарколог розповідає, що в разі прийому алкоголю після проведеного уколу може початися кома, що приводить до летального результату.

Проводиться додатково до ін’єкції психокорекція у багато разів збільшує шанси на повернення питущої людини до благополучного життя.

Куди ставлять укол

Наркологи розробили кілька варіантів проведення даної кодування шляхом ін’єкції. Перш ніж вибрати оптимальний спосіб введення препарату, лікар вивчає загальну клінічну картину стану хворого і враховує наявні у нього захворювання. Отже, куди можна поставити укол від алкоголізму?

Внутрішньовенно. В даному випадку використовують медикаменти, створені на основі дисульфіраму. Є й більш сучасні розробки на базі застосування ліків MST або SIT. Але всі ці препарати мають ряд протипоказань, які обов’язково враховує медик.

Внутрішньом’язово. Вибираючи цей спосіб ін’єкції, лікар може використовувати декілька видів відповідних препаратів. Це:

 • Вивитрол;
 • Дельфизон;
 • Еспераль гель.

Внутрішньом’язова кодування уколом в деяких випадках більш прийнятна. Так як введені таким способом препарати розсмоктуються в тілі більш тривалий час. Це дозволяє кодувати хворого на довгий термін без повтору процедури.

Біоактивні точки. У медичній практиці такий захід відомо під назвою «гемокодирование». Процес полягає в перемішуванні ліки з кров’ю пацієнта. Потім ця суміш штучним шляхом вводиться в біоактивні точки на тілі хворого, де корінці нервів хребців найбільш наближені до поверхні епідермісу.

В печінку. Саме цей орган першим піддається згубному і смертельного впливу етанолу. Печінка – головний фільтр людського тіла, вона пропускає через себе і виводить з організму всі отруйні сполуки і токсини. Головним чином з допомогою продукованих ферментів, які допомагають справлятися з залишками етилового спирту.

Після уколу дана здатність печінки (продукування спеціальних ферментів) буде заблокована. Що в кінцевому результаті і призведе до розвитку важкої інтоксикації навіть після невеликої кількості спиртного після кодування. Ця методика вважається однією з найбільш результативних, але вона вимагає непоганого стану здоров’я пацієнта і обліку всіх коли-небудь перенесених захворювань.

Підготовка до процедури

Перед проведенням ін’єкції кодування від алкозалежності (як і при інших подібних методиках) хворому належить не вживати спиртне протягом деякого часу. Скільки можна буде пити, визначить лікар в ході попередньої бесіди.

Медик також порадить і певну дозу препарату, вид ліків та способу проведення ін’єкції. Укол від алкоголізму, незважаючи на задекларовану і доведену результативність, не завжди може бути абсолютно нешкідливим і іноді стає навіть ризикованим.

Адже основна дія уколу від алкозалежності – блокування спроби організму впоратися з продуктами розпаду етанолу. У результаті в організмі відбувається підвищення концентрації ацетальдегіду – отруйного токсину, продукту розпаду етилового спирту. Його різке накопичення при вживанні після ін’єкційного кодування алкоголю може призвести хворого часом до дуже сумного, летального результату.

Всі дані наслідки лікар зобов’язаний докладно роз’яснити пацієнту перед проведенням процедури. І тільки після його згоди провести ін’єкцію.

Протипоказання

Не завжди укол від алкоголізму стає прийнятним. Існують рідкісні моменти, коли дану процедуру проводити не можна. Це такі ситуації:

 1. Психічні недуги.
 2. Недостатність печінки/нирок.
 3. Патології, пов’язані з мозковою активністю.
 4. Тяжкі захворювання серцево-судинної системи.

Даний перелік може бути скоригований. Все залежить від того, які саме ліки вибрано при проведенні ін’єкції. Саме тому перед самою процедурою хворому доведеться пройти повне обстеження внутрішніх органів.

Що відбувається після закінчення терміну кодування

Через деякий час, коли ліки, введене в організм за допомогою уколу, перестає діяти, у деяких випадках у пацієнтів можуть виникнути зриви. Зазвичай цим схильні хворі-скептики, які з самого початку поставилися до ін’єкції з підозрою і погодилися на її проведення під тиском близьких.

Саме щоб уникнути повернення до пияцтва, наркологами настійно рекомендується поєднувати кодування з проходженням лікування у кваліфікованих психотерапевтів. У процесі даних сеансів хворий буде поступово налаштовуватися підсвідомо на повну відмову від спиртного, збільшуючи шанси на одужання.

Але, в переважній більшості випадків у минулих дане кодування людей відзначалася стійка установка на огиду до будь-якого виду алкогольних напоїв. Укол проти алкоголізму на даний момент є одним з найбільш успішних і результативних способів боротьби з алкогольною залежністю усіх типів. Звичайно, за умови наявності у людини бажання стати тверезим.

За темою:  Як перестати пити пиво щодня

MAXCACHE: 0.38MB/0.00548 sec