Крапельниця від алкоголю на дому

Похмільний синдром, який частенько відвідує любителя випити, часто стає особливо важким і болісним. Особливо якщо напередодні прийняти занадто багато спиртного різних марок і сортів. І далеко не завжди організм здатний самостійно впоратися з похміллям.

Відмінним способом привести страждальця в почуття і повернути хороше самопочуття стає крапельниця від алкоголю на дому. Адже людині в такому стані важко навіть встати на ноги, не кажучи вже про те, щоб кудись піти. Домашнє прокапывание (з умовою спостереження спеціаліста) стає відмінним виходом із ситуації.

Чим допоможе процедура

Відмінними ознаками інтоксикації організму алкоголем стає нудота, блювота, сильна слабість і запаморочення. Грамотно проведене прокапывание від алкоголю на дому знімає всі негативні прояви інтоксикації.

Важливою умовою допомоги людині, яка страждає від похмільного синдрому, стає проведення процедури підготовленим і кваліфікованим фахівцем.

Даний захід абсолютно нешкідливо і не завдає організму людини ніяких додаткових проблем і наслідків. Крапельницею можна скористатися навіть при наявності невеликого отруєння. Вона зручна тим, що для її проведення немає потреби відвідувати наркоклинику або лікарню. Така процедура має ряд переваг:

 1. При проведенні інфузійної терапії організм не тільки позбувається від отруйних токсинів, що виробляються при розпаді етилового спирту. Покращується робота всіх внутрішніх систем, особливо це стосується стабілізації функціонування органів ШЛУНКОВО-кишкового тракту і печінки.
 2. Крапельниця ефективно знімає наслідки запійного стану і приводить людину в нормальне і здорове самопочуття.
 3. Забезпечує хорошу і надійну профілактику з метою купірування продовження запою, а також розвитку абстинентного синдрому.
 4. Займає небагато часу. Вже через 3-4 години людина приходить до тями і позбавляється від похмілля.

При проведенні крапельниці проходить якісна очищення всіх систем людського організму від руйнівного впливу токсичних речовин. Але не завжди домашня крапельниця може бути проведена. Є і деякі протипоказання до даної терапії в домашніх умовах.

За темою:  Як читати замовляння від пияцтва на воду

Протипоказання домашньої крапельниці

Інфузійна терапія в домашніх умовах стає дійсно необхідною мірою лише за наявності певних факторів. Медики радять прокапаться від алкоголю вдома, якщо у хворого не відзначається додаткових ускладнень, при наявності яких допомогти лікарі можуть лише в умовах стаціонару. Це такі моменти:

 1. Коли людина знаходиться в стані сп’яніння.
 2. Тривалий запійний стан, що триває понад 7-8 діб.
 3. Якщо хворий перебуває у стані алкогольного психозу або делірію (біла гарячка).
 4. Вік людини. Літнім людям дане лікування краще проводити в умовах стаціонару.
 5. Наявність таких захворювань, як цукровий діабет, бронхіальна астма та проблеми серцево-судинної системи.

В даному випадку прокопувати хворого та проводити додаткові заходи дозволяється лише в стаціонарних умовах. Адже при таких ситуаціях у людей занадто високий ризик розвитку небажаних реакцій і побічних ускладнень. Щоб своєчасно надати хворому якісну допомогу, необхідні умови лікарні.

Коли людина знаходиться в стані запою, крапельниця може надати лише першу допомогу. Подальше лікування залежно необхідно проводити тільки в умовах наркоклініки або реабілітаційного центру.

Краще всього проводити крапельницю вранці, коли людина тільки прокинувся. Саме в цей час найбільш гостро відчуваються всі неприємні симптоми, а особистість готова прийняти будь-яку допомогу.

Склад крапельниці

З тільки що почалася інтоксикацією успішно впорається інфузійний розчин, який використовують у крапельницях при похмільному синдромі. За основу цілющого складу медики беруть звичайний фізіологічний розчин (хлорид натрію), глюкоза або гемодез. Головне правило домашньої крапельниці – дотримуватися її обсяг в кількості до 400 мл.

Надлишок дози може нашкодити людині, якщо у нього є проблеми в роботі нирок. І навіть згубно вплинути на абсолютно здорову особистість, занадто сильно навантажуючи роботу органів виділення. Коли медик визначився з основною базою крапельниці, він додає до неї і додаткові інгредієнти.

За темою:  Блювотний засіб при алкоголізмі

Якщо постає питання, чим прокапаться від алкоголю на дому, основний упор лікарі роблять на використання таких препаратів:

 • панангін;
 • солкосерил;
 • магній або калій;
 • розчин сульфату магнію;
 • вітаміни групи В (піридоксин або тіамін);
 • препарати, що володіють легким снодійним ефектом.

Дані медикаменти допомагають відновити і стабілізувати роботу внутрішніх систем ослабленого від етанолу організму. Також переслідується мета, щоб після проведеної процедури пацієнт міцно заснув. Хороший здоровий сон допомагає відновлювати втрачені сили і стабілізує роботу органів.

Як проводиться процедура

Перше, з чим варто визначитися з вибором лікаря, який буде проводити захід. У цих цілях краще звернутися в спеціалізовану наркоклинику, де є надання подібної послуги. Нарколог повинен мати ліцензію на право такої діяльності. Досвідчені наркологи, не перший рік займаються лікуванням таких пацієнтів, відмінно розбираються в методах проведення терапії.

Кваліфікований медик перед початком процедури обов’язково зробить наступне:

 1. Виміряє пульс і проведе зовнішній огляд пацієнта.
 2. Уточнить про наявність наявних хронічних захворювань.
 3. Заміряє тиск, промацає живіт і огляне стан шкіри.
 4. Розпитає на предмет аллергичных проявів на склад лікарських препаратів.

Також кваліфікований фахівець обов’язково розповість про всі можливі наслідки і докладно розпише всі свої подальші дії. Крапельниці вливаються по черзі:

 1. Для відновлення рівня втраченої рідини в організмі і стабілізації водно-сольового метаболізму.
 2. Для купірування ступеня інтоксикації і зняття негативних симптомів похмілля/запою.

Скільки коштує прокапаться від алкоголю на дому

Звичайно, в наш час процедур надання на безоплатній основі в домашніх умовах – явище рідкісне. Але варто пам’ятати, що на кону стоїть життя і самопочуття близької людини, а на здоров’ї краще не економити. Тільки робота спеціаліста дасть стовідсоткову гарантію успішного результату.

Як правило, вартість даної процедури має фіксовані розцінки, але вона може змінюватись, в залежності від стану людини. Ціна за проведення крапельниці вдома і виклику фахівці орієнтовно становить 2 000-5 000 рублів.

Не варто в цілях економії звертатися за допомогою до лікаря-нарколога, а до медсестер, які працюють в даній області. Помічники лікаря мають лише базовими знаннями і навряд чи зможуть надати всебічну допомогу.

Але головне, про що не варто забувати – це те, що крапельниця є ефективною процедурою, але лише у разі виведення з запійного стану і похмілля. Вона не лікує головні витоки пристрасті до алкоголю і при терапії алкогольної залежності безсила.

За темою:  Гель Еспераль: відгуки брали і лікарів-наркологів

Також така процедура не посприяє відновленню і оздоровленню внутрішніх органів, які страждають від впливу на них етилового спирту. Всі подібні проблеми, а також позбавлення від алкогольної залежності можна здійснити лише в умовах наркоклініки або хорошого реабілітаційного центру.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00781 sec