Краплі Алкостоп: відгуки, інструкція по застосуванню

Проблема алкоголізму дуже гостро стоїть в нашій країні. Переважна більшість залежних не розлучаються зі смертельною звичкою, яка доводить їх до летального результату. Для боротьби з цим важким захворюванням з дуже несприятливим прогнозом розроблено величезну кількість різноманітних засобів. Є імпортні ліки, існує і вітчизняні аналоги, не відрізняються ефективністю.

На тлі великої різноманітності різних засобів, спрямованих на боротьбу з алкоголізмом, окремою позицією стоять краплі Алкостоп, відгуки про яких здебільшого позитивні. Та й сам виробник обіцяє споживачеві цілий комплекс переваг цього кошти, гарантуючи повне позбавлення від алкозалежності.

На чому заснована дія

Виробником заявлено, що препарат Алкостоп призначений для позбавлення людини від алкоголізму. Якщо довіряти гучної реклами, то лікування від залежності з допомогою цих крапельок пройде легко і швидко, без розвитку абстиненції (синдром відміни).

Алкостоп не володіє яскраво вираженим смаком і запахом, тому його можна непомітно для хворого підмішувати в їжу та різні напої.

Особистість навіть і не зрозуміє, чому раптом на певному етапі часу зовсім зникає тяга до спиртного. Цей препарат також чинить на людину і ряд благотворних впливів. А саме:

 • «прояснює» голову;
 • стабілізує пам’ять;
 • усуває головний біль;
 • відновлює роботу ШКТ;
 • нормалізує нервову систему;
 • купірує почуття подташніванія;
 • підвищує серцеву діяльність;
 • покращує психологічний стан;
 • нейтралізує симптоми інтоксикації;
 • стабілізує і сприяє відновленню печінки;
 • очищає організм від накопичених токсинів і метаболітів етанолу.

При яскраво вираженому похмільному синдромі препарат відчутно починає діяти вже через 10-15 хвилин після застосування. За відгуками людей, які на собі випробували дію крапель, по відчуттях вони діють приємніше холодного пива або мінеральної води.

Такі таланти крапельки придбали завдяки своєму винятково натуральному складу. 90% всіх компонентів, що входять до Алкостоп, є рослинними похідними.

Склад препарату

Що зберігатися під привабливою упаковкою? Алкостоп – це засіб, який не містить генетично модифікованих компонентів і шкідливих хімічних домішок. До складу препарату входить наступний комплекс основних компонентів:

 1. Артишок. Витяжка з лікарської рослини стимулює роботу печінки, зменшуючи тягу до спиртного.
 2. Зелений чай. Відновлює серцево-судинну систему і стимулює функціонування нирок. Завдяки чому відбувається посилене виведення токсинів з отруєного алкоголем організму.
 3. Янтарна кислота. Компонент, відмінно зарекомендував себе при відновленні організму в період абстиненції. Янтарна кислота сприяє виведенню токсинів і стабілізації серцевої діяльності.
 4. Елеутерокок і родіола рожева. Дані рослинні речовини ефективно мобілізують сили організму ослаблені після тривалого використання алкоголю. Зокрема, благотворно впливають на функціонування серцево-судинної та дихальної системи, відновлюють нормальне кровопостачання і регулюють роботу ШЛУНКОВО-кишкового тракту.
 5. Вітамін В6. Цей вітамін є головним засобом, спрямованим на купірування алкогольних психозів і потягу до вживання спиртного.
 6. Пустирник. Відмінний засіб заспокійливого напрямку. Він благотворно впливає на нервову систему і сприяє її відновленню.
 7. Фибрегам. Рослинні волокна, одержувані зі смоли акації. Дана речовина ефективно усуває наслідки алкогольної інтоксикації, очищає організм від метаболітів етанолу і стимулює роботу ШЛУНКОВО-кишкового тракту.

Беручи до уваги те, що основна мета Алкостопа – це позбавлення людини від алкогольної залежності, варто оцінити роботу лише двох активних складових препарату. Це артишок і вітамін В6. Але чи можуть ці речовини дійсно впоратися з цим захворюванням?

Можна переконатися особисто, придбавши дані засобу в аптеці (а вони досить дешеві). В реальності здатності цих активних компонентів у боротьбі з алкозалежністю сильно перебільшені. Вони ніяк не здатні вплинути на тягу до алкоголю, але можуть значно знизити дане бажання, що в деяких випадках дійсно може принести користь.

Алкостоп ефективно впливає на процеси метаболізму, прискорюючи їх. У людини поступово зникає бажання напиватися, але тільки завдяки розумінню, що життя в тверезому вигляді набагато привабливіше.

Можна сказати, що Алкостоп здебільшого допомагає знижувати прояв похмільного синдрому. Якщо особистість сама усвідомлює свою проблему, повернувшись у тверезий стан, тоді і боротьба з алкоголізмом пройде набагато краще і продуктивніше.

Як використовувати препарат

Якщо вирушити на офіційний сайт постачальника, ми не виявимо там детальної анотації, як застосовувати краплі Алкостоп, інструкція по застосуванню препарату з’явиться тільки після придбання упаковки зілля. Або дзвінка на гарячу лінію виробника.

Деякі інтернет-ресурси повідомляють, що застосовувати Алкостоп слід тричі на добу протягом 2,5—3 місяців по 10 крапельок. Але така інформація не є офіційною.

Засіб Алкостоп від алкоголізму: ціна в аптеці, відгуки

Пройшовшись по численних форумах, де активно процвітає рекламна кампанія з продажу даного засобу, поганих відгуків про краплях виявити не вдасться. Але, здебільшого, це думка людей є вигаданим. Це просто складова рекламної акції, влаштованої в ім’я підвищення рівня продажів.

Як йдуть справи насправді? Звернувшись за допомогою до працюючих медиків, можна одержати нейтральну і незалежну оцінку експертів. Вона така:

 1. При боротьбі і лікуванні алкоголізму цей препарат не є ефективним. У його складі відсутні речовини, які могли б надати в цьому плані істотну допомогу.
 2. Алкостоп не настільки ефективний і в разі обіцяного виведення токсинів і метаболітів спирту. Заявлені в цій якості зелений чай, янтарна кислота і фибрегам дійсно в якійсь мірі допомагають очищати організм. Але у випадку з алкогольною детоксикацією вони марні, так як володіють малою ефективністю.
 3. Цей препарат невиправдано дорогий. Враховуючи склад засобу, його собівартість набагато нижче заявленої при продажу. Всі речовини, що входять до складу (які обіцяють антиалкогольний ефект), можна придбати окремо в аптеці і витратитися в 3-4 рази менше.
 4. Занадто маленькі дози. 10 заявлених крапель для застосування не можуть вмістити в себе необхідну для отримання ефекту і результату необхідну концентрацію корисних речовин.

Думки практикуючих фахівців медицини однозначно – Алкостоп не може бути використаний для лікування алкозалежності. Так і у випадку зняття синдрому похмілля його ефект сумнівний. Виробники, пропонуючи купити краплі, орієнтуються на людей, які вже зневірилися впоратися з пияцтвом близьких і готові вхопитися буквально за найменшу «соломинку».

Варто перевіряти?

Купувати чи не цей засіб, вирішувати вам. Варто нагадати, що Алкостоп дійсно в якійсь мірі здатний допомогти відновитися при похміллі. Правда, в місцевих аптечних пунктах ці крапельки придбати нереально. Доведеться скористатися інтернет-аптеками та офіційними сайтами-розповсюджувачами.

Ціна на препарат варіюється від 990 рублів до 1 200. Враховуйте ще і вартість доставки, а також необхідність покупки відразу декількох флаконів для проходження повного курсу. Але чи варто це засіб такої ціни? Адже в тих же аптеках можна придбати препарати для зняття похмільного синдрому набагато дешевше і володіють перевіреними відгуками.

Купувати чи ні Алкостоп, вирішувати вам. Але перш ніж робити висновки і оформляти замовлення, радимо сто разів подумати і зважити. Алкоголізм – біда страшна, але от впоратися з хворобою за допомогою сумнівних і досить дорогих крапель нереально. Для цього існують професійні лікарі-наркологи, які дійсно допоможуть у цій біді.

За темою:  Алкопрост: інструкція по застосуванню

MAXCACHE: 0.38MB/0.00468 sec