Краплі Колме від алкоголізму: відгуки ціна

Алкоголізм – страшна хвороба, яка вражає не тільки людини, відчуває потребу в алкоголі, але і всіх його близьких. Вживання спиртних напоїв повністю змінює характер людини, робить його більш агресивним і запальним. Саме від цього страждають члени сім’ї і найближче оточення алкоголіка. Не кожен може самостійно впоратися зі своєю недугою. Тому хвороба доводиться лікувати лікарськими засобами. Одне з таких засобів краплі від пияцтва Колме.

Цианамид – одне з головних активних речовин цього ліки, перешкоджає процесу розкладання етанолу на речовини, які легко засвоюються організмом.

Що таке Колме

Колме – один з найсильніших засобів, створених для лікування згубної пристрасті до алкоголю. Препарат відноситься до розділу синтетичних. Дія його складу спрямоване на зміну реакції організму в результаті вживання алкоголю. В результаті такого впливу, утворюється велике скупчення токсинів, які провокують сильний похмільний синдром. Головні симптоми можуть бути виражені в наступному вигляді:

  • напад нудоти та блювоти;
  • запаморочення, втрата орієнтації у просторі;
  • різка зміна температури тіла;
  • нестача кисню;
  • алергічні реакції.

Прояв подібних реакцій на алкогольні напої призводить до того, що починає розвиток своєрідний рефлекс, пов’язаний з огидою до алкоголю. При цьому вживання ліків на «чистий» організм, не викликає ніяких неприємних симптомів. Цим часто користуються люди, коли з’являється необхідність «відвадити» людини від алкоголю без його відома. Вживання таких ліків не рекомендується особам, які не досягли віку вісімнадцяти років. Також необхідно з обережністю застосовувати препарат людям, що досягли похилого віку або мають хронічні захворювання.

Колме може застосовуватись не тільки в лікувальних цілях, але і в цілях профілактики, для попередження рецидиву. Ліки підходить як для лікування чоловічого, так і жіночого алкоголізму.

Випускається Колме у вигляді крапель, які використовуються для застосування всередину. Рідина не володіє яскраво вираженим запахом. Завдяки прозорості це ліки може бути додано навіть у напій хворому. У ролі головного активної речовини препарату, виступає цианамид. У краплі ліки знаходиться близько трьох міліграм цієї речовини. Серед додаткових речовин препарату можна виділити сорбінову та оцтову кислоти, а також ацетат натрію.

Сьогодні препарат Колме отримав досить широку популярність, і придбати його можна майже в будь-якій аптеці. Краплі продаються в упаковці, яка містить у собі чотири темні ампули об’ємом п’ятнадцять мілілітрів. У комплекті з ліками йде спеціальний флакон для отсчитывания дозування. Після того, як вміст ампули перелито в цей флакон, його необхідно щільно закривати.

Препарат застосовується за певною схемою. Добова доза може становити від двадцяти до п’ятдесяти крапель. Цю кількість необхідно розділити на два прийоми з обов’язковою перервою, становить дванадцять годин. Колме можна додавати в їжу, так і в питті, головне, щоб вони не були гарячими.

За темою:  Програма 12 кроків для залежних

Після одного тижня можна провести своєрідний тест. Для цього хворому дають малу кількість алкоголю і спостерігають за розвитком реакцій. Надалі ці проби необхідно проводити з постійною регулярністю, для того щоб мати можливість контролювати дозування ліків. Коли організм не містить в собі продуктів розпаду етилового спирту, прийом ліків не впливає на стан хворого і його самопочуття. Тривалість лікування таким препаратом не повинна перевищувати трьох місяців.

Колме не рекомендується до застосування людям з хронічними захворюваннями судинної системи і внутрішніх органів. Перед курсом прийому рекомендується пройти проби на чутливість до головних компонентів ліки.

Відгуки наркологів

Про краплях Колме відгуки лікарів наркологів носять досить суперечливий характер. Фахівці, які щодня стикаються з людьми, що страждають від алкогольної залежності, рідко рекомендують цей препарат. Багато хто не рекомендують його для лікування важких форм залежності. Проблема полягає в тому, що важка форма залежності від алкоголю має на увазі певний бар’єр, в результаті якого кошти, що мають слабкий хімічний склад, просто не діють.

Даний препарат може застосовуватися для певного навіювання хворого і створення сприятливих умов для відмови від шкідливої звички. Коли людина відчуває впевненість в тому факті, що вживання алкоголю несе критичні наслідки для його організму, кинути пити ставати набагато легше. Коли алкоголік має стаж в кілька років, він ставиться до подібних засобів і ситуацій більш скептично, що дозволяє йому продовжувати пити, навіть незважаючи на побічні ефекти. В інтернеті багато різних публікацій від спеціалістів, пов’язаних з рекомендаціями почати прийом цього препарату. Однак ці публікації носять більш заманює характер. Нижче представлені відгуки справжніх фахівців в області наркології.

Андрій Зиганшин, лікар-нарколог: «Колме – препарат, що складається з синтетичних інгредієнтів. Їх вживання спільно зі спиртом, веде до розвитку симптомів, схожих з алкогольним отруєнням. При попаданні речовин в кровоносну систему сповільнюються всі процеси, пов’язані з розпадом алкоголю. Підвищення його концентрації призводить до того, що пацієнт відчуває почуття нудоти. Коли обсяг алкоголю міститься в крові досягає критичної позначки, можуть з’явитися такі симптоми як блювання та галюцинації. Подібні явища, що супроводжують кожен прийом алкоголю, призводять до вироблення чіткої програми — алкоголь шкідливий. Подібна програма може надовго оберігати пацієнта від бажання прикластися до пляшки».

Віолетта Курагина, нарколог: «Часто в нашу клініку звертаються люди з одним і тим же питанням, чому не допомагає той чи інший препарат. Зокрема, про Колме запитують щотижня. Доводиться пояснювати, що реакція на препарат є суто індивідуальною, а заздалегідь спрогнозувати успішність лікування не завжди можливо. Для одних цей препарат справжня панацея, яка уберігає від бажання випити. Інші, можуть вжити цілу ампулу за раз і не побачити жодних негативних ефектів. У другому випадку доводиться підбирати аналог з більш сильних засобів. У більшості випадків це ліки дійсно здатні допомогти, але необхідно враховувати такі фактори, як вік, стаж і наявність індивідуальної нестерпності».

За темою:  Скільки таблеток активованого вугілля треба випити

Євгенія Суханова, нарколог: «Для своїх пацієнтів я підбираю якісніші засоби, так як прийом Колме супроводжується моторошними побічними явищами. У деяких людей вони настільки сильні, що здатні порушити роботу серцевого ритму. Я не впевнена, що здоров’я пацієнта, це той предмет, з яким можна експериментувати. Лікування необхідно проводити в умовах стаціонару і тільки тоді можна говорити про подібних методиках. Препарат знаходиться в моєму особистому чорному списку, і я ніколи не порекомендую його людям».

Відгуки інших лікарів

Фахівці з інших галузей медицини також часто говорять про даному ліках. Звичайно, вони не можуть говорити про позитивному чи негативному дію препарату, проте можуть відстежити зміни в організмі, пов’язані з його прийомом. Так зазначається, що після проходження такого курсу нормалізується стан печінки і відновлюються її функції. Сприятливо впливає ліки і на стан мозкової діяльності. Краплі Колме від алкоголізму відгуки, ціна, якість – три ці фактори можуть відштовхнути або, навпаки, допомогти вибрати це ліки. Фахівці говорять про те, що ці чинники для багатьох відіграють вирішальну роль.

Олександр Морозов, терапевт: «Був на моїй практиці випадок. Пацієнт страждав від сильної пристрасті до алкоголю, в результаті чого часто боліла печінка. Домогтися позитивних результатів ми не могли, використовуючи всі доступні методики. Зрештою, я майже здався і порадив пацієнту для початку позбутися від своєї шкідливої звички. Довгий час після цього я його не бачив, а нещодавно він знову до мене потрапив на прийом. Його історія пов’язана саме з препаратом Колме. За його словами, саме ліки врятувало його життя. Після діагностики можна з упевненістю сказати, що так воно і є. Функції печінки відновлені, а розміри не перевищують нормальних показників».

Вероніка Ізмайлова, психолог: «Колме і його аналоги підходять для лікування тільки початкової форми захворювання. Алкоголіки має досить значний стаж, здатні знайти спосіб блокування дії препарату. Дуже важливо, що лікування такої хвороби необхідно здійснювати тільки в клінічних умовах. Коли сама людина і його родичі не розуміють цього факту, це призводить до сумних наслідків».

Препарат Колме від алкоголізму відгуки медичних фахівців отримав неоднозначні, тому необхідно думка самих пацієнтів.

Думка людей, які брали Колме

Ірина Михайленко, 44 роки: «Вирішила спробувати чудо засіб на собі, в результаті отримала сильне отруєння. Колір шкіри нагадував помідор, все тіло в плямах і набряках. Відчуття були такі, що думала здурію. Всі ці нерви, стрес ще більше випити хочеться. Пару днів помучалась і вирішила припинити пити ліки. Вважаю, що препарат не вартий своєї ціни, просто знищує організм».

За темою:  Види кодування від алкоголізму

Тетяна Заварзіна, 47 років: «Прочитала про Колме в інтернеті і вирішила, що це справжній порятунок для моєї сім’ї. Ніколи більше так не ризикну здоров’ям коханої людини. Підливала краплі в їжу чоловіка. Результат був кошмарен, два дні проведених в обнімку з унітазом. Чоловік думав, що отруївся паленою горілкою. Повторити я не ризикнула, трохи власноруч чоловіка в гріб не поклала, надто багато побічних ефектів».

Інеса Краткова, 34 роки: «Не пам’ятаю де вичитала про «чудо краплях». Вирішила поекспериментувати. Таємно підливала чоловікові, близько двох з половиною місяців. В результаті, як тільки вип’є — відразу червоніє і задихається. До лікаря чоловік довго не хотів йти, скидався на всі прояви алергії. Поступово знижував дози алкоголю, вже на людину став схожий. Але тут хтось з друзів – алкашні, наговорив, що це тебе вдома труять. Вдома скандал, трохи до розлучення справа не дійшла. Вмовила піти до фахівця. Начебто справа пішла на лад, але без таких порадників було б набагато легше».

Лікування алкоголізму Колме відгуки брали досить сильно суперечать один одному. Звичайно, в більшості випадків все залежить від індивідуальних особливостей організму. Також багато людей допускають велику помилку, намагаючись впливати на алкоголіка самостійно. Такий підхід може привести не тільки до помилок у розрахунку дозування, але і патологічних змін в організмі хворого. Лікування алкоголізм піддається, але тільки коли пацієнт усвідомлює необхідність відмови від вживання алкоголю і бажає домогтися позитивного результату.

MAXCACHE: 0.39MB/0.00578 sec