Краплі Колме від алкоголізму

Алкоголізм – згубна залежність, від якої страждають мільйони сімей по всьому світу. При цьому страждає не тільки сама людина, що піддається цією шкідливою звичкою, але і все його сімейне оточення. Щодня велика кількість людей відчувають певні труднощі, пов’язані з вживанням алкоголю. На жаль, давно минули ті часи, коли кожного алкоголіка примушували до лікування. Сьогодні людина може сам робити свій вибір, та іноді для того, щоб допомогти йому з його проблемою, доводиться вдаватися до медичного лікування, тільки за допомогою представників влади. Члени сімей алкоголіків, змушені постійно шукати рецепти та препарати, здатні зупинити цю хворобу.

Краплі Колме від алкоголізму – одне з ліків, яке дійсно успішно бореться з цією проблемою.

Реалії сьогоднішнього дня

Тривалий вплив напоїв, що містять в собі алкоголь, призводить до того, що порушуються життєво важливі механізми роботи внутрішніх органів. Більшість з цих патологічних процесів є незворотними. Але, навіть усвідомлюючи цей сумний факт, кожному хто піддався цією шкідливою звичкою дуже складно відмовитися від пляшки. На таких людей не діють прохання, благання і скандали.

Тривале вживання алкоголю часто переростає в стан запою. Для такого стану характерні порушення психоемоційного стану. Хворий може відчувати весь спектр емоцій протягом декількох хвилин. Часто спостерігаються невмотивовані спалахи агресії. Вживання алкоголю одним з членів сім’ї, в більшості випадків призводить до того, що така осередок суспільства просто розпадається. Не кожна людина здатна витримати постійні стреси і психологічні навантаження, викликані вживанням спиртного його близькими. Сьогодні цих наслідків можна уникнути, ліки Колме від алкоголізму один з тих препаратів, який здатний впоратися з цією хворобою.

Що за препарат

Препарат Колме, широко використовується в медицині більше сорока років. Його використання допускається як під наглядом фахівця, так і при вимушеному лікуванні в домашніх умовах. Перший випуск препарату, доступний для широкого застосування, носив форму таблеток. Сьогодні ліки продається в крапельної формі. Принцип дії препарату заснований на тому, що його тривалий прийом сприяє виробленню імунітету до алкоголю.

При вживанні алкогольних напоїв і ліки одночасно, пацієнт починає відчувати різке погіршення самопочуття. В результаті можуть спостерігатися такі напади як:

 • різке підвищення артеріального тиску;
 • запаморочення, нудота і блювота;
 • втрата свідомості;
 • утруднення дихання і спазми дихальних шляхів.

Такі реакції строго індивідуальні і залежать від стану внутрішніх органів і якості вживаного спиртного напою. Для повноцінного лікування захворювання, хворий повинен самостійно усвідомлювати всю шкоду від своєї згубної пристрасті. Лікування необхідно здійснювати під наглядом фахівця.

За темою:  Як позбутися від гикавки після алкоголю

Можна підмішувати Колме без відома хворого

Кожен з тих, хто піддався спокусі і впав у ганебну залежність від вживання алкогольних напоїв, відчуває тверду впевненість, що самостійно здатний відмовитися від їх вживання. Це призводить до того, що всі розмови про шкоду алкоголю, прохання припинити його вживати викликають напади агресії і люті. Родичі таких людей просто вимушені підмішувати всякі ліки в їжу і напої алкоголіка без його відома. Медики хоч і не забороняють такий підхід, однак, говорять про те, що застосування таких лікарських засобів може призвести до певних ризиків.

Розвиток ускладнень досить імовірно, коли в організмі пацієнта розвинені патології судинної системи і серцевого м’яза. При лікуванні в стаціонарі, перед призначенням певних препаратів, хворий проходить ретельне обстеження стану організму. Такі препарати, як Колме протипоказання мають наступні:

 • індивідуальна непереносимість будь-якого зі складових речовин препарату;
 • захворювання судинної системи;
 • перенесені інфаркт міокарду та інсульт;
 • захворювання, пов’язані з печінкою;
 • хронічні захворювання дихальних шляхів;
 • проблеми з нирками;
 • від вживання препарату необхідно відмовитися жінкам, в період лактації.

Лікування

Колме одне з тих лікарських засобів, який призначається фахівцями в області наркології для лікування алкогольної залежності. Проводити курс лікування, можна не повідомляючи пацієнта, однак таке лікування необхідно направити на те, щоб хворий вийшов зі стану запою. Після цього, настійно рекомендується умовити хворого скористатися послугами фахівців.

Коли людина відчуває залежність від спиртних напоїв, свідомо звертається в спеціалізований заклад, лікування призводить до позитивних результатів. У спеціалізованих клініках проводиться комплексне лікування проблеми. Крім вживання ліків, хворий проходить фізіо процедури та курси психологічної реабілітації.

Принцип дії

Краплі Колме, інструкція по застосуванню яких повинна знаходиться в упаковці ліків, відноситься до медикаментозним засобам з сенсибілізуючий ефект. Активна речовина при попаданні в організм, здійснює певні дії на ферменти, що відповідають за розщеплення етанолу.

Після того як робота цього ферменту заблокована, вживання алкоголю призводить до накопичення в організмі продуктів розпаду спиртовмісних напоїв. Шкідливі токсини починають послаблювати організм, призводячи до розвитку певних симптомів. Всі ці явища ведуть до появи умовного рефлексу «випив – стало погано». Нерідко, після вироблення таких рефлексів, більшість алкоголіків змушені відмовитися від пляшки.

Склад

Склад Колме містить у собі активну речовину цианамид і кілька додаткових компонентів. На одну краплю ліки доводиться три мг активної речовини. Основними додатковими компонентами ліки є:

 • сорбиновые і оцтові кислоти;
 • ацетат натрію;
 • вода.
За темою:  Пивний алкоголізм лікування в домашніх умовах

Спосіб застосування

Незважаючи на те, що ліки застосовується дуже широко, відгуки про його ефективність досить суперечливі. Деякі з пацієнтів відмовляються від вживання алкоголю з-за страху за своє життя. Інші після того як прийом препарату припинений, знову прикладаються до пляшки. Проте кожен, хто пройшов курс лікування, говорить про те, що при прийомі ліки значно знижується потяг до алкогольних напоїв. Спосіб застосування Колме досить простий. Вживати розчин необхідно не більше двох разів протягом доби, а проміжок між прийомом повинен становити не менше дванадцяти годин. Одна доза препарату може становити до двадцяти п’яти крапель.

Активна речовина засвоюється організмом протягом двадцяти хвилин і вже після цього часу можна спостерігати позитивний ефект. Ефективність однієї дози вжитого складу спостерігається протягом дванадцяти годин. Дотримуючись правильний час прийому ліків, в організмі підтримується необхідна концентрація.

Інструкція по застосуванню

Для вживання препарату, краплі можна додати в будь-який напій, що не містить алкоголю. Застосовувати ліки можна тільки після того, як перерву після останнього вживання спиртних напоїв становив дванадцять годин. Коли препарат призначається лікарем, одна добова доза препарату ділиться на два прийоми з тимчасовим проміжком у дванадцять годин.

Коли лікування алкоголізму проводиться в спеціалізованому закладі, крім самого препарату, пацієнту призначаються спеціальні тести. Для їх проведення хворому дають спеціальний розчин, що містить невелику кількість спиртного. Спостереження лікаря концентрується на виробленні умовних рефлексів, пов’язаних з відразою до алкогольної продукції.

Існує певна методика прийому ліків. Так, після його вживання, протягом двадцяти хвилин не можна їсти. В результаті порушення цього правила, активна речовина препарату не досягає своєї мети, і ліки не робить ніякого ефекту. Крім цього, при наявності яких-небудь захворювань, необхідно ретельно ознайомитися з інструкцією. Ліки, що застосовуються спільно з Колме, не повинні містити у своєму складі етанол. Необхідно обмежити пацієнта від вживання всякого роду солодощів, які містять цей продукт. Коли ліки використовується в цілях профілактики і вживається протягом довгого проміжку часу, необхідно проводити діагностику щитовидної залози.

Можливі побічні явища

Коли під час прийому препарату пацієнт не вживає алкоголь, всі його дії проходять потай від організму. В деяких випадках можливі появи алергічних реакцій, втоми і сонливості. Але при порушенні правил прийому можливий розвиток наступних реакцій:

 • зниження якості зору;
 • пульсація в верхньому відділі тулуба;
 • алергічні реакції.
За темою:  Як перестати пити пиво щодня

В результаті спільного вживання великих доз алкоголю, при проходженні курсу прийому медикаменту, можливі важкі патології. Рекомендується здійснювати прийом тільки після консультації лікаря. Тільки фахівець може розрахувати необхідну дозу, грунтуючись на даних анамнезу. Призначену дозу не можна перевищувати, оскільки це посилює побічні явища. При їх розвитку необхідно негайно промити шлунок і викликати карету швидкої допомоги.

Коли курс медикаментозного лікування проводиться в умовах стаціонару, пацієнту крім основного лікування, призначаються терапевтичні процедури, спрямовані на підтримку всіх внутрішніх органів.

Краплі Колме ціна і форма випуску

Краплі Колме упаковані в спеціальні ампули, виконані зі скла, що має темний відтінок. На кожній з цих ампул нанесені спеціальні позначення. Блістер з ампул упакований в коробку з картону. У кожній коробці обов’язково наявність інструкції. Один блістер складається з чотирьох ампул, розташованих в спеціальних поглибленнях. Крім цього, в комплекті з лікарським препаратом знаходиться спеціальний дозатор, на верхній частині якого встановлено піпетка. Одна крапля ліки містить три міліграма активної речовини, у складі однієї ампули п’ятнадцять міліграм розчину.

Ліки необхідно вживати з певним тимчасовим інтервалом, для того щоб уникнути розвитку побічних реакцій внаслідок передозування. Коли медикамент призначається спеціалістом, його доза розраховується з стадії розвитку захворювання і стану здоров’я внутрішніх органів. У більшості випадків середня доза становить близько десяти крапель прийнятих одноразово.

Скільки коштує Колме в аптеці, сказати досить складно, так як в більшості випадків ціна препарату в різних регіонах варіюється. Препарат можна купити в будь-якій аптеці або замовити на спеціалізованих сайтах. Проте в разі замовлення Колме через інтернет, необхідно переконатися, що сайт-постачальник володіє необхідними сертифікатами.

В середньому ціна упаковки цього лікарського засобу становить близько чотирьох тисяч рублів. В деяких аптеках препарат може бути реалізований в кількості однієї ампули, і її ціна може становити до півтори тисячі.

MAXCACHE: 0.39MB/0.00964 sec