Лидевин: відгуки брали і лікарів-наркологів

Життя в сучасному світі – це постійна боротьба з різними негараздами і подолання певних труднощів. Багато людей відчувають спрагу випити при поганому настрої і бажають розслабитися в компанії друзів. Подібне з часом стає нормою, від якої складно відмовитися. Велике багатство вибору спиртовмісних напоїв тільки підштовхує до вирішення провести вечір в компанії з пляшкою.

Вживання алкоголю – один із способів зняти стрес після важкого робочого дня.

Алкоголізм

Подібні ситуації часто приводять до розвитку серйозної залежності. Подібна хвороба нищить не тільки людське здоров’я, але і його особистість. Алкоголіки швидко скочуються по кар’єрних сходах, що приводить їх на саме дно. У сім’ях залежних людей постійні скандали, засновані на ґрунті вживання алкоголю.

Багато з залежних, намагаються відмовитися від вживання спиртного починаючи з певного дня. Такий підхід досить складний, так як це день постійно відкладається на «завтра». Можливо, цей спосіб і допоможе вийти зі стану запою, але не є гарантією повної відмови від вживання. Захворювання лікується тільки в тому випадку, коли хворий бажає відмовитися від вживання алкоголю і піде на все, заради здійснення цієї мети.

Насправді відсоток таких людей вкрай малий. Переважна більшість залежних, повністю задоволені своїм життям. У більшості випадків на лікування їх штовхають прохання й умовляння близьких. Подібний підхід призводить до того, що лікування дає лише тимчасовий результат. По-справжньому вилікуватися може лише той, хто прагнути розірвати порочне коло і позбавитися від своєї згубної пристрасті.

Коли хвороба має м’яко виражену форму, її можна лікувати за допомогою сеансів психотерапії. Однак на запущених стадіях, організм вимагає поповнення тих речовин, які знаходяться в алкоголі.

Лікування подібних форм алкогольної залежності здійснюється лікарем-наркологом. Тільки цей медичний фахівець, який зможе скласти, на основі даних про стан хворого, грамотний курс лікування. Подібний курс складається з використання спеціальних препаратів, спрямованих на боротьбу із згубною звичкою. Головний нюанс такого лікування полягає в тому, що давати ліки без відома хворого дуже небезпечно для його здоров’я.

Лидевин і його фармакологічні властивості

Таблетки Лидевин один з тих препаратів, які заборонено вживати в комбінації з алкоголем. Змішування цих двох продуктів може призвести до порушення психічного здоров’я, ускладнень з боку нервової системи, коматозного стану і навіть летального результату. Призначенням дозування повинен займатися тільки фахівець.

Потрапляючи в організм, таблетки від алкоголізму Лидевин починають свою дію. Це проводить до того, що пацієнт відчуває на собі наступні симптоми:

  • напад нудоти та блювоти;
  • підвищення температури;
  • стрибки артеріального тиску;
  • слабкість.

Головне активна речовина препарату — дисульфірам. Потрапляючи в організм, ця речовина надає дію на печінку, в результаті якого зупиняються процеси розщеплення алкоголю. Це призводить до того, що в організмі пацієнта підвищується вміст ацетальдегіду. Ацетальдегід – продукт, утворений в результаті розпаду алкоголю. Підвищення його вмісту в організмі сприяє інтоксикації, що проявляється в різкому погіршенні самопочуття.

За темою:  Як відновити організм після алкоголю

Коли подібні погіршення проявляються кожен раз при прийомі спиртовмісних напоїв, це призводить до того, що виробляється своєрідний рефлекс відрази. Пацієнт починає реагувати на один лише запах спирту. Причому це властивість стосується будь-яких продуктів, що містять у своєму складі спирт навіть у мінімальних кількостях.

Дія ліків досить щадне порівняно з іншими аналогами. Використовувати медикамент можна як для лікування різних форм алкоголізму, так і для профілактики. Дуже часто таблетки застосовуються для лікування психічних відхилень на тлі зловживанням спиртними напоями.

Прийом ліків необхідно починати після доби з моменту останнього прийому алкоголю. Початковий курс лікування становить близько десяти днів. По закінченні цього часу, необхідно зробити спеціальні проби і провести діагностику стану пацієнта.

Курс прийому повинен постійно коректуватися, грунтуючись на стані хворого. Це засіб не рекомендується використовувати разом з його аналогами. Крім цього, комбінація з препаратами певної групи може спровокувати погіршення стану.

Продаж Лидевина здійснюється лише за наявності рецепту. Подібні медикаменти, що мають настільки сильним впливом на організм, заборонені до вільного продажу. Використовуючи цей препарат, лікують як алкоголізм, так і залежність від наркотиків.

Показання до застосування

Препарат Лидевин інструкція по застосуванню якого говорить, що медикамент може використовуватися як для лікування залежності від алкоголю і наркотиків, так і для лікування наслідків вживання цих речовин, можна його використовувати в профілактичних цілях.

Лидевин відгуки лікарів наркологів говорять про те, що медикамент підходить далеко не кожному пацієнту. Не рекомендується використовувати даний засіб при наявності таких захворювань, як:

  • епілепсія;
  • виразка шлунка;
  • туберкульоз;
  • цукровий діабет;
  • захворювання, пов’язані з органами дихання;
  • захворювання, пов’язані з судинною системою.

Від використання препарату варто відмовитися на ранніх стадіях вагітності та в період лактації. Також не варто вживати препарат при наявності індивідуальної непереносимості окремих компонентів. Це лише мала частина причин, за яким препарат може бути протипоказаний.

З обережністю до застосування препарату необхідно поставитися людям, що знаходяться в літньому віці. При наявності перенесених інфарктів і інсультів застосовувати ці ліки заборонено. Виходячи з оцінок медикаменту фахівцями і відгуками брали, можна сказати, що використання цього засобу приносить свої результати.

Багато хто знаходить в цьому ліках засіб позбавлення від згубної пристрасті. Коли існують причини, за якими цей препарат не підходить для лікування, можна звернути увагу на його аналоги. Тільки лікар нарколог здатний підібрати засіб, що підходить індивідуально. Саме в цьому полягає вся важливість лікування в стаціонарі.

За темою:  Лікування алкоголізму народними засобами без відома хворого

Побічні ефекти

Порушення схеми прийому препарату і підвищення призначеної дози здатне призвести до появи серйозних побічних явищ. До таких ефектів можна віднести часткову втрату пам’яті і головні болі, гепатит і стенокардію, набряк головного мозку і навіть появу тромбів в судинах.

Лікуючий лікар зобов’язаний попередити пацієнта про можливий розвиток ситуації. На жаль, більшість таких препаратів на сьогоднішній день володіють схожими побічними ефектами. Для того щоб повернутися до нормальної життєдіяльності пацієнт повинен усвідомлювати всі ризики, пов’язані з застосуванням медикаментів. Слідуючи схемою прийому ліків і дотримуючись дозування, можна уникнути появи настільки жахливих наслідків.

Форма випуску та склад

Лидевин випускається у формі таблеток. Одна упаковка препарату містить один блістер на десять таблеток. У складі препарату активна речовина – дисульфірам і додаткові компоненти у вигляді вітамінів никотинадиа і аденіну. Препарат відноситься до групи токсинів. Завдяки дії дисульфіраму виробляються рефлекси, пов’язані з огидою до алкоголю. Додаткові компоненти перебуває в складі підтримують стан організму хворого, згладжуючи всі неприємні ефекти.

Випуском кошти займається французька фармацевтична компанія вже впродовж тридцяти років. Лидевин одне з тих коштів, які успішно зарекомендувало себе по всьому світу. Перед призначенням ліки лікуючий лікар зобов’язаний попередити пацієнта про ймовірні ризики та всіх побічних явищ, пов’язаних з прийомом препарату.

Вартість Лидевина

Оскільки цей препарат для лікування алкогольної залежності випускається в Європі, його ціна досить велика. Ціна блістери, що містить в собі двадцять таблеток, може перевищувати одну тисячу рублів. Курс лікування може становити кілька років, що робить удар по гаманцю досить значущим. Але при бажанні добитися позитивного результату, ціна відіграє далеко не вирішальну роль. Коли мова йде про людське життя, то говорити про фінансові втрати недоречно.

Оскільки ціна таблеток Лидевин досить висока, багато фахівців рекомендують скористатися аналогами. Але варто знати, що більш сильного і ефективного засобу за меншу суму знайти неможливо. Препарат володіє європейським якістю і відповідає всім необхідним стандартам. Всі його аналоги, на жаль, не мають такого потужного впливу на організм і не завжди приводять до успішного лікування.

Відгуки пацієнтів

Про успішність лікування препаратом Лидевин відгуки брали говорять постійно. Рекомендуємо ознайомитися з ними перед застосуванням.

Олександра, 31 рік: «З проблемою зіткнувся мій молодий чоловік. Йому лише тридцять чотири, але із-за напруженої роботи він почав спиватися. Спочатку келих пива на переговорах, потім чарка будинку, щоб зняти стрес. Все призвело до того, що запої тривали тижнями. Довго вмовляла відвідати фахівця. Він відмовився, але погодився приймати які-небудь таблетки. Як виявилося, від препаратів, які у вільному продажу толку мало, потрібні сильні ліки. Сходили на прийом, де дали рецепт на Лидевин. Не п’є третій місяць, говорить, що поки не тягне».

За темою:  Краплі Колме: аналоги, замінники

Євген, 27 років: «Розкажу секрет, важливість якого усвідомив на власному досвіді. Препарат сильно впливає на печінку, особливо варто убезпечитися тим, у кого цей орган слабкий. Я пив ці таблетки на пару з вітамінами. Так токсини менше впливають на організм, все-таки таблетками не тиждень лікуватися».

Артур, 44 роки: «Ледивин приймав сам, раніше любив випити, але дружина казала, що п’ю без міри. Вирішили лікуватися, брав більше півроку, а потім вирішили ми з друзями на природу відправитися. Випив пиво і зрозумів, що замість природи побачу праотців. Поки не проблевался, легше не ставало. Більше так не ризикую, так і тяга пропала. Більше в силу звички вживав».

Дарина, 18 років: «Батько завжди багато пив, що тільки не робили: і зашивали, і до чаклункам водили. Все без толку, нещодавно вмовили його з мамою на похід до нарколога. Лікар порадив давати Лидевин. Місяці чотири точно не п’є, раніше пробував, але ставав червоним, як рак і серце боліло. Зникли друзі алкаші, каже, не переносить запах перегару».

Висновок

Намагатися лікувати алкоголізм самостійно дуже складно. Багато людей по недосвідченості намагаються вдатися до методів нетрадиційної медицини, однак вони не завжди спрацьовують на практиці. Самолікування може стати причиною серйозних ускладнень для організму, які можуть привести до летального результату. Не варто підсовувати ліки хворому без його відома, так як прийом алкоголю у комбінації з медикаментом веде до страшної інтоксикації організму.

Терапія з використанням сильних медикаментів – єдиний дієвий спосіб позбавитися від алкогольної залежності. Як приймати Лидевин зможе сказати тільки медичний фахівець, грунтуючись на зборі даних анамнезу. Люди, які пройшли таке лікування говорять про те, що більше вживати алкоголь їх не тягне. Настільки позитивні відгуки про препарат дають надію багатьом людям, страждаючим від пристрасті до алкоголю.

MAXCACHE: 0.39MB/0.01147 sec