Лікування алкоголізму без відома хворого: препарати

Алкоголізм – одна з головних соціальних проблем на сьогоднішній день. Пристрасть до міцним напоям змінює весь життєвий уклад не тільки алкоголіка, але і його близьких. Тяга до спиртного призводить до того, що людина втрачає своїх близьких, роботу і навіть власну особистість. Ускладненість лікування в першу чергу пов’язана з тим фактом, що далеко не кожна людина згоден з думкою оточуючих. Це призводить до того, що при найменшому натяку на лікування, в сім’ї алкоголіка розгорається скандал. Саме тому родичам доводиться давати ліки від алкоголізму без відома хворого.

Медикаменти

Ліки, що застосовуються для лікування залежності, поділяються на три категорії:

 • знімають інтоксикацію організму;
 • знижують тягу до алкоголю;
 • викликають огиду до алкоголю.

До медикаментів з першої категорії можна зарахувати речовини, що сприяють виведенню зі стану запою і ослабляють похмільний синдром. Зазвичай фахівці рекомендують використання таких препаратів, як «Алка Зельцер» і «Алко Клин». Ці два препарати надають комплексний вплив на організм і сприяють швидкому виведенню токсинів. В деяких випадках замість таких засобів можна використовувати «Аспірин», «Парацетамол» та янтарну кислоту. Ефект препарати дають точно такий же, а коштують у кілька разів менше.

Препарати другої групи одні з найефективніших. Випускаються вони в основному Європейськими країнами і Америкою. Продаж медикаментів від цих виробників на території Росії заборонено. Єдиний доступний препарат подібного типу – «Пропротен-100». Ці краплі від алкоголізму без відома хворого застосовувати не рекомендується, так як відгуки про ліки не завжди позитивні. Застосовували його люди говорять про слабку ефективність, відгуки з позитивними рекомендаціями, одиничний випадок.

Виходячи з цього, можна сказати про те, що для лікування такої прихильності можна використовувати тільки препарати з третьої групи. Таблетки від пияцтва без відома питущого, викликають зміни в організмі, які супроводжуються сильними неприємними симптомами. До таких засобів можна віднести наступні медикаменти:

 • «Тетурам»;
 • «Колме»;
 • «Еспераль»;
 • «Лидевин»;
 • «Бар’єр».

Методика таємного лікування необхідна лише у тих випадках, коли хворий відмовляється пройти курс самостійно. Багато сімей змушені використовувати таблетки від алкоголізму без відома питущого.

Детальніше про препарати

Тетурам

Один з медикаментів, доступний кожному прошарку населення завдяки своїй демократичною ціною. Активні речовини, що знаходяться в складі медикаменту, змінюють роботу організму, блокуючи дію ферменту, що розщеплює алкоголь. Вживання препарату призводить до того, що хворий відчуває напади нудоти і блювоти. Ці процеси супроводжуються головним болем і посиленим серцебиттям. Пацієнт відчуває повне огиду до алкоголю, однак цей ефект тимчасовий. Для того щоб досягти цих результатів, необхідно використовувати ліки протягом довгого проміжку часу.

За темою:  Як позбутися від нудоти в домашніх умовах

Колме

Цей медикамент від іспанського виробника містить у своєму складі головне активна речовина — цианамид. Ці таблетки від алкоголізму без відома хворого можна використовувати, так як вони викликають тільки хворобливі симптоми, але не впливають на роботу організму. Ефект від застосування досить стійок, що позначається на ціні ліки.

Еспераль

Цей засіб можна порівняти з «Тетурамом», але його побічні ефекти максимально знижені. Виробництвом цього ліки займається Франція.

Лидевин

В основі ліки лежить головне активна речовина — дисульфірам і додаткові компоненти. Дія цієї речовини перетворює потрапив в організм етанолу в ацетальдегід, що викликає погіршення самопочуття. Завдяки додатковим компонентів ліки, токсини нейтралізуються і налагоджується неврогенна діяльність. Ціна цього медикаменту знаходиться в діапазоні від чотирьохсот до п’ятисот рублів.

Бар’єр

Дія препарату спрямована на зниження хворобливості похмільного синдрому. Це ліки можна використовувати для виведення з запою хронічних алкоголіків. Завдяки дії «Бар’єру» знижується як психологічна, так і фізична потреба вживання алкоголю. Дія цих таблеток сприятливо впливає на метаболізм.

Здійснюючи лікування алкоголізму без відома хворого препарати необхідно підбирати якомога ретельно. Рекомендується ознайомитися з усіма можливими протипоказаннями. Помилка в розрахунках дозування, хронічні хвороби хворого, індивідуальна непереносимість інгредієнтів лише мала частина причин, завдяки яким може бути завдано непоправної шкоди здоров’ю. Загальні протипоказання для цієї категорії медикаментів:

 • хронічні захворювання печінки та нирок;
 • захворювання нервової системи;
 • вагітність і період лактації;
 • порушення психічного характеру;
 • цукровий діабет.

Це лише частина досить значного списку. Для того щоб дізнатися все про необхідному ліки — рекомендується ознайомитися з інструкцією по застосуванню або проконсультуватися з фахівцем.

Консультації нарколога важливі і для складання дозування ліків. Підвищена доза може стати причиною сильного отруєння, психічних розладів і навіть інфаркту.

За темою:  Кодування від алкоголю уколом у вену: наслідки

Краплі від алкоголізму

Краплі від алкогольної залежності мають точно такий же вплив на організм, що і таблетки. До самостійного використання допускаються такі препарати, як: «Копринол», «Пропротен-100», «Колме» і «Антиэтил».

Копринол

Один з ефективних видів крапель, відрізняється стійким ефектом і високою ціною. Ліки засноване на рослинних компонентах. Головне активна речовина препарату отримують з чорнильного гриба. Для вироблення рефлексу огиди до алкоголю достатньо дози дорівнює двом міліграм в добу.

Пропротен-100

Засіб застосовується для зниження хворобливих симптомів при виході з запою. Краплі благотворно впливають на стан організму, заспокоюють нерви і нормалізують сон. За допомогою медикаменту можна зняти напади головного болю і налагодити роботу травної системи. Методика використання досить проста. На п’ятнадцять мілілітрів рідини використовується десять крапель ліки. Підливати краплі в їжу суворо заборонено.

Колме

Це засіб від алкоголізму отримав свою популярність завдяки мінімізованим побічних ефектів. Але варто відзначити, що ліки досить широкий ряд протипоказань до використання. Людям, які мають хронічні захворювання внутрішніх органів, варто відмовитися від використання такого засобу. Ліки необхідно вживати з проміжком у дванадцять годин. Краплі можна підливати як в напої, так і їжу хворого. Дія препарату на організм можна спостерігати через годину після його застосування.

Запійним алкоголікам необхідно вживати і спеціальні лікарські збори. Існують спеціальні засоби, в яких містяться алкалоїди. Це речовина в декілька разів посилює інтоксикацію організму при вживанні алкоголю. Засіб рекомендується давати пацієнту на наступний ранок, після останнього вживання спиртного. Хворий відчує на собі такі симптоми, як: нудота, сонливість та зниження артеріального тиску.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00808 sec