Лимонтар: відгуки за похмілля

Будь-якій сучасній людині деколи доводиться стикатися з неприємними симптомами, в просторіччі званими «похмільним синдромом». Раскалывающаяся голова, слабкість у всьому тілі, тремтіння кінцівок, нудота та запаморочення – ось лише коротенький перелік синдрому похмілля.

З таким неприємним, дуже тяжким станом хочеться скоріше розпрощатися. В цих цілях використовують різні способи, більшість людей віддає перевагу перевіреним медичних препаратів. Одним з ефективних медикаментозних засобів є Лимонтар, інструкція із застосування якого легка у вивченні, а саме ліки доступно і недорого.

Суть препарату

Даний медикамент досить незвичайний. Він один з найбільш результативних за своїм впливом препаратів біотичного ряду. Биотики – ряд медикаментів, дія яких ґрунтуються не на використанні у складі хімічних речовин, а базуються на природних елементах. Їх людина отримує і самостійно в процесі поїдання їжі.

Біотичні елементи не володіють талантом накопичуватися і відкладатися в надрах організму, вони повністю розкладаються, утворюючи вуглекислий газ і воду.

Сама дія Лимонтара засноване на активізацію роботи тканин і внутрішніх органів. Також препарат прискорює всі процеси метаболізму на клітинному рівні. Подібні здібності швидко покращують стан людини і допомагають швидше і результативніше звільнитися від симптомів похмілля.

При прискореному метаболізмі швидше відбувається процес розпаду алкоголю, а всі токсичні залишки в прискореному режимі йдуть з організму. Лимонтар працює на підсилення всіх процесів детоксикації. Саме це і необхідно для поліпшення стану здоров’я жертви алкоголю.

Склад засобу

Що є головним діючим компонентом кошти, видно вже з назви. Лимонтар здебільшого складається з наведених нижче кислот:

 • лимонною (0,2 гр. у одній пігулці);
 • бурштинової (0,05 гр. в одній таблетці).

Обидва біоактивних кислотних з’єднання досить звичні для людського організму. Лимонна міститься практично у всіх видах цитрусових, ну а бурштинової у великому складі має капуста.

В ролі допоміжного компонента до складу препарат також входить магнію стеарат. Лимонтар має антиоксидантну, метаболічним і антиалкогольным дією.

Показання до використання

Цей засіб можна застосовувати не тільки в допомогу страждає від похмілля. Від чого таблетки Лимонтар ще врятують людину?

 1. Для вагітних. Активні складові кошти покращують розвиток плоду і його зростання. Призначається курс препарату при частих викиднях та загрозу плодової гіпоксії.
 2. При проблемах з ШЛУНКОВО-кишкового тракту. Особливо коли людина відчуває труднощі у продукуванні шлункового соку.
 3. Коли немає апетиту. Лимонтар дуже корисний при дистрофічних станах, анорексії і зникнення апетиту при депресіях. Биотик піднімає життєвий тонус людини і сприяє реанімації здорового інтересу до їжі.
 4. При підвищених навантаженнях. Також це засіб лікарі рекомендують вживати при підвищених фізичних і розумових навантаженнях. Корисний він при посилених тренуваннях, перед здачею іспитів та сесій.
 5. Для терапії вегетосудинної дистонії. Лимонтар успішно використовують в якості допоміжного лікування при різних вегетативно-астенічних розладах.

Як приймати Лимонтар при похмілля

Що стосується похмільного синдрому, засіб можна використовувати як при боротьбі з вже виникли похміллям, так і в профілактичних цілях. Одна пігулка Лимонтара розчиняється в чистій воді (200 мл), пігулку можна попередньо подрібнити і додати щіпку звичайної питної соди.

В якості профілактичного заходу биотик приймається до очікуваного застілля. Така передбачливість захистить людський організм від яскраво вираженої похмельной симптоматики. Щоб врятувати себе від ранкової головного болю, слід прийняти всередину одну пігулку кошти за 30-40 хвилин до застілля.

Для попередження запійного стану Лимонтар рекомендується вживати по 4 пігулки щодоби протягом 10-12 днів. При боротьбі з сильними проявами сп’яніння препарат приймають кожні 2,5—3 години по одній таблетці, але не більше 4 разів на добу.

У процесі веселого та «п’яного» гуляння биотик також можна вживати, але не частіше одного пігулки за годину. Інакше у «подарунок» прийде болісна печія. Але, за всієї своєї безпеки, ефективного препарату існують і власні протипоказання і побічні явища.

Обережно, небезпека

Весь перелік забороняють ситуацій, при яких Лимонтар вживати не можна, повинен знати кожна людина, яка бажає врятувати себе від похмілля подібним засобом. Безпечність може значно погіршити стан здоров’я. Отже, цей биотик протипоказано використовувати при наявності у людини таких проблем:

 • глаукома;
 • важка форма гестозу;
 • ниркова/печінкова недостатність;
 • серцево-судинні захворювання (стенокардія, ішемія);
 • підвищений АТ (Лимонтар може спровокувати гіпертонічний криз);
 • шлунково-кишкові патології (виразки, гастрити, панкреатит, запальні хвороби).

У будь-якому випадку, перед використанням такого протипохмільних біотичного препарату слід проконсультуватися з лікарем. Тільки фахівець підтвердить безпека прийому засобу в кожному конкретному випадку.

В якості можливої появи побічних ефектів неграмотного використання препарату, збільшення рекомендованої дози може призвести до низки неприємностей. Це посилення мігрені, різкий стрибок артеріального тиску, запаморочення, погіршення загального стану.

Лимонтар: відгуки за похмілля

Практично всі люди, що використовували цей засіб для допомоги з похмільним синдромом, відзначали швидкий прояв ефекту. Вже через 5-7 хвилин знижується важка мігрень, йшло подташивание, пропадало запаморочення та інші неприємні наслідки зловживання алкоголем.

За відгуками биотик відмінно себе зарекомендував і як профілактичний засіб для попередження розвитку похмільного синдрому. В цьому випадку люди відзначали не настільки бурхливий прояв негативного результату узливань. Був відзначений хороший тонізуючий ефект.

Але, незважаючи на відмінні показники і чудову здатність у боротьбі з абстиненцією, зловживати спиртним в надії на використання Лимонтара, не варто. Завжди слід сподіватися на власну розсудливість і пити в розумних дозах. Гарного самопочуття!

За темою:  Гриб гнойовик від алкоголізму: де купити в аптеці

MAXCACHE: 0.38MB/0.00439 sec