Медіхронал: аналоги в Росії, інструкція

Коли вранці приходить похмілля, єдиним бажанням страждальця стає скоріше позбутися від болісної симптоматики. Існує безліч способів, рецептів і порад, що можна, що не потрібно робити при похміллі, як швидше від нього позбавитися.

Багато просунуті обивателі, які вже не раз мали честь зіткнутися з похмільним синдромом, звертаються за допомогою до перевіреним і випробуваним засобів. Розпитуючи людей, яким довелося боротися з похміллям, можна відзначити відмінні відгуки про Медихронале, препарат, створений для купірування та полегшення симптомів похмільного синдрому.

Склад препарату

Зовні засіб являє собою пару пакетиків, наповнених дрібненькими гранулами білого або жовтого відтінку. Пакетики різні по змісту:

 1. Перший містить глюкозу. Це речовина незамінне для людини, що страждає від похмілля. Глюкоза є ефективним відновником сил, джерелом енергії. Вона допомагає реанімуватися гепатоцитам (печінкові клітини) і підсилює здатність печінкового органу нейтралізувати токсичні речовини і метаболіти спирту.
 2. У другому міститься суміш, що складається з гліцину і форміату натрію. Дані речовини ефективно зв’язують отруйні метаболіти етанолу і реанімують функціональність рецепторів головного мозку. Одночасно діють заспокійливо на внутрішні органи і купируют потреба у випивці.

Як діє медикамент

Коли складові препарату виявляються в людському організмі, вони починають активно працювати над зниженням кількості ацетальдегіду (метаболіт етанолу). Після використання засобу відзначається різкий рівень падіння симптомів інтоксикації, відновлюється метаболізм і прискорюється синтез адреналіну.

Медіхронал містить в собі оптимальну дозу речовин, найбільш ефективних у боротьбі з похмільним синдромом.

Після прийому медикаменту у людини відбувається відновлення роботи внутрішніх органів і система, пошкоджених метаболітами етанолу. Спостерігаються наступні зміни:

 • підвищується загальний тонус;
 • активізація роботи головного мозку;
 • нормалізація психічного стану;
 • йде слабкість, сили людини повертаються;
 • зникає бажання продовжувати пияцтво (що особливо важливо при запої).
За темою:  Як зупинити блювоту після алкогольного отруєння

Медіхронал: інструкція із застосування, відгуки, ціна

Чи ефективний цей препарат? Розбираючи численні відгуки людей, які вже випробували на собі цей засіб, більшість відгуків позитивні. Більш того, багато любителів провести весело час, вже заздалегідь запасаються даними засобом, озброюючи їм свою домашню аптечку.

Позитивні відгуки йдуть і зі сторони медиків. З чого випливає, що даний препарат дійсно працює і допомагає страждальцям привести себе до тями. І притому в досить короткий час.

Медіхронал починає діяти вже через 20-30 хвилин після прийому засобу.

Але даний часовий інтервал усреднен. Початок дії препарату залежить від наступних моментів:

 • робота імунної системи;
 • наявність хронічних захворювань;
 • загальний стаж вживання алкоголю;
 • вік і стан здоров’я людини;
 • ступінь інтоксикації організму спиртним.

У дуже рідкісних випадках лікарі відзначали початок активізації компонентів Медихронала на 2-3 добу з моменту прийому. Але в основному, значне поліпшення приходить через півгодини вживання препарату. Даний засіб ефективний і при лікуванні алкозалежності.

Але в даному випадку прийом Медихронала слід поєднувати в купе з іншими противоалкогольными медикаментами. А самолікування проводиться безпосередньо під наглядом лікаря.

Як використовувати

Дозування засобу розраховується з упором на стан даної людини. Доза Медихронала залежить від ступеня алкогольної інтоксикації. Враховуються такі моменти в питанні, як пити Медіхронал:

 1. Тривалість запою.
 2. Ступінь алкогольного отруєння.
 3. Кількості вжитого спиртного.

Не можна забувати про те, що дозування препарату – справа суто індивідуальна. Якщо є можливість, слід обов’язково попередньо проконсультуватися з лікарем. До речі, медики радять вживати Медіхронал і незадовго до передбачуваного застілля (хвилин 30-40).

Прийом кошти до застілля допоможе уникнути особливо болісних проявів похмільного синдрому і пом’якшити неприємну ранкову симптоматику.

Приймати Медіхронал рекомендується наступним чином (усереднені дози);

 1. Для профілактики похмільного синдрому. Одноразова доза (пара пакетиків) за 20-30 хвилин до застілля.
 2. При похмілля слабкого виду. Вміст двох пакетиків розчиняється в чистій воді (200 мл), одноразово. Засіб приймається натще.
 3. При гострому похмільному синдромі. По парі пакетів (розчиняти точно також) кожні 10-12 годин в перший день похмільного синдрому. І по разу на добу у другій і третій.
 4. При хронічному алкоголізмі (в якості вторинної профілактики). За два пакетики щодня протягом тижня. Всього курсів три, при прийомі робиться перерви на 3 доби.
За темою:  Як позбутися пивного живота чоловікові

Медіхронал знайшов таку популярність, завдяки своїй доступності. Його можна придбати без рецепту в будь-якому аптечному пункті. В середньому ціна за препарат укладається в 250-300 рублів.

Обмеження щодо прийому

Медіхронал практично не має побічних ефектів і протипоказань. Єдино, що його не рекомендується використовувати людям, страждаючим:

 • пониженим АТ;
 • алергією на компоненти засобу;
 • діабет (із-за вмісту в засобі глюкози).

Також препарат не рекомендований до використання для підлітків (до 18 років) і вагітним. Ця заборона базується на відсутності проведених досліджень цих груп пацієнтів. При недотриманні інструкції та суттєвою передозуванні препарату можуть відзначатися наступні симптоми:

 • мігрень;
 • нудота;
 • свербіж шкіри;
 • нервозність;
 • неуважність;
 • розлад стільця;
 • алергічні місцеві реакції (почервоніння, свербіж, лущення).

Особливі вказівки

Даний засіб дозволяється приймати і при важкому ступені похмільного синдрому. Слід зазначити, що Медіхронал ще не вивчений як слід. Але ті дані, які були отримані при первинному вивченні, попереджають:

 • препарат не можна приймати одночасно з ліками, до складу яких входить дисульфірам (з іншими засобами, використовуваними при алкотерапии, застосовувати Медихронлт дозволяється);
 • після використання препарату не можна керувати автомобілем (засіб деякою мірою знижує поріг концентрації і рівень уважності людини).

Медіхронал: аналоги в Росії

У кожного затребуваного та ефективного лікарського препарату є власні аналоги. Вони можуть бути дорогі або дешеві, але володіють тими ж здібностями та властивостями. В аптечній мережі можна зустріти препарати, аналогічні по впливу з Медихроналом. Це:

 • Ацидум;
 • Биотредин;
 • Пропротен.

Кожен з представлених аналогічних Медихроналу препаратів злегка відрізняється за складом. Але всі дані ліки виконують (і досить успішно) свою головну функцію – зняття симптомів похмільного синдрому і допомогу людині при боротьбі з алкогольною залежністю. Але не забувайте перед прийомом даного засобу отримати консультацію і схвалення лікаря.

За темою:  Метод Довженка від алкоголізму відгуки

MAXCACHE: 0.38MB/0.02164 sec