Молитва ікони Неупиваєма чаша від пияцтва

Проблема алкоголізму – одна з актуальних у сучасному суспільстві. До 90% криміналу відбувається під впливом алкогольного сп’яніння, а на частку суїцидальних спроб припадає близько 80%. Кількість сімей, що розпалися і побутових конфліктів навіть не піддається опису.

Жахливі цифри неухильно зростають. Що робити, коли випробувані всі сили, а алкоголік вперто не помічає існуючої біди і продовжує пити? Просити допомоги там, де ніколи не відмовлять у Храмі. Молитва Невипивана чаша від пияцтва по праву вважається самим дієвим облагоразумить людини і врятувати його від спиртного.

Історія унікальної ікони

Перше сказання про чудодійний лику належить прислужниці монастиря Лизавете. Черниці пощастило бути присутнім при явищі іконописного лику у 1879 році. З тих пір Єлизавета стала прислужувати священної іконі до останніх годин свого життя. Ось про що розповіла ігуменя.

Явище ліка

В однієї з губерній Тульського повіту у той лихий час проживав один відставний солдат. У селянина віднялися ноги, а причиною недуги стало постійне пияцтво і нестримна тяга до бразі. Всю отримувану пенсію жебрак гультяй прогулював в шинках і, незважаючи на немічність, від пляшки не відмовлявся.

Якось у солдата було явище. Уві сні до п’яниці з’явився дивний старець. Сяючий лик велів спившемуся прибути в Серпуховської обитель і відслужити месу перед священною іконою «Невипивана чаша». «Після служби і обряду ти забудеш про каліцтва та немочі духовної, станеш здоровим тілом і духом», — пообіцяв п’яниці світлоносний старець.

Але впертий селянин не звернув на доленосні слова уваги і продовжив пити гірку. Старець став з’являтися знову і знову, на цей раз вже гнівно вигукуючи, щоб солдатів негайно вирушав у монастир Серпухова. П’яниця схаменувся і на колінах поповзом подався розшукувати чарівну ікону.

За темою:  Товариство анонімних алкоголіків

На півдорозі до монастиря мандрівник відчув себе погано, ліг горілиць і забувся сном. Але Бог не відвернувся від подорожнього на благочестивом шляху і дарував йому силу ніг. Прокинувшись, селянин зміг продовжити подорож вже на ногах, допомагаючи собі палицями. Незабаром п’яниця дістався до монастиря.

На порозі його зустріла послушниця Захарія (згодом стала ігуменею Лизаветой). Солдат повідав їй про своїх видіннях і сказав, що має здійснитися молитва перед іконою Невипивана чаша. Але в обителі про таке лику не знали.

Захарія припустила, що це може бути образ, що висів на дзвіниці, схожий за описом. Подив послушником і парафіян не було меж, коли на зворотному боці іконопису вони побачили напис: «Невипивана чаша». Додому колишній п’яниця повернувся повністю здоровим і міцним людиною.

Чутка про диво рознеслася далеко по навколишніх волостях, незабаром про ікону говорили по всій Русі. До монастиря рікою потекли людські ріки, щоб відслужити молебень Невипивана чаша. В основному це були люди, одержимі хмільний пристрастю.

На превеликий жаль, перша свята ікона не дожила до нинішніх днів. Але існує пара списків із променистого ліка: один оберігається у Введенському Владычном жіночому монастирі, друга дбайливо зберігається в Висоцької чоловічої обителі.

Обидві ікони є чудотворними і мироточащими. А всі, хто схиляє коліна перед ликами, старанно і щиро звертаючись до святих образів, отримують духовну і фізичну міцність і здоров’я.

Сила могутнього ліка

На образі зображена Божа Матір з розпростертими і піднятими руками. Біля Богоматері розташована велика чаша-купіль з Богонемовлятом. Щира молитва святих ликів, вимовлена з чистими помислами, здатна врятувати і захистити віруючого від згубних чаш, які руйнівно діють на:

  1. Світлу, прямо йде долю.
  2. Домашній затишок і сімейне вогнище.
  3. Чесність і щирість до всіх оточуючих.
  4. Людську сутність, фізичне і духовне здоров’я.
За темою:  Як коньяк впливає на тиск

Молитва «Невипивана чаша» врятує від різних згубних захоплень і залежності. Вона допомагає людям забути про наркоманію, пияцтво, куріння. За відгуками віруючих щирі слова, вимовлені на благо рідних, також змінюють хворого на рівні духовності.

Людська особистість знаходить інший погляд на життя, встаючи на чисту дорогу доброчесної християнства. Приміром, опустившись і п’яниця-чоловік або син після закінчення молебню починає жити повноцінним, здоровим життям, залишаючи імлу безпробудної залежності.

Коли слід поспішити на молебень

Молитва ікони Неупиваєма чаша від пияцтва читається в наступних випадках:

  1. Якщо залежна людина не визнає у себе проблеми. У цьому разі обряд дозволяється проводити без відома хворого.
  2. Щоб зцілити від спиртний залежності близьких людей. Цю молитву потрібно промовляти істинно віруючим, які щодня присвячують свій час звернення до Бога, читаючи молитви.
  3. Якщо не можна офіційно пролікувати людину від залежності. Заважає положення в суспільстві, відоме ім’я або специфіка професійної служби.
  4. При фінансових утрудненнях, коли медичне лікування в клініці стає недозволеною і занадто дорогою розкішшю.
  5. В якості допоміжної терапії. Молитва Неупиваемой чаші стає потужним підмогою в проведеному лікуванні від наркотичної або алкогольної залежності. Святі слова здатні міцно підтримати душевний стан особистості і додати впевненості в своїх силах.

Хто може вимовляти молитовні слова

Як правило, читати текст священної молитви і служити молебень дозволено жінкам: матерям за сина і дружинам за супружника. Але ікона допомагає і коли до неї звертаються за допомогою діти заради зцілення батьків, сестри чи брати.

Не має значення, хто саме вимовить слова молитви, найважливіше – вірити в неї і мати щирі чисті помисли.

Необхідно усвідомлювати, що перемогти згубну, що руйнує здоров’я і душу людини тягу дуже важко. Процес боротьби з пияцтвом і битви за тверезе існування довгий. Слід набратися терпіння і щоночі волати про порятунок, звертаючись до святих образів.

За темою:  Таблетки від алкоголізму Тетурам: інструкція

Молитва Невипивана чаша від пияцтва чоловіка читається наступним чином:

«О, наша премилосердна Владичице! До охранению та заступництвом твоєму великому нині молимо, вдаючись, не презри матінка молінь. Снизойди, вислухай нас милостиво, людей, що до тебе кличуть: дружин зневірених, сестер засмучених, матерів ридаючих.

Рідні наші тяжкою недугою одержимі бісівською – пианство з ними йде і від Церкви Христосовой веде. Від матері своєї відлучає і спасіння святого позбавляє. Зціли любов’ю близьких, доторкнись, Мати Божа до сердець їх легковажним і возстави грішників від падінь глибоких, виведи їх до стриманості рятівного.

Умоли Христа Бога людського та Сина Свово, так нехай смилостиется Всевишній провинами перед людськими та не відверне від нас милості Своєї, так закріпить тих, за кого просимо в цнотливості та стримування. Прийми молитву сію, наша Пресвята Богородице, плач матерів про заблудлих синів, крики дружин про супружниках, про сім’ях забули.

Виконай так покрий нас від підступів ворожих, та від ловления бесеныша лукаваго, звіра сірого та убогого. Допоможи пройти в невблаганний час виходу весь шлях поневіряння непреткновенного силою могутності слова молитовного. Визволи нас грішних від вікового ридання, та покрыет нас вся милостия Божого у віка століть нескінченних. Амінь».

Для проведення обряду не обов’язково прибувати в монастирі і отслужівать там служби. Можна придбати образ і молитися йому будинку. Розміщувати ікону краще у куті стіни, розташованої в східній частині квартири.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00450 sec