Молитва від алкоголізму чоловіка

В родині біда – чоловік став часто випивати. З цією бідою знайомі більшість жінок. Алкогольна залежність стає великою проблемою, яка здатна повністю вибити з колії звичного життя і гармонійних відносин. Куди бігти по допомогу, коли всі способи боротьби вже випробувані й не принесли результату?

Алкоголь – справжнісінький біс, оккупирующий душі тих, хто пристрастився до спиртного. Щоб усунути тягу до спиртного, спробуйте звернутися за допомогою до Бога. Православна сильна молитва від пияцтва чоловіка часом стає останньою надією зневіреної жінки.

Що зробити, щоб молитви допомагали

Всі старослов’янські обряди на відлучення чоловіка від спиртного можна провести самостійно, вдома. Але для дієвості процес слід знати деякі важливі правила.

  1. Молитва від алкоголізму чоловіка читається тільки під час місяця, що убуває в певні дні тижня. Це понеділок, четвер і вівторок. Інші добу призначені для позбавлення від жіночого пияцтва.
  2. Не можна читати замовляння по неділях, а також в дні храмових свят і при Великому пості.
  3. Читаючи молитву, жінці слід покрити голову хусткою, а на її тілі не повинно бути ніяких татуювань.
  4. Якщо в обряді потрібна вода, її необхідно брати тільки чисту. Не можна використовувати кип’ячену і вже испитую воду. Краще брати її з природного джерела або колодязя. В іншому випадку слід дати їй відстоятися.
  5. Не можна посвячувати в свої плани сторонніх людей, які непричетні до проблеми.
  6. При вимові молитви не можна відволікатися і не переривати читання.
  7. Якщо змова читається на прохання самого питущого, людині перед проведенням ритуалу слід 3-4 доби утриматися від куріння, спиртного. У ці дні слід постити.

Але головне – до проведення обряду слід підходити з самою щирою готовністю допомогти і бути при цьому досить серйозним. Здійснювати молебень і волати до Святих заради забави категорично не можна. Легковажність і цікавість не просто не дадуть необхідного результату, але і ще більше погіршать становище.

Допомогу Святої Матрони

Матінка Матрона – знаменита у всьому світі російська блаженна, причисленная до лику святих. Вона народилася позбавленої зору, а до 16 років у дівчини відмовили ноги. Але з самого дитинства до неї приходили люди за допомогою. Матрона все давала дієві поради, лікувала від недуг і молилася.

Наша Матронушка – сама шанована свята, обережница сімейних уз, цілителька і надійна порадниця у справах шлюбу. Ті, хто вже звертався до її лику за допомогою, стверджує, що молитва від пияцтва Матронушке кардинально змінила життя на краще.

День пам’яті преподобної Матрони 2 травня. Є повір’я, що в цей час трапляються справжні могутні чудеса.

Матінка Матрона допомагає всім. Але є одна головна умова виконання молитви. При взывании до неї за допомогою, не можна одночасно вдаватися до підтримки сторонніх, особливо йти до екстрасенсів та інших цілителів.

Дієві молитви

Для моління від пияцтва необхідно придбати 9 церковних свічок і ікону самої Матрони. Потрібна і вода, бажано освячена. Молитва щоб чоловік не пив читається в закритій кімнаті за відсутності чоловіка. Що робиться:

  1. Біля ікони запалюються три свічки, і ставиться ємність з водою.
  2. Тричі прочитується молитву «Отче Наш».
  3. Далі необхідно перехреститися і зробити три глоточка святої води.
За темою:  Зорекс від похмілля: відгуки, склад, побічні ефекти

Потім починають читати і волати про допомогу Матінки Матрони. Моління нашептываются сумлінно і багаторазово протягом трьох діб. Читати можна як один, так і два змови поперемінно.

1 моління. «Блаженна Стариця, матінка Матрона. Охорона мого супружника судженого від узливання хворобливого, та обмий уста чоловіка водицею святейшею. Нехай вона вижене устремління згубний до спиртного, так вгамує його спрагу дьяволинскую. Як виконає супружник ковток – протверезіє чуйний, як здійснить два – піде пияцтво назавжди. Нехай буде воля твоя. Амінь».

2 молитва. «Блаженна Стариця, матінка Матронушка. Молю тебе про подолання супружника і звільнення його від нестерпного гріха, бражничества безпробудного. В каятті повному молю тебе, заступниця, визволи мого чоловіка від пияцтва марновіра, забирає його світлу душу, безсмертну.

Взмоли у бога заступництва повного та вкажи нам грішним шлях-дорогу благочестиве. Нехай буде воля твоя. Амінь».

Після закінчення молебню необхідно знову перехреститися і випити тричі святої водиці. Воду в найближчі три дні слід потихеньку підмішувати дружину в будь-які напої і алкогольні теж).

Якщо чоловік у від’їзді. Звернутися до допомоги Матрони можна і коли п’є супружник знаходиться далеко від дружини. Існує одна дуже потужна молитва, щоб чоловік не пив спиртне, перебуваючи на далекій відстані.

Ця змова читається щодня, поки чоловік не повернеться додому: «Присноблаженная заступниця старанна, Стариця Матронушка, взиваю до тебе з упрашиванием своїм жіночим. Не за достатком та чванством, а за визволення п’яниці супружника молю тебе. Вивільни його ласкою святою, та не дозволь занапастити душу мужнюю алкогольних пристрастю.

Як доторкнеться його долоню до бутлі, стукни по потилиці дурному. Як сглотнет спиртного, нехай прийде до нього худоба, а коли нап’ється – нехай істерика нагряне, так здолає. Сльози проливаються з очей моїх так в останній раз, і вип’є супружник мій в останній раз. Нехай буде воля твоя. Амінь».

Захист Миколи Чудотворця

Микола Чудотворець – надзвичайно шанований святий Русі. Старець все життя приходив на допомогу стражденним в убережении їх від бід. Величезна кількість православних віруючих вже переконалися в його чудотворність. Святий народився на території Лікії (зараз Туреччина) до 234 р. н. е. в місті Патарі.

Він став демонструвати свої дивовижні здібності ще з дитинства. При хрещенні, ще не навчившись ходити, маленький Микола встав на крихітні ніжки і не присів у купелі весь час обряду. Святий багато разів рятував силою свого заступництва звертаються до нього з проханнями. До Чудотворця можна звернутися за допомогою при пияцтво батька, сина і чоловіка.

Православна церква відзначає день Святого Миколая 19 грудня. В цю дату відбуваються найпотужніші по силі чудеса.

Ефективні молитви

Микола Чудотворець – потужний заступник, утішник і надійний помічник у скорботних, сумних справах. Сильна молитва від пияцтва сина, чоловіка чи батька допоможе врятувати рідних людей від згубної пристрасті. Нашіптувати моління перед ликом Святого.

За темою:  Для чого капають глюкозу внутрішньовенно

Необхідно, щоб хто просить про допомогу придбав церковну свічку. Її слід купити в четвер – цей день вважається найбільш підходящим для заклики до Чудотворця. Молитва наговаривается в тиші на святу воду (її потім треба непомітно підливати в питво того, про кого був проведений обряд).

Молитва проти пияцтва і алкоголізму Миколі Чудотворцю читається протягом 40 діб, пропускати читання не можна! Для обряду можна зупинитися на одному молінні або поперемінно читати різні.

Молитва 1. «Чудотворець Микола, благаю тебе, заступника, про допомогу. Снизойди великодушно і прибери від супружника мого сатанинську залежність – пияцтво люте й нещадне. Супроти волі чоловіка розбуди його огида до напоїв бісівським і опустоши нестримне бажання до возлиянию алкогольного.

Не наллє тепер так не пригубить він пиття супостатное без відрази і жаху. А лише пригубив та проллє святу водицю священну у черево власне. Нехай буде воля твоя. Амінь».

Молитва 2. «Чудотворець Святий Миколай, заступник і захисник наш, волаючи з молінням до тебе. Помилуй чоловіка мого, захисти його від пиття гріховного. Пробач мені за зле допусту і видали залежність диявольську та мерзенну.

Навлеки на супружника волю зухвалу – нехай до пиття бесовскому не торкається і тяга його заглушится. А вода чиста їм прославиться і на віки вічні залишиться. Нехай буде воля твоя. Амінь».

Крім щоденних молінь, при проведенні обряду від позбавлення від пристрасті до алкоголю, необхідно регулярно відвідувати церковні храми. Раз на десять діб приходити в церкву і залишати замовні записочки-прохання на того чоловіка, якого позбавляють від тяги до спиртних напоїв.

Допомога Воніфатія Тарсийского

Боніфатій – святий мученик, що розкаявся в своїх гріхах і отримав статус Святого після своєї болісної загибелі. Жив він у III столітті нашої ери в Римській імперії, у місті Трас. Юнак був керуючим маєтком багатої жінки Аглаиды й одночасно її коханцем.

В ті часи відбувалися нещадні утиски християн. Аглаида і Боніфатій були християнами. Один раз на міській площі було страчено кілька християн. Аглаида, бажаючи замолити гріхи, послала хлопця за тілами страчених, щоб віддати їх землі. Боніфатій, прийшовши на площу, став свідком чергової жорстокої розправи над християнином.

Вражений мужністю віруючого і його непереможною вірою в Бога, юнак голосно заявив про те, що він також є християнином. Нещасного схопили і піддали нелюдським тортурам. Господь двічі рятував Воніфатія від смерті, збільшуючи ряди прихильників, які ставали свідками дива.

Кат, бачачи марність своїх тортур, відрубав юнакові голову. Люди, які супроводжували Боніфатія, привезли його тіло до Аглаиде. Жінка з почестями поховала мученика, роздала бідним все майно і пішла в монастир. На місці поховання Воніфатія був зведений Храм, а сам він зарахований до лику Святих.

День пам’яті Святого Боніфатія відзначається 1 січня. Молебні, проведені до його імені в цю дату, мають найбільш потужною силою.

Результативні молитви

Перш ніж звертатися до Святого Воніфатію і читати молитви, зверніться до місцевого священика, щоб він благословив на добру справу. Тоді молитва про питущому сина або чоловіка принесе гарантований результат. Молитви мученику читаються протягом від 40 діб до 40 тижнів. Святий Боніфатій не просто допоможе побороти згубну звичку, але і зміцнить власні сили і віру в Бога.

За темою:  Очищення організму від алкоголю в домашніх умовах

Молитва 1 (для пьянствующего сина). «Всехвальный і багатостраждальний Святий мученик Боніфатій. Не отвержи моє моління і обдаруй своє заступництво синові моєму. Звільни його від тяжкого вантажу пияцтва, прожени бісівське захоплення заради порятунку. Торкнися його серця духом своїм і дай благодаті від Бога Всевишнього.

Замоли нашого Господа про прощення нам за прегрешении, та хай не відверне він лику Святого від свого раба (ім’я сина). Прийми молебень до матері ридаючій про чаді легковажному. Та прийде зойк мій молитвами всенощными до Престолу Всевишнього. В страшний час виходу бісівського допоможи своєму чаду встати на шлях чистий. Нехай буде воля твоя. Амінь».

Молитва 2 (для чоловіка). «Про святий наш заступник, мученик Христовий. Почуй мене грішну, молящую від жіночого серця. Допоможи супружнику мою звільнитися від навали диявольського, від пиття згубного. Умоли Господа нашого пробачити чоловіка мого марновіра, в невіданні гріх творить.

Визволи його від мережі сатанинської, звільни від диявольської спокуси до пиття спиртного. Заради цього я молюся і до тебе закликаю. Святче Божий, допоможи вилікуватися супружнику від зла і нечисті. Благодаттю ж Святої Трійці і Всесильного Бога, якому поклоняються і славимого. В ім’я Отця, Сина і Святого Духа, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь».

Проводячи молебень за сина, батька або чоловіка, не засмучуйтесь, якщо результати не підуть відразу. Саме проголошення Святим мученикам вже дає гарантію, що ваш близький став на правильний шлях. Ці моління сильні і унікальні, вони обов’язково допоможуть позбавити від згубної звички.

Життя надто коротке, щоб витрачати її на безглузде захоплення і псувати здоров’я, скорочуючи відміряні годинник існування. Краще прожити свій час правильно, лише тоді про людину будуть згадувати добрим словом. Подумайте про це!

MAXCACHE: 0.39MB/0.00066 sec