Монастирський чай Отця Георгія: правда чи розлучення

Сьогодні модні тенденції диктують свої правила на всі аспекти життєдіяльності. Навіть здійснювати лікування сьогодні модно, використовуючи нетрадиційні методики. Одна з таких методик — чай володіє чудодійними властивостями, приготований в монастирі. Так що ж таке монастирський чай, правда чи обман? Чи є цей напій корисним для організму або чергова успішна піар компанія?

Правда про існування монастирського чаю

Реклама цього напою підводить глядача до того, що його вживання має чудодійний вплив на організм, в результаті якого відбуваються всі хвороби. Дійсно, деякі монастирі здійснюють збір трав з подальшою реалізацією. Однак більшість цих зборів мають спрямованість на профілактику організму. Справжній монастирський чай і те, що наполегливо нав’язує реклама — дві абсолютно різні речі.

Причини, по яким реклама монастирського чаю є розлученням

Для того щоб зрозуміти що рекламники розводять свою аудиторію достатньо знати той факт, що монастирські трав’яні збори продаються тільки в спеціалізованих крамницях, найчастіше розташованих у самому монастирі.

Ще однією гарною «казкою» є те, що цей чай збирається послушниками монастиря в спеціально відведеному місці, під тривалі молитви та співи.

Коли ви купуєте такий чай у самому монастирі або чайному магазині, у вас є хоч якісь гарантії якості. Купівля чудо напою в інтернеті може призвести до того, що до покупця приїде пакет з травами без етикетки і будь-яких інших позначень. І можна буде вважати величезною удачею, якщо в складі буде спостерігатися хоча б половина трав із заявленого списку.

Трав’яний збір містить у собі десятки найменувань трав, що володіють корисними властивостями. Але твердження про те, що це ліки — повна брехня. Вже десятки років фахівці з галузі медицини говорять про те, що лікування травами носить додатковий характер. Відмова від медикаментозних методів на користь трав і настоянок, є величезною помилкою, яка багатьох призводить до сумних наслідків.

Монастирський чай, правда чи обман? Відгуки про це значно різняться. Багато хто впевнені що цей чай є панацеєю. Інші говорять про те, що покупка такого продукту марна трата грошей. Єдина точка дотику двох цих думок полягає в тому, що монастирський чай необхідно купувати лише в таких місцях, де товар володіє всіма необхідними ліцензіями. Тільки тоді можна сміливо говорити, що такий продукт пройшов перевірку якості.

Монастирський чай отця Георгія

Одне з головних відмінностей цього трав’яного збору від інших подібних продуктів полягає в його складі. Кожна з цих трав володіє певними корисними властивостями. Серед компонентів збору, необхідно відзначити наступні:

  1. Шавлія. З давніх часів ця трава використовується в цілях профілактики захворювань в області серцево-судинної системи та шлунка. Часто використовується як протизапальний засіб.
  2. Ромашка. Даний компонент має антиалергенні властивості.
  3. Кропива. Відвар кропиви здійснює виведення з організму шкідливих токсичних речовин.
  4. Шипшина. Природна скарбниця вітамінів і корисних мікроелементів.
  5. Безсмертник. Трава, що позитивно впливає на зниження вмісту холестерину в крові.
  6. Чебрець. Природний антисептик.
  7. Череда. Засіб нормалізують циркуляцію крові в організмі.
  8. Полин. Трава, що володіє знезаражувальними властивостями.

Збір, який містить в собі дані трави, надає сприятливу дію на організм і зміцнює імунітет. Проте вживання цього збору рекомендовано як додаткове лікування або профілактика хвороби. Ні в якому разі не можна заміняти лікування, призначене лікарем, на вживання трав’яного чаю. Більшість хвороб необхідно лікувати тільки медикаментами.

Історія чаю отця Георгія

Отець Георгій, чиє ім’я отримав цей трав’яний збір, є священнослужителем чоловічого монастиря Краснодарського краю. Він став відомий завдяки тому, що до нього на уклін приїжджали люди зі всієї Росії і найближчого зарубіжжя. При монастирі продаються унікальні трав’яні збори, виготовлені за старовинними рецептами.

Відгуки людей, які випробували цей лікарський збір на собі, говорять про те, що протягом кількох днів їх самопочуття покращилося, а організм прийшов у необхідний тонус. У складі чаю знаходиться більше п’ятнадцяти трав, кожна з яких володіє лікувальним ефектом.

Протипоказання до монастирського чаю

Незважаючи на всі чудодійні якості, цей чай, як і будь-який інший продукт, володіє певними протипоказаннями. Від його вживання необхідно відмовитися людям з індивідуальною непереносимістю одного або декількох компонентів збору.

Не рекомендується вживати продукт вагітним жінкам, а також в період годування. Дуже важливим моментом є те, що трав’яні збори не можна давати дітям, які не досягли семи років. Перед тим як використовувати збір в цілях додаткового методу лікування, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Розлучення чи правда?

Говорити про те, що позитивні ефекти від вживання монастирського чаю повний обман не зовсім правильно. Так само як і розмова про те, що даний чай черговий розлучення довірливих покупців. Думка про те, що монастирський чай отця Георгія правда чи розлучення кожен повинен скласти самостійно. Наявність в цьому чаї корисних трав — це головна причина, по якій збір надає комплексний вплив на організм, призводячи до його зміцненню і допомагаючи в боротьбі з певними захворюваннями.

Вживання цього чаю сприяє нормалізації артеріального тиску, зміцненню організму, нормалізації сну і психічного стану. Ідеальним рішенням може стати вживання чаю як профілактичного засобу. Однак медицина забороняє використовувати трав’яні збори як основне ліки від усіх хвороб.

За темою:  Способи лікування алкоголізму: нові методи

MAXCACHE: 0.37MB/0.00517 sec