Що краще Резалют або Есенціале: порівняння

Здорова печінка – головний показник відмінного самопочуття і привабливої зовнішності. Саме від хорошої роботи цього органу залежить краса шкіри і волосся, нормальна маса тіла і функціонування внутрішніх органів. Для профілактики здорової роботи печінки світ фармацевтики пропонує цілий ряд ефективних препаратів, гепатопротекторів.

Дані ліки приймають і люди, які страждають різними печінковими проблемами. А що краще, Резалют Про або Ессенціале Форте, таке питання хвилює всіх, хто займається реабілітацією свого здоров’я. Ці два препарати вважаються одними з кращих гепатопротекторів. Але ось, який саме віддати перевагу? Про це ми і поговоримо.

Здоров’я печінки – здоров’я людини

Печінка – найважливіший внутрішній орган людського тіла, що відповідає за роботу выделительно-очисної системи. Ферменти, які продукують печінкою, працюють на очищення крові від токсинів, продуктів розпаду етилового спирту і різних інших шкідливих сполук.

Здатність до регенерації печінки відіграє величезну роль у відновленні клітинок кровоносної системи, зокрема, тромбоцитів і еритроцитів.

Також печінка бере безпосередню участь у продукуванні найважливіших ферментів, які допомагають нормалізувати і поліпшувати травлення, стабілізуючи роботу ШКТ. А вироблення необхідних для здорової життєдіяльності організму гормонів ендокринної системи також не обходиться без участі печінки.

Захворювання цього найважливішого для людини органу проявляються по-різному. Дисфункції і патології печінки розрізняються за:

 • симптоматиці;
 • ступеня тяжкості;
 • характером недуги;
 • тривалість протікання;
 • супутньому захворюванню.

При даного роду проблеми надзвичайно важливо зробити грамотний вибір медикаментів, особливо вивчаючи аналоги. Увагу варто загострювати не тільки на вартості і доступності кошти. Слід враховувати можливість розвитку побічних ускладнень і безпосередню результативність ліки.

Порівнюємо і аналізуємо

Визначаючи, що краще Резалют або Ессенціале, слід детально вивчити дію і нюанси кожного препарату окремо. А вже потім, визначивши для себе загальні властивості даних препаратів, і зробити висновок, які саме ліки підходить саме вам.

Щоб полегшити вибір і порівняти Резалют і Ессенціале, ми пропонуємо одночасно порівняти обидва препарату, скориставшись цією таблицею. Отже, порівняльні характеристики ліків.

Властивості ліки Резалют Про Ессенціале Форте
фармакологія обидва засоби відносяться до гепатопротекторам, зміцнює і відновлює гепатоциды (клітини печінки), що забезпечує найкращі захисні функції органу
активні компоненти, що входять до складу фосфоліпіди (знежирені), фосфатидилхолін (75%), линолевые кислоти Омега 6/Омега 3 і допоміжні інгредієнти натрію хлорид, есенціальні фосфоліпіди, дезоксихолевая кислота, рибофлавины додаткові включення
форма виготовлення капсули і м’які еластичні, зручні у застосуванні ампули для ін’єкцій і капсули для перорального використання
показання до використання нейродерміти, цироз печінки, нейродерміти, печінкова дистрофія, погане функціонування печінки за неписьменного і неповноцінного харчування, псоріаз, гепатити, гиперхолестеринонемия нейродерміти, діабет, захворювання печінки різної етіології, псоріаз, ускладнені гестози, токсикози вагітних, гепатити
протипоказання індивідуальна чутливість до окремих компонентів, антифосфоліпідний синдром, вік до 12 років, вагітність, лактаційний період індивідуальна непереносимість до складових, вік до 12-ти років (заборонені капсули), до 3-х років (ін’єкції протипоказані), вагітність, годування груддю доцільність лікування визначає медик
можливі побічні явища при лікуванні проблеми в роботі ШЛУНКОВО-кишкового тракту (коліки, діарея, запори, метеоризм, здуття живота), алергічні прояви (частіше на шкіри у вигляді кропив’янки і висипу), геморагія (збільшення проникності кровоносних судин), у жінок внеменструальные кровотечі дискомфорт ШЛУНКОВО-кишкового тракту (здуття, нудота, блювання), загальна слабкість, втрата орієнтації, алергії (рідко), свербіж шкіри, загострення екзантеми (шкірний висип, властива при різних вірусних захворюваннях), місцеві запальні реакції (при проведенні ін’єкцій)
рівень хімічної небезпеки для організму не володіють, обидва препарати є екологічно чистими і не токсичними
використання засобу для профілактики медикаментозний профілактичний курс лікування розробляється лікарем фахівцем
класичне лікування тричі щодоби натщесерце по 2 капсулки 2-3 рази в день після їжі по 2 капсули
аналоги ліки Ліпоїд, Ливолайф, Эссливер, Есенціале, Фосфонциале Ливолайф Форте, Резалют, Фосфонциале, Эсслиал, Антрлив, Овесол
середня вартість (в рублях)

10 капсул (блістер): 200-250

30 пілюль (3 блістери): 450-500

50 таблеток (5 блістерів): 760-800

50 капсул: 760-950

100 таблеток: 2 000-2 500

5 ампул для ін’єкцій (об’єм 5 мл): 1 000-1 500

країна виробник Німеччина

Корисні поради

І Ессенціале, і Резалют можна відшукати в будь-якому аптечному пункті. Вони продаються без рецепту лікаря. Але попереднє консультування з лікарем, особливо при бажанні використовувати гепатопротектори при захворюваннях печінки, є обов’язковою умовою.

Перед використанням даних медикаментів слід обов’язково вивчити прикладену до них анотацію. Це дозволить отримати більш повну інформацію про дії та вплив їх на людський організм.

Медики радять брати на озброєння той чи інший препарат, орієнтуються на вихідне стан здоров’я пацієнта, наявність у нього будь-яких хронічних недуг. Враховуються і індивідуальні особливості хворих. При використанні гепатопротекторів самолікування неприпустимо, інакше можна значно погіршити власний стан.

Так що віддати перевагу

Порівнюючи аналіз обох препаратів можна відразу звернути увагу на істотну різницю у ціновій політиці. Есенціале виходить напорядок дорожче Резалюта. Але тут варто враховувати, що у Есенціале існують різні варіанти випуску ліки. Наприклад:

 1. Простий Ессенціале «забере у вас близько 700-1 000 рублів.
 2. Ессенціале Н, містить у своєму складі вітамінізований додатковий комплекс, коштує в межах 1 000-1 200 рублів.

Ціна препаратів здебільшого залежить від кількості пропонованих ампул/капсул, що входять в одну упаковку. Говорячи про відмітних характеристиках обох коштів, необхідно акцентувати наступне:

 1. Різниця складу, хоча більшість включених компонентів, є ідентичними.
 2. Резалют надходить у продаж в капсулках для прийому всередину, а Есенціале можна використовувати і для ін’єкцій.
 3. Є деякі відмінності в списку протипоказань.
 4. Відрізняються і терапевтичні курси (кількість прийнятих таблеток). Хоча в даному випадку медик може запропонувати зовсім іншу картину лікування.
 5. Досить суттєва різниця в ціновій політиці.

Зверніть увагу, що в Резалют включені кислоти Омега. Ці речовини допомагають активізувати роботу рецепторів головного мозку і нормалізувати функціонування ЦНС.

Якщо проблеми з печінкою базуються на тлі нейродермических патологій, вибір слід зробити на користь Резалюта з вхідними в склад жирними кислотами Омега.

Обидва засоби знаходяться в однотипної фармацевтичної групі, що свідчить про ідентичність принципу дії їх на організм і функціональність. Тому, вибираючи між двома даними препаратами, варто загострювати увагу на індивідуальних особливостях організму.

Якщо порівнювати Есенціале і Резалют за видами їх використання, то препарат, призначений для ін’єкційного введення ліків, є найбільш дієвим, так як уколи:

 • володіють найменшою кількістю можливих проявів побічних ефектів;
 • на відміну від капсул, ін’єкції не викликають проблем у роботі ШЛУНКОВО-кишкового тракту, зокрема, різі та хворобливого дискомфорту в животі.

Якщо порівнюючи обидва препарат, ви все ще сумніваєтеся в правильності вибору, зупиніться на те засобі, що найбільш доступно з фінансів. Адже склад обох медикаментів практично ідентичний, а, отже, і вплив їх буде однаковим.

За темою:  Як пити активоване вугілля при отруєнні

MAXCACHE: 0.38MB/0.00487 sec