Скільки коштує закодуватися від алкоголю

Залежність від вживання алкоголю – найпоширеніша хвороба, з якою люди звертаються до нарколога. Захворювання настільки сильно, що самостійно подолати цю шкідливу звичку майже неможливо. Фахівці говорять про те, що різка відмова від алкоголю, після тривалого вживання, може стати причиною запуску механізмів розвитку небезпечних патологій. У випадку коли людина не здатна самостійно вирішити дану проблему, медики рекомендують процедуру кодування. Що значить закодуватися від алкоголю і як проводяться подібні заходи впливу на хворобу, ми розглянемо нижче.

Кодування від алкоголю

Цей метод впливу на хворобу полягає у психологічному впливі, завдяки якому людина перестає вживати спиртовмісні рідини. Існує декілька основних методик, які відрізняються один від одного способами впливу. Для цього, після проходження спеціального обстеження, лікар вибирає спосіб лікування, медикаментозний або психотерапію. Кожен з цих методів має певну мету, а саме, створити умови для появи страху перед алкоголем. Страх до алкоголю полягає в тому, що пацієнт постійно думає про те, що алкоголь може стати причиною його смерті.

Дуже важливо, що методи психотерапії і кодування від алкоголізму не мають згубного впливу на роботу внутрішніх органів. Цей метод впливу на хворобу легше переноситься, ніж медикаментозні засоби. Але не варто думати, що даний підхід є безпечним.

Порушення встановлених правил, може призвести до розладу психіки. Кодування як спосіб лікування, допомагає усунути саму проблему, але не її корінь. Тому важливо знайти суть проблеми, щоб не допустити рецидиву. З цим допоможе впоратися досвідчений психотерапевт.

Про процесі кодування

Про те, як закодуватися від алкоголю, пацієнта клініки повинні розповісти на етапі консультації. У цей же час йому повинні озвучити вартість лікування, тривалість курсу терапії і всі негативні нюанси. Крім цього, лікар зобов’язаний надати договір, в якому описані деякі деталі лікування. До таких деталей відноситься те, що фахівець провів бесіду з пацієнтом про те, до чого може призвести вживання спиртного, після проведеної процедури. Наслідки вживання алкоголю можуть бути виражені яскравою реакцією центральної системи. Іноді подібна реакція може стати причиною розвитку серйозних патологій і навіть летального результату.

Методика кодування – одна з найбільш популярних і ефективних на сьогоднішній день. На жаль, відсоток тих, що вилікувалися повністю пацієнтів становить всього двадцять відсотків від усієї кількості людей, які звертаються з подібною проблемою. До мінусів кодування можна віднести тривалість курсу лікування. На сьогоднішній день існує кілька основних напрямків в цьому відгалуженні способу лікування.

Різновиди методик

Перед тим як говорити про те, де можна закодуватися від алкоголю, потрібно приділити увагу основним методикам. Існує два основних методи:

  • використання медикаментів;
  • психологічний вплив.
За темою:  Метод Довженка від алкоголізму відгуки

Кожен з цих методів має свої нюанси, переваги і недоліки.

Медикаменти. Використання лікарських засобів дозволяє знизити силу синдрому відмови усунути залежність. На те, щоб позбутися від залежності подібним методом, потрібен тривалий проміжок часу. Крім цього, необхідно чітко дотримуватися рекомендацій лікаря, для того щоб уникнути розвитку небезпечних наслідків.

Подібний метод лікування має недолік у вигляді серйозних фінансових витрат. Все що використовуються для лікування препарати випускаються закордонними корпораціями і коштують недешево. Перевага використання даного методу полягає в тому, що з його допомогою, в лічені дні можна позбутися від запою. Для цього пацієнту призначаються крапельниці, таблетки, гелі і препарати «вшивають під шкіру.

Психологічна терапія. Під цим словосполученням ховається вплив на підсвідомість хворого, з допомогою гіпнозу. Цей метод підійде тим людям, які твердо вирішили домогтися результату в питанні відмови від вживання спиртного. Для того щоб впливати на підсвідомість пацієнта вводять в певний стан, де йому нав’язується необхідність відмови від використання алкоголю.

Опис методів

На результат лікування відіграє не тільки стимул самого пацієнта, але і рівень його довіри до лікаря. Кодування здійснюється за допомогою багатьох методів, найпопулярніші з яких ми розглянемо нижче.

  1. Медикаменти. Для того щоб впливати на хворобу, під шкіру пацієнта вводиться спеціальний медикамент. Іноді, дана міра не зовсім доречна, і лікарі можуть замінити підшкірну ін’єкцію, на прийом препаратів. Ці ліки не сумісні з алкоголем, і їх поєднання призводять до страшного отруєння організму.
  2. Психотерапія. Існує безліч різних методів психотерапевтичного впливу на підсвідомість хворого. Для цього йому вселяють певні правила, які пов’язані з вживанням алкоголю. Після проходження одного сеансу, людина відчуває поява відрази до алкоголю. Тривалість терапії займає кілька місяців. Для того щоб створити ідеальні умови для відмови від вживання спиртного, може знадобитися спільна робота нарколога і психотерапевта.
  3. Гіпнотичний вплив. Ще один вид впливу на підсвідомість. Використання даної методики передбачає індивідуальний підхід до лікування кожного пацієнта. Спосіб впливу вибирається, зважаючи на стан хворого і етапу перебігу хвороби.
  4. Апаратне вплив. В даному методі використовуються комбінації, що складаються з судомної терапії, впливу електричними імпульсами і гіпертермія. Даний спосіб застосовується вкрай рідко через невисоку ефективність. Іноді, подібний вид впливу йде як додатковий спосіб лікування захворювання.
  5. Подвійне блокування. Під цим терміном ховається комбінація з медикаментів і психотерапії. Вибір даної методики дає набагато більше результатів, ніж інші. За допомогою нього можна раз і назавжди позбутися проблем, пов’язаних з вживанням вина, горілки та інших алкогольних продуктів.

Де кодують алкоголіків

Знайти місце, де можна закодуватися від алкоголю досить просто. На просторах інтернату і в спеціальних рубриках газет можна знайти багато корисної інформації на цю тему. Крім цього, більшість наркологічних клінік представляють своїм пацієнтам спеціальні консультації. Спробувати вирішити проблему можна і самостійно, звернувшись за допомогою психолога. Але перед тим як зупинити свій вибір на клініку або лікаря, потрібно вивчити відгуки про методи впливу.

За темою:  Монастирський чай Отця Георгія: правда чи розлучення

Кодування в домашніх умовах

В першу чергу давайте зупинимося на тому, як закодуватися від алкоголю в домашніх умовах. Зазвичай для цього на будинок викликається фахівець, який і проведе весь сеанс лікування. До переваг даної методики можна віднести те, що в «рідних» стінах, пацієнт почуває себе більш комфортно.

Перед тим як переступити до процесу, медик повинен провести опитування пацієнта, пов’язаний з різними нюансами захворювання. На всі питання потрібно відповідати гранично чесно і розгорнуто, для того, щоб фахівець склав грамотний план реабілітаційного періоду.

Подібна методика передбачає використання тих самих методів, що й у стаціонарі. Пацієнт повинен приймати певний медикамент, проводити час з психологом, а іноді і поєднувати обидва види впливу. Дуже важливо на етапі підготовки до кодування, очистити організм від всіх шкідливих речовин і токсинів. Тільки в цьому випадку можна говорити про те, що лікування не завдасть шкоди.

Клінічні умови

Перед вибором клініки потрібно обов’язково ознайомитися з відгуками про неї і її репутацією. Потрібно усвідомлювати, що боротьба з алкоголізмом за допомогою методів нетрадиційної медицини не приносить очевидного результату. У кожному мегаполісі існують десятки різних медустанов, які представляють подібні послуги. Закодуватися можна в будь-який з них. Тут, перед початком лікування з хворим проведуть консультацію, під час якої розкажуть про способи позбавлення від проблеми і інших нюансах лікування.

Центр по боротьбі з алкоголізмом

Існують і спеціальні заклади, де лікування здійснюють за допомогою лазерних променів. Суть методики полягає в тому, що пучок лазерних променів впливає на певні ділянки людського тіла, після чого, людина вважається повністю здоровим. Даний метод чимось схожий на голковколювання, тільки замість голок використовується лазерний промінь. Особливість цієї методики — це безболісність, ефективність і відсутність явних протипоказань. Перед тим як приступити до проведення процедури, дуже важливо, щоб пацієнт протягом п’яти діб утримувався від вживання алкоголю.

Вартість кодування

Для сімей алкоголіків дуже важливо, скільки коштує закодуватися від алкоголю. Згубна пристрасть до спиртного має вплив не тільки на стан здоров’я людини, але і на його фінансові можливості. За фактом, ціна на послугу кодування залежить від обраної методики і використовуваних медикаментів.

За темою:  Гриб гнойовик від алкоголізму: де купити в аптеці

Крім цього, потрібно враховувати фінансову політику клініки, в яку ви звертаєтеся за допомогою. Середня ціна по містах Росії, становить від п’яти до п’ятдесяти тисяч рублів. При відсутності можливості оплатити послуги спеціального закладу, можна використовувати спеціальні медикаменти в домашніх умовах, але перед їх застосуванням дуже важливо отримати консультацію фахівця.

Надання безкоштовної допомоги

Існує категорія людей, яка не в змозі оплатити лікування залежності від алкоголю. У такому випадку можна звернутися в спеціальні заклади, які надають свої послуги на безоплатній основі.

До таких установ можна віднести храми, монастирі і благодійні фонди, які займаються лікуванням будь-яких форм шкідливих залежностей.

Крім цього, можна звернутися в групи анонімних алкоголіків або реабілітаційні центри. Сьогодні, особливою популярністю користується програма дванадцять кроків анонімних алкоголіків. Учасники цієї програми здійснюють підтримку один одного і допомагають кожному новачкові, знайти дорогу до тверезого життя. Дуже важливо, що кожен учасник програми, який зумів позбутися своєї залежності, допомагає в реабілітації новачків.

Про наслідки кодування

Перед тим як погоджуватися на будь-який з методів лікування, потрібно ознайомитися про можливі наслідки цієї процедури. Дуже часто недотримання рекомендацій може призвести до проблем з центральною нервовою системою.

Людина, що випробовує проблеми з ЦНС, стає більш дратівливою і агресивний. Його супроводжує апатія і тривога. Людина може намагатися забарикадуватися від навколишнього світу і своїх близьких. Дуже часто, людей після процедури кодування переслідує страх смерті, в результаті вживання алкоголю.

Постійний стрес негативно впливає на механізми роботи організму, від цього страждає серце, мозок і навіть потенція.

Важливо розуміти, що якщо людина зірветься, його чекають небезпечні наслідки. Патології розвиваються настільки стрімко, що не завжди лікарям вдається врятувати життя пацієнту. Саме тому важливо, щоб фахівці клініки, де буде проходити кодування, приділили увагу консультації близьких хворого.

Кожній людині, що відчуває проблему з ненормованим вживанням алкоголю важливо розуміти, що його близькі його підтримують. Тільки при такому відношенні можна говорити про успішної адаптації в повсякденному житті. Для колишнього алкоголіка дуже важливо розірвати порочне коло і припинити спілкування з колишніми товаришами по чарці. Саме тому, в перший час за пацієнтом потрібно спостерігати цілодобово.

MAXCACHE: 0.39MB/0.00663 sec