Таблетки для печінки після алкоголю

Алкоголізм – це справжній бич сучасного суспільства. Люди, які зловживають спиртними напоями, навіть не помічають, як поступово гублять себе, руйнуючи внутрішні органи і тканини організму. Першим страждальцем, який бере на себе захист тіла від канцерогенної етилового спирту, стає печінка.

При появі початкових ознак руйнування печінкового органу з’являється і цілком закономірна думка, яке ліки для печінки після алкоголю пропити, щоб привести її в порядок? Фармацевтика розробила ряд ефективних засобів, які допомагають відновити і реанімувати печінку після убивчих алкогольних узливань.

Суть подібних препаратів

Препарати для відновлення печінки після алкоголю працюють на реанімаційний результат печінкових клітин (гепатоцидов). Саме ці клітини першими страждають від дії етанолу. Алкоголізм, тривалі запої істотно ускладнюють природний процес виведення токсичних залишків етилового спирту із-за погіршення роботи печінки.

На її відновлення потрібні роки терапії (при самих запущених випадках). Але навіть і при незначні збої роботи печінкового органу слід запастися терпінням.

Крім вузьконаправлених медикаментів, хворому потрібно пропити курс вітамінізованих засобів, що сприяють загальному зміцненню імунітету. Всі таблетки для печінки після алкоголю підрозділяються на чотири види:

 1. Працюючі на відновлення печінки.
 2. Сприяють її активації.
 3. Допомагають зміцнювати печінкові клітини-гепатоциды.
 4. Очищаючі печінковий орган від токсинів і шлаків.

Отже, давайте дізнаємося, ніж лікувати печінку після алкоголю, розглянувши всі види створених ліків докладніше. Єдиною умовою успішної терапії стає обов’язкова консультація лікаря. Самостійне лікування вкрай не рекомендується через банальне незнання обивателів всіх нюансів дії подібних препаратів.

Ліки для відновлення печінки

Як почистити печінку після алкоголю, підкажуть спеціально створені для таких ситуацій препарати, гепатопротектори. Успіх їх дії залежить від своєчасного звернення хворого за медичною допомогою. Суть роботи подібних препаратів заснована на регенерації клітин гепатоцидов.

При терапії застосовуються безліч різновидів гепатопротекторів, створених на рослинної, тваринної або штучній основі. Сказати, яке лікування печінки після алкоголю стане кращим, неможливо.

Це залежить від кожного індивідуального випадку. Лікар, розглянувши патогенез хворого, враховуючи його вік і вихідне стан здоров’я, розробити грамотну схему лікування і підбере відповідний препарат. До найбільш поширених і ефективних ліків такого ряду відносять наступні медикаменти:

 1. Есенціале. Препарат, що славиться великою кількістю фосфоліпідів, що входять до його складу. Завдяки цим біоактивним речовин, ліки ефективно відновлює пошкоджену мембрану печінкових клітин, зміцнюючи і реанімуючи їх структуру,
 2. Эссливер. Потужний гепатопротектор, захищає печінку від руйнівного впливу токсичних залишків спирту. Це ліки ефективно повертає до життя клітинну структуру гепатоцидов і підвищує стійкість самого органу до токсинів.
 3. Фосфоглив. Використовується при хронічних проблемах з печінкою. Це засіб знижує запальні процеси і запобігає подальше руйнування гепатоцидов.
 4. Энерлив. Механізм впливу такого засобу обумовлюється на реанімують мембрани клітин процесів. Энерлив прискорює регенерацію гепатоцидов і відновлює їх функціональність. Завдяки такому ефекту лікарям вдається купірувати окислювальні процеси печінкових тканин і реанімувати орган.
 5. Резалют. Комплексний препарат, що поліпшує роботу печінкового органу при тривалих запоях. Цей засіб використовується, якщо необхідно підтримати печінку після алкоголю і відновити пошкоджені структури і тканини органу.
За темою:  Лимонтар: відгуки за похмілля

Ліки, спрямовані на активацію печінки

Дія цих препаратів закладається на пробудження печінкового органу до природної регенерації. До складу подібних медикаментів входять численні активні компоненти: амінокислоти, вітаміни, фосфоліпіди. Всі зусилля активно діючих інгредієнтів спрямовані на стимуляцію гепатоцидов і їх регенерацію на генному, клітинному рівні.

Хоч подібні засоби і вважаються одними з найбезпечніших, але деякі з представлених Бадів мають гепатоксичностью, тому перед лікуванням варто заручитися схваленням лікуючого лікаря.

Також помічено, що багато препаратів такого ряду негативно позначаються при взаємодії з ними іншими лікарськими засобами. У цьому випадку можливо появи негативних побічних ефектів. До числа найбільш результативних препаратів відносять наступні:

 1. ДиАй ГарНано. БАД, що працює на прискорення детоксикації органу, він впливає на печінку, як потужний антиоксидант. Цей препарат ефективний при отруєннях, запальних процесах і прояві алергічних реакцій при алкогольної абстиненції.
 2. Дипана. Такий препарат відноситься до розряду останніх сучасних медикаментів, які працюють на відновлення печінки. Він повністю створений на основі рослинних інгредієнтів. Завдяки активним діючим речовинам і безлічі вітамінів, Дипана відрізняється швидким ефектом і достатньою безпекою. Такий засіб рекомендовано і в цілях профілактики численних печінкових проблем.

Медикаменти, створені для зміцнення гепатоцидов

Препарати такого ряду працюють на відновлення і регенерацію мембранних тканин печінкових клітин. Вони гарантовано відновлюють функціональність органу, захищають його і зберігають здорову працездатність. Одним з найбільш ефективних препаратів такого ряду відноситься Куперс Нео. У можливості ліки закладається наступне:

 • стимуляція вироблення жовчі;
 • регенерація клітинної тканини;
 • комплексна підтримка функціональності;
 • очищення органу від накопичених токсинів і продуктів розпаду етанолу;
 • зменшення в’язкого жовчного секрету, що сприяє його правильного відтоку.

Медикамент ефективно зміцнює клітинні мембрани гепатоцидов і покращує травні процеси, стабілізуючи роботу ШКТ. Тим самим значно знижуючи навантаження на печінку.

За темою:  Медіхронал: аналоги в Росії, інструкція

Миючі засоби

У питанні, як очистити печінку від алкоголю допомагає цілий ряд ефективних і спеціально розроблених медикаментів. Такі засоби стають найбільш актуальними при алкогольної абстиненції і сильному похмільному синдромі.

Коли печінку, яка є головним фільтром організму, перестає нормально функціонувати, вона провокує зростання серйозних проблем в інших органах і системах тіла.

В цьому випадку потрібно її очищення від накопичених токсинів, з яким орган самостійно вже не в силах впоратися. Спеціально для усунення подібної проблеми і використовуються очищають печінку препарати.

Практично всі вони створені на базі рослинних інгредієнтів. В їх силах здійснювати процеси активності печінкових ферментів, усунути негативний вплив токсинів. Лікарі найбільш часто використовують наступні препарати:

 1. Карсил. Ліки, створене на основі силімарину – екстракт, виділений з цілющого рослини розторопші. Силімарин – активний компонент, що впливає на клітини печінки. Він забезпечує відновлення роботи мембрани гепатоцидов.
 2. Легалон. Препарат рослинного походження з активнодействующим речовиною з екстракту розторопші (силімарин). Легалон діє як потужний загальнооздоровчий препарат, що підвищує працездатність печінки.
 3. Силимар. Медикамент, створений на базі рослинних компонентів. Він надає потужний антитоксичное та гепатопротекторну дію на печінковий орган. Силимар часто призначають у профілактичних цілях при ушкодженнях печінки різного характеру, викликаних токсинным негативним впливом, інфекційними та запальними захворюваннями.
 4. Гепабене. Універсальне комплексне засіб, що містить в собі масу активних компонентів. Це ліки усуває спазми органу, сприяє кращому відтоку жовчі в кишечник. Гепабене чудово знімає симптоми сильної інтоксикації та збільшує кількість працездатних гепатоцидов.
 5. Гептрал. Препарат, що допомагає нормалізувати процес продукування важливих печінкових кислот. Крім цього, ліки нормалізує процеси моторики травлення, усуваючи застій жовчної секреції. Гептрал володіє очищує і регенераційною впливом на орган.
 6. Гепа-Мерц. Головним завданням цього біоактивного кошти є купірування у складі крові рівня амонію. Медики призначають Гепа-Мерц у разі серйозного порушення метаболізму амінокислот. Також це ліки захищає печінковий орган від руйнівного впливу етилового спирту і інших токсичних речовин, губящих печінку.
За темою:  Як пити Ентеросгель при алкогольному отруєнні

Хороша робота печінки – це основа для здорової функціональності всього організму. Не буде печінки – не буде і самої людини. Поетом за здоров’я печінкового органу слід стежити з особливою ретельністю і обережністю.

Категорично не можна легковажно призначати собі лікарські препарати (навіть безпечні) самостійно. Самолікуванням можна лише приглушити неприємну симптоматику і тим самим посилити саму хворобу. Довірте своє здоров’я досвідченому фахівцеві.

Ну а головною умовою повного відновлення печінки і довгих років життя є повна відмова від прийому будь-яких спиртовмісних напоїв. Інтерес до життя легко можна знайти і в інших захоплення та хобі, а не в сумнівній розслабленості від спиртного. Міцного здоров’я вашої печінки!

MAXCACHE: 0.38MB/0.00556 sec