Таблетки Еспераль від алкоголю: брали відгуки

Алкоголізм – в першу чергу хвороба, яка без належного лікування здатна нанести серйозної шкоди людському організму. До вживання алкоголю штовхають різні фактори, але більшість фахівців вважають це проблемою психологічного характеру. Як і в лікуванні інших шкідливих звичок, проблема лікування алкоголізму полягає в труднощі зробити перший крок на шляху до одужання.

Потяг до спиртних напоїв головна причина розвитку хвороби. Сьогодні існує кілька десятків різних препаратів, які спрямовані на боротьбу з цією недугою. Давайте розглянемо один з тих, що зарекомендував себе тільки з кращого боку – Еспераль. Інструкція по застосуванню, ціна, відгуки брали і фахівців – все це в даній статті.

Кожне вживання спирту супроводжується вимогою організму збільшити дозування.

Що за засіб

Препарат Еспераль від алкоголізму — один з варіантів, який пропонує медицина для позбавлення від згубної пристрасті. Дія ліків на організм полягає у створенні певних факторів, які призводять до відразі до будь-яких продуктів, що містять спирт. Вживання подібних рідин під час курсу препарату веде до стрімкого погіршення загального стану організму. Ліки має три основні форми:

 • таблетки;
 • речовина, вшиваемое під шкірні покриви;
 • внутрішньом’язові ін’єкції.

Головне активна речовина, укладену в препараті – дисульфірам. Ця речовина було відкрито вченим з Данії О. Ларсеном. В результаті дослідження було виявлено цікавий факт, робочі, тісно пов’язані з процесом вулканізації гуми, виявляють дивну реакцію на алкоголь. Будь-яка доза напою валить їх з ніг, проявляються такі симптоми, як: головний біль, запаморочення і діарея. В процесі досліджень цього фактора з’ясувалося, що дану реакцію викликає «тетраэтилтиурамдисульфид», що утворюється під час процесів вулканізації. На основі цієї речовини згодом був синтезований дисульфірам.

Фармакологічні властивості

Для того щоб зрозуміти, як діють таблетки Еспераль від алкоголю, необхідно розглянути питання впливу алкогольних напоїв на організм. В результаті вживання великих доз алкоголю, печінка виробляє спеціальний фермент, покликаний усунути дію етанолу. Цей фермент нейтралізує алкоголь, розщеплюючи його на складові. В результаті такого розпаду в організмі утворюється токсин ацетальдегід. Саме з його освітою можна співвіднести такі неприємні симптоми, як запаморочення та напади нудоти.

Суть дії таблеток полягає в блокуванні вироблення ферменту. Тому алкоголь, потрапляючи в організм людини, в якому діє дисульфірам, не розщеплюється.

Способи застосування

Таблетки Еспераль, інструкція по застосуванню до яких, містить правила прийому, побічні явища і протипоказання, необхідно вживати за наступною схемою:

 1. Перша стадія курсу, тривалістю близько одного тижня, полягає в прийомі однієї таблетки на добу.
 2. На другому тижні, дозу ліків необхідно зменшити до половини таблетки.
 3. В кінці лікування препарат приймається у дозі, що становить одну чверть таблетки на добу.
За темою:  Таблетки від алкоголізму Тетурам: інструкція

Для кращої засвоюваності, Еспераль приймають під час прийому їжі. Курс лікування необхідно проводити під наглядом фахівця. Тільки грамотний медик здатний запобігти небезпечні наслідки, які можуть бути викликані неправильним складанням дозування або вживанням алкоголю.

Після закінчення початкового курсу, проводиться спеціальний тест, зміст якого полягає у перевірці організму на дію препарату. Для цього пацієнту призначається посилена доза препарату і невелику кількість алкоголю. Залежно від результатів цього тесту може бути підправлено курс прийому та дозування.

Ефекти від прийому

Саме час розглянути питання: як препарат діє на організм людини, що вживає алкоголь? Мінімальна кількість спиртовмісних напоїв, які потрапили в організм, може призвести до розвитку похмільного синдрому. Таке похмілля буде спостерігатися протягом декількох днів і супроводжуватися сильним нездужанням. Головний біль та напади нудоти можуть зупинити лише фахівці.

Таблетки Еспераль, інструкція по застосуванню до яких, обов’язково повинна знаходитися в упаковці, можуть привести і до більш серйозних проблем в організмі. Серед важких наслідків вживання алкоголю під час курсу лікування можна виділити наступні:

 • зниження артеріального тиску;
 • напади запаморочення і втрати свідомості;
 • утруднення дихання;
 • тремор;
 • болі в області серцевого м’яза, інфаркт.

Як себе убезпечити

Дуже важливо, щоб лікування алкоголізму подібними медикаментами здійснювалося тільки під пильною увагою лікарів. Тільки досвідчений фахівець зможе скласти список продуктів і напоїв, від яких слід відмовитися пацієнту. Особливий хімічний склад Еспераль призводить до того, що організм проявляє реакції навіть на мінімальну кількість спирту, вжитого всередину.

Під час курсу лікування слід відмовитися від таких продуктів:

 • алкоголь;
 • ліки на спиртовій основі;
 • кисломолочні продукти та квас;
 • кондитерські вироби з алкогольними компонентами.

Пацієнта, що проходить курс лікування, необхідно дуже ретельно стежити за вживаної їжею. Ферментовані продукти, цукерки з начинкою з лікеру можуть призвести до розвитку неприємних симптомів.

Передозування та протипоказання

Головне при прийомі подібних медикаментів — це дотримання призначеної дози. Цю дозу не рекомендується самостійно знижувати або підвищувати. Як приймати таблетки Еспераль може сказати лише грамотний лікар нарколог. При самолікуванні подібними препаратами можна завдати непоправної шкоди внутрішнім органам.

Також украй небезпечно перевищувати дозу ліків. Побічні дії Еспераль в результаті перевищення дози можуть виражатися такими симптомами, як: напади запаморочення, проблеми з вестибулярним апаратом і втрата свідомості. Для того щоб убезпечити хворого від більш серйозних наслідків, необхідно терміново викликати карету швидкої допомоги. Протипоказання Еспераль:

 • проблеми з серцевим м’язом;
 • розлади психіки;
 • хронічні захворювання нирок;
 • вагітність.

Це перелік лише основних захворювань, при яких від вживання препарату слід відмовитися. Дуже часто спостерігаються ситуації, коли хворого «напихають» таблетками без його відома. Бажаючі допомогти родичі роблять це з добрими намірами. Однак цей підхід у корені не вірний, він може призвести до трагічних наслідків. Вживання великих доз ліків і алкоголю може призвести до стану коми і зупинки серця.

За темою:  Книга як кинути пити Аллен Карр

Поєднання з іншими медикаментами

Коли схема прийому Еспераль складається фахівцем, він повинен розповісти хворому та його родичам про даний нюанс. Взаємодія ліків з деякими медикаментами може призвести до розвитку сильних побічних явищ.

Так, забороняється одночасне використання ліків з медикаментами, що містять етанол. Реакція, спричинена одночасним прийомом цих засобів, може бути виражена в почервоніння шкірного покриву, нападах блювоти та порушення серцебиття. Медикаменти з групи «изониазидов», вжиті спільно з Еспераль, впливають на поведінку та координацію хворого.

Також не рекомендуються ліки, що містять нітроімідазол і фенітоїн. Дія такої комбінації може супроводжуватися помутнінням свідомості, розладом пам’яті і проблеми зі згортанням крові. Коли з певних причин подібних комбінацій не уникнути, слід провести тести на розвиток реакції. Подібні тести допоможуть скорегувати курс лікування таким чином, щоб уникнути можливості прояву побічних явищ.

З обережністю потрібно підходити і до комбінацій з пероральними антикоагулянтами. Ці ліки можуть впливати на стан печінки, що може привести до інтоксикації організму і появи внутрішніх кровотеч.

Побічні дії

Основні побічні дії Еспераль виражаються в появі присмаку металу в роті. Крім цього, у пацієнта може з’явитися неприємний запах з ротової порожнини. Дуже рідко ліки сприяє розвитку гепатиту, поліневриту, розладів пам’яті, мігрені і алергічних реакцій. Тривалий прийом Еспераль може супроводжуватися наступними ускладненнями:

 • гепатит;
 • психоз;
 • гастрит.

При проблемах з судинною системою до прийому подібних медикаментів необхідно підходити більш ретельно. Тривалий прийом препарату може посприяти розвитку тромбів у крові. При найменших підозрах на це небезпечне явище, необхідно припинити курс лікування.

Коли хворий вживає продукт містить етанол під час терапевтичного курсу, можуть спостерігатися різні порушення в організмі. Вони супроводжуються порушенням роботи серцевого м’яза, сильними набряками, судомами кінцівок і утрудненням дихання. Щоб допомогти пацієнтові в такому стані, необхідно термінове втручання фахівців, які допоможуть зняти симптоми інтоксикації.

Відгуки фахівців

Фахівці з області наркології залишають тільки позитивні відгуки про препарат. Цей медикамент не тільки ефективним, але і підходить більшості пацієнтів. Крім цього, Еспераль набагато м’якше діє на організм, ніж його аналогії.

Виходячи з відгуків наркологів, можна сказати про те, що для успішного лікування важливий не тільки сам медикамент, але і бажання пацієнта домогтися успішного результату. Використання ліків не завжди допомагає вилікуватися від згубної пристрасті. Для повноцінного лікування потрібна комплексна терапія, яка поєднує лікарський і психологічний вплив. Тільки в цьому випадку можна говорити про повну відмову від випивки. Коли такий підхід не застосовується, використання Еспераль призведе до зупинки запою лише на короткий проміжок часу. Під час курсу лікування людей вимушено припинить прийом спиртного, але як тільки курс терапії закінчиться, він знову прикластися до пляшки.

За темою:  Як коньяк впливає на тиск

Для того, щоб повністю відмовитися від використання спиртовмісних напоїв, людина повинна володіти силою волі і протистояти потягу. Прийом медикаментів допомагає знизити болючі відчуття при відмові від вживання спиртовмісних напоїв. Чи призведе це до позитивних результатів, залежить тільки від людини.

Відгуки людей які пройшли лікування

Відгуки брали Еспераль вельми різняться. Ті люди, хто свідомо використовував це ліки для лікування залежності, говорять про те, що після його прийому їх більше не тягне до пляшки. А ось родичі тих людей, яким підсипали ліки в їжу і напої, говорять про те, що використання Еспераль завдало серйозної шкоди здоров’ю хворих. Нижче представлені відгуки реальних пацієнтів.

Сергій, 26 років: «Вже кілька тижнів приймаю Еспераль. Днями випив склянку пива, не думав, що наслідки будуть настільки серйозні. Буквально через десять хвилин стало нудити. Почервонів гірше помідора. Думав вже у лікарню їхати, так погано давно не було. Тепер пити страшно, та й не хочеться».

Дмитро, 42 роки: «Пару років тому спостерігався у лікаря, який призначив мені проходження курсу лікування. Зав’язав, поки не тягне».

Альбіна, 51 рік: «Давно стала помічати, що коли п’ю — не знаю заходи. Все починається з посиденьок з подружками, а закінчується через кілька днів. Вирішила лікуватися. Першу дозу пила сьогодні ввечері, а вдень випила келих вина. Жахливий смак у роті, але зате майже не тягне курити. Завтра повторю прийом».

Де придбати Еспераль

Еспераль продається майже в кожній аптеці і його вартість знаходиться в межах п’ятисот рублів. Упаковка ліки містить двадцять таблеток. Однієї упаковки при правильному курсі прийому достатньо на строк, що становить три тижні.

Перед покупкою кошти слід отримати консультацію нарколога. Тільки грамотний медичний фахівець зможе скласти схему прийому ліків і призначити курс лікування. Такий підхід зможе дати гарантований результат.

MAXCACHE: 0.39MB/0.00721 sec