Таблетки від алкоголізму Тетурам: інструкція

Таблетки від алкоголізму Тетурам, інструкція від яких зобов’язана перебувати в упаковці, призначається фахівцями на середніх стадіях алкогольної залежності. У світі цей препарат більш відомий як «Дисульфірам». Препарат має здатність виведення шкідливих токсинів і інших продуктів, утворених в результаті розпаду алкоголю в крові. У більшості випадків, медикамент призначається для поступового виведення з стану тривалого запою.

Основна дія таблеток спрямоване на усунення згубної пристрасті до алкоголю.

Способи прийому

Препарат Тетурам від алкоголізму необхідно приймати в ранкові години, відразу після пробудження. Для того щоб медикамент швидше вбрався в кров його потрібно ретельно розжувати. Перед тим як приймати даний вид лікарського засобу, необхідно ознайомитися з можливими наслідками.

Лікарський засіб Тетурам, інструкція із застосування якого містить певну схему прийому, повинен вживатися лише під пильним прийомом спеціаліста. Ця міра обумовлена тим, що медику необхідно провести певні проби. Після прийняття таблеток, пацієнту необхідно випити близько двадцяти п’яти мілілітрів розчину, що містить в собі сорока процентний етиловий спирт. Залежно від реакції організму на дозування, вміст алкоголю в розчині збільшують. Такі проби можуть проводитися з проміжком у кілька днів.

Після того як фахівець підбере необхідну дозування, лікарський засіб необхідно вживати щодня, протягом тривалого проміжку часу, який може становити близько трьох років.

Фармакологія

У складі лікарського препарату знаходиться активна речовина та додаткові елементи. У ролі головного складового виступає дисульфірам. Додаткові компоненти складаються з крохмалю, тальку і стеаринової кислоти.

Ліки виготовляється у формі таблеток, які мають певну дозування. Залежно від дозування їх кількість в упаковці складає від десяти до п’ятдесяти таблеток.

Побічні дії

В сім’ях, які мають у своєму складі члена сім’ї з алкогольною залежністю, часто виникає питання, як приймати Тетурам самостійно. Фахівці рекомендують відмовитися від реалізації цієї ідеї. Прийом ліків може супроводжуватися порушенням сну, проблемами з пам’яттю, блювотою, запамороченнями і нападами мігрені. При неправильному дозуванні препарату проявляються різні алергічні реакції організму.

За темою:  Способи лікування алкоголізму: нові методи

Побічні ефекти Тетурам можуть зробити негативний вплив на судинну систему організму і серцевий м’яз. В деяких випадках спостерігаються проблеми з нервовою системою. При наявності хронічних захворювань внутрішніх органів, виникає ймовірність їх загострення.

В результаті тривалого прийому ліків в неправильній дозуванні, у пацієнта можуть виникнути психічні відхилення. При таких відхиленнях хворий відчуває сильне почуття тривоги або страху. В результаті спільного вживання Тетураму і алкоголю наслідки можуть бути наступними: у залежного можуть виникати галюцинації, що призводить до того, що пацієнта починають переслідувати параноїдальні ідеї, які ведуть до розвитку шизофренії.

Протипоказання

Питання призначення таблеток дуже часто піднімається в інтернеті. На багатьох медичних форумах можна знайти записи з питанням: від чого таблетки Тетурам, можна їх давати людині без його відома. На жаль, подібна практика існує, однак препарат має величезний ряд протипоказань. Вживання препарату заборонено людям з такими захворюваннями:

  • захворювання судинної системи і серцевого м’яза;
  • туберкульоз;
  • порушення психічного здоров’я;
  • епілепсія;
  • хронічні захворювання внутрішніх органів;
  • цукровий діабет.

Крім того, від вживання ліків рекомендується утриматися особам, які не досягли віку вісімнадцяти років і літнім людям.

MAXCACHE: 0.37MB/0.00416 sec