Трава копитняка від алкоголізму

Алкоголізм, який прийшов у сім’ю, несе з собою справжню катастрофу, переживання люблячих людей і хвилювання всіх інших родичів. Намагаючись врятувати від смертельної залежності близької людини, люди використовують всі засоби, не відмовляючись і від методів народної аптеки.

Одним з найбільш поширених та ефективних засобів, які допомагають у цій нелегкій боротьбі, є копитняк європейський від алкоголізму, відгуки про який практично всі сприятливі. Придбати цю травичку можна в будь-якому аптечному пункті. А як саме вона діє і що з нею потрібно робити, про це ми і поговоримо.

Сила рослини

Копитняк – це вічнозелена багаторічна культура, произрастаемая в нашій країні в лісовій і лісостеповій смузі. Рослина цвіте наприкінці весни, насіння приносить на початку червня. Трава копитняка від алкоголізму володіє специфічним, дуже гострим ароматом.

Використовуючи цю рослину в лікуванні алкозалежності, слід бути вкрай обережним. Копитняк є отруйною культурою, але і не такий токсичною, як ряд інших рослин, які допомагають справлятися з залежністю.

Так у чому сила цієї рослини? Його ефективність базується на складі, куди входять такі біоактивні речовини, як:

 • азарон;
 • борнілацетат;
 • метилэвгенол;
 • амінокислоти;
 • дубильні сполуки.

Копитняк впливає на людину дуже багатопланово. З культури виготовляють відвари, настої і застосовують при лікуванні багатьох захворювань, в число яких входить і алкоголізм. Дозування засобу залежить від виду патології. Коли, при яких хворобах копитняк приходить на допомогу людям? Він ефективний при терапії:

 1. Хворих нирок, як потужний сечогінний засіб.
 2. Серцево-судинних проблемах. Рослина славиться своїм кардіотонічну і антиаритмічним ефектом.
 3. Бронхолегеневих патологіях. Копитняк допомагає завдяки наявності активних сполук, що розріджують мокротиння і розширюють бронхи.
 4. Успішний при лікуванні інфікованих ран, витягаючи з пошкоджених ділянок інфільтрати, знезаражуючи їх і сприяючи загоєнню.

Копитняк має великий ряд фармакологічних властивостей. Ця культура надає проносне, блювотний, кровоспинну та протизапальну дію. Також можна відзначити його потужні протиглисні, заспокійливі, жарознижуючі і протисклеротичні здібності.

Допомога при алкоголізмі

За відгуками коріння копитняка дуже ефективний і при позбавленні людини від алкозалежності. Крім формування відрази до алкоголю, відвари і настоянки цього лікарського рослини допомагають хворим алкоголізмом і у відновленні наступних функцій:

 1. Печінки. Копитняк ефективно прочищає печінкові протоки, що благотворно позначається на втомленою печінки. Адже саме цей орган страждає більше всього від регулярно надходить в організм етилового спирту.
 2. Нервова система. В силі рослини відновити і нормалізувати розхитану нервову систему алкоголіка. У таких людей дуже часто трапляються алкогольні психози, напади роздратування та агресії.

Щодо питущих чоловіків, то ця трав також благотворно позначається на стані репродуктивної функції, покращуючи і відновлюючи потенцію. Якщо людина серйозно стурбований своїм здоров’ям і бажає розлучитися із згубною звичкою, це рослина стане справжнім і багатогранним помічником.

Як використовувати копитняк

У лікуванні алкозалежності найбільш ефективний саме корінь рослини. Його можна жувати в свіжому вигляді, приймати в якості відварів. Не забороняється використовувати і підсушене листя трави, але ефективність лікування тоді дещо знизиться. Продається трава копитняка від пияцтва в аптеці, при змішуванні її з алкогольним напоєм, рослина провокує у залежного приступ сильної нудоти і блювоти. Копитняк європейський можна взяти на озброєння в наступних випадках (при лікуванні алкозалежності):

 1. Якщо людина розуміє свою проблему, але своїми силами побороти її в нього не виходить.
 2. Коли залежний не хоче і не може самостійно взятися за розум і розлучитися зі смертельною прихильністю.
 3. Копитняк допоможе, якщо при лікуванні алкозалежності не хочеться використовувати агресивні медикаментозні засоби.

Курс терапевтичного лікування за допомогою даної рослини триває до появи постійного відрази до будь-якого спиртного напою. Але фахівці відразу говорять, що дуже швидкого результату чекати не доведеться. Головне тут – запастися терпінням і витримкою.

Як готувати зілля

Як вже було сказано, корінь рослини жується в свіжому вигляді, також можна вживати і сушену травичку культури. Але корисним виявляється і відвар копитняка. Готується він таким чином:

 • в чисту воду (200 мл), додати 15 г сировини;
 • ретельно перемішати;
 • довести до кипіння;
 • варити на повільному вогні близько 6-7 хвилин;
 • потім відвар залишити для настоювання протягом години.

Готове зілля проціджують і зберігається в темному, прохолодному місці (можна використовувати холодильник). З допомогою копитних лікування алкоголізму пройде успішніше, якщо грамотно не тільки виготовити відвар, але і приймати. Зілля слід додавати в звичну їжу або напої залежної людини.

Додаючи в їжу відвар рослини, слід дотримуватися таких пропорцій: на кожні 500 мл їди по 50 мл настою.

Через деякий час, при вживанні спиртного напою, залежний зіткнеться з болісним блювотним рефлексом. Цілющий відвар можна підливати і сам алкоголь. Після споживання такого напою вже через 5-10 хвилин питущий відчує себе погано, йому доведеться боротися з сильною нудотою і блювотними позивами.

В середньому вистачає всього 3-4 прийоми такого зілля, щоб сформувати блювотний рефлекс при вигляді алкогольного напою. Головне в лікуванні – це не дозволити прийняти на груди більш 400 мл спиртного до початку дії ліків. Тобто будь-якими способами утримати людину від пияцтва протягом 20-25 хвилин після прийняття відвару (через це час настоянка вже починає ефективно діяти).

Цю травичку використовувати потрібно з особливою обережністю. І бажано, попередньо проконсультуватися з лікарями. Адже при безграмотному використанні і невмілому приготуванні копитняк може призвести до порушень у роботі внутрішніх органів і спровокувати сильну інтоксикацію.

За темою:  Як вивести алкоголь з крові швидко

MAXCACHE: 0.38MB/0.00711 sec