Зорекс від похмілля: відгуки, склад, побічні ефекти

Похмільний синдром – неприємне явище, яке мучить наступного ранку після того, як людина перевищує розумну дозу вживання алкогольних продуктів. Для вирішення цієї проблеми існує купа ліків та медичних препаратів. До них входять різні вітамінні комплекси, препарати для нормалізації роботи печінки, судинної системи і засоби від головного болю.

Такий засіб, як Зорекс від похмілля, відгуки про який говорять тільки з позитивного боку, допомагає позбутися від похмільного синдрому в лічені хвилини. Але підходити до його використання потрібно досить обережно.

Що таке Зорекс

Даний медикамент має здатність виводити залишкові продукти етилового спирту, які є основною причиною появи похмільного синдрому. Цей медикамент володіє унікальними властивостями. Активна речовина препарату унітіол, потрапляючи в печінку, легко розчиняється. Потім воно утворює певну зв’язок з ацетальдегидом, блокуючи його поширення по організму.

Саме подібна дія медикаменту, дозволяє повернути сили організму в лічений час. Дуже важливо, що препарат не тільки блокує етанол, але й сприяє його виведенню з організму. Препарат Зорекс, інструкція із застосування якого свідчить про наявність можливих побічних ефектів, краще всього приймати після консультації з фахівцем.

Крім очищення організму, препарат сприяє окисленню продуктів алкоголю, що значно змінює склад цих продуктів. Це призводить до того, що виведенням токсинів починає займатися печінка, виробляючи необхідні ферменти. Краще всього використовувати ліки у випадках, коли було вжито спиртне низької якості, або суміш з напоїв різної міцності. Ліки збільшує захисні функції печінки, завдяки наявності у складі таких компонентів, як кальцій і унітіол. Функція цих речовин – відновлення пошкоджених клітин.

Ліки випускають як у формі шипучих таблеток, так і спеціальних капсул. Одна капсула містить у собі близько ста п’ятдесяти міліграмів ліки. Існує і більш сильний склад Зорекса, де в одній капсулі міститься двісті п’ятдесят міліграмів порошку. Крім порошку, в капсулі знаходяться гранули білого кольору, з невеликим відтінком крему. До складу Зорекса входять наступні компоненти:

  • унітіол;
  • кальцію пантотенат.

В залежності від ваги і кількості медикаментів, упаковка має відмінності.

Дія препарату

Медикамент Зорекс один з кращих способів позбавитися від важкого похмілля. Унітіол потрапляє в печінку за допомогою портального кровотоку. Там він розщеплюється, в той час як калій виступає в ролі абсорбуючого речовини в кишечнику. Така реакція призводить до нормалізації обміну вуглеводів.

Ефект від прийому Зорекса несе не тільки дезінтоксикацію організму, але і прискорення процесів, пов’язаних з окисленням алкоголю, це сприяє висновку безлічі токсичних сполук з організму.

За словами фахівців, максимальний ефект від прийому препарату спостерігається протягом півтора годин після прийому. Дія препарату спостерігається протягом десяти годин, після закінчення яких він виходить з організму.

Інструкція по застосуванню шипучих таблеток Зорекс говорить про те, що після семи годин після вживання медикаменту більше шістдесяти відсотків ліки виводиться з сечею. Кількість, що залишилася, вийде разом з каловими масами.

Показання до застосування

Цей препарат застосовується при наступних ситуаціях:

  • інтоксикація на фоні прийому серцевих гликозидамидов;
  • інтоксикація алкоголем;
  • отруєння організму такими речовинами, як ртуть, цинк, мідь, миш’як і ін;
  • у терапевтичних методах при наявності хронічного алкоголізму.

Перед тим як приймати Зорекс, потрібно пам’ятати, що препарат приймається на голодний шлунок. Після прийому медикаменту від вживання їжі слід утримуватися протягом наступних тридцяти хвилин. За словами медиків, капсулу не потрібно розжовувати, а ковтати цілком.

Для лікування похмілля Зорекс використовується в кількості однієї капсули, два рази на добу. Залежно від тяжкості похмілля, регулюється тривалість прийому. При важкому похмілля або хронічному алкоголізмі тривалість прийому Зорекса становить десять днів.

При тривалому використанні препарату необхідна дозування розраховується виходячи з таких критеріїв, як вік, вагу і стан здоров’я. Перед застосуванням медикаменту, потрібно проконсультуватися з фахівцем.

Побічні ефекти

Перед вживанням подібних ліків потрібно розуміти, що в силу індивідуальних особливостей організму, медикамент підходить далеко не всім людям. Реакція на препарат може бути виражена в алергічній формі. Такі симптоми, як поява нестерпне свербіння шкіри, набряки обличчя та кропивниця, говорять про те, що організм відчуває проблеми з засвоєнням продукту. До цих симптомів можна додати підвищення температури, слабкість і поява стоматиту.

Побічні ефекти Зорекс можуть стати причиною порушення роботи деяких органів, тому при появі перших симптомів алергії потрібно відмовитися від використання засобу.
Уникати вживання ліків слід людям, що мають підвищену чутливість до його складу. Людям, які мають хронічні захворювання нирок або печінки, краще всього відмовитися від вживання медикаментів.

Препарат можна використовувати протягом вагітності і періоду лактації. Науково доведено, що дія Зорекса не несе негативних наслідків у подібних ситуаціях.

Комбінації з поєднання Зорекса з іншими медикаментами допустимі. Але необхідно враховувати той факт, що дія ліків здатне вплинути на швидкість розщеплення інших медикаментів.

Ознаки передозування

У стані похмілля, людина може прийняти дозу препарату, що перевищує норму. Зазвичай це робиться заради того, щоб збільшити швидкість дії ліків. Важливо розуміти, що допущення подібної ситуації надзвичайно небезпечно для організму.

Порівняно з грозить небезпекою, шанс збільшення швидкості поліпшення самопочуття досить низький. Збільшуючи дозування ліків, людина збільшує ризики, пов’язані з появою алергії. Крім цього, існує небезпека і більш серйозних ускладнень.

Максимальною дозою для організму, вважається кількість, що перевищує норму в десять разів. При цій дозі спостерігається поява таких симптомів, як задишка, оглушення, загальмованість реакцій і навіть судоми кінцівок. Хворий починає відчувати себе млявим і втомленим.

При появі цих симптомів, потрібно терміново прочистити шлунок, і використовувати адсорбенти. Крім цього, можна використовувати проносне і ліки, що викликають блювоту. При сильному погіршення самопочуття, потрібно викликати бригаду швидкої допомоги.
Антибіотик Зорекс необхідно зберігати в кімнатній температурі. Для того щоб склад не втратив свої позитивні властивості потрібно тримати його подалі від вологи і прямих сонячних променів.

Як себе убезпечити

Говорити про переносимості препарату і тому кому потрібно відмовитися від його використання досить важко. Перед вживанням ліків потрібно переконатися у відсутності алергічних реакцій на продукти, що містять сірку. Вона міститься в цвітній капусті, горосі і ріпі.

При наявності реакцій на дані продукти харчування, від вживання Зорекса краще відмовитися. В даному випадку можна використовувати аналогії, які мають однаковий принцип дії.

Пам’ятайте, що Зорекс препарат зі специфічними властивостями. Незважаючи на велику кількість позитивних ефектів, його вживання несе користь далеко не кожному. Дуже важливо уникати вживання ліків при зниженому артеріальному тиску. Людям з хронічною гіпотензією вживання Зорекса заборонено.

Високий вміст у препараті деяких компонентів, призводить до того, що люди схильні до різних алергічних реакцій відчувають на собі його негативні властивості. Перед вживанням ліків потрібно уважно вивчити анотацію і уникати можливого передозування. Тільки використовуючи препарат за призначенням можна в прискореному темпі поправити своє здоров’я, не заподіявши шкоди внутрішнім органам.

За темою:  Таблетки від алкогольної залежності без рецепта

MAXCACHE: 0.38MB/0.00759 sec