Антиполіцай: інструкція із застосування, відгуки

Багато людей стикаються з деякими незручностями, які підносить їм їх власний організм. Зокрема, з неприємним ароматом, испускаемым порожниною рота. Причин на це може бути безліч – карієс, інфекційні захворювання, нелюбов до гігієни. Причиною відразливого амбре стає і алкоголь.

Така особливість неприємна і занадто помітна для оточуючих. А алкогольний перегар стає вагомим приводом для співробітників ГИБДД відправити водія на медичну експертизу, якщо алкотестер не виявив сп’яніння. Що робити? Використовувати деякі засоби, зокрема, Антиполіцай, відгуки про цей препарат цілком позитивні.

Що таке Антиполіцай

Цей засіб відноситься до біологічно активним добавкам. Таблетки Антиполіцай, призначені для розсмоктування, ефективно усувають будь-які неприємні запахи, які виходять з ротової порожнини. Є ще й інша форма випуску засоби – спрей.

Антиполіцай спеціально створений для людей, які страждають від неприємного аромату з рота, яким доводиться за службовим обов’язком часто спілкуватися зі сторонніми людьми.

Але, якщо судити з назви, основна частина споживачів даного засобу – це водії, яким не хочеться втрачати час з працівниками ДАІ і проходити огляд на предмет сп’яніння. Адже патрульні працівники в першу чергу звертають увагу на запах, що виходить від власника авто.

Особливості препарату

Перш ніж з’ясовувати, як діє Антиполіцай, слід знати, що головною особливістю кошти є той факт, що воно не просто маскує неприємний амбре, а знищує його. Такий талант базується на його складі, куди входять спеціальні компоненти. Спеціально підібраний і ретельно розроблений склад Антиполіцая працює на збільшення процесу поглинання одорантів.

Одоранти – молекули, що містяться в епітеліальної тканини дихальних шляхів. Це носії запаху, завдяки яким і відбувається формування неприємних ароматів, що виходять від людини.

Антиполицаю підвладна боротьба з такими пахучими летючими речовинами, які продукують:

 • цибуля;
 • тютюн;
 • часник;
 • етанол;
 • спеції.

На замітку

Антиполіцай, успішно справляється з поганими запахами і перегаром, не може прибрати першопричину стійкого, часом дуже відразливого амбре з рота. А причиною галитоза (так медики називають неприємний аромат рота), можуть стати і багато інфекційні захворювання. Наприклад:

 1. Синусити.
 2. Аденоїди.
 3. Тонзиліти.
 4. Хронічний гастрит.
 5. Поліпи носової порожнини.

Якщо причинами запаху стає не алкоголь або остропахнущая їжа, використання Антиполіцая тільки посилить поточний стан здоров’я. В даному випадку слід шукати причину й усувати її разом з терапевтом.

Склад препарату

Щоб зрозуміти, допомагає Антиполіцай від перегару, потрібно детально розглянути склад БАДа. Це повністю рослинний засіб, що складається з:

 • сахарози;
 • кореня солодки;
 • гуміарабіку;
 • сиропу глюкози;
 • амонію хлорид;
 • масла евкаліпта.

Всі дані біоактивні речовини, пахучі эфироли крім ліквідації запаху, пом’якшують горло, відмінно тонізують і прочищають дихальні шляхи. Тим, кому потрібен миттєвий ефект, можна використовувати Антиполіцай у вигляді спрею. А при наявності особливо огидного і сильного перегару існує засіб з подвійним дією.

Численні відгуки говорять на користь спрею. Він набагато простіше у використанні і швидкий у прояві очікуваного ефекту.

Антиполіцай: інструкція по застосуванню

Вивчаючи анотацію, можна відзначити, що препарат дійсно надзвичайно зручний і простий у використанні. Для усунення неприємного аромату слід просто розсмоктати 1-2 льодяника Антиполіцая. Після повного розчинення таблетки ефект спостерігається через 5-7 хвилин і триває близько півтори години.

У разі спрею, яким потрібно пшикати в ротову порожнину, його дія настає миттєво. Але, якщо після використання препарату знову прийняти остропахнущую їжу або покурити/випити, використання засобу слід продублювати.

Чи є протипоказання

Як таких побічних ефектів і протипоказань до використання Антиполіцая не виявлено. У дуже рідкісних випадках відзначалися алергічні реакції. Таке відбувається з причини наявної схильності до алергії на компоненти, що входять до складу БАДа.

Але, незважаючи на заявлену ефективність, не варто записувати даний засіб постулати «чистоти». Особливо якщо ви приймали алкоголь. Тоді бажано перш, ніж вивчати, наскільки ефективний Антиполіцай, допомагає чи ні від перегару, протверезіти перед поїздкою в якості водія.

Пам’ятайте, що керуючи автомобілем у стані сп’яніння, ви не тільки можете позбутися прав. А нести серйозну загрозу для інших учасників руху та пішоходів.

За темою:  Таблиця виведення алкоголю з організму

MAXCACHE: 0.37MB/0.00344 sec