Дуже погано після п’янки: що робити

Вживання спиртного в межах норми сприяє підняттю настрою і отримання ефекту емоційного розслаблення. Але, при безконтрольному систематизованому вживанні алкогольних продуктів, фізичний рівень здоров’я піддається серйозній небезпеці. Як прийти в себе після п’янки і з допомогою чого боротися з похміллям ми розглянемо нижче.

Симптоматика алкогольної інтоксикації

Зазвичай ранок після п’янки стає похмурим і безрадісним. Людина відчуває слабкість у всьому тілі, його м’язи позбавлені тонусу, а в голові б’ють молоточки. Подібні симптоми можуть спостерігатися не тільки після рясних узливань, але і після вживання декількох чарок спиртного, особливо коли воно не володіє необхідною якістю. Наявність алкогольного отруєння можна визначити завдяки наступним ознаками:

  • зміна відтінків шкірних покривів;
  • розширені зіниці і лопнули капіляри;
  • напади запаморочення і загальна слабкість організму;
  • поява галюцинацій і марення;
  • гострі болі в області живота;
  • напади блювоти і діареї;
  • порушення в роботі дихальних органів.

Всі ці симптоми супроводжуються відсутністю бажання встати з ліжка і здійснювати будь-яку активність. У ці моменти людина відчуває сильну слабкість і абсолютну безпорадність.

Для того щоб швидко прийти в себе після п’янки, потрібно використовувати заходи для запобігання алкогольної інтоксикації.

Що потрібно робити

Коли дуже погано після пиятики, що робити — повинен знати кожен. Адже від швидкоплинності подібних заходів, залежить здоров’я людини. Дуже важливо стабілізувати стан, і привести отруєного в почуття.

Кращий спосіб для цього — прочищення шлунка. За допомогою цієї простої процедури можна позбутися від продуктів, утворених в результаті розпаду етилу, що знаходяться в шлунку. Промивають органи шлунково-кишкового тракту за допомогою содового розчину марганцівки. При застосуванні останнього, необхідно підібрати правильну концентрацію. На колір він повинен бути блідо-рожевий.

Бажано випити не менше одного літра такого розчину, але якщо не вдається цього зробити, старатися не потрібно. Напади блювоти допомагають не тільки позбутися від скупчення шкідливих токсинів, але і значно полегшують загальний стан. Після прочищення шлунка можна застосувати активоване вугілля або інший абсорбент. Коли хворий знаходиться в стані, наближеному до безпам’ятству, краще всього звернутися за допомогою фахівців.

Для того щоб привести людину до тями в подібному стані, краще всього використовувати нашатир. Також допомагає і мануальна терапія у вигляді розтирання вух. До того, як прибудуть лікарі, хворого не можна ні на хвилину залишати на самоті. Найкраще в цей час покласти його в зручну позу, для того, щоб виходять блювотні маси не перекривали хід кисню.

Інтоксикація може супроводжуватися і значною зміною температури тіла. При ознобі, для того щоб попередити переохолодження, необхідно зігріти хворого. Для цього його можна загорнути у декілька ковдр і зробити грілку.

Що робити не можна

Крім знань як привести себе до тями після п’янки, дуже важливо знати про те, що робити протипоказано. В першу чергу – це укладати хворого в положення лежачи на спині. Це може сприяти тому, що виходять блювотні маси перекриють хід кисню, і він задихнеться.

Дуже часто люди для того, щоб протверезіти приймають холодний душ. Насправді подібна міра досить небезпечна для здоров’я, так як втрата тепла під впливом алкоголю може значно ускладнити ситуацію. У ці хвилини людини не можна залишати одного. Адже його стан може погіршитися в будь-яку хвилину. Він може втратити свідомість або його дихання стане нерівномірним.

Деякі люди намагаються боротися з похміллям за допомогою легких доз алкоголю. Потрібно розуміти, що поява подібного синдрому, є реакцією організму на скупчення отрути. Але замість ліків, людина тільки збільшує концентрацію токсинів у своїй крові.

Заходи попередження

Для того щоб не задаватися питанням про те, що допомагає після п’янки, найкраще виключити вживання алкогольних напоїв. Але часто в повсякденному житті з’являються ситуації, коли відмовитися від вживання спиртного практично неможливо. Коли людина потрапляє в таку ситуацію необхідно слідувати наступним правилам. Їх суворе виконання допоможе зберегти не тільки ясність розуму, але і хороше самопочуття на наступний день.

Для початку потрібно сказати про те, що головна причина появи алкогольної інтоксикації — це прийом спиртного на голодний шлунок. Для того щоб цього не допустити за кілька годин до застілля потрібно перекусити.

Під закуску краще всього використовувати страви багаті білком і мають у своїй основі тільки рослинні компоненти. Потрібно пам’ятати про те, що змішувати алкоголь або знижувати його фортеця не можна. Свіже повітря також має великий вплив у цьому питанні, якщо приміщення, де ви відпочиваєте, погано вентилюється, потрібно виходити на вулицю подихати через рівні проміжки часу. Дуже важливо пам’ятати про те, що основна причина отруєння на грунті вживання спиртного — це суміш алкоголю та газованих напоїв.

Крім цього, кожній людині необхідно знати свою міру. Використання спиртного в більших дозах, ніж організм може засвоїти, загрожує появою головного болю на ранок. Для того щоб підняти настрій і влитися в компанію достатньо лише келиха вина.

Коли ранок на наступний день після вечірки набуває похмурі відтінки, це говорить про те, що під вплив токсинів потрапили багато внутрішні органи. Зловживання алкогольною продукцією, носить регулярний характер, у більшості випадків веде до розвитку патологій у роботі багатьох органів. Важливо пам’ятати про це і не вживати алкоголь без зайвої необхідності.

Усунення наслідків

Коли людина відчуває, що значно перебрав з напоями, необхідно знати, чим лікуватися після п’янки. Існує безліч спеціальних методів, використовуючи які можна позбутися від таких симптомів похмілля, як нудота і головний біль. Прийти в себе після алкоголю допоможуть наступні медикаменти:

Аспірин

Одне з найкращих ліків, за допомогою якого знімаються наслідки у вигляді головного болю, загального нездужання. Це ліки продається в будь-якій аптеці. На його основі виготовляються такі таблетки, як «Анти-похмелін» і «Зорекс». Але краще всього використовувати аспірин має форму шипучих таблеток. Дуже важливо, що приймати подібні медикаменти можна тільки після восьми годин після останнього вживання алкоголю.

Цей медикамент підходить далеко не кожній людині, оскільки серед його побічних ефектів є сильний вплив на ШКТ, при такому захворюванні, як виразка шлунка. Дозування необхідно складати з урахуванням ваги людини. Максимальна добова доза становить близько п’ятисот міліграмів на тридцять кілограмів ваги. Також необхідно пам’ятати про те, що використання ліків не допомагає вивести токсини.

Вугілля активоване

Саме цей препарат рекомендують фахівці, коли їм задають питання про те, що випити після п’янки. Цей абсорбент використовується при різних видах отруєнь. Його дія полягає в тому, що вугілля нейтралізує більшість токсинів і виводить з організму залишки шкідливих речовин.

Ліки необхідно використовувати за певною схемою. Дозування розраховується за формулою, що на двадцять кілограмів ваги використовується одна таблетка. Після використання ліки необхідно відвідати вбиральню. Одинично спожита доза не повинна перевищувати шести таблеток.

Вугілля сприяє тому, що токсини не потрапляють в кровоносну систему організму. Цей медикамент ні в якому разі не потрібно змішувати з іншими ліками.

При нападах нудоти і запаморочення потрібно штучно викликати напади блювоти. Для того щоб це здійснити потрібно із зусиллям тиснути на корінь язика за допомогою пальців або десертної ложки. З подібною мірою не можна перестаратися, так як часті напади блювоти сприяють розвитку таких захворювань, як шлункова виразка і гастрит.

Тільки негайно вжиті заходи здатні зберегти організм від шкідливого впливу етанолу. Це речовина справжня отрута для внутрішніх органів і важливо знати, як уберегти їх. Якщо всі вжиті заходи по усуненню похмільного синдрому не допомагають, а самопочуття продовжує погіршуватися, то краще всього звернутися до лікаря.

За темою:  Болить голова після алкоголю: що робити

MAXCACHE: 0.38MB/0.00149 sec