Ентеросгель перед вживанням алкоголю

Стан похмілля, яке приходить після тривалого вживання алкоголю, базується на ряді дуже неприємних відчуттів. Мігрень, нудота, блювота, м’язова ослабленість і серйозне нездужання. Так і повністю стан залишає бажати кращого – розбитість і пригніченість нікого не прикрашають і гарного настрою не додають.

Щоб допомогти людині прийти в себе, медики пропонують масу самих різноманітних препаратів. Можна взяти на озброєння і домашні рецепти, спрямовані на прискорення виведення метаболітів етанолу. Одночасно рекомендується використовувати сорбенти. Одним із результативних препаратів цього ряду є Ентеросгель від похмілля, відгуки про який найбільш привабливі.

Ентеросгель і похмільний синдром

Даний засіб, вірніше, його прототип, винайшли ще в буття Союзу, у 80-х роках. Ентеросгель ефективний при очищенні ШКТ від скупчення там токсинів і залишків розщеплення етилового спирту. Це ліки дуже зручно у використанні і м’яко впливає на слизову органу, не викликаючи роздратування.

Ентеросгель призначений для людей незалежно від віку, які зіткнулися з харчовим або іншим типом інтоксикації.

Не є виключенням і алкогольні напої. Ефективний Ентеросгель після алкоголю завдяки своєму потужному таланту всмоктувати (адсорбувати) отруйні токсини, планомірно отруюють усі органи і системи тіла. Після чого починається процес їх виведення. Ентеросгель стає надійним помічником у плані очищення організму від:

 • отрут;
 • токсинів;
 • метаболітів етанолу;
 • алергенів всіх видів;
 • солей важких металів;
 • бактеріальної мікрофлори.

Переваги засоби

Ентеросгель володіє одним великим перевагою в порівнянні його з рядом інших аналогічних засобів. Він, знищуючи шкідливі, отруйні сполуки, не зачіпає важливі мінерали, зокрема, калій і кальцій. Саме їх особливо не вистачає в організмі, що страждає від похмільних ознак.

Ентеросгель абсолютно безпечний, не викликає алергії і, крім очищення, надає сприятливу дію на роботу ШКТ. При допомоги від похмілля можна скористатися двома різновидами засоби:

 1. Паста. Такий препарат у вигляді тонкої суспензії зручний для поїздок або різних вилазок (походи, подорожі). Пастоподібний препарат вже повністю готовий до вживання.
 2. Гідрогель. Він має вигляд трохи вологою на дотик маси білого кольору, яка складається з маленьких желеподібних грудочок. Цей медикамент випускається в продаж вже заздалегідь розфасований по баночках або пакетиках. Перед використанням гель розчиняють у воді.

До переваг медикаменту відноситься і його абсолютна безпека. Даний засіб можна використовувати навіть людям, що страждають алергіями. Цей препарат не викликає звикання та розрахований на довгий вживання. Навіть якщо людина випадково перевищить рекомендовану дозу, ніякої небезпечної симптоматики не піде.

Але це зовсім не говорить про те, що не можна вивчати прикладену до ліків анотацію. Не варто випускати з виду, що все ж це медикаментозний препарат, який використовується до/після прийому алкогопродукции. Спиртне і так шкодить здоров’ю, мабуть не варто зайвий раз перевантажувати і без того ослаблений організм шлях безпечним, але все-таки ліками.

Як приймати Ентеросгель при похмілля

Це засіб, завдяки своїй ефективності і швидкого результату, особливо радять використовувати при різних проблемах, які несе з собою алкогольні посиденьки. Вивчаючи, як приймати Ентеросгель і алкоголь до застілля або після, можна побачити, що даний засіб універсально.

Ентеросгель приймається як до початку вживання спиртного, так і після, коли вже проходить знайомство з похміллям.

Попереднє використання

Щоб не допустити приходу неприємних ранкових мук, препарат можна використовувати до початку планованого застілля. Приймають Ентеросгель перед вживанням алкоголю хвилин за 20-25. У цьому разі медикамент дозволить не просто уникнути подальшої симптомів абстиненції, але і залишатися за столом довгий час в тверезому вигляді. Адже в силах медикаменту не пропустити певну частину алкоголю в кров.

Але, на всяк випадок, для досягнення найкращого результату, краще прийняти засіб і по закінченні застілля. Медикамент дозволяється використовувати в будь-якому вигляді – гель або паста. Для прийому рекомендується використовувати Ентеросгель в наступних обсягах:

 • разова доза 22,5—30 г, це відповідає близько двох столових ложок;
 • можна продублювати використання медикаменту, але не більше трьох разів за день;
 • якщо стан досить болісне, рекомендовану дозу засобу дозволяється збільшити в два рази.

Ентеросгель похмельная симптоматика

Ефективний засіб значно полегшить відчуття людини, яку мучить похмілля. Спираючись на інструкцію, дане ліки приймається від 45-50 г і запивається чистою питною водою. Ну а якщо «пощастило» отруїтися сурогатним алкоголем, поправити здоров’я також можна, використовуючи це універсальний засіб.

У разі інтоксикації слід добре промити шлунок, випивши велику кількість води з включенням в неї Ентеросгелю. Потім прийняти 45 г препарату і продублювати прийом через 7-8 годин, але знизивши дозу до 30 р. Якщо стан не покращився, слід звернутися за допомогою до медиків.

Наслідки і побічні ефекти

Незважаючи на високий рівень безпеки, а Ентеросгель у цьому плані дійсно хороший, адже він:

 1. Не проникає в кровотік.
 2. Не всмоктується тканинами.
 3. Володіє міцною структурою.
 4. Хімічно інертний (не є агресивним).
 5. Не налипає на слизові оболонки стінки шлунка і всього ШЛУНКОВО-кишкового тракту.

Це ліки володіє деякими протипоказаннями. А саме, Ентеросгель не рекомендується використовувати в ряді наступних випадків:

 • вагітність;
 • лактаційний період;
 • дитячий вік (до року).

Також не слід використовувати препарат при лікуванні інтоксикацій, викликаних різними їдкими агресивними субстанціями (луги, кислоти), ціанідами і деякими видами розчинників, зокрема, метанолом і етиленгліколем. Слід знати і про можливі побічні явища, які може принести Ентеросгель.

А саме спровокувати появу диспепсичних явищ. Тобто викликати наступні прояви:

 • печія;
 • бурчання;
 • відрижка;
 • нудота;
 • відчуття розпирання живота;
 • розлад стільця, або, навпаки, запор.

Слід враховувати, що Ентеросгель знімає тільки неприємні побічні явища, спричинені похмільним синдромом. Але він не здатний приховати/замаскувати сліди випивки. Тобто нічим не допоможе при перевірці на алкотестері. Так що за кермо в стані похмілля краще не сідати, навіть якщо з допомогою Ентеросгелю людина відчуває себе абсолютно працездатним і повним сил.

За темою:  Сильно б'ється серце після алкоголю

MAXCACHE: 0.38MB/0.00815 sec