Як приймати бурштинову кислоту від похмілля в таблетках

З похміллям знайомий практично кожен чоловік. Неприємна симптоматика після бурхливої вечірки приходить до людини вранці у вигляді слабкості, запаморочення та мігрені, подташніванія, а в деяких випадках і блювоти. Природно, кожна людина намагається якомога швидше зняти у себе неприємні наслідки п’янки.

Для цього існує безліч дієвих методів з криниці народних рецептів та лікарських препаратів. До одного відомого і результативного засобу відноситься янтарна кислота. Чим вона допомагає, як діє і головне, як приймати бурштинову кислоту при похмілля? Про це відомо далеко не кожній людині.

Суть «сонячного каменю»

Янтарну кислоту називають в народі «каменем сонця», адже отримують її з натурального бурштину – магічного і священного для багатьох мінералу. Речовину було відкрито вже давно – в середині XVII століття. За такий довгий час вчені досконально вивчили всі корисні властивості з’єднання.

Встановлено, що янтарну кислоту виробляє сам людський організм, правда в дуже невеликих дозах.

Але при формуванні похмільного синдрому, коли в організмі істотно падає концентрація найважливіших мінералів, вимагається додаткова доза «сонячного каменю» в цілях підтримки і зміцнення сил людини. Перш ніж з’ясовувати, навіщо і як пити бурштинову кислоту з похмілля, давайте більш докладно вивчимо її природні таланти.

Властивості натурального речовини

В сучасній промисловості бурштинову кислоту отримують методом гідрування вихідної сировини. Отримане речовина являє собою безбарвні кристали, добре розчиняються в будь-якої рідини. «Сонячний камінь» славиться масою корисних властивостей для людського організму. Володіючи сильними антиоксидантними здібностями, він:

 1. Нейтралізує отрути.
 2. Знижує рівень цукру в крові.
 3. Знімає запальні процеси.
 4. Відновлює діяльність ЦНС.
 5. Стабілізує роботу мозкових рецепторів.
 6. Купірує ріст злоякісних утворень.
 7. Покращує функціонування нирок, серця і печінки.
 8. Розчиняє утворилися ниркові камені (навіть великих розмірів).

Янтарну кислоту активно використовують спортсмени у період інтенсивних тренувань і виснажливих змагань. Широко використовується вона і у багатьох галузях промисловості: хімічної, сільськогосподарської, фармацевтичної і харчової. «Камінь сонця» відомий під харчовою добавкою Е 363.

Без участі цієї речовини людський організм не здатний функціонувати. Мінеральна кислота необхідна людині для поліпшення метаболічних процесів, продукування енергії, поліпшення постачання тканин і органів киснем і підтримки хорошої фізичної форми.

Доведено, що бурштинова кислота не викликає алергічних реакцій і інших побічних явищ. Це природний адаптоген, властивий людському організму.

Янтарна кислота і алкоголь

На базі цього природного антиоксиданту виготовляють велику кількість препаратів, які успішно використовуються при знятті похмільних симптомів. Ця речовина входить до складу таких популярних засобів, як Лимонтар, ДринкOFF і Антипохмелин. Також допомагає бурштинова кислота після алкоголю і випущена в звичайній таблетованій формі.

За темою:  Чим краще похмелятись

Таблетки є основною і єдиною формою випускається кошти (в чистому вигляді). Частіше їх пакують у блістери по 10 штук. А ось обсяг, а відповідно і концентрація активної речовини варіюється. Він може бути 0,1, 0.25 і 0,5 мр. Від цього залежить ціна препарату, одного з найдешевших у світі фармацевтики.

Середня вартість бурштинової кислоти варіюється в межах 15-30 рублів.

Залежно від виробника, пігулки можуть містити як чисту мінеральну кислоту, так випускатися з додаванням в неї деяких допоміжних компонентів (частіше це невелика доза аскорбінової кислоти).

Суть дії препарату при похмілля

Головні компоненти, завдяки яким «камінь сонця» допомагає позбавитися від симптоматики похмільного синдрому – це сукцинаты (солі мінеральної кислоти). Саме ці речовини і забезпечують благотворний ефект. Яку основну небезпеку несе з собою алкоголь? Це його продукти розпаду – оцтовий ацетальдегід, який отруює всі внутрішні органи і системи.

Головне напрям дії натурального з’єднання – купірувати отруйна дія ацетальдегіду. Сукцинаты «сонячного каменю» сприяють посиленню метаболізму. Завдяки цьому ацетальдегід швидше розпадається на свої більш безпечні з’єднання: воду і оцтову кислоту. «Сонячний камінь» також сприяє більш швидкому виведенню з організму всіх токсичних залишків спиртного, що благотворно впливає на людину і приводить його в порядок.

Чи приносить бурштинова кислота шкоди

Слід пам’ятати, що ця речовина не є повноцінним медикаментом. Це всього лише БАД (біологічно активна добавка), хоча і знайома для людського організму. При похмілля «сонячний камінь» надає на ослаблений організм масу позитивних впливів:

 1. Сприяє відновленню клітинного дихання.
 2. Надає хороший протизапальний ефект.
 3. Покращує роботу нервової системи, підвищує стресостійкість.
 4. Нейтралізує шкідливі токсини, що залишилися після розпаду етанолу.
 5. Зміцнює роботу внутрішніх органів – серця, кишечника, печінки і нирок.
 6. Реанімує імунну систему, ослаблену після впливу спиртного.
 7. Прискорює окислювальні процеси, допомагаючи позбутися від залишків етилового спирту.
За темою:  Ознаки похмільного синдрому

Але даний БАД може завдавати і деякої шкоди. Правда, це пов’язано з його безконтрольним і рясним вживанням. Якщо не дотримуватися заданої інструкції або не прислухатися до побажань лікаря, можна нажити собі і побічні, не дуже приємні ефекти:

 • підвищення тиску;
 • алергічні прояви;
 • хворобливість в області шлунку;
 • дратівливість і скачки настрою.

Протипоказання

Янтарна кислота, незважаючи на всю свою корисність і безпеку, і має ряд протипоказань. Її не даремно називають «кислотою», в деяких випадках даний БАД може сильно дратувати слизову ШЛУНКОВО-кишкового тракту. Це і входить в основу всіх протипоказань даного засобу. Його не можна використовувати при:

 • глаукомі;
 • важкої гіпертонії;
 • сечокам’яної патології;
 • виразки 12-ти палої кишки або шлунка у гострій фазі;
 • гастриті, що супроводжується підвищеною кислотністю.

Як приймати бурштинову кислоту від похмілля в таблетках

Медики рекомендують використовувати даний засіб для зняття токсичної дії спиртного в наступних випадках:

 1. При похмільному синдромі.
 2. Для терапії алкогольної абстиненції.
 3. У комплексному лікуванні хронічного алкоголізму.

У двох останніх випадках дозу та курс лікування препаратом визначає медик виходячи зі стану хворого. А ось при похміллі бурштинову кислоту слід приймати по одній пігулці (з розрахунку 0,1 мг) щогодини. Гранично допустима добова доза – не більше 6 таблеток.

Лікарі настійно рекомендують приймати бурштинову кислоту в денний час. Цей засіб діє збудливо на нервову систему, що може спровокувати безсоння.

Також можна застосовувати бурштинову кислоту перед вживанням алкоголю – в профілактичних цілях. За годину-півтора до планованого застілля слід прийняти кілька таблеток препарату об’ємом 0,1 мг.

Сумісність кошти

Багато людей, частенько відчувають на собі неприємне похмілля і намагаючись якнайскорішим чином позбавитися від нього, намагаються приймати бурштинову кислоту одночасно з додатковими антипохмельными засобами. Перш ніж займатися подібними випробуваннями, вивчіть таблицю сумісності «сонячного каменю» з іншими антипохмельными препаратами:

За темою:  Як швидко позбавитися від похмілля
Засіб Сумісність Як краще приймати
Гліцин недоцільно, оскільки обидва препарати мають протилежну дію на ЦНС (гліцин заспокоює, а «сонячний камінь» бадьорить) доведеться вибирати щось одне
Магнезія даний засіб з янтарною кислотою має несумісність на хімічному рівні, тому одночасний прийом обох препаратів небажаний лікарі радять спочатку вжити магнезію, а потім, через 40-50 хвилин бурштинову кислоту
Мезим не рекомендується через несполучуваності складів цих речовин дотримуйтеся часового проміжку при прийомі бурштинової кислоти і мезима: 30-40 хвилин
Глутаргін також не рекомендується із-за різниці і несумісності хімічних складових рекомендовано дотримуватися 40-50-ти хвилинної перерви при прийомі
сода одночасно використовувати ці кошти безглуздо, так як сода, допомагаючи при похміллі, зміщує рН в бік олужнення, а янтарна кислота навпаки
сорбенти будь-якого виду одночасне застосування не рекомендовано, так як сорбенти поглинають речовини зі шлунка, не пропустять вони і активні компоненти янтарної кислоти після очищення шлунка прийняти сорбент, а через 1-2 години після відвідування туалету можна використовувати і БАД

Янтарна кислота – засіб унікальне. Тому обов’язково запасіться нею і поповните домашню аптечку. Вона стане в нагоді вам в багатьох випадках і навіть у таких, коли сил йти до найближчої аптеки просто немає. Янтарну кислоту можна з повним правом назвати доступним і надійним помічником при похміллі. Гарного самопочуття!

MAXCACHE: 0.38MB/0.00220 sec