Скільки вивітрюється пиво

На сьогоднішній день алкоголь отримав широке поширення, без нього не проходить жодне свято і захід. Один з найпоширеніших алкогольних продуктів, це, звичайно ж, пиво. Багато з його споживачів помилково вважають, що пиво легкий алкогольний напій, вживання якого не завдає особливої шкоди організму. Однак коли на ранок після його вживання належить важлива ділова зустріч, важкий робочий день або автомобільна поїздка, виникає закономірне питання, через скільки вивітриться пиво з організму? Для того щоб відповісти на це питання, необхідно розглянути процеси, в результаті яких визначається стадія сп’яніння.

Для того щоб мати стовідсоткову гарантію, що алкотестер покаже нульове значення, необхідно дочекатися того моменту, коли запах алкоголю повністю зникне з ротової порожнини.

Перевірка алкоголю в крові

Вивітрювання пива з організму прямо пропорційно обсягам вжитого напою. Крім цього, необхідно враховувати якість продукту і його сорт. Спиртовмісна продукція, що містить у собі концентрацію вуглекислого очі, засвоюється організмом протягом короткого часового відрізка.

Процес засвоєння організмом алкоголю також залежить від градуса напою. Чим менший відсоток становить цей градус, тим швидше алкоголь потрапить у кров. Помилковість думки про малий шкоду пива полягає в тому, що більшість споживачів вважають: раз в пиві міститься мала кількість градусів, значить, воно швидше засвоїться в організмі. Насправді, один літр пива фахівці прирівнюють до ста грамам горілки.

Багато людей намагаються заспокоїти себе тим, що коктейль з пива, соку чинить менший вплив на організм і сприяє швидкому розчиненню алкоголю в крові. Насправді ця думка є помилковим, так як відсоток вживаного алкоголю не змінюється. Крім того, вживання алкогольних напоїв на ситий шлунок, ніяк не впливає на стадію сп’яніння. За цей рахунок може лише збільшити часовий проміжок, необхідний для потрапляння алкоголю в систему кровообігу.

За темою:  За скільки алкоголь вивітрюється

Сила сп’яніння — поняття суто індивідуальне. Вона залежить від безлічі різних факторів, серед яких:

 • вага;
 • швидкість метаболізму;
 • стан внутрішніх органів;
 • психоемоційний стан.

Так, у людей, що володіють худим статурою, процес переробки алкогольних речовин організмом займає більший проміжок часу, ніж у людей з повним статурою. Існують спеціальні способи, завдяки яким можна розрахувати, скільки часу займе вивітрювання певних доз алкогольних напоїв. Існують навіть деякі правила, яких необхідно дотримуватися всім любителя пивних напоїв.

Пивний етикет

Одне з таких правил відноситься до керування транспортним засобом після вживання пива. Дуже часто можна почути питання, через скільки можна за кермо після того, як випив?

Вживання навіть однієї пляшки пінного напою призводить до затуплению реакцій організму. При мінімальних дозах вживання алкоголю, необхідно утриматися від водіння транспортного засобу мінімум сім годин. Такий простий прилад, як алкотестер, протягом цього часу здатний з легкістю виявити вміст алкоголю в крові. Багатьом здається, що якщо організм не проявляє ознак алкогольного сп’яніння, то це означає, що організм вже позбавився від його присутності. Однак це далеко не так.

На питання, через скільки вивітрюється пляшка пива можна відповісти, що розпад всіх складових цього хмільного напою займає близько трьох годин. Але варто пам’ятати, що цей час характерно лише для півлітра пивного напою. У разі вживання більшої кількості або більш міцних алкогольних напоїв, слід відмовитися від водіння в найближчі дванадцять годин.

Крім того, вживання алкогольних напоїв часом позначається на зовнішньому вигляді. Веселий вечір може призвести до того, що на ранок людина виглядає трохи «пом’ятим». Такий водій викличе природні підозри у працівників дорожньої служби.

Також алкоголь робить сильний вплив на мозкові реакції людини. Після його вживання порушується координація, реагування на швидкість рухомих предметів. При вживанні міцних алкогольних напоїв людські зорові органи погано реагують на світло, що може призвести до жахливих наслідків. Вживання алкоголю також впливає на ширину кута огляду. В результаті сукупності всіх цих факторів, уважність водія просто розсіюється, що приводить до порушень правил дорожнього руху, а іноді і більш серйозних наслідків у вигляді аварій.

За темою:  Таблиця виведення алкоголю з організму

Вживання великої кількості пива призводить до того, що навколо людини поширюється специфічний запах. Навіть при повному вивітрюванні алкоголю з організму цей запах може залишитися. Звичайно, його можна заглушити, використовуючи спеціальні таблетки, проте питання через скільки вивітрюється 2 літри пива дуже сильно цікавить багатьох водіїв. При нормальній роботі внутрішніх органів і хорошому метаболізмі, для повного вивітрювання такого обсягу, знадобиться не менше восьми годин.

Норми, встановлені законодавством

Ґрунтуючись на новому законі можна сказати, що концентрація парів алкоголю в одному літрі видихуваного повітря може становити п’ятнадцять сотих (0,15) міліграм. Даний показник настільки малий, що його здатні розпізнати тільки якісні прилади.

Що впливає на швидкість засвоєння алкоголю

Скільки вивітрюється пиво, для того щоб відповісти на це питання необхідно враховувати багато факторів. Для проведення розрахунків необхідно враховувати деякі індивідуальні якості людського організму. Приміром, здорова і нормально функціонуюча печінка, швидше розкладає шкідливі токсини. У результаті цього процес вивітрювання займає меншу тривалість. Для того щоб повністю розрахувати даний процес необхідно враховувати наступні обставини:

 • міцність і кількість градусів в алкогольному напої;
 • статеву приналежність;
 • здоров’я внутрішніх органів;
 • час доби і погодні умови;
 • кількість випитого напою;
 • кількість спожитої їжі разом з алкогольними напоями.

В середньому, для повного виведення слабоалкогольних напоїв з організму людини необхідно від восьми до дванадцяти годин.

Пам’ятка водію

Відсоток алкоголю в організмі після прийняття однієї пляшки пива, становить близько п’яти десятих проміле. Даної кількості спиртного, достатньо для того, щоб людський організм почав відчувати певні проблеми зі зоровими реакціями. Збільшення цієї концентрації може призвести до наступних наслідків:

 • пляшка пива — загальмованість реакції;
 • літр пива – погіршується сприйнятливість червоного кольору, сутінкового освітлення, відбувається звуження зорового огляду;
 • більше двох літрів – порушення координації рухів, керувати автотранспортом у такому стані неможливо.
За темою:  Антиполіцай: інструкція із застосування, відгуки

Безалкогольне пиво

Ще один цікавий нюанс пов’язаний з безалкогольним видом напою. Дослідники стверджують, що ніяких принципових відмінностей між складами алкогольного та безалкогольного пива немає. Єдина відмінність між двома сортами цього напою в відсотку його вмісту. Так, у безалкогольному пиві, відсоток алкоголю становить не більше п’яти десятих частки, коли в більш міцних сортах, це значення може досягати десяти відсотків. Тут головну роль грає не тільки сорт, але і якість продукту.

Сісти за кермо автомобіля після вживання однієї пляшки безалкогольного пива, можна буквально за кілька хвилин. Однак необхідно враховувати ті ж індивідуальні особливості організму.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00113 sec