Засіб від похмілля Монінг Кея

Коли людина весело зустрічає торжество, а стіл заставлений різними алкоголем, це призводить до того, що на ранок його чекає розплата у вигляді похмілля. Цей неприємний синдром супроводжують такі симптоми, як запаморочення, сухість у роті та напади нудоти. Людина може відчувати сильні болі в області живота і роздратування. Багато хто кажуть, що подібну ситуацію не уникнути і починають використовувати різні медикаменти.

Сьогодні існує засіб від похмілля Morning Care, яке знімає більшість неприємних симптомів, пов’язаних з алкогольним похміллям.

Історія препарату

Виробництво даного ліки було засновано трохи більше десяти років тому, а саме у дві тисячі п’ятому році в Південній Кореї. Випуском ліки займається фармацевтична корпорація Dong A. протягом десяти років вони зробили популярним свій продукт практично у всьому світі. На території Російської Федерації даний медикамент з’явився у дві тисячі десятому році.

Склад і компоненти

Унікальність даного препарату полягає в його інгредієнтах. Склад Morning Care містить в собі екстракти різних рослин з лікувальними властивостями. Саме завдяки їм і досягається позитивний ефект від застосування препарату.

 1. Куркума – у даному засобі ця рослина надає позитивний вплив на органи шлунково-кишкового тракту. У результаті його дії скорочується вплив токсинів на організм, а в ньому самому запускаються механізми регенерації. Крім того, даний інгредієнт сприяє нормалізації рівня холестерину.
 2. Розторопша – цей природний компонент збільшує захисні функції печінки. Наявність цього інгредієнта сприяє відновленню пошкоджених клітин і попереджає розвиток небезпечних ускладнень, викликаних продуктами розпаду етилового спирту.
 3. Ламінарія – цей вид морських водоростей є природним замінником цукру. Їх вживання в їжу сприяє збільшенню тонусу і надає організму максимальну кількість енергії. Позитивний ефект від вживання цього продукту спостерігається у збільшенні мозкової діяльності і здатності до концентрації. Крім цього, ламінарія є природним антидепресантом.
 4. Екстракт гуарани – допомагає знизити втому та зміцнити центральну нервову систему. Це природний засіб від головного болю, допомагає захистити шлунок і кишечник від руйнівної діяльності токсинів.
 5. Кудзу – знімає втому і м’язову напругу. Корінь цієї рослини допомагає знизити температуру і нормалізувати артеріальний тиск.
 6. Шовковиця – допомагає усунути зневоднення організму і наситити його корисними вітамінами. Крім того, листя рослини є хорошим засобом від діареї та гострого болю в районі живота.
 7. Вільха – одне з кращих рослинних засобів для лікування похмільного синдрому. Завдяки сприятливому впливу на організм, екстракт листя вільхи був доданий в лікувальний засіб. У цьому екстракті міститься величезна кількість поживних елементів, таких потрібних організму, ослабленому в результаті вживання алкоголю. Крім цього, даний інгредієнт збільшує здатність печінки протистояти продуктів етилового спирту. Дуже часто фахівці рекомендують приймати екстракт вільхи при лікуванні гепатиту, стеатозу та цирозу.
 8. Цибуля – один з кращих рослинних компонентів, що сприяє швидкому виведенню шкідливих токсинів з організму. Крім цього, цибуля допомагає знизити рівень вмісту поганого холестерину в крові і підвищує тонус судинної системи.
За темою:  Як позбутися від нудоти від похмілля

Способи застосування

Інструкція Монінг Кеа, говорить про те, що напій слід вжити одразу після застілля або перед тим, як лягти спати. Для того щоб підвищити позитивний ефект, засіб може бути вжито двічі, до застілля і після. Рекомендована одноразова доза становить сто мілілітрів.

Ефективність препарату

Про ефективність Morning Care відгуки говорять як не можна краще. Цей напій створений на основі тільки натуральних інгредієнтів, що дозволяє приймати його в ті моменти, коли прийом серйозних медикаментів протипоказаний. Фахівці говорять про те, що серед корисних властивостей напою слід виділити наступні:

 • збільшення захисних функцій печінки;
 • захист внутрішніх органів від токсинів і шкідливих хімічних елементів;
 • прискорення метаболізму;
 • запобігання проблем, пов’язаних з травною системою;
 • усунення симптомів алкогольного похмілля;
 • попередження розвитку небезпечних патологій на тлі похмільного синдрому.

Де купити

Даний засіб можна придбати в багатьох магазинах, аптеках та інтернет-порталах. Ціна Монінг Кеа становить близько двохсот карбованців за один флакон об’ємом сто мілілітрів. Важливо враховувати, що при здійсненні замовлення через інтернет-магазини, ціна на доставку може перевищувати вартість ліки в кілька разів.

Протипоказання

Засіб від похмілля Монінг Кея не має певних протипоказань. Однак при першому прийомі необхідно бути обережним, так як існує ймовірність алергічної реакції на компоненти даного засобу.

Фахівці говорять про те, що завдяки тому факту, що в Монінг Кея кількість активних елементів не перевищує граничних значень, ймовірність появи алергії становить не більше трьох відсотків.

MAXCACHE: 0.37MB/0.00116 sec