Як пиво впливає на жіночий організм

Пиво – бурштиновий хмільний напій вже давно став найбільш популярним і шанованим. Захоплюються хмелем і представниці слабкої статі. За статистикою, все більше жінок поповнюють лави пивних шанувальників. Але чому цей напій став таким популярним у жінок? А як же шампанське і вино, що традиційно вважаються «жіночими»?

Часи і звичаї змінюються, жінки отримують все більше прав, працюючи і живучи нарівні з чоловіками. Потихеньку прекрасні дами відвойовують все більше чоловічих захоплень. Але задаються чи шанувальниці хмелю питанням, як пиво впливає на жіночий організм? А між тим, пивне вплив далеко не так безпечно, про що віщають його виробники.

Вплив пива на жіночий організм

Жінки сильно відрізняються від сильної статі як у фізичному плані, так і в психоемоційному. Частенько прекрасні дами підсідають на цей бурштиновий і привабливо-освіжаючий слабоалкогольний напій, щоб розслабитися і зняти стрес.

Будь-яка доза алкоголю, навіть мінімальна завдає організму людини (а особливо жіночого) непоправної шкоди.

Особливо враховуючи, що всі процеси розпаду і виведення залишків етилового спирту у жінок відбуваються набагато повільніше, ніж у чоловіків. Це легко пояснити з фізіологічної точки зору. Справа в тому, що у жіночого організму уповільнені всі метаболічні системи. Внутрішні органи не особливо добре справляються з переробкою етанолу.

Чим небезпечне пиво

Хмільний напій, такий привабливий і привабливий, на ділі виявляється грізним і нещадним ворогом. У складі будь-якого пінного входить хміль. Саме ця складова і дарує пива терпкуватий смак і оригінальний аромат. Але хміль – це не просто нешкідливий натуральний ароматизатор.

До хмелю відноситься рід квіткових рослин родини конопляних. Природний хміль багатий на вміст фітоестрогенів, які є аналогами жіночих гормонів.

Саме тому і практично всі чоловіки – багаторічні пивні шанувальники, мають об’ємним «пивним животом і суто жіночими рисами. Відзначається зростання грудей, стегон, зменшується оволосіння. Але що поганого можуть принести з собою фітоестрогени для жінок? Адже вони відповідають власним жіночих гормонів.

Надлишок і велике накопичення фітоестрогенів згубно для будь-якого організму, і для жіночого в тому числі. Така ситуація призводить до вельми плачевних результатів, що стосуються в першу чергу репродуктивної здатності жінок.

Проблеми репродуктивної системи

Шкода пива на організм жінки в першу чергу позначається на її природному стані. Головне завдання жіночого організму – виносити і народити здорове потомство. Грубе втручання фітоестрогенів безжально руйнує природні функції жіночого організму, приводячи до:

  1. Безпліддя. Жінці, занадто сильно захопленої пивом, не вдається завагітніти. Її матка під дією хмелю стає крихкою, втрачає еластичність і здатність утримувати плід. Якщо навіть зачаття і станеться, занадто великий ризик викидня і розвитку позаматкової вагітності.
  2. Порушенням місячного циклу. На це впливає різке звуження маткових труб, що перешкоджає нормальному виходу дозрілої яйцеклітини.

Навіть якщо любительці пива і вдасться виносити малюка, в 70% випадках (особливо якщо жінка не відмовляється від пива і під час вагітності) у новонародженого діагностується епілепсія і судомні напади.

Зміни зовнішності

Щоб зрозуміти, чим пиво шкідливо для жінок, зверніть увагу, як виглядає типова любителька пінного з багаторічним стажем. Грубий голос, оволосіння на обличчі і грудях, пивний живіт, зайва вага. Такі неприємності відбуваються з вини того ж фітоестрогену.

До появи целюліту і ожиріння призводить і улюблена пивниця закусь у вигляді чіпсів, горішків, солоних сухариків і рибки. Якщо захоплено п’єш хмільний напій, на столі завжди присутня така закуска. І адже пиво не п’ється малими порціями, відповідно вживається і багато нездорової їжі.

Серцево-судинні захворювання

До складу хмільного пінного виробники активно додають різні хімічні стабілізатори в цілях збільшення і поліпшення піни. Практично завжди в склад таких стабілізаторів входить кобальт. Це з’єднання міститься і в міокарді (серцевого м’яза). Проблеми з роботою серця починаються, коли концентрація кобальту перевищує всі допустимі пороги.

Встановлено, що якщо людина п’є пиво навіть раз в 6-7 діб, концентрація кобальту в організмі і, зокрема, серцевому м’язі, підвищується в 10-12 разів.

Онкологічні процеси

Надлишок фітоестрогенів стає поштовхом до анормальному поділу клітинної тканини. Особливо це стосується органів травлення і грудних залоз. Представниці прекрасної статі, що вживають пиво кожен день, ризикують зіткнутися з раком грудей і травлення в 3 рази частіше, ніж непитущі.

Крім онкологічних процесів, активні складові піни негативно позначаються і на роботі ШЛУНКОВО-кишкового тракту. Хімічні добавки викликають стійкі роздратування і розвиток серйозних запальних процесів шлунка і стравоходу.

Поведінкові проблеми

Надмірне захоплення пінним провокує і кардинальні зміни в жіночому поведінці. Якщо чоловік зловживає пивом, страждає від статевого безсилля і значного зниження лібідо, у жінок відзначається протилежна реакція. Пивні любительки схильні до посилення статевої активності. При цьому, навіть не розбираючи, з ким вступати у інтимні відносини (немає вибору партнера).

Шкодить безалкогольне пиво

Не варто вірити на слово активним і прагне продати якомога більше своєї продукції виробникам. Повністю безалкогольного пива не існує. У будь-якому пінному напої, навіть і цієї категорії, присутній хай малий, але відсоток етилового спирту.

Кількість етанолу в безалкогольному пиві варіюється в межах 0,2—1,5%. Особливо яскравого шкоди він не приносить, але шкоду для жіночого організму все ж має.

Безалкогольне пиво і вагітність

Деякі люди стверджують, що якщо вагітної хочеться скуштувати пива (а таке бажання часто присутній у майбутніх матусь), можна пити без обмежень безалкогольне пиво і жодної шкоди при цьому не буде. Це глибоке і дуже небезпечна помилка. Етанол, навіть у мінімальній процентовке, все одно досягне плаценти і матиме на розвиток малюка самі небезпечні наслідки.

Пиво пива ворожнечу. Є і по-справжньому непогані сорти безалкогольного пива, які відповідають всім стандартам якості і не чинять шкоди навіть вагітній жінці. Це залежить від технологічних процесів, які використовувалися при виготовленні безалкогольного пива:

Мембранна технологія. Пиво, з якого етиловий спирт був видалений шляхом використання мембранних технологій, дозволяється вживати, правда, в дуже розумних і невеликих кількостях.

Але таке пиво зовсім несхоже на сьогодення і має не особливо приємним смаком. Натомість вона дійсно є безпечним з-за відсутності в ньому етилового спирту і цукру.

Бродіння. Таке пінне на виході відрізняється величезною кількістю цукру. Це дуже згубно позначається на організмі будь-якої жінки, а тим більше вагітної. Також встановлено, що «безалкогольний» хмільний напій, виготовлений даними способом, містить багато консервантів і хімічних аромазаменителей.

Щоб вагітної скуштувати жаданого напою, слід дуже ретельно підходити до процедури вибору безалкогольного пива. Пильно вивчайте склад – там не повинно бути нічого, крім солоду, хмелю і дріжджів. Але навіть таким напоєм захоплюватися не варто.

Чим пиво корисно для жінок

Але не все так похмуро й сумно. Про пивний напій ходить безліч легенд і чуток. Відомо і вже з давніх часів, що пиво – справжнє, натуральне, приносить людському організму і користь. Користь і шкода пива для жінок коливається в ту або іншу сторону за кількості споживаного хмелю. Все добре в міру.

Фахівці рекомендують вживати тільки «живе» пиво, якщо хочеться випити ароматний напій і не дістати собі масу проблем. «Живим» називається пиво, що містить живі культури пивних дріжджів. У такому хмелі у великій кількості містяться такі корисні речовини:

  • кальцій;
  • фосфор;
  • марганець;
  • вітаміни групи В.

Користь пива для жіночого організму полягає в чудовій здатності виведення токсинів і шлаків. До того ж «живе» пінне сприяє значному зниженню цукру в складі крові. Правда, тут є один нюанс. Всі корисні для жіночого організму властивості таке пиво зберігає лише в перші кілька годин після виготовлення.

Тому для здоров’я корисно пити тільки свіжозварене пиво. Його можна приготувати самостійно, скориставшись численними рецептами. Або купити в спеціалізованих пивних крамницях. «Живе» пиво можна зустріти і на прилавках великих маркетів.

Навіть вживаючи здоровий хміль, не забувайте про розумному підході до пивного розслабленню. В надмірних кількостях шкоди організму жінки і принесе даний напій. Дозволяти собі насолодитися оригінальним смаком і терпким запахом можна лише раз на тиждень, покуштувавши пляшечку пива.

Тільки помірно споживання «живого» пива може надати на жіночий організм істотну користь.

Всі медики однозначно схиляються до думки, що пити навіть здоровий хміль дозволяється лише дорослим жінкам. Юним дівчатам слід взагалі утриматися від вживання будь-якого пива. Такий напій дуже негативно позначається на формуванні репродуктивної системи і дітородної функції.

Не забувайте про це, кидаючи погляди на привабливі пивні ряди в магазинах. Всьому свій час. Дайте можливість власного організму подорослішати і сформуватися. І якщо ви мрієте про здорових і міцних дітей – залиште вживання хмелю на більш старший вік. Бережіть себе!

За темою:  Алкоголь при цукровому діабеті 2 типу

MAXCACHE: 0.38MB/0.00491 sec