Можна годуючій мамі безалкогольне пиво

Незважаючи на те, що безалкогольне пиво позиціонується як продукт, що не має у своєму складі алкоголю, серед інгредієнтів міститься близько двох відсотків етилового спирту. Цей напій з’явився в тридцятих роках минулого століття, коли в багатьох штатах Америки було запроваджено антиалкогольний закон. Для того щоб не втрачати прибуток і не закривати виробництво, посібникам багатьох пивних концернів довелося вдатися до випуску подібного напою.

Для приготування цього пінного напою на основі ячмінного солоду і хмелю потрібно кілька місяців, під час яких, напій повинен, як слід заграти. Однак подібний підхід не рентабельний для виробничих цілей.

Для того щоб прискорити процес, пиво додаються спеціальні хімічні добавки.

Нижче будуть розглянуті ці добавки та їх дія на організм:

  1. Бензонат натрію – один з найсильніших канцерогенів, мають здатність впливати на дезоксирибонуклеиновую кислоту. Цей консервант додається до продукту, щоб надати йому насичений яскравий колір і збільшити термін зберігання. Часто, саме зміст цього консерванту в пиві, призводить до розвитку алергічних реакцій у немовлят, в організм яких він потрапляє з молоком матері.
  2. Кобальт – це хімічна сполука має негативний вплив на механізми роботи таких органів, як серце і шлунково-кишковий тракт. Потрапляючи в організм дитини, він стає причиною появи кишкових кольок і нервового стану на цьому грунті. Кобальт додається в пиво для додання продукту густої піни.
  3. Цукровий замінник – сироп на основі фруктів і глюкози. Відкладається у жирових складках.

Навіть безалкогольне пиво містить всі ці небезпечні компоненти, але їх концентрація значно зменшена у порівнянні з іншими сортами. Можна безалкогольне пиво при грудному вигодовуванні, питання не з легких, так як слід брати до уваги вплив цих речовин на організм.

Як пиво потрапляє в грудне молоко

У період лактації, кожен із вжитих продуктів потрапляє в склад грудного молока. Саме тому фахівці рекомендують у цей час з особливою ретельністю підходити до вибору продуктів харчування.

Алкоголь потрапляє в молоко буквально через кілька хвилин після його вживання.

Концентрація алкоголю в молоці прирівнюється до концентрації спирту в кровоносній системі. Тривалість процесу виношування призводить до того, що в цей період жінка відмовляється від вживання багатьох продуктів. Багато матусі відразу після народження дитини запитують лікарів можна пиво при грудному вигодовуванні. На думку фахівців, від вживання однієї склянки безалкогольного напою, страшних наслідків не буде. Але це стосується лише тих матерів, чиї діти не мають якихось вроджених захворювань.

Подібні напої несуть загрозу здоров’ю дитини лише в тому випадку, коли вживання пива носить регулярний характер.

Безалкогольне пиво при ГВ призводить до розвитку наступних ситуацій:

  • з’являються регулярні головні болі;
  • зменшується кількість виробленого молока;
  • в жіночому організмі збільшується кількість чоловічого гормону;
  • через сечогінного ефекту з організму вимивається калій;
  • збільшується апетит і з’являється зайва вага.

Вплив алкоголю на організм дитини

В дитинстві, всі необхідні для розвитку поживні елементи і мінерали, дитина отримує разом з материнським молоком. Коли жінка в цей період вживає навіть слабкі алкогольні напої, це призводить до того, що кількість необхідних вітамінів і поживних речовин у складі молока помітно знижується.

Дитина питущою матері, може відстати в розвитку від своїх однолітків, відчувати проблеми, пов’язані з недоліком ваги і відсутністю імунітету. Всі ці симптоми сприяють тому, що дитина стає млявим і байдужим до всього що відбувається.

При годуванні груддю необхідно пам’ятати про те, що для того щоб алкоголь вивітрився з організму необхідно мінімум кілька годин. Це стосується лише мінімальних доз напою зниженою фортеці. Чим більше дозування і вище градус алкоголю, тим більший проміжок часу знадобиться на його виведення.

Саме ґрунтуючись на цих даних можна розрахувати необхідний проміжок часу для виведення алкоголю з організму. Потрібно враховувати такі параметри, як вага і швидкість метаболізму. В залежності від того, як алкоголь діє на людину, можна розрахувати кількість максимальної дозування. При індивідуальній непереносимості цієї категорії продуктів, слід повністю виключити їх вживання.

Навіть невелика кількість безалкогольного напою може стати причиною розвитку у дитини захворювань шлунка та печінки. У дитячому віці у дітей відсутній імунітет, у зв’язку з цим вживання пива годуючої мамою, може стати причиною появи алергічних реакцій. Алкоголь дуже впливає на стан дитячої нервової системи, всього келиха пінного напою досить для того, щоб дитина став примхливим і нервовим. В окремих випадках цей напій може стати причиною розвитку епілепсії і летального результату.

Фахівці відзначають, що вживання безалкогольного пива під час вагітності, менш шкідливо для організму дитини, ніж в період лактації. Справа в тому, що в момент розвитку ембріона, від впливу різних токсинів та інших шкідливих речовин його захищає плацента. В період лактації дитина беззахисна проти цих речовин. Саме в цьому полягає важливість вживання тільки правильних продуктів.

Сильне бажання випити пива говорить про те, що раціон складено неправильно. Організм тим самим намагається сказати, що йому не вистачає певних груп вітамінів. Ці вітаміни містяться в висівках, свіжих овочах, м’ясі й кисломолочних продуктах.

Пиво та лактація

Існує досить поширений міф про те, що вживання пива сприяє збільшенню кількості грудного молока. Правда це чи вигадка, сказати досить важко. На думку фахівців, твердих доказів цього факту на сьогоднішній день не існує.

З недавнього часу, подібний продукт, що впливає на збільшення кількості грудного молока, з’явився в Японії. За запевненням японських лікарів, вживання саме цієї марки безалкогольного пива несе тільки сприятливий вплив на організм. Для посилення лактації можна використовувати спеціальні фіто-чаї.

Як правильно пити пиво під час лактації

На питання чи можна годуючій мамі безалкогольне пиво, можна відповісти позитивно лише в одному випадку. Якщо правильно підійти до цього процесу і використовувати всі заходи для того, щоб знизити шкідливість впливу спиртного на незміцнілий організм, то невелика кількість пива вжити можна.

Після вжитого алкоголю ні в якому разі не можна годувати дитину грудьми мінімум дванадцять годин. Перед вживанням напоїв потрібно зцідити таку кількість молока, якого дитині вистачить на кілька процедур годування. Пам’ятайте, що від вживання подібних продуктів слід утриматися до того часу, поки дитина не досягне тримісячного віку.

Перед вживанням напою потрібно ознайомитися з його складом і датою виготовлення. Дуже важливо дати вивітритися газу, оскільки його вміст у молоці може стати причиною проблем з шлунково-кишковим трактом.

Періодичність вживання таких напоїв не повинна перевищувати двох разів на тиждень, максимальна рекомендована доза становить одну пляшку пива ємністю півлітра. При виникненні різних алергічних реакцій як у матері, так і у малюка, від вживання навіть слабкого спиртного краще відмовитися.

Думка фахівців

На думку фахівців, краща заміна слабоалкогольних напоїв та безалкогольному пиву — це свіжозварене живе пиво. У цьому пиві використовуються тільки натуральні продукти, і завдяки відсутності різних консервантів воно менш згубно впливає на організм.

Якщо ви страждаєте від спраги» до пінному напою, то потрібно розуміти, що максимальна дозволена доза становить одну пляшку безалкогольного пива. Вибираючи марку, обов’язково дивіться на термін зберігання продукту. Чим він менше, тим менше консервантів в ньому міститься. Існує величезна різниця між пивом, що продається в пляшках і банках. У банкове пиво концентрація консервантів підвищена в кілька разів.

Вживання алкоголю в період лактації — це страшний експеримент над здоров’ям дитини. Для того щоб уникнути страшних наслідків для організму, краще всього відмовитися від споживання алкоголю. Необхідно в першу чергу проявити турботу про свого малюка і тільки потім йти на поводу своїх бажань.

За темою:  Скільки алкоголю в безалкогольному пиві