Можна пити пиво під час вагітності на ранніх строках

Про те, як пиво впливає на вагітність, існує чимало «страшилок». Кожна жінка, яка готується стати матір’ю, повинна розуміти, що алкоголь і вагітність поняття несумісні. Потрібно розуміти, що як і зловживання, так і періодичне використання алкоголю стає причиною появи небезпечних наслідків для здоров’я майбутнього малюка. У зв’язку з цим, хотілося б розглянути, чи є безпечні дози для вагітних.

Норма споживання алкоголю

Можна пити пиво під час вагітності на ранніх термінах турбує багатьох майбутніх мам. Причина інтересу подібного роду полягає в тому, що дізнаються про вагітність на третьому або четвертому тижні розвитку плоду. За незнання дівчина в ці дні могла випити пива або більш міцний напій. Саме з цим пов’язана заклопотаність подібним питанням.

Часто багато хто з нас чули про те, що невелика кількість червоного вина йде на користь жінці, що знаходиться в положенні. У цих словах є частка правди, оскільки вживання вина сприяє посиленню апетиту і підвищення рівня гемоглобіну. Але як це відбивається на плоді, і що може послужити розвитку патологій?

Шкода алкоголю на розвиток ембріона доведений науковими фактами. За даними досліджень фахівців, частина спожитого матір’ю спиртного напою потрапляє в організм майбутнього малюка. Грунтуючись на цьому, можна сказати, що дитина також бере участь у вживанні алкоголю.

Крім цього, потрібно враховувати, що кожен організм індивідуальний. Чи можна вагітним пити пиво повинен вирішувати спеціаліст, який веде спостереження за перебігом вагітності. Важливо розуміти, що для кого-то один келих пива є нормою, а для інших він може стати пусковим механізмом до розвитку патологій.

Крім цього, потрібно розуміти і різницю в напої різної міцності. Незважаючи на те, що всі вони несуть однаковий шкоду, кількість шкідливих речовин в одній і тій же дозі різних напоїв розрізняється. Також потрібно усвідомлювати, що таке поняття, як безпечна доза на адресу алкоголю, неприпустимо. Загрозою для розвитку малюка може стати навіть безалкогольний сорт пива.

За темою:  Чи можна пити медичний спирт з аптеки

Причини вживання алкоголю

Давайте розглянемо ті причини, які штовхають майбутніх матусь пити пиво під час вагітності. Одна з таких причин полягає в яскраво вираженому вимозі організму отримати дозу спиртного напою. В таких ситуаціях жінки просто не в силах встояти перед спокусою, і іноді порушують рекомендації лікарів щодо спиртного.

Чималу роль у цьому питанні відіграє і наявність звички випити пару келихів в затишній атмосфері. Атмосфера, що панує в теплих дружніх компаніях, відіграє потужну роль на емоційний фон майбутньої матері. Якщо вона перебуває у компанії людей, що вживають алкоголь, їй може стати надзвичайно складно відмовитися приєднається до возлиянию.

У рідкісних випадках, причина нестримного бажання випити алкоголю криється в наявності залежності, простіше кажучи, алкоголізму. Але при будь-якому розкладі, перш ніж вживати алкоголь, потрібно задуматися про наслідки.

Чому вагітних тягне до алкоголю

За визнанням кожної третьої матері під час вагітності хочеться пива, при цьому цій жадобі практично неможливо протистояти. Що цікаво, бажання випити «пінного» відчувають навіть ті, хто не має пристрасті до подібних напоїв. Працівники медицини кажуть, що зміна смакових пристрастей є причиною кардинальних змін у роботі організму. Брак певних мінералів і мікроелементів призводить до появи подібних бажань.

Лікарі рекомендують приймати до уваги той факт, що весь алкоголь ділиться в організмі матері навпіл з дитиною. Втратити контроль і зробити пару ковтків напою нормально, якщо немає сил протистояти бажанням.

Токсини, які містить у собі будь-який алкоголь, потрапляють в організм дитини через плаценту. Саме вони можуть стати причиною кисневого голодування плоду і більш серйозних наслідків. Для організму, що розвивається особливо небезпечні різні консерванти і домішки, які додаються у продукт, разливающийся по бляшанках.

Шкода для організму і несе безалкогольний сорт напою, так як вміст консервантів в ньому підвищений в кілька разів.

Жага алкоголю, зокрема пива пояснюється нестачею в організмі вітамінів групи «В». Для насичення організму цими вітамінами найкраще підійде моркву. При появі бажання випити пива, потрібно додати в раціон наступні продукти:

  • кисломолочні вироби;
  • житній хліб;
  • картопля;
  • горіхи;
  • сири;
  • яйця.
За темою:  Що таке алкогольна кома та її наслідки

Коли стоїть питання, чи можна вагітним пиво якщо дуже хочеться, то фахівці рекомендують використовувати нефільтрований сорт напою. У цьому пиві відсутні сторонні домішки, у вигляді барвника і консервантів.

Як алкоголь впливає на плід на початку розвитку

Перший триместр вагітності має величезний вплив на формування плоду. Особливо небезпечне вживання алкоголю в період формування органів і основних систем майбутнього організму. Починаючи з восьмого тижня терміну вагітності треба відмовитись від будь-якого вживання алкоголю, навіть в мікроскопічних дозах. Всього один ковток «неміцного» напою може стати фактором появи викидня.

У складі алкогольних напоїв міститься безліч різних токсинів, які є отрутою для внутрішніх органів людини. Саме ці токсини можуть стати причиною порушення рівноваги розвитку майбутньої дитини. Це стосується як фізичного, так і психічного здоров’я малюка.

Пам’ятайте, що алкоголь за лічені секунди проникає в кров, і плацента для нього не перешкода.

На організм вагітної жінки і майбутньої дитини негативний вплив надає не сам спирт, а продукти з’являється в момент його реакції з ферментами. Ацетальдегід є причиною ураження нервових закінчень плода і несуть руйнівну дію на багато клітини не до кінця сформувалися органів.

Крім цього, вживання алкоголю вносить свої корективи в обмін поживних речовин. Регулярне вживання спиртного в цей період життя призводить до того, що знижується кількість вітамінів, що циркулюють в кровотоці.

Дуже важливо знати, що етап формування внутрішніх органів плоду починається з третього тижня. Саме у цей відрізок часу потрібно бути гранично уважним по відношенню до майбутнього малюка. Організм потребує захисту матері від шкідливих впливів.

Починаючи з чотирнадцятої тижня, утворені органи, які починають своє вдосконалення. На даному етапі, багатьох матусь цікавить чи можна вагітним пиво у другому триместрі. Якщо говорити про вплив алкоголю на формування внутрішніх органів, то можна сміливо заявляти, що шкоди вже не буде. Однак надмірне вживання пива може стати причиною порушень, пов’язаних з функціями цих органів.

За темою:  Користь нефільтрованого пива

Алкоголь протягом перших двох тижнів

Невелика кількість алкоголю, яка випивається всього пару раз за всю тривалість вагітності, навряд чи призведе до непоправних наслідків. Але важливо враховувати індивідуальність організму і якість спиртного. Коли жінка хоче алкоголь — це говорить про нестачу в організмі певних речовин. Ті ж самі речовини можна отримати і з натуральних продуктів, які несуть організму тільки користь.

Існують ситуації, коли дівчина вживає спиртне, не знаючи про те, що в ній зароджується нове життя. В подібній ситуації немає місця паніці. Головне, протягом всього строку, утримуватися від спиртного.

У перші кілька тижнів формування тканин і органів не спостерігається. На цьому етапі яйцеклітина знаходиться в такому стані, що алкоголь або не принесе шкоди, або повністю уб’є зародок. Переживати про вживання спиртовмісних рідин в такий період не варто, а от від подальшого вживання потрібно утриматися.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00049 sec