Можна провозити алкоголь в багажі у літаку

Серед любителів подорожей часто піднімається питання про те, чи можна провозити алкоголь в багажі в літаку. Дуже часто людей вводить в оману поширений стереотип, що спиртне може скрасити політ і перетворити його в захоплюючу пригоду. Цей стереотип був складний завдяки голлівудським фільмам. На ділі все виглядає зовсім інакше. У багатьох країнах представники служби контролю мають повне право не допустити пасажира до вильоту, конфіскувати все спиртне або виставити штрафні санкції.

Як уникнути неприємностей

Для того, що попередити розвиток подібної ситуації, потрібно для початку визначити спосіб транспортування спиртного. До того як закуповуватися спиртовмісними рідинами, потрібно уточнити на офіційному інтернет-ресурсі авіаперевізника, скільки літрів можна перевозити в багажі в літаку. При появі переживань за цілісність подібного вантажу, можна взяти пляшку в ручну поклажу.

Існує категорія пасажирів, які відчувають сильну паніку перед майбутнім польотом і за допомогою спиртного намагаються вгамувати свою фобію. Яка б причина не була, потрібно знати і дотримуватися правил авіаперевезень.

Для того щоб уникнути неприємних ексцесів, краще всього перед вильотом ознайомитися з усіма інструкціями компанії, що займається авіаперевезеннями. На офіційних інтернет-сторінках авіаперевізників легко знайти усі дані про те, яке число пляшок зі спиртним допускається перевозити, і дозволено робити це взагалі. Кожен авіаперевізник в обов’язковому порядку повинен надавати пасажирам дану інформацію.

Про норми перевезення алкоголю в Росії

Давайте розберемо, скільки алкоголю можна провозити в літаку в багажі користуючись російськими літаками. У цьому плані, вітчизняні авіарейси представляють своїм пасажирам деякий спокій. Сьогодні є встановлені норми, пов’язані з транспортуванням этилосодержащих напоїв.

Так, подорожуючим, що знаходяться у віці старше двадцяти одного року, дозволяється транспортувати необмежену кількість спиртного, міцність якого не вище двадцяти чотирьох градусів. Якщо алкоголь містить більшу кількість градусів, то його обсяг не повинен перевищувати п’яти літрів для кожного пасажира.

Прийміть до уваги той факт, що провозити спиртне, міцність якого понад сімдесяти градусів, авіакомпанія «Аерофлот» не допускає.

У зв’язку з цим потрібно сказати про те, що обмеження на транспортування алкоголю на всій території РФ, авіакомпанія накладає тільки на кількість вмісту спирту в рідині. Крім цього, потрібно пам’ятати про те, що дуже часто прийом та видача багажу здійснюється недбало, що може призвести до того, що скляні пляшки просто розіб’ються. Якщо подібна ситуація має місце, то варто оглянути сумку або валізу на сліди пошкоджень. Якщо вони відсутні, то компенсації досягти не вийде.

За темою:  0,16 проміле — це скільки можна випити алкоголю

Митні норми

Питання про те, скільки алкоголю можна провозити через кордон, більш складний. Тут потрібно враховувати митні правила країни, в яку ви збираєтеся. У кожній із закордонних країн, ці правила відрізняються і мають свої особливості. Саме тому так важливий шлях призначення. Ознайомитися з подібним питанням, чи можна у туроператора, якщо ви відправляєтеся на відпочинок по путівці. Крім цього, в інтернеті можна знайти безліч потрібної інформації на сайтах авіаперевізників і тієї країни, куди ви зібралися.

Для країн Євросоюзу існують єдині вимоги до перевезення спиртних напоїв. Так, кожен пасажир має право перевозити таку кількість напоїв:

  • одну тару з алкоголем будь-фортеці;
  • кількість, що не перевищує двох літрів спиртного міцністю двадцять два градуси і вище;
  • кількість, що не перевищує чотирьох літрів вина;
  • кількість, що не перевищує шістнадцяти літрів пива.

Потрібно враховувати, що дозволено провозити, тільки один з видів спиртних напоїв. Хотілося б окремо відзначити нюанс, з яким мало хто знайомий. У разі якщо алкогольний продукт був придбаний не в країнах Євросоюзу, але пересадка з одного авіарейсу на інший, що відбувається в ЄС, співробітники аеропорту мають повне право вилучити алкоголь при порушенні вищеописаних правил.

З метою заспокоєння можна додати кілька слів про те, що більшість країн учасниць ЄС, славляться вишуканою і якісним смаком алкогольних напоїв. Подорожуючи по Європі, ви просто зобов’язані спробувати кращі вина і пивні напої.

Зачіпаючи тему того, скільки можна провозити спиртного в багажі у літаку, прямуючи з-за кордону в Росію, потрібно враховувати, що у зв’язку з включенням Росії в число країн митного союзу, встановлені нові правила.

Максимальний обсяг спиртного перевозиться одним пасажиром становить п’ять літрів. Якщо кількість напоїв перевищить цю норму, то частина алкоголю буде вилучено. Крім цього, треба брати до уваги, що за кількість, що перевищує три літри спиртного, потрібно буде внести мито.

За темою:  Позбавлення прав за алкогольне сп'яніння

З Російської Федерації можна вивести лише один літр спиртного, міцність якого складає вище двадцяти двох градусів. До цієї кількості можна додати ще два літри алкоголю, міцність яких не перевищує цього значення.

Особливою популярністю у російських туристів користується Єгипет. У зв’язку з цим хотілося б згадати про митні правила цієї країни. На територію Єгипту жителі Росії можуть ввезти не більше одного літра напоїв з вмістом двадцяти двох відсотків етилового спирту. Також в країну можна провозити близько двох літрів менш міцного алкоголю. Головний нюанс перевезення спиртного авіарейсом полягає в тому, що алкогольний продукт повинен бути запечатаний в заводську упаковку.

Спиртне і ручна поклажа

Кожна з авіакомпаній намагається зробити політ для своїх пасажирів найбільш комфортним і безпечним. Існують спеціальні норми, з допомогою яких контролюється транспортування рідин в ручній поклажі. Будь-який вид алкоголю відноситься до цієї категорії продуктів, тому перед польотом потрібно уважно ознайомитися з цими рекомендаціями.

Кожному пасажирові дозволено брати на борт не більше ста грамів рідин у непошкодженій заводській упаковці. Самостійно упаковувати рідину можна лише в прозорі пакети з замком-блискавкою. Перед посадкою, цілісність цієї упаковки може бути перевірена.
Незважаючи на всю жорсткість цього регламенту, він є основою безпечних перельотів.

Регламент для продукції Duty Free

Кожен з мандрівників не раз чув і бачив знамениту мережу магазинів Duty Free. Дана мережа веде безтаможенную реалізацію своїх виробів, і радує кожного покупця низькою ціною товару. У більшості випадків ці торгові майданчики розташовуються на території аеропорту.

На продукцію цих магазинів майже не діють різні обмеження. Це говорить про те, що можна провозити будь-яку кількість алкоголю, який не буде вилучений з-за перевищення норми. Також даний вид товарів допускається до провозке в ручній поклажі.

Щоб уникнути конфузу і неприємної ситуації потрібно слідувати правилам провозу подібних товарів. Пам’ятайте про те, що до транспортування допускається алкоголь, запечатаний у фірмову упаковку цього магазину. Відкривати упаковку до моменту приземлення неприпустимо.

Вживання спиртного під час польоту

Це питання так само популярний, як і питання про те, скільки можна провозити алкоголю. Відповідь на нього може дати тільки співробітники авіакомпанії. Для того щоб дізнатися всю необхідну інформацію можна скористатися офіційним сайтом.

За темою:  Скільки проміле дозволено в Росії

Дуже часто подібні служби обмежують своїх пасажирів в цьому питанні. Існують і рейси, де спиртне можна придбати у бортпровідників. Подорожуючи подібними рейсами, пам’ятайте про те, що провідник має повне право відмовити у продажу, грунтуючись на своїх почуттях. Крім цього, асортимент, надається співробітниками компанії, досить малий.

Існують рейси з тарифами «все включено», де пасажиру надається будь-яке спиртне на його смак. Однак ціни на такі рейси набагато вище стандартних.

Це потрібно знати

Одне з популярних помилок полягає в тому, що пасажири авіарейсів відчувають впевненість, що огляд сумок з багажем здійснюється на митниці при виїзді. Хочеться сказати, що це не зовсім так. Такі східні країни, як Емірати проводять суворий контроль багажу кожного туриста в’їжджає в межі країни. Провести алкоголесодержащие напої в арабські країни неможливо.

Навіть з алкогольною продукцією з фірмового магазину «Дюті Фрі» можуть виникнути деякі проблеми. У ситуації, коли пасажир здійснює пересадку в країні, яка входить до шенгену, співробітники аеропорту можуть зажадати перекласти алкоголь з ручної поклажі в багаж.

Вирушаючи в Сполучені Штати Америки, пам’ятайте про те, що перевезення алкоголю в ручній поклажі, можлива тільки за умови, що він куплений в мережі магазинів Duty Free, які розташовані на території Америки.

Алкоголь – досить небезпечна рідина для людського організму. Розпивання спиртного на борту літака може стати причиною появи проблем з дихальними органами. На цьому тлі може розвинутися кисневе голодування і втрата свідомості. У зв’язку з цим до питання вживання спиртного потрібно підходити з великою обережністю.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00774 sec