Що буде, якщо пити багато пива

Пиво – найпопулярніший алкогольний напій. Його люблять усі – і чоловіки, і жінки. Повальна пивна любов зрозуміла: хмільний напій добре розслабляє, чудово втамовує спрагу, освіжає і тонізує. Це обов’язковий атрибут чоловіки під час перегляду футболу.

Але що буде, якщо пити пиво кожен день, адже все-таки це алкоголь, хоч і слабкий. Може регулярне вживання пінного напою спровокувати розвиток алкоголізму зі всіма витікаючими наслідками?

Дійсно пиво корисно

Перш ніж заглиблюватися в негативні сторони пивного пристрасті, згадаємо про користь старовинного хмільного напою. Пиво ще в глибоку давнину вважалося цілющим засобом, зціляють людину від безлічі недуг. Хмільний напій врятував чимало життів під час бушувала в середньовічній Європі чуми.

Роберт Кох, німецький мікробіолог, відкрив туберкульозну паличку, холерний вібріон та бацилу сибірської виразки, довів, що пиво чинить руйнівну дію на збудника холери.

Ароматний хміль дійсно корисний, адже бурштиновий напій має багатокомпонентним складом. Давайте вивчимо корисні властивості пива. У ньому багато:

Мікро — і макроелементів. За вмістом міді, калію, цинку, фосфору, заліза і магнію пивний напій схожий з апельсиновим соком. А адже стаканчик соку апельсина, випитий за сніданком, вважається символом здорового життя.

Вітамінів. Особливо групи Ст. До пивної особливості відноситься факт, що всі вітаміни, присутні в складі, володіють формою, яка найбільш добре засвоюється організмом. Доведено, що літр пива забезпечує добову потребу людини у рибофлавіні (В2) і тіаміні (В1).

Аскорбінової кислоти. При пивному виробництві в напій додають аскорбінову кислоту – це речовина зменшує окисні процеси. Літр хмільного напою забезпечує людину добовою дозою вітаміну С. А півсклянки бурштинової рідини насичує організм важливою для здоров’я фолієвої та нікотинової кислоти.

Пивні кислоти. У хмільному напої у великій кількості містяться щавлева, піровиноградна, глюконова, лимонна й оцтова кислоти. Органічні речовини працюють на запобігання утворенню ниркових каменів, стимулюючи сечоутворення.

Фенольні сполуки. Найцінніші пивні складові. Ароматичні сполуки гідроксильних груп відновлюють ліпідний обмін, попереджають тромбоутворення. Це природні захисники людини від інсультів та інфарктів.

Пиво – ароматний і такий привабливий напій, дійсно володіє рядом корисних властивостей. Воно діє як м’яке снодійне і заспокійливе, має бактерицидну дію, стимулює роботу шлунка, покращує кровотік і знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Цей напій принесе користь лише при помірному його споживанні, але якщо пити пиво кожен день, наслідки не змусять себе довго чекати. І ці негативні наслідки і згубні для здоров’я.

Небезпеки пивного захоплення

Так можна захоплюватися хмільним напоєм щодня, адже він корисний і містить не настільки багато градусів. Наркологи, всі до єдиного твердо переконані, що навіть низький відсоток вмісту алкоголю в рідинах зовсім не знижує руйнівного впливу на організм. Ставитися до пива слід так само, як і до міцних.

Пиво містить речовини, подібні за складом з горілчаними компонентами. Пивний напій так само шкідливий, як і горілка.

Так що щоденні приємні посиденьки за келихом пива з часом здатні обернутися невтішними наслідками. Якими? А що буде, якщо пити багато пива, познайомтеся лише з малою часткою неприємностей:

 1. Загибель клітин. У пиві присутня одна хімічна сполука – кадаверин. Це речовина, згубно для клітинок мозку, воно винне в руйнуванні клітин і провокує розвиток слабоумства.
 2. Наявність великої кількості вуглекислого газу і кобальту негативно позначається і на роботі серця. Страждають клітини міокарда (м’язовий шар серця). Поступово міокард збільшується, слабшає, що призводить до серцевої недостатності.
 3. Пивне захоплення згубно позначається на функціонуванні органів ШКТ. Пиво – потужний діуретик, його регулярне вживання просто «вимиває з організму важливі для здоров’я мікроелементи. Страждає і перевантажені роботою нирки.

Так що пити пиво кожен день – це алкоголізм з такими ж наслідками, як і при зловживанні горілкою. А лікарі-наркологи взагалі прирівнюють часте вживання пивних напоїв до наркотичної залежності.

Доведено, що одна випита пляшка пива міцністю 3,5% по своєму впливу прирівнюється до прийнятих 60 грамам горілки.

Пам’ятка чоловікам

В пивній рідини присутні біоактивні речовини, схожі за своїм складом з жіночими гормонами (естрогенами). Цей факт вже давно доведено. Як відреагує чоловічий організм, коли в нього постійно будуть надходити жіночі гормони? Згадайте знаменитий «пивний живіт» – це і є наслідки естрогенів.

Чи шкідливо пити пиво кожен день чоловікові? На це питання є тільки одна відповідь: «Так, це не просто шкідливо, але і згубно для чоловічої сили». У завзятих любителів пива з часом фігура починає змінюватися за жіночим типом:

 • зростає груди;
 • розширюються стегна;
 • змінюється тембр голосу;
 • зменшується оволосіння;
 • на животі відкладається жир.

Сильно страждає і чоловіча система репродукції, тестостерон і андрогени поступово припиняють вироблятися в потрібній кількості. Що в результаті? Чоловік втрачає інтерес до протилежної статі, пропадає лібідо. Дисбаланс гормонального фону призводить до спалахів агресії або тяжкої депресії, що також позначається на здоров’ї.

Пиво і жінка

Колись пиво було виключно чоловічим напоєм. Але в наші дні і представниці прекрасної статі не поступаються у вживанні бурштинового хмелю чоловікам. Що буде, якщо пити пиво щодня жінці – наслідки не змусять себе довго чекати:

 1. Волосся. Колись розкішна, багата шевелюра під дією пивних компонентів почне рідшати волосся стоншується і випадати.
 2. Шкіра. Постраждає і зовнішній вигляд шкіри. Пивний напій згубний для епідермальної тканини. Обличчя у любительки бурштинового хмелю суха, лущиться. Утворюється безліч зморшок, так як колагенові волокна втрачають еластичність. Це вина агресивних пивних компонентів.
 3. Вага. Хвора тема більшості жінок. Любителькам пива доведеться змиритися з неухильно зростаючими кілограмами, а вони обов’язково прийдуть, цей факт давно доведено.

Але набагато страшніше зовнішніх руйнівних впливу зміни внутрішні, які несе з собою пивне щоденне захоплення. Такі наслідки набагато небезпечніше.

Гормональний фон. Коли жінка щодня п’є освіжаюче пиво, вона набирає вагу, цей факт відомий. Причиною набору жирової прошарку стає глобальні зміни гормонального фону, яке викликає пиво. Причина – високий рівень фітоестрогенів, що містяться у хмелі.

Хоч естрогени і вважаються жіночими гормонами, але їх надлишок повністю дестабілізує жіночу гормональну систему.

У чоловіків рослинні фітоестрогени провокує розвиток фемінізації (жіночих рис), а ось у жінок, навпаки, відзначається поява оволосіння за чоловічим типом (вусики, груди, стегна). Змінюється голос, він стає більш грубим і низьким.

Труднощі із зачаттям. Надлишок естрогенів, щедро обдаровуваних жіночий організм пивом, негативно позначається на репродуктивних здібностях жінок. Гормональна надмірність провокує збої в менструальному циклі. Стінки матки збільшуються, що призводить до непрохідності фаллопієвих труб. Як наслідок – неможливість зачати і виносити малюка.

Патологічні зміни внутрішніх органів. Особливо страждає серцева і травна система жінки. Лікарями доведено, що щодня вживається хмільний напій призводить до розвитку серцево-судинних і онкологічних захворювань.

Психоемоційний фон. Серйозні зміни гормонального балансу призводять до глобальних проблем з боку психоемоційного фону жіночого. Причому, пивний напій по-різному впливає на жінок (все залежить від їх індивідуальних особливостей організму).

Частіше зловживання пивом призводить до появи некерованого сексуального бажання, коли жінка не утруднюється у виборі партнера і стає нерозбірливою в інтимній близькості.

Як часто можна пити пиво

Проблема пивного алкоголізму стає однією з найбільш актуальних для сучасного суспільства. Щоб зрозуміти безпечну і допустиму дозу хмільного напою, потрібно вміти визначати симптоматику пивного пристрасті. Як зрозуміти, що людина страждає від пивної залежності:

 1. У пивного алкоголіка своєрідне дихання. Воно хрипке і натужне.
 2. Пивна залежність видно і на обличчі. Одутлість, мішки під очима, набряклість, саме тіло стає в’ялим і рыхловатым.
 3. Пивний алкоголік п’є щодня, причому кожен раз для задоволення потрібна все більша доза хмільний рідини.
 4. Йде повне заперечення власної залежності. Людина впевнений, що у нього немає ніякої проблеми, і при бажанні він легко може сам кинути вживати пиво.
 5. Перебуваючи в пивній кабалі, людина відрізняється постійно поганим настроєм. Погляд на життя швидко поліпшується після прийнятої черговий пивної пляшки. А ось якщо під рукою пива не виявляється, навколишні страждають від сплесків агресивності спраглого випити.

Пивний алкоголізм навіть небезпечніше, ніж спиртний. Така залежність, за спостереженнями лікарів-наркологів, дуже важко піддається лікуванню і швидко прогресує (особливо у жінок). Останнім часом проблема пивного алкоголізму все більше зачіпає і молоде підростаюче покоління.

Безпечна норма пива

Як визначити власну норму освіжаючого і такого улюбленого хмільного напою? Кожна особистість індивідуальна, і вплив бурштинового хмелю різне по тяжкості. Багато людей, намагаючись визначити допустиму пивну норму, діють шляхом помилок і проб.

Вчені з’ясували, що організм стандартного людини вагою в 70-75 кг здатний без шкоди для здоров’я переробити і вивести на добу до 150-170 грамів алкоголю.

Але навіщо ризикувати власним здоров’ям, коли можна скористатися вже перевіреними і доведеними рекомендаціями? Медики, визначаючи допустиму дозу вживання пива, прийшли до наступних висновків:

 • для чоловіка безпечна щоденна норма становить 0,5 л пива;
 • а для прекрасної половини людства ці цифри нижче – всього 0,33 л.

Саме така щоденна доза є абсолютно безпечною і навіть корисною для організму людини. З умовою, що особа не страждає хронічними захворюваннями і з імунітетом у неї все в порядку.

За темою:  Висновок із запою в домашніх умовах самостійно

MAXCACHE: 0.38MB/0.00633 sec