Чим можна заправити електронну сигарету якщо немає рідини

Для шанувальників вейперства (або парні) сучасні виробники електронних сигарет пропонує багатий вибір різноманітних рідин. Вони відрізняються за смаком, складу, аромату, наявністю/відсутністю нікотину. Але всьому приходить кінець. Закінчуються і рідоти для ширяння.

Хоч за твердженням виробників єдине, чим можна заповнити контейнер – це рідоти тільки фабричного виробництва, тяга до експериментів у вейперов в крові. Що можна заливати в електронну сигарету замість рідини, які існують оригінальні рецепти, а може, можна просто обмежитися звичайною водою?

Фабрична жижа

Виробники, говорячи про необхідність використовувати лише готові суміші, в чомусь мають рацію. Спеціальна рідина для вейперства дарує любителю ширяння густий, насичений і ароматний дим. При цьому гарантує хорошу роботу і якість курильного гаджета. До складу фабричної аромажижи включені наступні інгредієнти:

Пропіленгліколь. Сполука, широко використовувана для виготовлення численних косметичних та медикаментозних препаратів. Густий по консистенції, не володіє кольором, пропіленгліколь славиться своїми дезінфікуючими властивостями.

Гліцерин. Також поширене з’єднання, давно і активно застосовується в косметичному та харчовому виробництві. Гліцерин дуже маслянистий, завдяки цій особливості, він і дарує диму при ширянні насиченість і густоту.

Ароматизатори. Тут спостерігається справжній розгул фантазії. Яких тільки аромадобавок для вейперства не існує. Від звичних, чисто нікотинових до екзотичних зі смаком манго та піно-колады. Найчастіше аромажидкости, куплені в хорошій вейплавке, мають натуральну, рослинну основу.

Нікотин. Така добавка не є обов’язковою рідоти для ширяння. Багато любителів електронних сигарет використовують безнікотинові суміші, особливо ті люди, які розлучаються з звичайним курінням, використовуючи курильний девайс.

Дистильована вода. Вона також в обов’язковому порядку зобов’язана бути присутньою в рідоти. Багато досвідчені вейперы, виготовляючи самозамесы, допускають експерименти з водою і гліцерином. Додаючи або прибираючи один з інгредієнтів, вейпер може отримати на виході різну концентрацію і насиченість пара.

За темою:  Як зробити рідина для електронної сигарети самому

Рідини для ширяння, виготовлені в заводських умовах, володіють ідеальною, спеціально розробленої консистенцією і розбавляються для рідоти в строго певних пропорціях. Це і дозволяє добитися чудового пара і гарантує довгий термін служби курильного гаджета.

«Сміливі» експерименти

Важко сказати, що рухає вейпером, коли він пускається у всі тяжкі і починає виробляти неймовірні експерименти над своїм курильним девайсом. Бажання скоротити грошові витрати, мрія створити власний ексклюзивний рецепт аромажижи або просто любов до сміливих вчинків. Для них не стоїть питання, чим можна заправити електронну сигарету, якщо немає рідини. У справу йдуть:

 • кава і какао;
 • чай (чорний і зелений);
 • спиртне різної міцності;
 • соки (покупні й свіжовичавлені).

Цього робити категорично не варто. У кращому випадку вейпер отримає слабенький пар з неприємним присмаком горілого, диму, в гіршому зіпсує територій пристрій і зашкодить власному здоров’ю. Зокрема, це стосується додавання спиртовмісних напоїв в клиромайзер. Що може очікувати парильника в даному випадку?

 1. Так як в таких напоях і рідинах відсутні спеціальні компоненти, які є у фабричній рідоти, густого і насиченого пара не вийде.
 2. Можна зіткнутися з неприємними наслідками у вигляді запаморочення і нудоти. Адже за запевненнями виробників всі фабричні аромадобавки безпечні для парильника, так як при ширянні вони не продукують шкідливих сполук. Але, використовуючи рідини, не призначені для вейпа, такої гарантії не дасть ніхто. Тобто існує ймовірність, що при заправці і ширянні невідповідними напоями, в повітря можуть виділятися шкідливі сполуки.

Якщо в курильний електронний гаджет залити алкогольний напій (не важливо який), вейпер завдасть власного організму непоправної шкоди. Спиртовмісні випаровування набагато небезпечніше по своєму згубному впливу, ніж горілка, спожита всередину.

Враховуйте той факт, що електронний курильний девайс спочатку призначений для роботи з саме фабричними рідинами. І це прописано в кожній інструкції до вейпу.

За темою:  Електронна сигарета гірчить: що робити

Можна заправляти електронну сигарету водою

Звичайна питна вода абсолютно нешкідлива рідина. А чи можна її використовувати для ширяння і що буде, якщо в електронну сигарету залити воду? Взагалі, це самий дивний і незрозумілий експеримент, який можна влаштувати над своїм курильним девайсом.

На виході вейпер отримає слабенький, нічим не примітний і абсолютно позбавлений смаку пар. Таке «водяне» ширяння не принесе ні естетичної насолоди, ні фізичного задоволення. Плюс до всього ще і може зламати територій пристрій.

Вдалі рецепти

Кожен досвідчений любитель вейперства однозначно скаже новачкам, що немає нічого краще, ніж використовувати для ширяння тільки фабричні рідоти. Намагатися експериментувати не варто, та заощаджувати теж. Адже, в кінцевому підсумку, витрати на що вийшов з ладу курильний гаджет будуть куди більше. Існує лише два варіанти того, що можна заливати в електронний девайс:

 1. Фабрична (покупна) жижа.
 2. Самозамес. Тобто суміш, виготовлена самостійно.

Для любителів експериментів слід зупинитися на самозамесе і шляхом використання тих чи інших аромадобавок і створити таку жадану авторську жижу. При розгляданні цього варіанту, необхідно враховувати, що в самозамесе зобов’язані бути присутніми всі інгредієнти, які знаходяться в рідині промислового виробництва.

Купувати складові для самозамеса слід лише у спеціалізованих магазинах у фірм-виробників, які займаються випуском електронних сигарет.

При певному досвіді та знанні всіх пропорцій можна отримати хороший і насичений, густий пар. Для самозамеса також необхідно строго дотримувати всі необхідні пропорції. Класичний рецепт складається з:

 • гліцерину 40%;
 • пропіленгліколю 60%;
 • ароматизатора 15-20 крапель.

Якщо в гліцерині спочатку відсутня вода, її додають в обсязі 9-10 крапель. Такий же обсяг віддається та нікотину. Якщо, звичайно, його будуть включатися в рідину. Нікотинову добавку краще купувати хорошої якості, очищену від всіх додаткових домішок. Отже, робимо:

 1. Змішуємо пропіленгліколь і гліцерин. Краще дотримуватися рекомендованих 40 і 60%. При бажанні не забороняється взяти компоненти пропорцією 55 і 45%. Але не перестарайтеся, стежте, щоб маса була не надто вузький, по консистенції трохи щільніше звичайної води. А якщо хочеться, щоб було багато насиченого пара, не зменшуйте гліцеринову концентрацію.
 2. Додаємо ароматизатор. Вона заливається в необхідній кількості (10-15 крапель на 10 мл рідини). Надалі з ним можна буде сміливіше експериментувати, змішуючи різні аромати.
 3. Наступним кроком буде додавання дистильованої води (якщо це необхідно).
 4. Потім включаємо нікотин. Також, якщо цей інгредієнт потрібен вейперу. Його встановлений обсяг можна варіювати, збільшуючи або зменшуючи фортеця рідоти.
За темою:  Шкідливий гліцерин для організму

Саме такий саморобної аромажидкостью і дозволяється заправляти електронну сигарету. А чай, соки, кава і спиртне залиште для використання за прямим їх призначенням. Можна підсумувати і сказати прямо, що жижа для ширяння не підходить для експериментального поля.

Адже, якщо заправити клиромайзер незрозуміло чим, електронна сигарета може просто вийти з ладу. І її ремонт або покупка нової обійдеться набагато дорожче, ніж придбання готових компонентів для самозамеса або тієї ж готової рідини. Вдалого польоту!

MAXCACHE: 0.38MB/0.00057 sec