Електронна курильна трубка

Використання електронних приладів для вейпинга – одне з основних напрямків підміни тютюнових виробів на менш шкідливі способи наситити організм нікотином. Використання ЕС значно скорочує фінансові витрати, а також не робить настільки жахливого впливу на організм самого курця, так і на його оточення. З кожним роком ця сфера тільки збільшується, на ринку з’являються все більш вдосконалені прилади. Деякі з них відрізняються формою виготовлення і дизайном. Один з таких «екзотичних» продуктів – це електронна курильна трубка.

Що таке е-трубка

Електронна сигарета у вигляді трубки, за фактом мало чим відрізняється від своїх «палочных» аналогів. В основі її роботи лежить та ж система ширяння спеціальних заправок з вмістом нікотину або ароматичних добавок. Ці заправки знаходяться в спеціальному резервуарі, з якого в малих дозах подаються на випарник. По суті, дана модель, є електронною сигаретою в екзотичному футлярі.

Головний плюс даного продукту полягає в тому, що електронна трубка для куріння надає своєму власникові презентабельності.

Конструкція трубки складається з наступних компонентів:

 • випарник;
 • резервуар з рідиною;
 • батарейний блок;
 • керуюча плата.

Такий пристрій досить габаритний і в перший час, використання виробу, може викликати певні труднощі. Для заправки використовуються ті ж рідини, що і в електронних сигаретах. За бажанням можна придбати не тільки нікотинову рідину, але і з додаванням різних ароматизаторів.

Багато любителі звичайних тютюнових виробів, часто задають питання, як правильно курити електронну трубку? Для того щоб зробити затяжку, не потрібно натискати будь-яких кнопок. Досить піднести прилад до рота і зробити вдих. Розумна автоматика запустить процеси генерації пари і подасть його до загубнику.

Переваги

Як і у більшості аналогів, у даного пристрою є свої переваги і недоліки. Для початку розглянемо переваги подібного гаджета.

 1. Безсумнівний плюс цього технічного виробу, це відсутність шкідливих токсинів, які утворюються при горінні тютюну. Використовуючи ЕС, людина оберігає себе від руйнівної дії смоли і шкідливих токсинів.
 2. Електронний міні-кальян трубка оснащується акумулятором підвищеної потужності. Завдяки тому, що габарити пристрою набагато більше, ніж у стандартної електронки, виробник може наділити свій продукт акумулятором підвищеної ємності. З таким пристроєм можна забути про необхідність підзарядки на кілька днів.
 3. Крім ємнісної батареї, пристрій оснащений і містким резервуаром з рідиною. Обсяг картриджа в даному виробі перевищує стандартний в три рази. Завдяки цьому, необхідність заправляти картридж з’являється рідше, що дозволяє знизити фінансові витрати на придбання витратних матеріалів.
 4. Зовнішній вигляд пристрою настільки привабливий, що його власник миттєво виділяється з натовпу. Даний аксесуар – одне із самих модних пристроїв минулого сезону. Безперечно, можна говорити про те, що використання такого приладу стане набагато приємніше, ніж звичайного вейпа.
 5. При виготовленні подібних продуктів використовуються тільки якісні матеріали. Кожна модель, представлена на ринку, відноситься до преміум класу електронних приладів. Саме тому ціна даних девайсів, набагато вище сигаретних аналогів. Подібні вироби випускаються тільки виробниками з світовим ім’ям, що виключає ймовірність натрапити на шлюб або підробку.
За темою:  Назва електронних сигарет

Недоліки

 1. Головний недолік електронної трубки, як і інших вейпов полягає в самій рідині. Переважна більшість любителів подібних пристроїв, використовують для куріння рідини з вмістом нікотину. Навіть незважаючи на той факт, що нікотин, що використовується в жижах, є більш «чистим» порівняно з тютюновими аналогами, його вживання значно шкодить здоров’ю.
 2. Говорити про те, що вейп абсолютно нешкідливий — неправильно. Кожен компонент заправки, має певний вплив на організм і може стати причиною певних захворювань. Однак якщо вибирати між шкодою від вживання сигарет і шкодою від вейпа, то останній завдає організму менший збиток.
 3. Що цікаво, головний плюс цього пристрою є його ж і недоліком. З-за збільшеної ємності акумулятора, час, необхідний на його зарядку також збільшується.
 4. Габарити пристрою також далеко не завжди відіграють позитивну роль. Даний девайс досить незручний у транспортуванні. З-за великого розміру його складно прибрати до кишені. Купуючи пристрій, необхідно подбати і про купівлю спеціального чохла для транспортування.

Естетичність і комфорт

Багато людей переходять на використання електронних сигарет і трубок в надії позбавитися від згубної пристрасті до тютюновим виробам. Насправді, людина просто змінює одну залежність на іншу, так як весь цей час продовжує споживати нікотин. При відсутності цієї шкідливої звички, краще відмовитися від використання подібних девайсів. Презентабельний зовнішній вигляд і сучасний пристрій в руці, не варта того, щоб платити за них власним здоров’ям.

Якщо ви є завзятим курцем, то перехід на подібне виріб принесе в процес споживання нікотину певний комфорт і відчуття новизни.

Електронна сигарета-трубка дозволяє мінімізувати ризики, пов’язані з виникненням ракових захворювань з-за шкідливого впливу смол, що містяться в сигаретах. Використовуючи цей прилад, ви вдихаєте пар, а не шкідливий тютюновий дим. На відміну від пари, в димі сигарет крім нікотину містяться і канцерогени, які також мають певну ступінь впливу на людський організм.

За темою:  Рідина для електронних сигарет: склад, шкоду

Важливо й те, що використання таких приладів не шкодить здоров’ю оточуючих вас людей. Це означає, що ви можете використовувати свій девайс в будь-якому місці, не побоюючись за те, що вас звинуватять у порушенні антитютюнового закону.

Крім того, вживання подібних пристроїв, сприятливо впливає і на стан людини. Дуже важливо, що у нього відсутні незмінні атрибути курця: поганий запах з рота і запах тютюнового диму від одягу. З часом, організм очищається від шкідливого впливу тютюнової смоли. Зуби набувають здоровий відтінок, а на кінчиках пальців зникають характерні жовті сліди.

Багато трубокуры по-справжньому оцінять переваги електронного аналога. При його використанні не потрібно витрачати довгі години на «обкурку» і «розпалювання» пристрою. Для того щоб перейти до використання, достатньо зробити лише першу затяжку. Погодні умови також перестають бути проблемою. Дуже часто курці тютюнових виробів стикаються з проблемою, що дощ мочить трубку, а вітер задуває вогонь. Також для використання приладу не потрібні такі аксесуари, як сірники або запальничка, що дає певні переваги.

Головний плюс електронної трубки полягає в тому, що її завжди можна відкласти в сторону і не думати про те, що смак тютюну змінить свої властивості. Багато трубокуры говорять про те, що використання даного приладу значно знизила частку споживання нікотину.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00805 sec