Електронна сигарета гірчить: що робити

Електронні сигарети зараз переживають справжній бум. Інноваційний і привабливий по дизайну гаджет, стрімко увірвавшись на курильний ринок, обзаводиться все новими прихильниками. Переваги ширяння численні, особливо у порівнянні їх з класичним курінням. ЕС зручні у використанні, володіють різноманітними смаками і значніше безпечніше паління (при використанні безнікотиновий сумішей).

Але у такого девайса існує і зворотна сторона медалі. Як і всі електронні пристрої, складові ЕС можуть зноситися, вийти з ладу. Парильники часто не вміють грамотно доглядати за гаджетом і частенько дивуються, чому гірчить електронна сигарета. Ця проблема є найбільш поширеною і вимагає окремого розгляду.

Причини горчения

Винуватців, через яких електронна сигарета стала гірчити, насправді, досить багато. До основних причин появи гіркоти відносять наступні фактори:

Погане якість. Причому страждати від такого недоліку може як сам девайс, так і жижа, використовувана для ширяння. До речі, ця найпоширеніша причина, чому гірчить рідина для електронних сигарет.

Якщо рідина для вейпа володіє поганою якістю, ширяння буде віддавати прогорклостью і особливою едкостью.

Тому до вибору замісу слід підходити з особливою ретельністю. Слідувати враховувати, що деякі рідини для вейперства вже спочатку володіють гірким присмаком. І гіркота ця властива для певних видів суміші.

Недолік рідини. Коли у картриджі закінчується парительная суміш, сигарета починає виразно гірчити. Винуватцем гіркоти в цьому випадку стає вата, яка пересихає і починає потихеньку перегорить, формуючи неприємний гіркий присмак.

Неграмотне ширяння. Пристосування для ширяння славляться різноманіттям моделей. І кожна модифікація курильного девайса вимагає власного підходу. Деякі моделі призначені для нечастих і коротких затяжок, а інші вимагають більш частого ширяння. Якщо не дотримуватися правил, то гаджети можуть сильно перегріватися і гірчити.

За темою:  Електронний випарник: користь і шкода

Зростання напруги. Це відбувається через наявність проблем в роботі акумулятора і певної конфігурації дотичної спіральки. Зростання напруги провокує перегрів девайса і висушування вати, яка починає гірчити.

Утворення нагару. При регулярному використанні курильного гаджета, атомайзер може покриватися кіптявою (нагаром). Тому багаторазове пристрій необхідно періодично очищати. Якщо не доглядати за ним, то парильщик і зіткнеться з неприємною гіркотою при користуванні ЕС.

Як зняти нагар

Зовні утворився нагар на спиральке практично непомітний. Виявити його вдалося тільки після повного розбору девайса. Нагар забирається шляхом ретельного очищення атомайзери. Зробити це досить просто своїми силами. Скористайтесь наступною інструкцією:

 • відключити електронну сигарету і повністю її остудити (можна це зробити під проточною струменем прохолодної води);
 • висушити девайс;
 • розібрати атомайзер і вийняти спіраль;
 • спіралька поміщається в ємність, наповнену спиртом (це дозволить нагару розчинитися, що набагато якісніше очистить атомайзер);
 • ретельно очищаються і інші деталі гаджета, для цього використовується чистий тканину, бажано без ворсинок і катишків).

Що робити в інших випадках

Якщо нагар очистився, але при ширянні ЕС все-таки продовжує гірчити, можна спробувати провести більш ретельну очистку девайса. При цьому продувається і сам атомайзер.

Продування атомайзери допоможе більш ретельно очистити спіраль від нагару, а заодно і прибрати залишки вати і пилу.

Для цього слід зробити наступне:

 • випарник промивати під струменем проточної холодної води протягом 30-40 секунд;
 • атомайзер ретельно і витерти насухо;
 • підключити до акумулятора (бажано не всю сигарету повністю, а тільки сам випарник);
 • потім необхідно натиснути кнопку включення атомайзери і безперервно продувати прилад 6-7 разів (при цьому вату слід дістати).

Після проведеного очисного заходи, електронна сигарета знову збирається. Вставляється свіжа вата і заливається рідина. Не забудьте змочити 2-3 крапельками суміші спіраль і ватку-гніт. Така просочення не дозволить пригоріти сухої ще ваті.

За темою:  Провезення електронних сигарет у літаку

Корисна профілактика

Чому електронна сигарета гірчить, що робити в такому випадку, з цим питанням рано чи пізно стикається кожен парильщик. Але здебільшого відповідальність за прогірклий пар лежить цілком на плечах користувача. Його неграмотний підхід до експлуатації і небажання доглядати за курильним девайсом.

Досвідчені користувачі гаджетів рекомендують не забувати періодично влаштовувати технічний огляд електронної сигарети.

Така турбота значно продовжить термін служби девайса, особливо при його щоденному використанні. Отже, що радять професіонали:

 1. Стежити за станом фільтра. Слід обов’язково міняти фільтруючу ватку, навіть якщо вона пригоріла всього трохи.
 2. Не витрачати повністю жижу. Доливати суміш потрібно, як тільки рівень замісу вже не приховує повністю гніт. Слід стежити, щоб обсяг рідини був на максимумі. У цьому випадку курильний гаджет прослужить набагато довше.
 3. Розміреність при ширянні. ЕС не адаптовані до потужних навантажень. Глибокі, дуже часті затягування сприяють швидкому перегрівання акумулятора, що і позначається на смаку пара.
 4. Берегти девайс. Краще придбати для курильного гаджета спеціальну сумочку чи коробочку-чохол. Це вбереже пристрій від потрапляння всередину дрібного пилу, волосинок, папірців, які осідають на спіральки і сприяють швидкому утворенню нагару. А отвір мундштука не забувайте прикривати спеціальним ковпачком.

Важливі поради

Іноді до появи неприємного гіркуватого присмаку призводить занадто густа суміш для ширяння. Виправити це можна шляхом додавання в заміс дистильованої води. А от при виборі курильного девайса не варто економити. Бюджетні і дешеві варіанти ЕС не розраховані на щоденну інтенсивне навантаження і дуже швидко виходять з ладу і перегріваються, починаючи гірчити.

Поставтеся розумно і до вибору відповідних аксесуарів. Пам’ятайте, що для курильних гаджетів існує свої власні деталі. Це стосується і вати-фільтра, використовуваної при ширянні. Вона складається із спеціального матеріалу, в якому немає синтетичної основи і сторонніх складових. Звичайна аптечна ватка, ватні диски для обслуговування ЕС не підходять.

За темою:  Чи можна парити в громадських місцях

Ретельно дотримуючись всі нескладні поради, своєчасно доглядаючи за електронною сигаретою, можна надовго продовжити термін її служби. І попередити появу неприємного згірклого смаку при ширянні.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00785 sec