Електронна сигарета на включається: що робити

Електронні прилади міцно увійшли в наше повсякденне життя. Один з таких гаджетів — це електронна сигарета. Її поломка може стати причиною до повернення використання тютюнових виробів. У цій статті ми розглянемо найпопулярніші причини, чому не працює електронна сигарета і як повернути її до життя.

Про види несправностей

Давайте розглянемо популярний питання, чому електронна сигарета не димить що робити? Перед тим як говорити про методи реанімації електронної «курилки», потрібно зробити акцент на причини поломки.

В першу чергу в несправності пристрою винен власник, тільки потім потрібно розглядати варіанти з виробничим браком і неякісним товаром. У переважній більшості випадків, призводить до поломки неправильна експлуатація пристрою. Більшість користувачів нехтують необхідністю ознайомитися з інструкцією по застосуванню. Важливо не забувати, що, незважаючи на те, що дане технічне виріб досить просто у використанні, потрібно мати мінімальну кількість знань про принципи дії.

Більшість проблем, пов’язаних з поломкою гаджета, можна вирішити самостійно протягом декількох хвилин. Якщо поломка значна, то тільки тоді потрібно звертатися в сервісний центр або купувати нові деталі. Давайте розглянемо найбільш популярні причини поломки.

Мала генерація пари

Якщо ви помітили, що ваш пристрій видає менші порції пара ніж раніше, то для боротьби з цією неприємною «болячкою» потрібно зробити наступне:

  • перевірити контакт акумуляторно блоку з випарником;
  • розібрати атомайзер і перевірити кількість залишилася заправки.

У більшості випадків мала генерація пари відбувається із-за проблем з акумуляторним блоком. Місце контакту батареї і випарника окислювалося або акумулятора не вистачає потужності. Для того щоб це перевірити, в першу чергу потрібно розібрати сигарету і перевірити контакти батареї, на предмет наявності розлучень і плям. Якщо вони є, їх потрібно видалити за допомогою ватного диска, змоченого в спирті. Після того як спирт вивітриться, потрібно поставити блок на зарядку.

Погана віддача пара може говорити і про те, що скінчилася рідина в атомайзере. У цьому випадку необхідно просто заповнити резервуар. Іноді проблеми пов’язані з тим, що рідина потрапляє в воздуховод і блокує вихід пари. Для того щоб його прочистити, потрібно розібрати атомайзер і продути повітропровід. Якщо розміри воздуховода дозволяють, то можна прочистити його за допомогою ватної палички.

За темою:  Можна електронні сигарети продавати неповнолітнім

Гіркий пар

Поряд з питанням про малу кількість пара, також популярний запитання, чому не куриться електронна сигарета і пар гірчить. У появі даної проблеми в більшості випадків винен випарник.

У п’ятдесяти відсотках випадків несправність пов’язана з тим, що випарник або його компоненти виробили свій ресурс. Це полягає в тому, що нагрівальний елемент або гніт, який подає рідину на випарник, просто перегоріли. У подібній ситуації потрібна заміна випарника.

Виставлені неправильні функції. Часто люди купують гаджети з великою кількістю додаткових функцій. Одна з таких функцій — це подача різної напруги на нагріваючий елемент. При неправильно виставленої потужності пристрою, пар може гірчити, а кожна затяжка буде даватися з зусиллям.

На гіркий присмак має вплив і сама рідина, вірніше її відсутність, долив в резервуар заправку можна повернути колишній смак виробу.

Якщо дослідним шляхом з’ясувалося, що гіркота пара не йде, значить, проблема в батарейному блоці. Перед тим як нести пристрій до майстра, потрібно уважно оглянути місце контакту атомайзери і батареї. Дуже часто не до кінця скріплені елементи конструкції стають причиною появи горького пара.

Коли пристрій не вмикається

Якщо не включається електронна сигарета, то це говорить, що поломка досить серйозна. За словами фахівців, причиною таких поломок служить несправність батарейного блоку. Вирішити проблеми самостійно досить складно, але перед тим як йти в технічний сервіс, потрібно переконатися в тому, що пристрій дійсно несправне.

Дуже часто в майстерні, звертаються люди, маючи на руках повністю працездатний пристрій з розрядженим акумулятором. Але якщо зарядкою проблему виправити не вийшло, для встановлення причин поломки, потрібно встановити на пристрій інший атомайзер. Якщо з ним воно не запустилося, то проблема дійсно в батарейному блоці.

Бувають випадки, коли світлодіод акумулятора постійно мерехтить. Причина такої «поломки», може полягати в запала кнопці. Якщо при огляді залипання кнопок не виявлено, то можна нести пристрій в майстерню.

Працівники спеціальних майстернях кажуть, що проблеми, пов’язані з батарейним блоком дуже часто зустрічаються. Для того щоб убезпечити себе від поломки краще купувати виріб зі змінними батареями.

За темою:  Як кинути курити за допомогою електронної сигарети

Проблеми з випарником

Давайте розглянемо ситуації, коли в пристрої збоїть випарник або ламається «атом».
Одна з найстрашніших проблем подібних виробів — це протікання атомайзери. При попаданні рідини на елемент батареї може статися коротке замикання, і навіть займання. Якщо атомайзер протікає, це говорить про його механічному пошкодженні або заводському браку.

Іноді користувачі говорять про те, що пристрій нагрівається при перенесенні в кишенях штанів. Проблема криється в чутливості кнопки живлення, будь-який тиск на яку приводить до включення пристрою. Рідше ця проблема пов’язана з порушенням полярності, в ході установки батареї в акумуляторний блок.

Якщо проблеми неможливо вирішити самостійно, то краще всього замінити атомайзер на новий або звернутися за допомогою майстра.

Світлодіод зарядки не змінює свій колір при підключенні пристрою

Дана проблема може спостерігатися в наступних ситуаціях:

  1. Батарея пристрою повністю заряджена і не потребує додаткового живлення.
  2. Поганий контакт між зарядним пристроєм і батарейним блоком (для вирішення проблеми потрібно очистити контакти).
  3. Несправність зарядки або батареї.

Для виявлення останньої ситуації можна використовувати інше зарядний пристрій або акумулятор.

Відсутність пара

В першу чергу подібні явища пов’язані з розрядженим або зламаним акумулятором. Для перевірки можна поставити пристрій на зарядку або замінити батарею.

Потім слід перевірити кількість рідини в резервуарі, в більшості випадків відсутність пари обумовлено малим вмістом рідини. Якщо несправність продовжує вам докучати, варто замінити атомайзер або звернутися в сервісний центр.

При використанні вейпа, потрібно пам’ятати про те, що це досить тонке електронний пристрій. Ставитися до нього треба відповідно. Ні в якому разі не можна допускати його нагрівання сонячними променями або опалювальними приладами. Також важливо уникати механічного впливу, коротких замикань і попадання вологи.

Проблеми з китайською продукцією

Більшість з е-сигарет випускаються китайськими компаніями. Якщо ваша електронна сигарета погано тягнеться, це може бути як заводський брак, так і частина вищеописаних явищ. Основна частина споживачів китайської продукції, це новачки в культурі «ширяння».

Саме китайські бренди eGo, EVOD і eVic отримали особливе поширення завдяки тому, що стоять лише кілька доларів. Ремонтом подібного вироби займуться далеко не в кожному сервісному центрі, так як продукція цих брендів досить дешева. Проблеми з даними пристроями в основному пов’язані з батарейним блоком. Найпопулярніші з них ми і розглянемо.

За темою:  Відгуки лікарів про електронній сигареті

Не включається пристрій

Якщо пристрій перестав включатися, то повернути його до життя можна лише двома способами.

  1. Перший спосіб полягає у п’ятикратному натисканні на кнопку Fire. Зробивши це дію протягом двох секунд, ви зможете розблокувати акумулятор.
  2. Другий спосіб вирішення проблеми — це поставити пристрій на зарядку. Мінус дешевих моделей полягає у відсутності табло, на якому можна дізнатися про рівень заряду батареї. Якщо «егоша» довго припадала пилом без діла, цілком можливо, що акумулятор повністю розряджений.

Проблеми з модом eVic

Напевно кожен новачок зустрічався з цією проблемою. При покупці пристрою, людина приходить додому, збирає конструкцію і отримує незрозумілий прилад, який ніяк не реагує на кнопку включення.

Справа в тому, що подібні конструкції мають вбудований захист від випадкового натискання кнопки старт. Для того щоб включити пристрій, достатньо п’ять разів натиснути на кнопку запуску.

Пристрій заряджається від електромережі

В цьому питанні навіть досвідчені майстри розводять руки. Все що можна порекомендувати, це слідувати певним принципом дій. У першу чергу потрібно під’єднати акумуляторний блок до зарядного пристрою і тільки потім йти до розетки. У дев’яносто дев’яти відсотках випадків такий метод допомагає. Чому пристрій не реагує при складанні конструкції в іншому порядку, ніхто достовірно відповісти не може.

Післямова

Більшість проблем, пов’язаних з тим, що електронна сигарета не парить, можна вирішити самостійно, не вдаючись до допомоги майстрів. Для того щоб це зробити, потрібно не лінуватися і читати інструкцію по експлуатації виробу. Більшість популярних проблем та способи їх вирішення зазначаються виробниками в подібних анотаціях. Якщо усунути поломку ви самостійно не можете, то тільки тоді можна вирушати в ремонтний центр.

MAXCACHE: 0.39MB/0.00868 sec