Як кинути курити за допомогою електронної сигарети

За результатами опитувань, проведених у Росії, залежністю від вживання тютюну страждають більше шістдесяти відсотків чоловічого населення і двадцяти одного відсотка жіночого. Багато з них намагаються відмовитися від своєї шкідливої звички і роблять це за допомогою електронної сигарети. Дане ноу-хау замінює тютюн ароматними рідинами, смак яких може бути аналогічним багатьом популярним сигаретним брендам або бути заснований на фруктових добавках.

Нікотинові рідини та тютюнові вироби містять у собі певні речовини, які впливають на відділи головного мозку, що відповідають за отримання задоволення. Саме з цим пов’язаний той факт, що курець не помічає шкоди від своєї згубної звички.

Рідини для електронних сигарет можуть стати причиною розвитку небезпечних захворювань, але варто відзначити той факт, що їх використання набагато безпечніше тютюнових аналогів. У зв’язку з цим, можна сказати, що перехід на використання подібного девайса і відмова від тютюну сприяє зниженню ризиків розвитку ракових пухлин і інших не менш небезпечних хвороб. У зв’язку з цим багатьом буде цікаво, як правильно курити електронну сигарету, щоб кинути палити.

Правила використання

У дві тисячі дванадцятому році науковий журнал Addiction, опублікував результати досліджень питання використання електронних сигарет. Результати цих досліджень свідчать про те, що близько шістдесяти п’яти відсотків курців використовують електронну сигарету щодня, все одно продовжують вживання тютюну. На відміну від цієї категорії людей, що кидають палити за допомогою інших засобів, набагато частіше повертаються до вживання тютюну.

Дослідники цього питання не отримали фактичних підтверджень того факту, що використання електронної сигарети допомагає кинути палити. Однак вони говорять про те, що невеликий відсоток з випробуваної групи, знизив споживання сигарет в кілька разів.

Інша дослідницька група говорить про те, що люди, які намагаються кинути куріння сигарет з допомогою підміни на електронний аналог, набагато легше переживає синдром відмови, якщо використовують багаторазову модель девайса. Подібні моделі дозволяють людям використовувати різні заправки і змінювати їх за своїм бажанням.

За даними статистики, лише двадцять п’ять відсотків з фокус-групи використовували цей девайс щодня. З цієї кількості лише тридцяти відсоткам вдалося позбутися від тяги до нікотину. Розмір фокус-групи склав п’ятсот вісімдесят сім осіб.

Звичайно, ці цифри дуже малі, але варто сказати про те, що серед курців, які намагаються позбутися своєї залежності з допомогою інших методик, успіху досягають лише тринадцять відсотків.

За допомогою електронного пристрою можна якщо не кинути, то значно скоротити норму споживаних сигарет, однак для того щоб досягти результату, потрібно використовувати їх щодня.

За темою:  Курильні парогенератори: шкідливі

Давайте розберемо, як кинути курити за допомогою електронної сигарети. У першу чергу потрібно придбати модель, яка дозволяє самостійно заправляти її різними варіантами рідин. Подібний пристрій більш економічне і дозволяє користувачеві змінювати заправку на «смачну».

Дуже важливо, що перша заправка для електронної сигарети, повинна містити звичне для вас кількість нікотину. Для розрахунків існує безліч спеціальних сайтів, на яких ви зможете підібрати найкращий варіант, ґрунтуючись на індивідуальних перевагах. Надалі кількість нікотину можна скоротити або повністю відмовитися від рідин, до складу яких входить даних інгредієнт.

Звикнути до електронної сигарети досить просто. Важливо розуміти, що на формування звички потрібен певний час. Крім того, відмінності у смаках можна зіставити з тим фактом, що ви просто придбали іншу марку сигарет.

З плином часу людина може усвідомити той факт, що норма споживаних сигарет значно скоротилася. В той момент, коли це сталося, можна спробувати скоротити споживання й самої «електронкою». Виходячи в магазин за продуктами або на прогулянку, залишайте девайс будинку. Мета даного методу полягає в тому, що людина повинна звикнути до думки, що може чудово обходитися і без різних пристроїв.

Важливо вміти правильно затягуватися електронною сигаретою. Справа в тому, що використовуючи звичайні сигарети, ви знаєте, коли куріння підійшло до кінця. Найпоширеніша помилка новачків полягає в тому, що вони використовують девайс без будь-якої норми. Пам’ятайте, що десять — п’ятнадцять затяжок прирівнюється до однієї одиниці тютюнового виробу.

Коли ви використовуєте «електронку» регулярно протягом кількох місяців, можна задуматися про те, щоб звести кількість споживаного нікотину до нуля. Багатьох людей ця думка може лякати, але важливо пам’ятати про те, що перед вами стоїть мета – звільнитися від залежності. Для цього дуже важливо тримати заправки без вмісту нікотину завжди під рукою. Їх можна використовувати з різною періодичністю, для того щоб організм відчув «ковток кисню».

Від встановлення точних строків для відмови від нікотину краще утриматися, тільки рішення, прийняте спонтанно, допоможе досягти результатів.

Вся суть використання даного методу полягає в тому, що всі етапи відмови від вживання сигарет повинні проходити поступово. У тому випадку, якщо проводити їх у прискорених темпах, людина може не витримати і зірватися. Не варто робити поспішних і необдуманих вчинків, організм сам вибере зручний час та допоможе вам перейти на наступний етап. Використовуючи електронну сигарету можна вживати і звичайний тютюн, чергуючи їх споживання. Величезний плюс цієї методики полягає в тому, що навіть якщо ви повернетеся до використання сигарет, ніщо не перешкодить вам звернутися до цієї методики знову.

За темою:  Кращі рідини для електронних сигарет: ТОП

Склад заправки

Говорити про концентрації інгредієнтів у складі заправок для електронних сигарет досить безглуздо, так як все залежить від виробника. Але незмінним в рідинах є склад. В її складі містяться такі речовини:

  • нікотин;
  • пропіленгліколь;
  • гліцерин.

Почати варто саме з останнього, так як ця речовина застосовується в багатьох сферах промисловості. Гліцерин, що входить до складу багатьох лікарських медикаментів та є нетоксичним представником групи спиртів. Навіть така організація, як управління з контролю якості харчових добавок, говорить про безпеку вживання цього продукту.

Наступний інгредієнт — це пропіленгліколь. Дана речовина також допустимо до використання, на думку тієї ж організації. Пропіленгліколь не має певного смаку і запаху.

Нікотин, що використовується в заправках для електронних сигарет, є своєрідним екстрактом тютюну. Дана речовина проходить безліч стадій очищення та дистиляції і використовується для виготовлення пластирів і жуйки, що допомагають кинути палити.

Важливість позбавлення від залежності

Тверда впевненість у вирішенні кинути палити може принести свої позитивні плоди. В результаті відмови від вживання сигарет в організмі спостерігається безліч позитивних змін. Дуже важливо, що відмова від тютюну може дати позитивні плоди і статевому плані. У чоловіків налагоджується кровотік, що сприяє посилення ерекції. Жінки говорять про те, відчуття від статевого акту стають більш яскравими і протяжними.

Позитивний вплив здорового способу життя позначається і на стані шкірних покривів. Коли на них не діють шкідливі хімічні елементи, що містяться в тютюновому димі, вони набувають здоровий колір. Крім цього, в результаті збільшеної кількості кисню в організмі змінюється в позитивну сторону і баланс поживних речовин.

За статистикою у некурящих жінок шанс завагітніти значно вище. Дуже важливо, що відмова від шкідливої звички сприяє збільшенню шансів на здорове потомство.

За темою:  Чи можна парити аптечний гліцерин

Протягом першого року після відмови спостерігається очищення дихальних органів і збільшення їх обсягів. Молоді люди рідко задають собі питання, про те, якої шкоди вони завдають своєму організму вживанням тютюну. Проте з віком ця шкода все більше стає помітним. Людина починає розуміти різницю між здоровим диханням і постійної задишкою. Крім того, переносити фізичну активність стає легше в кілька разів.

Вживання сигарет збільшує ризики виникнення хронічних захворювань внутрішніх органів. Більшість курців помирають саме через ракових пухлин, проблем з серцем або легенями на фоні вживання сигарет. У середньому, людина досяг тридцятиріччя і відмовився від сигарет, збільшує тривалість свого життя на десять років. Якщо людина відмовляється від вживання тютюну в шістдесят, до терміну його життя можна додати три додаткові роки.

Якщо підводити підсумок, потрібно сказати про те, що кинути палити можна в будь-якому віці. Найлегше це зробити за допомогою електронної сигарети, але пам’ятайте про те, як правильно літати електронну сигарету. Тільки тоді ви досягнете необхідного результату.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00743 sec