Як заправити електронну сигарету рідиною: відео

Сьогодні електронні сигарети потихеньку витісняють звичайні — згідно зі статистикою, їх регулярно використовують понад 10 мільйонів росіян. Але не всі люди знають, як заправляти електронну сигарету рідиною правильно — багато допускають прості помилки, які призводять до передчасної псування пристрою або зміни смаку пара. Ми вирішили розповісти вам про те, як потрібно заливати рідину в різні сигарети.

Введення

Що являє собою класична електронна сигарета? Це невеликий циліндр, що нагадує тонку сигару (товщиною до 10 мм, довжиною до 200 мм). Всередині у її розташовується ємність з курильної сумішшю (складається з гліцерину, пропіленгліколю, ароматизаторів і нікотину), акумулятор, випарник і блок управління.

Принцип дії пристрою досить простий — власник заповнює ємність рідиною, натискає на кнопку, акумулятор підпалює тонкою цівкою витікає рідина, а курець вдихає пар. Існують і повністю автоматичні моделі, які включаються при втягуванні повітря, і одноразові сигарети, яких вистачає на 5-8 разів куріння. Окремо хочеться відзначити пристрої з картомайзерами — рідина в них не заливається, а просто змінюється весь картридж цілком. Але вони не дуже поширені, оскільки класичні атомайзери (випарники) дозволяють використовувати більш якісні та індивідуальні суміші з різними ароматами і вмістом нікотину, що дають більш густий дим. Такі класичні випарники називаються клиромайзерами — саме вони найбільш поширені серед користувачів «електронкою». Розглянемо, як залити рідину в електронну сигарету саме в кліромайзери, оскільки картриджна заміна не викликає ніяких труднощів.

Типи випарників

Головною деталлю в електронці є випарник. Його основне завдання — перетворення рідини в пару. Зазвичай для цього використовується спіраль, яка розігрівається при проходженні струму від акумулятора. Через спіраль проходить гніт, змочений в рідині. Рідина випаровується й утворює густий, ароматний пар, який вдихає курець.

При нормальній роботі пристрою вейпер відчуває тільки ароматизатори і густину диму. Але іноді до смаку додається гіркоту. Із-за чого вона з’являється? Такий ефект можливий лише в тому випадку, якщо робочої рідини пристрою не вистачає і спіраль підпалює гніт, що складається з бавовни. Тому власник повинен постійно стежити за її рівнем — використання приладу на суху швидко виведе його з ладу. Насправді заправка електронних сигарет — справа нескладна, тому не потрібно боятися робити це частіше (особливо у міні-моделях).

За темою:  Як зробити електронну сигарету своїми руками

Використовувати для заправки

В якості робочої рідини для электронок виступає суміш нікотину, гліцерину та пропіленгліколю з ароматизаторами. Всі рідини відрізняються за смаком — у них може бути різна процентовка цих речовин, тому якщо ви купите два бульбашки «яблуко» від різних виробників, то це будуть зовсім різні аромати і властивості.

Зазначимо, що рідину можна створювати самому, купуючи всі необхідні елементи і змішуючи їх в потрібних пропорціях, або ж купувати готову. Якщо ви не знаєте, чим заправити електронну сигарету, то для початку спробуйте кілька вже готових складів від перевірених виробників. Так ви зможете підібрати найбільш підходящі вам аромати і кількість нікотину, після чого вже можна буде займатися змішуванням самостійно.

Увага: забороняється використовувати в якості інгредієнтів алкоголь, звичайну воду, сік, чай або газовану воду — це може викликати серйозні отруєння або призвести до псування обладнання.

Зазвичай жижа продається в невеликих пластикових бульбашках об’ємом 10-50 мл Ми рекомендуємо почати з самих маленьких, щоб підібрати найбільш підходящі, і тільки після цього купувати великі флакони, які будуть дешевші в перерахунку на вартість мілілітра.

Тепер наведемо кілька порад про те, як потрібно здійснювати правильний затока рідоти у випарник:

 1. Додавайте її покапельно, намагайтеся, щоб вона не потрапляла в центральний воздуховод, а рівномірно просочувала гніт пристрою.
 2. У разі зміни ароматів завжди змінюйте фільтри, оскільки вони просочуються смаками і зберігають їх досить довго. Якщо у вашій сигарети немає гнота, то обов’язково промивайте койли і очищайте їх від можливих залишків.
 3. Якщо сигаретою давно не користувалися (більше місяця), то гніт слід замінити на новий, оскільки він уже пересох і втратив свої властивості.
 4. Між випарником (атомайзери) і кришкою сигарети повинні бути встановлені тонкі силіконові прокладки. Вони не дають рідини витікати. Стежте, щоб вони були еластичними і цілими, інакше можна втратити всю заправку.
 5. Не паліть відразу після залиття, почекайте 2-3 хвилини. За цей час рідина рівномірно розподілиться по фитилю і насичує його. Якщо цього не робити, то бавовна може підгоряти і давати гіркий присмак.

Сигарети з верхнім типом заправки

Давайте розглянемо, куди заливати рідину в електронну сигарету з верхнім типом заправки. Це найпоширеніший вид электронок — згідно зі статистикою, в Росії близько 80% подібних пристроїв. Як правильно проводити цю процедуру?

 1. Відкрутіть кришку або зніміть топ-кеп з сигарети.
 2. Акуратно за допомогою шприца або піпетки налийте рідину в ємність по внутрішній стінці. Якщо у пристрої є прозоре віконце, то до верхньої контрольної лінії, якщо немає — по інструкції.
 3. Встановіть кришку на місце, почекайте 2-3 хвилини, щоб гніт просочився, після цього можна переходити до куріння.

Важливо: у корпусі є два отвори — через одне рідина заправляється, через друге виходить повітря. Якщо отвори маленькі, то заливайте жижу піпеткою, щоб не розплескати її.

Бічна заливка

Подібних пристроїв на ринку не так і багато, але все ж вони досить поширені. Всього їх приблизно 12% від загальної кількості электронок. Більшість з них мають топ-кеп, який дозволяє заправляти сигарету без зняття кришки.

Як правильно заправити електронну сигарету з топ-кепом? Для цього необхідно:

 1. Зрушити його в сторону на потрібний кут.
 2. Додати в ємність необхідну кількість рідини до потрібної позначки або покапельно.
 3. Закрити топ-кеп до клацання.

Бічна заправка без топ-кєпа проводиться точно таким же способом.

Нижня заправка

Таких пристроїв небагато, але все ж слід знати алгоритм їх приведення у бойову готовність. Слідуйте наступній процедурі:

 1. Сигарета перевертається так, щоб мундштук дивився вниз.
 2. З пристрою знімається кришка, а рідина через піпетку подається в ємність між колбою і воздухоприемником. У більшості колб є відповідні мітки, за якими наповнюється пристрій.
 3. Кришка ставиться на місце, вам необхідно почекати 3-5 хвилин, щоб гніт просочився. Після цього можна спокійно парити.

Крапельний спосіб заливки

Такі електронні сигарети називають дрипами — вони дають густий, гарний і ароматний пар, але змочувати їх необхідно постійно.Як заправити електронку — дріп? Для цього пристрою потрібно зняти кришку і додати 4-5 крапель прямо на гніт. У деяких пристроях дріп-тип не вимагає зняття кришки, що значно спрощує процес. 4-5 крапель зазвичай вистачає на весь процес паління, але іноді доводиться додавати рідоти, щоб докурити.

У сучасних пристроях класичного дрипа вже практично не зустрінеш — їх витісняють сигарети з ємністю або колбою. Втім, є і сигари зі спеціальними колодязями на 10-12 мл, яких вистачає на одне повноцінне куріння. Щоб вам було зрозуміліше, перегляньте відео-як заправити електронну сигарету рідиною трохи нижче — в ньому розбираються основні види і типи заправок сучасних пристроїв.

 

MAXCACHE: 0.38MB/0.00523 sec